Johan Leferink

717 races

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosEmiel Tempelman107: M 2x (Open National Championship)Final A [5]07:55,864th
EUREurosMinke Holleboom208: W 1x (Ladies Trophy)Final B [3]09:04,403rd
PHOPhocas/EurosSophie Tooten205: LW 4x (Open National Championship)Final A [4]08:13,414th
EUREurosMinke Holleboom208: W 1x (Ladies Trophy)Semifinal A/B 2[5]08:49,635th
EUREurosEmiel Tempelman107: M 2x (Open National Championship)Heat 2[6]07:14,963rd
PHOPhocas/EurosSophie Tooten113: LW 4xFinal A [1]07:45,923rd
EUREurosCyrelle Tenhagen103: LW 2x (Open National Championship)Final B [4]07:59,272nd
EUREurosMinke Holleboom208: W 1x (Ladies Trophy)Heat 2[2]08:22,393rd
EUREurosBram Poortman105: M 4- (Open National Championship)Semifinal 2[1]06:54,696th
EUREurosCyrelle Tenhagen103: LW 2x (Open National Championship)Heat 1[3]08:07,845th
EUREurosBram Poortman105: M 4- (Open National Championship)Heat 1[5]06:51,064th

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein 2021

16 April 2021 to 18 April 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Maureen Verhoeven011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final D [3]09:17,036th
EUREuros 1Maureen Verhoeven011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[8]11:12,716th
EUREuros 2Cyrelle Tenhagen011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final E [8]11:42,206th
EUREurosJuliette Geurts012: LDSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final F [7]11:47,362nd
EUREurosJuliette Geurts012: LDSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 10:35,0331st
EUREuros 2Cyrelle Tenhagen011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 10:24,7430th
EUREuros 1Maureen Verhoeven011: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 10:06,3321st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/SaurusMart Wijntjes122: LHB 2xFinal A [5]07:07,735th
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+Final A [6]06:17,115th
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*Final A [8]07:42,123rd
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+Final A [7]07:52,147th
EUREuros/AegirCyrelle Tenhagen132: DG 2xHeat 1[4]08:27,185th
EUREurosJolien Ambrosius132: DG 2xHeat 1[8]08:22,353rd
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xHeat 4[7]08:31,954th
EUREurosEmiel Tempelman107: HG 4+Heat 2[6]07:46,634th
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [8]07:40,796th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:32,333rd
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:52,285th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:17,395th
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:50,444th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]07:50,372nd
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xHeat 1[7]07:43,514th
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]08:04,024th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:05,615th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMarjolein Scheffers125: DE 1xFinal A [1]08:28,968th
EUREuros/TrompJuliette Geurts141: LDB 4*Final A [6]07:43,296th
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+Final A [8]06:20,346th
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+Final A [7]07:45,414th
EUREurosJolien Ambrosius182: DE 2xHeat 1[5]07:53,274th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:24,138th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [7]07:41,364th
EUREuros/TrompJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:51,904th
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]07:55,765th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:02,445th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:24,543rd
EUREuros/TrompJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:57,215th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:43,583rd
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xHeat 3[4]08:37,325th
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]08:30,714th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:32,623rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJolien Ambrosius134: DB 2xFinal A [1]07:35,821st
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+Final A [2]07:53,114th
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xFinal B [4]07:45,413rd
EUREurosJolien Ambrosius134: DB 2xTime Trial 06:49,671st
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+Time Trial 05:35,387th
EUREurosJuliette Geurts139: LDGb 2xTime Trial 07:27,0910th
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xTime Trial 06:54,327th
EUREuros 2Annefie Tuinstra140: LDB 1xTime Trial 08:07,478th
EUREurosSteffan Hakkers109: HB 1xTime Trial 07:11,7413th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:25,712nd
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:50,394th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:18,135th
EUREurosSteffan Hakkers003: HG 1xHeat 1[6]07:54,925th
EUREuros 2Annefie Tuinstra031: LDG 1xHeat 4[3]09:08,515th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:35,891st
EUREurosJuliette Geurts033: LDB 2xHeat 2[2]08:17,444th
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xHeat 1[5]07:38,653rd
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:48,224th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:49,722nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+Final B [5]07:15,621st
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*Final B [6]08:56,023rd
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+Final A [7]08:59,154th
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xFinal B [5]08:22,062nd
EUREuros 1Emiel Tempelman106: HGb 4-Final B [8]07:27,996th
EUREurosJolien Ambrosius134: DB 2xFinal A [4]08:03,582nd
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+Heat 1[4]06:52,714th
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*Heat 1[5]08:29,924th
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xHeat 1[6]09:02,304th
EUREuros 1Emiel Tempelman106: HGb 4-Heat 1[3]07:54,006th
EUREurosSteffan Hakkers109: HB 1xHeat 1[4]09:32,405th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:59,104th
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [4]08:24,063rd
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]08:17,755th
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xFinal B [1]08:03,904th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:06,868th
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:51,064th
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:25,235th
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:45,285th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:43,972nd
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xHeat 2[4]07:57,326th
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:01,461st
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Race For Lanes [4]08:03,735th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosAnne Leemreize028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]08:49,473rd
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:38,413rd
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]08:22,064th
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xFinal B [3]08:09,712nd
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xHeat 3[3]08:33,563rd
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 06:23,7514th
EUREurosRoy Maaskant019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:12,5113th
EUREurosAnne Leemreize028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 06:17,813rd
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:26,893rd
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:08,213rd
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*Final A [1]08:58,924th
EUREurosAnne Leemreize135: DB 4+Final A [3]08:47,993rd
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*Heat 1[3]08:40,952nd
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xTime Trial 06:18,5210th
EUREurosRoy Maaskant124: LHB 8+Time Trial 05:11,479th
EUREurosJolien Ambrosius134: DB 2xHeat 1[2]08:19,622nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosAnne Leemreize219: DB 4+Final A [1]08:23,382nd
EUREurosJolien Ambrosius222: DG 2xFinal A [1]08:08,102nd
EUREurosEmiel Tempelman202: HB 4+Final A [1]07:19,621st
EUREurosMart Wijntjes210: LHB 1xHeat 1[3]08:21,723rd
EUREurosJolien Ambrosius222: DG 2xHeat 1[3]08:11,301st
EUREurosEmiel Tempelman202: HB 4+Heat 3[2]07:20,001st
EUREurosJuliette Geurts228: LDB 4*Heat 1[5]08:24,523rd
EUREurosEmiel Tempelman101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:27,743rd
EUREurosAnne Leemreize111: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]08:42,456th
EUREurosJolien Ambrosius113: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]08:24,163rd
EUREurosEmiel Tempelman101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:38,201st
EUREurosSteffan Hakkers108: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 4[4]07:49,214th
EUREurosJolien Ambrosius113: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]08:41,831st
EUREurosRoy Maaskant107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]06:42,945th
EUREurosJuliette Geurts117: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]08:13,834th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMarthe Oldenhof032: DB 4+Final A [3]09:21,044th
EUREurosEmiel Tempelman030: HB 4+Final A [2]08:06,753rd
EUREurosSteffan Hakkers023: LHG 2xHeat 2[4]08:42,094th
EUREurosMinke Holleboom002: Dames VierHeat 2[4]08:31,495th
EUREurosNils van der Ent001: Oude VierHeat 2[5]07:39,315th
EUREurosRoy Maaskant004: LHB 8+Heat 2[1]07:15,223rd
EUREurosJuliette Geurts006: LDB 4*Heat 1[1]08:22,763rd
EUREurosEmiel Tempelman030: HB 4+Heat 1[3]07:24,031st

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Kay van Wieringen104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 3[3]08:21,306th
EUREuros 1Bram Poortman104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 2[1]08:04,916th
EUREuros 1Harm van der Velde712: 4+ H2Heat 1[5]07:45,523rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Final A [4]07:47,954th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final A [3]08:30,304th
AMSAmstel-combi (NSK)Tijmen van Rietbergen116: LHE 8+ (NSK)Final A [2]06:36,691st
EUREurosAbe Winters112: HB 8+Final A [5]06:49,755th
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xFinal A [6]08:32,822nd
EUREurosChris Lokin114: LHE 2- (NSK)Final A [7]07:57,541st
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [4]08:18,185th
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xFinal A [4]08:39,423rd
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 1[8]07:53,012nd
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 1[8]08:46,443rd
EUREurosCasper Berkhout122: LHB 2xHeat 1[6]08:20,074th
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xHeat 1[4]08:21,381st
EUREurosChris Lokin114: LHE 2- (NSK)Heat 1[6]07:48,502nd
EUREurosThomas Kolkman121: LHB 1xHeat 2[5]08:12,447th
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xHeat 1[4]07:42,891st
EUREurosMarjolein Scheffers058: DG 4-Final A [6]07:52,515th
EUREurosLisanne de Weert031: LDG 1xFinal B [4]09:49,064th
EUREuros 1Benjamin van Kooten003: HG 1xFinal A [2]08:32,316th
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal A [8]08:09,964th
EUREurosChris Lokin053: LHG 2xFinal A [7]07:17,321st
EUREurosMarjolein Scheffers058: DG 4-Heat 2[3]07:33,942nd
EUREurosLisanne de Weert031: LDG 1xHeat 3[5]09:03,583rd
EUREuros/ThêtaSteffan Hakkers019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:44,896th
EUREurosAbe Winters010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:20,876th
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:03,186th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton-combiTijmen van Rietbergen158: LM 8+Final A [5]06:24,732nd
EUREurosMinke Holleboom119: W 1x (Ladies Trophy)Final A [5]09:12,054th
EUREurosMinke Holleboom119: W 1x (Ladies Trophy)Semifinal A/B 2[6]09:03,951st
TRITriton-combiTijmen van Rietbergen158: LM 8+Time Trial 06:05,052nd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast056: WDev 4-Final A [6]08:18,284th
EUREuros (P1)Lisanne de Weert051: LWDev 2xFinal A [2]08:46,952nd
EUREurosChris Lokin029: LM 2-Final A [1]08:00,102nd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast056: WDev 4-Heat 2[6]08:03,923rd
EUREurosMinke Holleboom119: W 1x (Ladies Trophy)Heat 3[4]08:38,271st
EUREurosChris Lokin035: LM 1xHeat 2[3]08:32,825th
EUREuros (P1)Lisanne de Weert051: LWDev 2xHeat 2[1]08:19,441st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final A [3]07:29,634th
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Final A [2]06:47,215th
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xFinal A [4]07:25,822nd
EUREurosChris Lokin120: LHG 2xFinal A [4]06:52,084th
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xFinal A [2]07:28,583rd
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [3]07:05,623rd
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 2[3]07:33,661st
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 1[2]06:50,292nd
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+Heat 2[2]06:09,914th
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xHeat 1[1]07:30,691st
EUREurosChris Lokin120: LHG 2xHeat 2[5]06:50,701st
EUREurosAnne-Lynn Paalvast129: DG 4-Heat 2[5]07:03,254th
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xHeat 2[6]07:42,902nd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [4]07:02,991st
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:07,406th
EUREuros 2Benjamin van Kooten003: HG 1xFinal A [2]07:39,706th
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal A [5]07:30,555th
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:17,182nd
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+Final A [2]07:09,715th
EUREurosMinke Holleboom022: DG 1xFinal A [3]07:48,392nd
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [1]06:43,161st
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:03,103rd
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]06:04,696th
EUREuros 2Benjamin van Kooten003: HG 1xHeat 2[2]07:26,802nd
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xHeat 1[3]07:22,041st
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]07:30,902nd
EUREurosMinke Holleboom022: DG 1xHeat 1[5]07:56,231st
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]06:51,554th
EUREurosChris Lokin001: HE 2xHeat 2[2]07:12,675th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [3]03:48,082nd
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:42,633rd
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal A [1]07:39,834th
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:26,482nd
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:39,691st
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:31,333rd
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xTime Trial 05:28,214th
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:41,687th
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:20,049th
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:28,738th
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:59,7011th
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:43,113rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:28,376th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Final A [2]07:07,171st
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xFinal A [4]07:42,673rd
EUREuros 2Benjamin van Kooten109: HB 1xFinal A [1]07:38,434th
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xFinal A [2]07:20,131st
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 3[1]07:03,233rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Heat 3[3]07:08,621st
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 2[4]07:43,143rd
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xHeat 2[4]07:49,221st
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Heat 2[4]07:20,643rd
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+Heat 1[1]06:18,094th
EUREuros 2Benjamin van Kooten109: HB 1xHeat 3[1]07:34,572nd
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xHeat 3[2]07:30,501st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMarit Lambers136: DB 8+Final B [1]07:21,612nd
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final A [8]07:55,912nd
VIDVidar-combiThomas van Tussenbroek116: LHE 8+Final A [1]06:23,321st
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Final A [2]06:42,138th
EUREurosMinke Holleboom125: DE 1xFinal A [2]08:07,823rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Final A [7]07:26,244th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+Final B [3]07:29,165th
EUREurosChris Lokin117: LHG 4-Final A [6]07:00,554th
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xFinal A [5]07:48,014th
EUREurosMarit Lambers136: DB 8+Heat 2[4]07:36,056th
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [6]07:35,987th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 1[6]07:58,951st
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Heat 2[2]06:23,284th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Heat 2[3]07:22,453rd
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+Heat 1[6]07:28,946th
EUREuros 2Benjamin van Kooten109: HB 1xHeat 2[3]07:47,915th
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xHeat 2[4]07:37,921st
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [7]07:28,972nd
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:32,374th
EUREuros/VidarLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Final B [2]08:08,083rd
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:30,906th
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:50,337th
EUREurosMarit Lambers029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:15,627th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [7]07:39,266th
EUREurosChris Lokin001: HE 2xFinal A [6]07:09,325th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:30,554th
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:23,766th
EUREuros 2Benjamin van Kooten003: HG 1xHeat 2[2]07:50,437th
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xHeat 2[5]07:38,626th
EUREuros/VidarLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]08:12,087th
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:50,752nd
EUREurosMarit Lambers029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:12,645th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:41,927th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros-combiTheo van Hal116: LHE 8+Final A [3]06:20,331st
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [5]07:45,905th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Final B [2]08:17,023rd
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Final B [6]07:27,841st
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xFinal A [5]07:58,191st
EUREurosChris Lokin120: LHG 2xFinal A [4]07:06,294th
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+Final B [4]07:27,635th
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Final A [5]07:28,583rd
EUREuros 2Steven Hoogeveen109: HB 1xFinal A [6]07:48,245th
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+Heat 3[1]07:20,094th
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*Heat 2[4]08:04,203rd
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Heat 2[2]06:27,195th
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xHeat 2[2]07:52,881st
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+Heat 3[4]07:24,853rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-Heat 2[1]07:32,872nd
EUREuros 1Benjamin van Kooten109: HB 1xHeat 4[5]08:02,704th
EUREuros 2Steven Hoogeveen109: HB 1xHeat 3[4]07:46,422nd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [4]08:07,562nd
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:52,221st
EUREuros 1Benjamin van Kooten003: HG 1xFinal B [2]08:43,476th
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xFinal B [5]08:41,944th
EUREuros/ArgoTijmen van Rietbergen002: HE 4-Final A [3]07:08,704th
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [7]08:30,301st
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:31,823rd
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:59,323rd
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:37,994th
EUREuros 1Benjamin van Kooten003: HG 1xHeat 1[6]08:21,417th
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xHeat 1[7]08:11,275th
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]08:09,761st
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]08:08,015th
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:25,303rd
EUREurosMart Wijntjes009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:47,185th
EUREuros/SkøllStefan van Haren009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:37,024th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen201: HB 1xFinal A [5]07:22,923rd
EUREurosLisanne de Weert230: LDGb 2xFinal A [2]07:35,823rd
EUREurosChris Lokin005: LHE 2- (NK)Final A [2]06:53,752nd
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Final B [1]07:55,832nd
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+Final A [6]06:15,874th
EUREurosSteven Hoogeveen201: HB 1xHeat 3[5]07:50,322nd
EUREurosMart Wijntjes211: LHB 4+Heat 2[3]07:29,794th
EUREurosJoost van Smoorenburg202: HB 4+Heat 3[3]07:31,516th
EUREurosLisanne de Weert230: LDGb 2xHeat 2[2]08:00,751st
EUREurosBrechje Hooglugt228: LDB 4*Heat 1[2]08:14,725th
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+Heat 2[6]06:21,483rd
EUREurosElianne Hopman220: DB 8+Heat 2[4]07:18,384th
EUREurosEvi Nijhof223: DGb 4-Heat 1[4]07:32,534th
EUREurosEvi Nijhof114: DDev 4- (Dev)Final A [4]07:43,806th
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+ (EJK)Final B [4]06:37,223rd
EUREurosElianne Hopman112: DEj 8+ (EJK)Final A [1]07:37,464th
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Semifinal 2[1]08:39,644th
EUREurosEvi Nijhof114: DDev 4- (Dev)Heat 2[6]07:49,711st
EUREuros 1Mart Wijntjes101: HEj 4+ (EJK)Heat 4[4]07:43,025th
EUREuros 2Joost van Smoorenburg101: HEj 4+ (EJK)Heat 2[2]07:52,285th
EUREurosBrechje Hooglugt117: LDEj 4* (EJK)Heat 3[3]08:33,006th
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+ (EJK)Heat 3[6]06:34,453rd
EUREurosElianne Hopman112: DEj 8+ (EJK)Heat 1[4]07:37,082nd
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Quarterfinal 4[5]08:21,003rd
EUREurosChris Lokin005: LHE 2- (NK)Time Trial 06:35,472nd
EUREurosSteven Hoogeveen003: HE 1x (NK)Time Trial 06:56,7230th
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Time Trial 07:22,4312th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosStefan van Haren003: Jonge AchtFinal A [1]06:20,483rd
EUREurosLisanne de Weert030: LDG 2xFinal A [3]08:04,412nd
EUREurosEvi Nijhof002: Dames VierHeat 1[2]07:31,284th
EUREurosSteven Hoogeveen001: Oude VierHeat 2[3]06:54,163rd
EUREurosLisanne de Weert030: LDG 2xHeat 2[2]07:53,081st
EUREurosStefan van Haren003: Jonge AchtHeat 2[3]06:16,662nd
EUREuros 1Mart Wijntjes040: Jonge VierHeat 3[3]07:11,934th
EUREuros 2Joost van Smoorenburg040: Jonge VierHeat 2[1]07:18,954th
EUREurosBrechje Hooglugt006: Lichte Dames VierHeat 2[5]08:00,214th
EUREurosElianne Hopman005: Dames AchtHeat 1[2]07:17,204th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xFinal B [3]07:55,082nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Final B [1]07:59,655th
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Final A [4]08:13,254th
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[3]01:55,755th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[4]01:55,333rd
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xHeat 2[5]08:04,974th
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Semifinal 3[5]07:48,324th
EUREurosElianne Hopman102: DEj 8+Heat 3[6]08:03,765th
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[6]02:03,504th
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 2[4]02:05,132nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Heat 3[5]07:49,202nd
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Heat 1[4]08:20,171st
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 26[3]01:57,041st
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 24[5]02:05,555th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 6[4]01:59,751st
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 4[3]02:06,232nd
EUREurosSteffan Hakkers024: HErv 1xFinal A [5]09:23,183rd
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Final B [5]
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xFinal B [5]08:31,064th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Final A [1]08:27,766th
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Final B [6]07:14,096th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[2]02:11,544th
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Heat 2[4]08:28,105th
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xHeat 3[2]08:39,204th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Semifinal 2[4]08:31,713rd
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Heat 1[3]07:08,634th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[5]02:09,791st
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 20[4]02:16,864th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Heat 4[5]08:28,491st
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 25[3]02:19,043rd
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 14[6]02:16,772nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin145: LE 1x (NSK)Final A [1]07:31,885th
EUREuros 1Minke Holleboom124: DG 2xFinal A [4]07:22,672nd
EUREurosChris Lokin110: LE 2- (NSK)Final A [2]06:52,541st
EUREurosCasper Berkhout116: LB 1xHeat 3[4]08:02,435th
EUREuros 1Minke Holleboom124: DG 2xHeat 2[4]07:31,931st
EUREurosChris Lokin110: LE 2- (NSK)Heat 2[5]07:25,362nd
EUREuros/ThêtaSjoerd Pieksma010: LE 4- (NSK)Final A [3]06:45,743rd
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:20,681st
EUREuros 1Minke Holleboom021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:22,951st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:45,131st
EUREurosCasper Berkhout009: LG 1xHeat 3[3]08:18,566th
EUREuros 1Minke Holleboom021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]07:41,391st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/OrcaTijmen van Rietbergen132: LM 8+Final A [4]05:55,263rd
EUREurosMinke Holleboom103: BW 1xFinal A [3]07:52,251st
EUREurosChris Lokin123: LM 1xHeat 2[5]07:22,781st
EUREuros 1Minke Holleboom052: WDev 2xFinal A [1]07:09,761st
EUREurosChris Lokin030: LM 4-Final A [3]06:10,392nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]03:06,171st
EUREuros 1Minke Holleboom021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]03:40,502nd
EUREurosBenjamin van Kooten005: Dev 2x (Development Klassement)Final A [3]03:28,703rd
EUREurosTheo van Hal012: LG 2-Final A [3]07:16,393rd
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[3]03:03,531st
EUREuros 1Minke Holleboom021: DDev 2x (Development Klassement)Semifinal 1[3]03:40,681st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:02,122nd
EUREuros 1Minke Holleboom021: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:34,081st
EUREuros 2Minke Holleboom148: DE 1xFinal A [1]08:08,442nd
EUREurosTijmen van Rietbergen114: LE 8+Final A [3]06:03,131st
EUREuros 2Minke Holleboom148: DE 1xHeat 2[3]08:19,472nd
EUREuros 1Helen Harmsen148: DE 1xHeat 1[3]08:20,663rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTijmen van Rietbergen112: LE 8+Final A [4]05:59,162nd
EUREuros 1Helen Harmsen124: DG 2xFinal A [6]07:17,472nd
EUREurosChris Lokin113: LG 4-Final A [6]06:09,671st
EUREurosSjors Berends110: LE 2-Final A [3]07:14,945th
EUREuros 1Helen Harmsen124: DG 2xHeat 1[5]07:28,601st
EUREurosChris Lokin113: LG 4-Heat 2[3]06:18,561st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:12,072nd
EUREurosSjors Berends012: LG 2-Final A [3]07:16,166th
EUREurosBenjamin van Kooten005: Dev 2x (Development Klassement)Final A [2]06:54,122nd
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:18,061st
EUREurosChris Lokin015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:25,281st
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:29,731st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Helen Harmsen127: DG 2xFinal A [2]07:46,444th
EUREuros/GyasRob Nijmeijer115: LG 4-Final A [3]06:35,512nd
EUREurosSjors Berends111: LE 2-Final A [4]07:21,724th
EUREurosBenjamin van Kooten107: G 2xHeat 2[6]06:59,145th
EUREuros 1Helen Harmsen127: DG 2xHeat 3[4]07:29,172nd
EUREuros/GyasRob Nijmeijer115: LG 4-Heat 3[5]06:24,771st
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:22,393rd
EUREurosSjors Berends012: LG 2-Final A [4]07:26,866th
EUREurosBenjamin van Kooten005: Dev 2x (Development Klassement)Final A [7]07:09,103rd
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:31,981st
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 4[4]06:18,602nd
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:28,351st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin106: G 2xFinal A [6]07:40,152nd
EUREurosTijmen van Rietbergen113: LG 4-Final B [4]07:11,241st
EUREurosTijmen van Rietbergen113: LG 4-Heat 2[7]07:10,013rd
EUREuros 1Helen Harmsen124: DG 2xHeat 2[8]08:16,454th
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:22,673rd
EUREuros/ProteusHelen Harmsen041: DG 4xFinal A [3]08:01,931st
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]08:45,841st
EUREurosTijmen van Rietbergen015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[1]07:19,081st
EUREurosTheo van Hal009: LG 1xHeat 1[5]08:51,704th
EUREurosSjors Berends012: LG 2-Heat 1[3]08:19,753rd
EUREuros 1Helen Harmsen021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]08:30,341st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin204: G 2xFinal A [4]06:48,282nd
EUREuros 1Helen Harmsen220: DG 2xFinal A [6]07:20,251st
PROProteusRico Hooijschuur212: LG 2xFinal A [6]06:53,001st
EUREurosTijmen van Rietbergen252: LG 4-Final A [2]06:35,724th
EUREurosBenjamin van Kooten244: LB 1xHeat 2[1]07:40,774th
EUREuros 1Helen Harmsen220: DG 2xHeat 1[2]07:42,451st
PROProteusRico Hooijschuur212: LG 2xHeat 2[5]
EUREurosTijmen van Rietbergen252: LG 4-Heat 2[1]06:35,222nd
PROProteusRico Hooijschuur112: LDev 2x (Dev)Final A [5]07:04,602nd
PROProteus 1Daan Doelman111: LDev 4- (Dev)Final A [3]06:31,503rd
EUREurosTijmen van Rietbergen111: LDev 4- (Dev)Final A [6]06:29,122nd
EUREuros 1Helen Harmsen119: DDev 2x (Dev)Final A [6]07:33,791st
PROProteusRico Hooijschuur112: LDev 2x (Dev)Heat 2[5]
PROProteus 2Cas van Mierlo111: LDev 4- (Dev)Heat 2[4]06:59,706th
PROProteus 1Daan Doelman111: LDev 4- (Dev)Heat 2[3]06:38,652nd
EUREurosTijmen van Rietbergen111: LDev 4- (Dev)Heat 1[6]06:33,631st
EUREuros 1Helen Harmsen119: DDev 2x (Dev)Heat 1[4]07:39,681st
EUREuros 1Chris Lokin007: LE 1x (NK)Quarterfinal 2[5]07:28,845th
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Quarterfinal 3[1]08:19,996th
EUREuros 2Theo van Hal007: LE 1x (NK)Time Trial 07:07,2725th
EUREuros 1Chris Lokin007: LE 1x (NK)Time Trial 07:01,3715th
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1x (NK)Time Trial 07:45,8822nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Rico Hooijschuur119: LN 1xFinal A [6]07:35,444th
EUREurosHelen Harmsen134: DN 1xFinal A [3]08:08,393rd
EUREuros/RICGeeske Boer131: DN 2-Final A [3]07:57,912nd
EUREurosChris Lokin114: LSA 2xFinal A [3]06:37,663rd
PROProteusRico Hooijschuur121: LN 2xFinal A [5]07:04,292nd
PROProteusCas van Mierlo122: LN 4-Final A [1]06:40,206th
EUREurosBart van Ingen120: LN 2-Heat 3[3]07:05,824th
PROProteus 2Mitch Geraedts120: LN 2-Heat 3[1]07:04,723rd
PROProteus 1Cas van Mierlo120: LN 2-Heat 1[2]07:19,184th
EUREurosBenjamin van Kooten119: LN 1xHeat 2[6]07:38,964th
PROProteus 1Rico Hooijschuur119: LN 1xHeat 2[5]07:29,682nd
PROProteus 2Edwin van Tongeren119: LN 1xHeat 1[4]08:03,974th
EUREurosHelen Harmsen134: DN 1xHeat 2[5]08:04,581st
EUREuros/RICGeeske Boer131: DN 2-Heat 1[1]07:52,221st
PROProteusCas van Mierlo122: LN 4-Heat 2[2]06:26,992nd
PROProteusRico Hooijschuur061: LB 1xFinal A [1]07:30,743rd
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4- (DK)Final A [5]06:21,311st
EUREurosChris Lokin009: LSA 1x (NSK)Final A [6]07:23,814th
PROProteus 2Mitch Geraedts004: O 2-Final A [5]07:32,495th
PROProteusRico Hooijschuur061: LB 1xHeat 1[5]07:36,752nd
EUREurosBart van Ingen015: LDev 4- (DK)Heat 3[4]06:28,254th
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4- (DK)Heat 2[3]06:24,061st
EUREurosChris Lokin009: LSA 1x (NSK)Heat 2[5]07:17,073rd
EUREurosHelen Harmsen017: DSA 1x (NSK)Heat 2[2]08:11,894th
PROProteus 2Mitch Geraedts004: O 2-Heat 1[5]07:17,242nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin175: LO 1xFinal A [2]07:22,192nd
PROProteusEdwin van Tongeren122: LN 4-Final A [2]06:20,291st
EUREurosBart van Ingen120: LN 2-Heat 3[2]07:10,933rd
PROProteusMitch Geraedts120: LN 2-Heat 2[4]07:10,064th
EUREurosTheo van Hal119: LN 1xHeat 2[3]07:40,573rd
EUREuros 2Helen Harmsen134: DN 1xHeat 3[3]08:15,093rd
PROProteusEdwin van Tongeren122: LN 4-Heat 1[4]06:38,032nd
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4-Final A [3]06:18,493rd
EUREurosBart van Ingen015: LDev 4-Final B [3]06:33,583rd
EUREurosChris Lokin009: LSA 1xFinal A [2]07:21,455th
EUREurosBart van Ingen015: LDev 4-Heat 3[5]06:26,774th
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4-Heat 3[3]06:21,592nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final A [4]
PROProteusRico Hooijschuur071: LB 1xFinal A [3]07:48,813rd
EUREurosTheo van Hal071: LB 1xFinal A [1]07:39,151st
PROProteusAubin Macquart012: LO 2-Final A [1]07:25,932nd
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]
EUREurosChris Lokin009: LSA 1xHeat 2[3]07:27,042nd
EUREurosTheo van Hal071: LB 1xHeat 3[3]07:36,251st
PROProteusRico Hooijschuur071: LB 1xHeat 1[3]07:42,721st
PROProteusAubin Macquart012: LO 2-Heat 1[1]07:09,751st
EUREurosBart van Ingen015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:14,889th
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:10,364th
EUREurosHelen Harmsen134: DN 1xFinal B [3]08:15,431st
PROProteusRico Hooijschuur122: LN 1xFinal B [1]07:41,122nd
EUREurosTheo van Hal122: LN 1xFinal B [3]07:37,211st
PROProteusMitch Geraedts120: LN 2-Final A [1]07:28,744th
PROProteusEdwin van Tongeren119: LN 4-Final A [3]06:31,042nd
EUREurosChris Lokin171: LO 1xFinal A [4]07:28,643rd
EUREurosHelen Harmsen134: DN 1xHeat 4[1]08:16,192nd
EUREurosTheo van Hal122: LN 1xHeat 3[3]07:43,822nd
PROProteusRico Hooijschuur122: LN 1xHeat 1[2]07:43,003rd
PROProteusMitch Geraedts120: LN 2-Heat 1[2]07:15,712nd
EUREurosBart van Ingen119: LN 4-Heat 3[1]06:43,133rd
PROProteusEdwin van Tongeren119: LN 4-Heat 3[2]06:32,041st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosHelen Harmsen103: BW 1xFinal A [4]08:50,154th
EUREurosChris Lokin116: LM 1xHeat 1[4]07:50,864th
EUREurosHelen Harmsen103: BW 1xHeat 2[2]08:38,912nd
EUREurosChris Lokin025: LM 1xHeat 2[1]07:25,754th
EUREurosHelen Harmsen021: BW 1xHeat 1[2]08:20,404th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRico Hooijschuur119: LN 1xFinal A [5]07:36,194th
EUREurosTheo van Hal119: LN 1xFinal B [5]07:44,301st
EUREuros 2Helen Harmsen134: DN 1xFinal B [6]08:12,621st
PROProteusEdwin van Tongeren122: LN 4-Final A [6]06:29,642nd
EUREurosChris Lokin102: SA 2xFinal A [4]06:55,806th
PROProteusRico Hooijschuur119: LN 1xHeat 2[6]07:32,301st
EUREurosTheo van Hal119: LN 1xHeat 1[5]07:37,583rd
EUREuros 2Helen Harmsen134: DN 1xHeat 3[4]08:25,814th
EUREuros 1Geeske Boer134: DN 1xHeat 1[3]08:39,695th
EUREurosBenjamin van Kooten122: LN 4-Heat 3[3]06:37,354th
PROProteusEdwin van Tongeren122: LN 4-Heat 1[2]06:35,692nd
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:28,253rd
EUREurosTheo van Hal051: LB 1xFinal A [6]07:34,436th
PROProteusRico Hooijschuur051: LB 1xFinal A [5]07:27,332nd
EUREurosGeeske Boer052: DB 1xHeat 2[6]08:41,934th
PROProteusRico Hooijschuur051: LB 1xHeat 3[2]07:36,743rd
EUREurosTheo van Hal051: LB 1xHeat 2[4]07:36,973rd
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:33,082nd
EUREurosBenjamin van Kooten015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:48,015th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Rico Hooijschuur119: LN 1xFinal A [1]08:22,386th
EUREuros 1Chris Lokin119: LN 1xFinal A [2]08:18,404th
PROProteusHendrik Jan Kruijsse120: LN 2-Heat 1[2]07:53,024th
EUREuros 2Theo van Hal119: LN 1xHeat 3[4]08:24,205th
PROProteus 1Rico Hooijschuur119: LN 1xHeat 2[5]07:57,932nd
EUREuros 1Chris Lokin119: LN 1xHeat 1[6]07:51,212nd
EUREuros 2Geeske Boer134: DN 1xHeat 2[3]09:15,155th
EUREurosBenjamin van Kooten122: LN 4-Heat 1[3]06:57,375th
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4-Final A [2]06:39,464th
EUREurosBenjamin van Kooten015: LDev 4-Final B [1]06:52,335th
EUREurosGeeske Boer072: DB 1xFinal B [3]08:42,376th
EUREurosChris Lokin009: LSA 1xFinal A [1]07:14,641st
EUREurosTheo van Hal071: LB 1xFinal A [1]07:39,996th
PROProteusRico Hooijschuur071: LB 1xFinal A [2]07:35,043rd
EUREurosBenjamin van Kooten015: LDev 4-Heat 3[6]06:46,024th
PROProteusEdwin van Tongeren015: LDev 4-Heat 3[3]06:43,362nd
EUREurosGeeske Boer072: DB 1xHeat 3[7]08:38,673rd
EUREurosTheo van Hal071: LB 1xHeat 2[2]07:40,543rd
PROProteusRico Hooijschuur071: LB 1xHeat 1[6]07:36,062nd
EUREurosHelen Harmsen017: DSA 1xHeat 1[4]08:34,625th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusHendrik Jan Kruijsse120: LN 2-Heat 1[3]
EUREurosTheo van Hal119: LN 1xHeat 3[6]
PROProteusRico Hooijschuur119: LN 1xHeat 3[5]
EUREurosHelen Harmsen203: DSA 1x (NK)Final C [6]
EUREurosGeeske Boer134: DN 1xHeat 2[3]
EUREurosChris Lokin202: LSA 1x (NK)Final B [5]08:30,994th
EUREurosChris Lokin202: LSA 1x (NK)Semifinal 2[2]08:57,185th
EUREurosBenjamin van Kooten253: LDev 4- (DK)Repechage 2[4]07:59,031st
EUREurosTheo van Hal061: LB 1xFinal A [2]10:33,954th
PROProteusRico Hooijschuur061: LB 1xFinal A [6]10:10,452nd
EUREurosGeeske Boer062: DB 1xHeat 2[4]12:22,444th
EUREurosChris Lokin202: LSA 1x (NK)Repechage 2[3]08:55,233rd
EUREurosHelen Harmsen203: DSA 1x (NK)Repechage 2[7]10:42,815th
EUREurosTheo van Hal061: LB 1xHeat 2[2]08:43,223rd
PROProteusRico Hooijschuur061: LB 1xHeat 2[3]08:42,202nd
EUREurosBenjamin van Kooten253: LDev 4- (DK)Time Trial 07:03,989th
PROProteusEdwin van Tongeren253: LDev 4- (DK)Time Trial 06:50,361st
EUREurosChris Lokin202: LSA 1x (NK)Time Trial 08:09,0512th
EUREurosHelen Harmsen203: DSA 1x (NK)Time Trial 09:10,6916th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin122: LN 1xFinal A [6]07:26,153rd
EUREurosBryan Oostra118: LO 4+Final A [2]06:41,781st
EUREurosChris Lokin122: LN 1xHeat 2[5]07:44,682nd
EUREurosChris Lokin009: LSA 1x (NSK)Final A [5]07:08,492nd
EUREurosChris Lokin009: LSA 1x (NSK)Heat 2[5]
EUREurosBryan Oostra012: LO 2-Heat 2[5]07:02,894th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin116: LM 1xHeat 1[5]07:19,534th
EUREurosChris Lokin019: LM 1xHeat 2[2]08:00,535th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosBryan Oostra015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final C [4]03:37,163rd
EUREurosBryan Oostra015: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:08,032nd
EUREurosChris Lokin009: LSA 1xHeat 2[4]07:34,773rd
EUREurosBryan Oostra015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:11,356th
EUREurosChris Lokin122: LN 1xFinal A [2]07:35,592nd
EUREurosBryan Oostra117: LO 4-Final A [3]06:48,012nd
EUREurosChris Lokin122: LN 1xHeat 3[2]08:05,381st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/EurosChris Lokin114: LSA 2x (NK)Final A [4]06:42,302nd
EUREurosBryan Oostra105: O 4-Final A [4]06:26,725th
EUREurosBryan Oostra015: LDev 4-Final B [3]00:00,001st
VIDVidar/EurosChris Lokin011: LSA 2xFinal A [4]06:45,502nd
EUREurosBryan Oostra015: LDev 4-Heat 2[2]06:22,314th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin122: LN 1xFinal A [3]07:35,452nd
EUREurosBart van Ingen120: LN 2-Heat 2[6]07:40,224th
EUREurosChris Lokin122: LN 1xHeat 3[2]07:33,051st
EUREurosBryan Oostra113: LSA 2-Heat 1[6]07:28,933rd
EUREurosBryan Oostra015: LDev 4-Final B [6]07:31,862nd
EUREurosChris Lokin009: LSA 1xFinal A [5]08:45,644th
EUREurosBryan Oostra015: LDev 4-Heat 2[6]07:52,265th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin122: LN 1xFinal A [3]07:34,294th
EUREurosTheo van Hal117: LO 4-Final A [5]06:37,184th
EUREurosChris Lokin122: LN 1xHeat 3[6]07:33,222nd
EUREurosTheo van Hal015: LDev 4-Final B [7]06:47,072nd
EUREurosChris Lokin071: LB 1xFinal A [5]07:43,591st
EUREurosTheo van Hal015: LDev 4-Heat 2[7]06:42,366th
EUREurosChris Lokin071: LB 1xHeat 2[7]07:49,161st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin211: LB 1xFinal A [3]07:35,922nd
EUREurosBryan Oostra032: LDev 4- (DK)Final A [6]06:41,154th
EUREurosChris Lokin211: LB 1xHeat 3[6]07:40,822nd
EUREurosBryan Oostra032: LDev 4- (DK)Repechage [4]06:53,722nd
EUREurosBryan Oostra032: LDev 4- (DK)Heat 1[3]07:32,533rd
EUREurosChris Lokin003: LSA 1x (NK)Repechage 2[3]08:25,433rd
EUREurosChris Lokin003: LSA 1x (NK)Heat 1[6]08:31,054th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTheo van Hal018: LSA 4-Final A [5]06:47,243rd
EUREurosTheo van Hal001: Oude VierHeat 1[1]07:09,255th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJaap Vermeij118: LO 4-Final A [3]06:12,672nd
EUREurosJaap Vermeij116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[7]06:28,305th
EUREurosJaap Vermeij009: LSA 4- (NSK)Final A [3]06:11,432nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJaap Vermeij050: LMDev 4-Final A [2]06:19,172nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosChris Lokin122: LN 1xFinal A [3]07:35,573rd
EUREuros/GyasJaap Vermeij119: LN 4-Final A [2]06:29,961st
EUREurosChris Lokin122: LN 1xHeat 1[2]07:51,761st
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-Final A [2]06:25,562nd
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-Heat 2[4]06:34,162nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/SkøllJan Leerink116: LSA 8+Final A [6]06:41,373rd
EUREurosJaap Vermeij118: LO 4-Final A [4]06:35,733rd
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-Final A [7]06:30,592nd
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-Heat 1[4]07:02,163rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/SkøllJan Leerink116: LSA 8+Final A [5]06:13,556th
EUREurosJaap Vermeij117: LO 4-Final A [3]06:33,725th
EUREurosJaap Vermeij117: LO 4-Heat 2[6]06:29,752nd
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4- (DK)Final A [2]06:22,142nd
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4- (DK)Heat 3[6]06:35,922nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4- (1000m Knock Out)Final A [2]03:17,882nd
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]03:22,521st
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[2]03:17,881st
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:16,723rd
EUREuros/TritonRamon Houtsma117: LO 4-Final A [4]06:36,602nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJaap Vermeij110: LO 4-Heat 1[3]06:44,101st
EUREurosJaap Vermeij005: LDev 4-Final A [3]07:54,972nd
EUREurosJaap Vermeij005: LDev 4-Heat 3[4]07:25,251st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosTheo van Hal053: LB 1xFinal A [4]08:16,936th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosBart Steensma121: LN 2-Final A [4]07:41,844th
EUREurosChris Lokin123: LB 1xHeat 2[4]07:44,664th
EUREurosRamon Houtsma119: LO 4+Heat 2[6]07:04,344th
EUREurosRamon Houtsma012: LN 4+Heat 2[4]07:02,724th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRamon Houtsma119: LO 4+Final A [6]08:33,625th
EUREurosRamon Houtsma012: LN 4+Heat 2[5]08:01,686th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRamon Houtsma121: LN 2-Final A [2]07:58,845th
EUREurosChris Lokin123: LB 1xFinal A [5]08:06,163rd
EUREurosChris Lokin123: LB 1xHeat 2[5]08:04,721st
EUREurosMathies Willems012: LN 4+Heat 1[4]07:15,304th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosRamon Houtsma121: LN 2-Final A [3]08:03,166th
EUREurosChris Lokin123: LB 1xFinal A [2]08:00,504th
EUREurosRamon Houtsma121: LN 2-Heat 1[5]
EUREurosRamon Houtsma010: LO 2-Heat 1[3]07:44,504th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMathies Willems014: LN 4+Final A [2]07:05,112nd
EUREurosMathies Willems014: LN 4+Heat 1[6]07:14,053rd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMathies Willems052: LB 4+Final A [1]07:20,201st
EUREurosMathies Willems052: LB 4+Heat 2[3]07:29,222nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/PhocasBart Steensma009: LHEj8+Round D 17:34,815th
EUREuros/PhocasBart Steensma009: LHEj8+Round C 02:21,615th
EUREuros/PhocasBart Steensma009: LHEj8+Round B 00:44,311th
EUREuros/PhocasBart Steensma009: LHEj8+Round A 08:35,915th

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosBart Steensma015: LN 4+Time Trial 21:02,506th