Annemiek de Haan

238 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirNils Meijer046: M 8+Final A [1]05:38,434th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirNils Meijer103: E 8+Final A [3]05:39,801st
GYAGyas/AegirNils Meijer103: E 8+Heat 1[5]05:24,502nd
GYAHet Beste Wat Groningen Te Bieden HeeftErnst Rodenburg601: BestuursC4+ (Lustrumnummer)Final [2]02:57,706th
AEGAegir/GyasReint Beuling002: E 4-Final A [1]06:13,376th
GYAGyasNils Meijer002: E 4-Final A [5]06:07,034th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirNils Meijer104: E 8+Final A [4]05:52,203rd
GYAGyasBaukje Zaaijer148: DE 1xFinal A [7]08:34,102nd
GYAGyas/AsoposJust van der Endt102: E 2xFinal A [5]06:43,002nd
GYAGyas/AegirNils Meijer104: E 8+Heat 2[3]05:46,901st
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DG 1xFinal A [6]07:58,612nd
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DG 1xHeat 4[5]08:05,511st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AsoposJust van der Endt044: E 2xFinal A [4]07:32,662nd
AEGAegir/GyasNils Meijer002: E 4-Final A [3]07:13,963rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combiMenno van Blitterswijk104: SA 8+ (NSK)Final A [4]05:38,881st
GYAGyasYmkje Clevering125: DSA 2- (NSK)Final A [5]07:41,002nd
ASOAsopos/GyasJust van der Endt114: LSA 2xFinal A [4]06:31,261st
GYAGyas-combiMenno van Blitterswijk104: SA 8+ (NSK)Heat 1[6]05:44,451st
GYAGyasYmkje Clevering125: DSA 2- (NSK)Heat 2[6]07:40,952nd
AEGAegir/Gyas/SkøllMenno van Blitterswijk002: SA 4- (NSK)Final A [3]06:05,682nd
GYAGyas/NereusJust van der Endt012: LO 2-Final A [3]06:53,181st
NERNereus/Gyas/SilViaVeronique Meester018: DSA 4- (NSK)Final A [6]06:40,811st
AEGAegir/Gyas/SkøllMenno van Blitterswijk002: SA 4- (NSK)Heat 2[3]06:05,651st
GYAGyas/NereusJust van der Endt012: LO 2-Heat 2[2]06:56,651st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Skøll/Proteus/AmstelTycho Muda104: SA 8+Final A [2]05:44,213rd
GYAGyas 1Vincent de Vegt119: LN 1xFinal A [4]07:16,702nd
GYAGyas 1Vincent de Vegt119: LN 1xHeat 1[5]07:23,701st
GYAGyas/Skøll/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4- Final A [5]06:11,075th
NERNereus/Gyas/OrcaVeronique Meester018: DSA 4-Final A [6]06:42,802nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Final A [5]06:18,616th
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-Final A [2]07:13,631st
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+Heat 1[4]06:23,423rd
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-Heat 2[3]07:19,201st
NERNereus/GyasVeronique Meester030: W 4-Final A [2]07:08,391st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/GyasVeronique Meester129: DO 4-Final A [6]06:40,781st
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-Final A [5]06:13,894th
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xFinal A [4]08:05,145th
NERNereus/GyasVeronique Meester018: DSA 4-Final A [4]06:55,381st
GYAGyas/NereusBerend Mortier003: SA 2xHeat 2[4]06:40,564th
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-Heat 3[5]06:09,033rd
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xHeat 2[3]08:02,292nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasNils Meijer105: O 4-Final A [1]06:44,971st
GYAGyasKoen Luppes110: N 1xHeat 4[3]08:03,784th
NERNereus/GyasVeronique Meester023: DDev 4-Final A [6]06:51,312nd
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xFinal A [1]07:58,174th
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xHeat 2[3]07:57,653rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Final C [3]
GYAGyas 5Nils Meijer202: LSA 1x (NK)Final C [5]
GYAGyas 3Just van der Endt202: LSA 1x (NK)Final A [6]08:14,834th
GYAGyas 4Vincent de Vegt202: LSA 1x (NK)Final B [4]08:19,012nd
GYAGyasYmkje Clevering207: DSA 2- (NK)Final A [3]08:13,215th
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2- (NK)Final B [4]07:16,992nd
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1x (NK)Final B [3]08:34,881st
GYAGyasYmkje Clevering207: DSA 2- (NK)Semifinal 2[3]08:35,521st
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2- (NK)Semifinal 1[7]08:28,094th
GYAGyas 4Vincent de Vegt202: LSA 1x (NK)Semifinal 1[5]08:58,264th
GYAGyas 3Just van der Endt202: LSA 1x (NK)Semifinal 1[3]08:48,152nd
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1x (NK)Semifinal 1[3]09:09,694th
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[7]08:19,764th
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2- (NK)Quarterfinal 1[5]08:12,883rd
GYAGyas 5Nils Meijer202: LSA 1x (NK)Repechage 2[2]08:59,384th
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1x (NK)Repechage 1[5]09:40,781st
GYAGyasYmkje Clevering207: DSA 2- (NK)Time Trial 08:12,876th
GYAGyas 2Koen Luppes205: SA 2- (NK)Time Trial 07:32,6418th
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2- (NK)Time Trial 07:11,966th
GYAGyas 5Nils Meijer202: LSA 1x (NK)Time Trial 08:15,0216th
GYAGyas 3Just van der Endt202: LSA 1x (NK)Time Trial 07:55,556th
GYAGyas 4Vincent de Vegt202: LSA 1x (NK)Time Trial 07:54,384th
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1x (NK)Time Trial 08:37,127th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAbel Huigsloot048: M 8+Heat 1[2]05:48,814th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAbel Huigsloot104: SA 8+Final A [5]06:20,764th
SKOSkøllTim Verwest101: SA 2-Final A [4]07:34,323rd
SKOSkøllBob de Jager107: N 4-Final A [5]06:39,615th
SKOSkøllAbel Huigsloot105: O 4-Final A [5]06:29,742nd
SKOSkøll 1Bob de Jager006: Dev 4-Final A [1]06:34,005th
SKOSkøll 2Abel Huigsloot006: Dev 4-Final A [6]06:30,683rd
SKOSkøllTim Verwest003: O 2-Final A [3]07:48,116th
SKOSkøll 2Abel Huigsloot006: Dev 4-Heat 2[2]06:43,993rd
SKOSkøll 1Bob de Jager006: Dev 4-Heat 1[3]06:46,243rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThomas van Til104: SA 8+Heat 1[6]06:07,593rd
SKOSkøll 1Bob de Jager006: Dev 4-Final A [5]06:58,626th
SKOSkøll 2Abel Huigsloot006: Dev 4-Final A [7]06:40,415th
SKOSkøll 2Abel Huigsloot006: Dev 4-Heat 1[5]06:52,982nd
SKOSkøll 1Bob de Jager006: Dev 4-Heat 1[7]06:51,701st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBob de Jager107: N 4-Final A [5]06:29,363rd
SKOSkøllAbel Huigsloot105: O 4-Final A [2]06:22,024th
SKOSkøllBob de Jager107: N 4-Heat 1[4]06:31,941st
SKOSkøllAbel Huigsloot105: O 4-Heat 1[6]06:28,003rd
SKOSkøll 2Abel Huigsloot006: Dev 4- (DK)Final A [5]06:32,286th
SKOSkøll 1Bob de Jager006: Dev 4- (DK)Final B [3]06:24,083rd
SKOSkøll 1Bob de Jager006: Dev 4- (DK)Heat 2[5]06:17,783rd
SKOSkøll 2Abel Huigsloot006: Dev 4- (DK)Heat 1[7]06:20,751st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Job Huigsloot006: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]03:24,093rd
SKOSkøll 2Abel Huigsloot006: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [2]03:15,211st
SKOSkøllSteven Moerman005: N 4+Final A [2]07:08,811st
SKOSkøll 2Abel Huigsloot006: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[2]03:12,442nd
SKOSkøll 1Job Huigsloot006: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:16,952nd
SKOSkøll 1Job Huigsloot006: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:17,494th
SKOSkøll 2Abel Huigsloot006: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:14,192nd
SKOSkøllSteven Moerman005: N 4+Heat 1[4]07:09,081st
SKOSkøllJob Huigsloot107: N 4-Final A [1]06:36,612nd
SKOSkøllSteven Moerman106: O 4+Final A [1]06:53,031st
SKOSkøll 1Abel Huigsloot105: O 4-Final A [1]06:34,483rd
SKOSkøllJob Huigsloot107: N 4-Heat 2[3]06:30,551st
SKOSkøll 1Abel Huigsloot105: O 4-Heat 2[3]06:25,062nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJob Huigsloot104: SA 8+Final A [3]06:37,733rd
SKOSkøllSteven Moerman106: N 4+Final A [4]07:07,392nd
SKOSkøllSteven Moerman106: N 4+Heat 2[3]
SKOSkøll 1Job Huigsloot109: O 4-Heat 3[2]06:38,621st
SKOSkøll 2Abel Huigsloot109: O 4-Heat 1[2]06:52,452nd
SKOSkøll 2Abel Huigsloot004: Dev 4-Final A [2]07:51,975th
SKOSkøll 1Job Huigsloot004: Dev 4-Final A [6]07:44,633rd
SKOSkøll 1Job Huigsloot004: Dev 4-Heat 3[5]07:01,842nd
SKOSkøll 3Steven Moerman004: Dev 4-Heat 2[6]07:25,243rd
SKOSkøll 2Abel Huigsloot004: Dev 4-Heat 2[5]07:15,001st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJob Huigsloot030: O 4+Final A [5]07:04,604th
SKOSkøll 1Job Huigsloot040: N 4+Final A [5]07:02,884th
SKOSkøll 2Steven Moerman040: N 4+Final A [2]06:59,673rd
SKOSkøll 1Job Huigsloot040: N 4+Heat 2[2]07:06,282nd
SKOSkøll 2Steven Moerman040: N 4+Heat 1[5]07:04,322nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong104: SA 8+ (NSK)Final A [6]06:14,593rd
SKOSkøllBram de Jong104: SA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:17,072nd
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Final A [4]06:19,734th
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Heat 2[6]06:09,871st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong136: MFm 8+Final A [2]05:52,343rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Final A [3]06:49,446th
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Heat 2[5]06:56,261st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong103: SA 8+Heat 2[5]06:27,414th
SKOSkøllBram de Jong010: Ej 8+Final A [3]06:24,952nd
SKOSkøllBram de Jong010: Ej 8+Heat 2[6]06:34,612nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong113: B 8+Final A [2]06:37,811st
SKOSkøllBram de Jong113: B 8+Heat 2[3]07:11,413rd
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Final A [6]07:15,136th
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+Heat 1[3]06:52,933rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBram de Jong113: B 8+Final A [3]06:26,743rd
SKOSkøllBram de Jong113: B 8+Heat 2[1]06:21,831st
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [3]03:03,742nd
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]03:02,011st
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[2]02:59,041st
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,846th

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Abel Huigsloot027: N 4+Time Trial 19:16,155th