Roeland van Witzenburg

430 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMees Fabel116: LHE 8+Final A [7]06:15,746th
THEThêtaMees Fabel019: LHEj 8+Heat 2[4]06:17,826th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+Final A [1]06:17,226th
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+Heat 1[5]06:26,284th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse116: LHE 8+Final A [4]06:19,545th
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+Heat 1[2]06:15,684th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+Final A [5]07:06,891st
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+Heat 1[3]06:50,751st
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+Final A [5]06:49,053rd
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+Heat 2[1]06:13,911st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+Final A [1]06:52,103rd
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+Time Trial 05:03,344th
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+Final A [3]07:00,962nd
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+Time Trial 05:03,212nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse212: LHB 8+Final A [1]06:36,082nd
THEThêtaGijs Leemrijse212: LHB 8+Heat 2[3]06:32,261st
THEThêtaGijs Leemrijse107: LHEj 8+Final A [3]06:41,333rd
THEThêtaGijs Leemrijse107: LHEj 8+Heat 3[2]06:34,011st

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGijs Leemrijse004: LHB 8+Final A [6]07:11,964th
THEThêtaGijs Leemrijse004: LHB 8+Heat 3[5]07:09,852nd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)Final A [4]07:21,972nd
THEThêtaSamuel López Knaapen104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 2[6]07:42,742nd
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)Heat 2[4]07:42,381st
THEThêta 2Daan Zwerus105: Selectie 8+ (Cat. B)Heat 1[3]07:48,784th
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3Final A [4]07:37,861st
THEThêta 2Femke Coops003: D selectie 8+Final B [2]07:54,113rd
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+Final B [6]01:52,603rd
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3Heat 2[6]07:27,361st
THEThêta 2Femke Coops003: D selectie 8+Heat 2[5]07:47,134th
THEThêta 1Iris de Wit003: D selectie 8+Heat 1[6]07:49,655th
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+Heat 3[5]01:52,474th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta (NSK)Pelle Krol104: HE 8+Final A [7]06:30,575th
THEThêta (NSK)Pelle Krol104: HE 8+Heat 1[4]06:26,312nd
THEThêtaRalph Bens006: HG 4xFinal A [5]07:10,315th
THEThêtaMark Verbeek004: HG 2-Final B [5]08:14,765th
THEThêtaMark Verbeek004: HG 2-Heat 1[3]07:22,663rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer114: M 2xFinal A [1]07:49,453rd
THEThêtaGuido de Ruiter033: BM 1xFinal A [4]08:16,744th
THEThêta (P1)Robert Tiemeijer054: MDev 2xFinal A [1]07:20,481st
THEThêtaGuido de Ruiter033: BM 1xHeat 3[3]08:10,092nd
THEThêtaMark Verbeek057: MDev 4-Heat 1[2]07:13,324th
THEThêta (P1)Robert Tiemeijer054: MDev 2xHeat 2[1]07:19,081st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xFinal A [4]06:38,473rd
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xHeat 2[4]06:43,411st
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema107: HG 4+Heat 2[2]06:59,905th
THEThêtaMark Verbeek106: HGb 4-Heat 1[5]06:23,994th
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xHeat 2[6]07:09,503rd
THEThêtaMark Verbeek007: HDev 4-Final B [4]06:32,176th
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xFinal A [4]07:10,852nd
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xFinal A [5]06:39,821st
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+Final A [5]07:04,076th
THEThêtaMark Verbeek007: HDev 4-Heat 3[3]06:24,913rd
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xHeat 3[3]07:11,991st
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xHeat 1[2]06:39,911st
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+Heat 1[5]06:56,732nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xFinal A [3]03:19,241st
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+Final A [1]07:10,484th
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xSemifinal 1[3]03:21,521st
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+Heat 2[4]06:59,383rd
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xTime Trial 03:15,721st
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4-Time Trial 03:09,9814th
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema107: HG 4+Final A [1]07:00,424th
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema107: HG 4+Heat 1[4]07:01,422nd
THEThêtaPelle Krol106: HGb 4-Heat 1[2]06:34,053rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPelle Krol104: HE 8+Final A [5]06:15,223rd
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xFinal A [4]06:57,103rd
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xFinal A [8]07:19,492nd
THEThêta/Boreas/VidarRuben Sikkema107: HG 4+Heat 2[4]07:18,556th
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4-Final B [7]06:46,184th
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xFinal A [3]06:58,861st
THEThêta/Boreas/VidarRuben Sikkema005: HG 4+Final A [7]07:23,768th
THEThêta/SaurusGerard van der Velden001: HE 2xFinal A [2]06:47,131st
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4-Heat 1[3]06:40,474th
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xHeat 1[5]06:58,372nd
THEThêta/VidarRuben Sikkema004: HG 2-Heat 2[6]07:45,124th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xFinal A [5]07:05,654th
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xFinal A [5]07:26,682nd
THEThêtaPelle Krol106: HGb 4-Final A [4]06:47,265th
THEThêta/Boreas/VidarRuben Sikkema107: HG 4+Heat 1[5]07:15,264th
THEThêtaPelle Krol106: HGb 4-Heat 1[1]06:53,591st
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xHeat 2[5]
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xFinal B [6]08:21,311st
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4-Final A [3]07:14,556th
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xFinal A [7]07:22,981st
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xHeat 2[2]08:10,805th
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4-Heat 3[3]06:59,282nd
THEThêta/VidarRuben Sikkema004: HG 2-Heat 2[2]07:58,574th
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2xHeat 2[2]07:07,671st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer205: HG 2xFinal A [6]06:39,401st
THEThêta/ProteusVincent Klaassens001: HE 2-Final A [4]06:27,273rd
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1xFinal B [2]07:09,676th
THEThêtaPelle Krol206: HGb 4-Final A [3]06:52,576th
THEThêta/VidarRuben Sikkema204: HG 2-Heat 2[6]07:41,594th
THEThêtaRobert Tiemeijer205: HG 2xHeat 1[2]06:59,221st
THEThêtaPelle Krol206: HGb 4-Heat 2[4]06:40,752nd
THEThêtaPelle Krol104: HDev 4-Final B [3]06:51,762nd
THEThêtaRobert Tiemeijer103: HDev 2xFinal A [4]07:18,441st
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1xSemifinal 2[6]07:47,944th
THEThêta/ProteusVincent Klaassens001: HE 2-Semifinal 1[5]07:10,392nd
THEThêtaPelle Krol104: HDev 4-Heat 2[3]07:04,754th
THEThêtaRobert Tiemeijer103: HDev 2xHeat 1[4]07:39,011st
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1xQuarterfinal 3[5]07:54,713rd
THEThêta/ProteusVincent Klaassens001: HE 2-Time Trial 06:13,985th
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1xTime Trial 06:41,1514th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa van Heyningen121: DE 8+Final A [1]07:03,496th
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Heat 2[3]07:54,694th
THEThêtaLisa van Heyningen121: DE 8+Heat 1[5]06:49,813rd
THEThêtaMark Verbeek105: G 4+Heat 4[5]06:45,275th
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+Final A [6]06:56,855th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+Final A [4]06:50,103rd
THEThêtaRalph Bens015: LDev 4-Heat 2[6]07:31,346th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*Heat 2[3]07:54,496th
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+Heat 1[6]07:03,213rd
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+Heat 3[6]06:49,101st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+Final A [2]03:18,322nd
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+Final B [2]03:52,962nd
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+Final B [3]03:22,431st
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+Semifinal 2[2]03:16,581st
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+Semifinal 1[2]03:47,362nd
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+Semifinal 2[2]03:17,652nd
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+Time Trial 03:15,583rd
THEThêtaRalph Bens015: LDev 4-Time Trial 03:19,7215th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*Time Trial 03:43,7210th
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+Time Trial 03:43,914th
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+Time Trial 03:14,492nd
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+Final B [4]07:55,083rd
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Final B [2]07:35,911st
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Final B [2]06:53,353rd
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+Heat 3[2]07:53,753rd
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Heat 2[2]07:42,043rd
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Heat 1[4]06:42,162nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Final A [1]07:49,896th
THEThêtaLisa van Heyningen127: DB 8+Final A [6]06:38,921st
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+Final A [2]07:49,126th
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Heat 2[5]07:30,233rd
THEThêtaLisa van Heyningen127: DB 8+Heat 2[2]06:21,811st
THEThêtaTobias Quené113: LG 4-Heat 2[4]06:57,045th
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+Heat 2[6]07:38,413rd
THEThêtaMark Verbeek105: G 4+Heat 3[4]06:44,224th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*Final B [1]07:39,575th
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+Final A [6]06:42,375th
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+Final B [4]07:42,612nd
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+Final A [6]06:37,934th
THEThêtaTobias Quené015: LDev 4-Heat 1[2]07:01,735th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*Heat 2[3]07:48,656th
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+Heat 2[6]06:46,103rd
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+Heat 2[4]08:17,874th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+Heat 3[6]06:49,972nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Final B [4]08:09,671st
THEThêtaCarijn Mulder130: DB 8+Final A [7]07:16,743rd
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+Final B [4]08:13,541st
THEThêtaTobias Quené116: LG 4+Final A [3]07:32,794th
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Final A [6]07:12,425th
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Heat 2[7]07:39,284th
THEThêtaCarijn Mulder130: DB 8+Heat 1[3]06:53,653rd
THEThêtaTobias Quené115: LG 4-Heat 1[3]06:56,255th
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+Heat 1[5]08:08,324th
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Heat 1[6]06:55,512nd
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*Final B [7]07:37,193rd
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+Final B [5]06:47,961st
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+Final B [6]06:54,191st
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+Final B [4]08:02,323rd
THEThêtaTobias Quené015: LDev 4-Heat 2[6]07:14,816th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*Heat 3[4]07:41,874th
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+Heat 2[4]06:53,774th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+Heat 2[5]07:10,333rd
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+Heat 2[6]07:59,335th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Final B [7]08:52,596th
THEThêtaTobias Quené117: LB 4+Final A [5]07:50,821st
THEThêtaCarijn Mulder127: DB 8+Final A [4]08:04,095th
THEThêtaMark Verbeek108: B 4+Final A [3]07:29,511st
THEThêtaCarijn Mulder127: DB 8+Heat 1[4]07:40,761st
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Heat 1[4]08:31,656th
THEThêtaMark Verbeek108: B 4+Heat 1[6]07:45,751st
THEThêtaTobias Quené014: LEj 4+Final A [3]08:20,891st
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*Final B [6]09:21,605th
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+Final B [6]08:11,781st
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+Final A [2]07:50,224th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*Heat 2[2]09:04,793rd
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+Heat 3[3]07:49,133rd
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+Heat 3[5]07:32,872nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+Final A [2]07:54,194th
THEThêtaRobert Tiemeijer208: B 4+Final A [2]07:05,736th
THEThêta/OrcaTobias Quené216: LB 4+Final A [4]07:24,114th
THEThêtaCarijn Mulder223: DB 8+Final A [5]07:00,492nd
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+Heat 2[2]08:00,613rd
THEThêtaRobert Tiemeijer208: B 4+Heat 3[3]06:59,192nd
THEThêtaMaartje Hoogeveen227: LDB 4*Heat 2[4]07:57,044th
THEThêtaCarijn Mulder223: DB 8+Heat 3[3]07:08,831st
THEThêtaRobert Tiemeijer107: Ej 4+Final A [3]07:20,656th
THEThêtaMaartje Hoogeveen125: LDEj 4*Final B [1]07:50,605th
THEThêtaCarijn Mulder120: DEj 8+Final A [1]07:00,524th
THEThêtaRobert Tiemeijer107: Ej 4+Heat 3[2]07:01,782nd
THEThêtaMaartje Hoogeveen125: LDEj 4*Heat 1[3]08:02,804th
THEThêtaCarijn Mulder120: DEj 8+Heat 2[6]06:54,702nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaCarijn Mulder005: Dames AchtFinal A [4]07:11,272nd
THEThêtaRobert Tiemeijer040: Jonge VierHeat 3[3]07:17,553rd
THEThêtaMaartje Hoogeveen006: Lichte Dames VierHeat 3[6]08:13,695th
THEThêtaCarijn Mulder005: Dames AchtHeat 3[5]07:06,141st

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaCarijn Mulder006: DEj 8+Final A [3]07:38,344th
THEThêtaManouk Groels007: LDEj 4*Heat 1[5]08:43,915th
THEThêtaCarijn Mulder006: DEj 8+Heat 2[5]07:40,671st
THEThêta 2Robert Tiemeijer004: Ej 8+Final A [6]07:08,866th
THEThêta 1Tobias Quené004: Ej 8+Heat 2[5]07:22,784th
THEThêta 2Robert Tiemeijer004: Ej 8+Heat 1[6]07:14,992nd
THEThêtaDiane Nelissen011: DErv C4+Heat 4[3]02:10,572nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+Final A [2]06:53,005th
THEThêtaSjoerd Pieksma122: LN 4-Heat 3[5]06:44,434th
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+Heat 2[2]06:51,762nd
THEThêtaJulia Sialino133: DN 4-Heat 1[2]07:33,514th
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+Heat 2[2]06:04,875th
THEThêtaSjoerd Pieksma015: LDev 4-Heat 1[2]06:41,963rd
THEThêtaGiel Talsma006: N 4+Heat 3[6]06:55,752nd
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+Heat 2[5]07:39,705th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJulia Sialino130: DO 4+Final A [6]07:40,412nd
THEThêtaPelle Krol112: B 8+Final A [5]06:06,023rd
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+Final A [2]06:49,553rd
THEThêtaJolenthe Janssen140: LDN 2xHeat 1[3]08:05,194th
THEThêtaPelle Krol112: B 8+Heat 1[3]06:07,312nd
THEThêta/OrcaSjoerd Pieksma122: LN 4-Heat 1[2]07:04,214th
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+Heat 1[2]06:51,122nd
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+Final B [6]06:02,621st
THEThêtaJolenthe Janssen170: LDB 2xFinal A [5]08:00,582nd
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+Heat 2[1]06:01,504th
THEThêta/OrcaSjoerd Pieksma014: LN 4+Heat 2[4]07:09,115th
THEThêtaGiel Talsma006: N 4+Heat 2[6]06:57,214th
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+Heat 3[6]07:44,564th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+Final A [4]
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+Final B [1]07:50,771st
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+Heat 3[1]06:59,932nd
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+Heat 1[4]07:44,752nd
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+Time Trial 03:01,4412th
THEThêtaGiel Talsma006: N 4+Time Trial 07:05,7910th
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+Final A [3]06:58,883rd
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+Heat 2[4]06:57,211st
THEThêtaSjoerd Pieksma119: LN 4-Heat 2[1]06:47,103rd
THEThêtaJulia Sialino131: DN 4-Heat 2[3]07:40,623rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/AsoposSjoerd Pieksma123: LB 4+Final A [6]06:58,681st
THEThêtaPelle Krol112: B 8+Final B [5]06:09,441st
THEThêtaJulia Sialino135: DB 4+Final A [2]07:48,515th
THEThêtaJolenthe Janssen140: LDN 2xHeat 1[5]08:05,245th
THEThêtaPelle Krol112: B 8+Heat 1[5]06:05,584th
THEThêtaJulia Sialino135: DB 4+Heat 1[3]07:50,172nd
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+Final B [3]06:04,302nd
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+Final A [3]07:03,823rd
THEThêtaJolenthe Janssen027: LDDev 2xFinal B [4]08:05,935th
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+Final A [1]07:42,621st
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+Heat 2[5]07:51,933rd
THEThêtaJolenthe Janssen027: LDDev 2xHeat 1[2]08:08,944th
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+Heat 2[6]06:10,333rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJan van Mastrigt123: LB 4+Final A [4]07:40,112nd
THEThêtaPelle Krol112: B 8+Final A [1]06:43,635th
THEThêtaJulia Sialino135: DB 4+Final A [5]08:14,404th
THEThêtaJolenthe Janssen140: LDN 2xHeat 1[3]08:59,224th
THEThêtaPelle Krol112: B 8+Heat 3[6]06:29,732nd
THEThêtaJulia Sialino135: DB 4+Heat 2[2]08:04,722nd
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+Final B [3]06:30,303rd
THEThêtaJan van Mastrigt014: LN 4+Final A [2]07:06,505th
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+Final A [2]07:51,744th
THEThêtaPelle Krol008: Ej 8+Heat 2[3]06:19,883rd
THEThêtaJolenthe Janssen027: LDDev 2xHeat 3[4]08:00,885th
THEThêtaJulia Sialino022: DN 4+Heat 2[6]07:53,522nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJan van Mastrigt123: LB 4+Final A [4]
THEThêtaJolenthe Janssen257: LDDev 2xRepechage [3]
THEThêtaJulia Sialino135: DB 4+Heat 2[6]
THEThêtaJan van Mastrigt014: LN 4+Final A [2]
THEThêtaJolenthe Janssen257: LDDev 2xTime Trial 08:51,0110th
THEThêtaPelle Krol252: Ej 8+Time Trial 06:17,164th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJan van Mastrigt041: LB 4+Final A [2]07:38,802nd
THEThêtaJulia Sialino042: DB 4+Final A [5]08:29,485th
THEThêtaJan van Mastrigt041: LB 4+Heat 2[3]07:10,682nd
THEThêtaPelle Krol002: Jonge AchtHeat 2[1]06:31,215th
THEThêtaJulia Sialino042: DB 4+Heat 2[3]07:51,322nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-Final A [2]06:13,701st
THEThêtaArlan Smit010: LSA 4-Final A [3]06:12,014th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg130: LM 8+Final A [3]06:06,951st
THEThêtaArlan Smit034: LM 4-Final A [3]06:49,293rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit004: O 2-Heat 1[2]07:05,473rd
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg104: SA 8+Final A [1]06:07,593rd
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg104: SA 8+Heat 2[2]06:06,112nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Thêta/AsoposVincent Goris116: LSA 8+ (NK)Final A [4]06:05,623rd
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-Final A [5]06:15,692nd
ORCOrca/Thêta/AsoposVincent Goris116: LSA 8+ (NK)Heat 1[4]06:06,001st
THEThêtaArlan Smit002: SA 4- (NK)Final A [2]06:20,555th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Daniel Playford113: LSA 2-Final A [3]07:11,723rd
THEThêta 1Arlan Smit113: LSA 2-Final A [5]07:08,602nd
THEThêta 2Daniel Playford113: LSA 2-Heat 2[3]07:11,002nd
THEThêta 1Arlan Smit113: LSA 2-Heat 1[5]07:16,471st
THEThêta 1Arlan Smit012: LO 2-Final A [6]07:58,672nd
THEThêta 2Daniel Playford012: LO 2-Heat 1[2]08:57,154th
THEThêta 1Arlan Smit012: LO 2-Heat 1[6]08:54,592nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-Final A [4]06:25,033rd
THEThêtaArlan Smit002: SA 4-Final A [3]06:40,845th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit101: O 4-Final A [3]06:49,551st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit001: Oude VierHeat 1[4]06:56,803rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Final A [3]06:20,812nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ThêtaFelix van de Donk129: LM 8+Final A [4]05:54,085th
THEThêtaArlan Smit050: LMDev 4-Final A [6]06:29,565th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-Final A [2]06:28,584th
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Final A [1]06:32,243rd
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Heat 2[5]06:45,193rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArne Hendriks116: LSA 8+Final A [7]06:32,681st
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Final A [3]06:39,674th
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Heat 1[7]06:54,812nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Final B [4]06:32,131st
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Heat 3[5]06:39,093rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Final B [2]03:22,011st
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Semifinal 2[3]03:25,512nd
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Quarterfinal 3[2]03:20,791st
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Time Trial 03:16,392nd
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-Final A [2]06:43,923rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit118: LO 4-Final A [4]06:44,564th
THEThêtaArlan Smit009: LSA 4-Final A [7]07:26,203rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit107: LN 4+Final A [5]07:05,471st
THEThêtaArlan Smit005: LDev 4-Final A [1]08:21,216th
THEThêtaArlan Smit005: LDev 4-Heat 3[6]07:27,532nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit030: O 4+Final A [3]07:05,495th
THEThêtaArlan Smit050: B 4+Final A [4]07:06,451st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xFinal A [2]08:20,984th
THEThêtaStef Schenkelaars122: LN 2xFinal A [2]07:35,892nd
THEThêta 2Stef Schenkelaars123: LB 1xHeat 2[5]08:34,353rd
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xHeat 2[4]08:27,102nd
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen011: LN 1xHeat 2[7]08:11,662nd
THEThêta 2Stef Schenkelaars011: LN 1xHeat 1[7]08:06,313rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xFinal A [5]09:29,765th
THEThêta 1Stef Schenkelaars123: LB 1xFinal A [6]09:10,553rd
THEThêta 1Stef Schenkelaars123: LB 1xHeat 1[3]11:16,623rd
THEThêta 2Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xHeat 1[4]11:09,412nd
THEThêta 2Tjeerd van Ditshuizen011: LN 1xFinal A [1]09:41,535th
THEThêta 1Stef Schenkelaars011: LN 1xHeat 1[1]5th
THEThêta 2Tjeerd van Ditshuizen011: LN 1xHeat 1[3]3rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen122: LB 1xFinal A [4]08:52,715th
THEThêta 2Stef Schenkelaars122: LB 1xFinal B [5]08:43,683rd
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen122: LB 1xHeat 2[5]08:32,401st
THEThêta 2Stef Schenkelaars122: LB 1xHeat 1[3]08:23,893rd
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen018: LN 1xHeat 4[6]08:49,604th
THEThêta 2Stef Schenkelaars018: LN 1xHeat 3[5]08:32,754th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xFinal A [5]08:51,974th
THEThêta 2Stef Schenkelaars123: LB 1xFinal B [6]08:52,751st
THEThêta 3Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xHeat 2[3]09:34,911st
THEThêta 2Stef Schenkelaars123: LB 1xHeat 1[4]09:42,243rd
THEThêta 1Stef Schenkelaars011: LN 1xHeat 3[6]09:17,874th
THEThêta 2Tjeerd van Ditshuizen011: LN 1xHeat 1[7]09:08,495th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Stef Schenkelaars123: LB 1xFinal B [4]08:03,363rd
THEThêta 1Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xFinal B [1]07:52,911st
THEThêta 2Stef Schenkelaars123: LB 1xHeat 3[4]08:26,793rd
THEThêta 1Tjeerd van Ditshuizen123: LB 1xHeat 2[3]08:23,203rd
THEThêta 1Tjeerd van Ditshuizen011: LN 1xHeat 4[3]07:56,813rd
THEThêta 2Stef Schenkelaars011: LN 1xHeat 1[3]07:49,273rd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaStef Schenkelaars118: LO 4-Final A [3]06:19,272nd
THEThêtaTjeerd van Ditshuizen011: LN 1xHeat 2[6]07:50,494th
THEThêtaStef Schenkelaars010: LO 2-Heat 1[6]07:20,104th

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaYouri Vaes106: LM 1xHeat 2[3]07:31,134th
THEThêtaStef Schenkelaars044: LMDev 4-Final A [2]06:21,793rd
THEThêtaYouri Vaes018: LM 1xFinal A [1]07:27,664th
THEThêtaYouri Vaes018: LM 1xHeat 2[3]07:31,432nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaStef Schenkelaars118: LO 4-Final A [4]07:03,985th
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-Final A [5]06:53,545th
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-Heat 1[6]06:49,991st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaStef Schenkelaars118: LO 4-Final A [4]06:42,134th
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-Final A [5]06:37,286th
THEThêtaYouri Vaes008: LSA 1xFinal A [5]07:36,063rd
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-Heat 2[6]06:24,171st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaYouri Vaes101: SA 1xFinal A [2]07:55,401st
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-Final A [1]06:43,724th
THEThêtaYouri Vaes001: SA 1xFinal A [4]07:34,573rd
THEThêtaStef Schenkelaars013: LDev 4-Heat 1[1]06:45,212nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaStef Schenkelaars112: LO 4-Final A [7]06:37,045th
THEThêtaStef Schenkelaars112: LO 4-Heat 2[5]06:31,913rd
THEThêtaStef Schenkelaars037: LDev 4-Final A [7]06:31,505th
THEThêtaStef Schenkelaars037: LDev 4-Heat 1[5]06:39,023rd
THEThêtaYouri Vaes110: LSA 1xHeat 2[3]07:38,604th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaStef Schenkelaars001: Oude VierHeat 2[2]07:03,974th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaLisa Scheenaard015: DSA 1xFinal A [3]07:56,781st
THEThetaRianne Dekker022: LDSA 1xFinal A [5]08:14,483rd
THEThetaLisa Scheenaard015: DSA 1xHeat 2[5]08:05,892nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaRianne Dekker105: LW 1xSemifinal 1[3]08:13,316th
THEThetaRianne Dekker105: LW 1xHeat 1[4]08:04,701st
THEThetaRianne Dekker014: LW 1xFinal A [5]08:27,226th
THEThetaRianne Dekker014: LW 1xHeat 2[1]08:11,362nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaRianne Dekker138: LDO 1xFinal A [4]08:31,021st
THEThetaRianne Dekker034: LDN 1xFinal A [5]09:25,163rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaRianne Dekker140: LDO 1xFinal A [6]08:21,942nd
THEThetaRianne Dekker023: LDN 1xFinal A [3]08:20,955th
THEThetaRianne Dekker023: LDN 1xHeat 2[3]08:14,862nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaTessel Brühl136: DB 1xHeat 108:30,393rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaRianne Dekker136: LDN 1xFinal A [5]08:30,481st
THEThetaRianne Dekker134: LDSA 1xFinal A [2]08:25,586th
THETheta 1Tessel Brühl130: DN 1xFinal A [3]09:05,595th
THETheta 2Lisa Scheenaard130: DN 1xFinal A [6]08:22,461st
THEThetaRianne Dekker134: LDSA 1xHeat 1[5]08:12,812nd
THEThetaLisa Scheenaard123: DSA 1xHeat 3[4]09:00,225th
THEThetaTessel Brühl025: DB 1xHeat 1[3]09:09,554th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THETheta/BeatrixLisa Scheenaard011: D 1e divisie 4*Time Trial 30:19,162nd