Irene Dousma

370 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIWillem Stoop144: J18 8+Final A [5]06:04,002nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Jasper Simons148: J16 2xFinal B [2]07:22,965th
WILWillem III 1Gianni Perotti148: J16 2xFinal B [1]07:16,281st
WILWillem III 3Maarten Worm148: J16 2xTime Trial 06:43,4718th
WILWillem III 1Gianni Perotti148: J16 2xTime Trial 06:31,9511th
WILWillem III 2Jasper Simons148: J16 2xTime Trial 06:30,489th
WILWillem III/HoopMaarten Worm043: J16 4xFinal A [6]06:35,646th
WILWillem IIIJasper Simons043: J16 4xFinal A [4]06:27,342nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/HoopMaarten Worm043: J16 4xFinal A [5]07:28,804th
WILWillem IIIJasper Simons043: J16 4xFinal A [6]07:23,363rd
WILWillem III 5Ben van den Eerenbeemt042: J16 1xFinal [2]08:28,5416th
WILWillem III 1Ole Kuppens042: J16 1xFinal [7]08:13,5011th
WILWillem III 4Igor Nienhaus042: J16 1xFinal [3]08:02,229th
WILWillem III 2Maarten Worm042: J16 1xFinal [1]07:55,224th
WILWillem III 3Gianni Perotti042: J16 1xFinal [6]07:53,562nd
WILWillem III 2Luca Perotti036: J18 1xFinal [5]07:55,219th
WILWillem III 1Joost van Asperen036: J18 1xFinal [7]07:43,094th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xFinal B [6]08:38,526th
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xFinal B [2]08:22,392nd
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xFinal C [2]08:32,906th
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xFinal C [1]08:19,621st
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xFinal A [4]07:45,024th
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xFinal A [1]07:42,452nd
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xFinal A [2]07:40,941st
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xFinal B [6]07:58,064th
WILWillem IIIJaap Worm235: J18 4xFinal A [2]06:51,422nd
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt234: J16 4*Heat 1[2]08:10,225th
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xFinal A [3]08:07,435th
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xSemifinal 1[5]08:54,456th
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xSemifinal 1[4]08:43,164th
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xSemifinal 2[1]07:50,871st
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xSemifinal 1[6]08:38,376th
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xSemifinal 1[2]07:56,292nd
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xSemifinal 1[1]07:55,301st
WILWillem III 2Louis Dercon120: J16 2xHeat 4[1]08:59,705th
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xHeat 3[2]08:06,771st
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xQuarterfinal 4[2]08:47,424th
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xQuarterfinal 3[1]08:50,864th
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xQuarterfinal 3[2]08:47,203rd
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xQuarterfinal 3[4]08:43,132nd
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xQuarterfinal 4[1]08:26,605th
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xQuarterfinal 4[4]08:12,521st
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xQuarterfinal 3[5]08:11,083rd
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xQuarterfinal 3[3]08:07,391st
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xQuarterfinal 1[4]08:07,221st
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xTime Trial 07:45,1519th
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xTime Trial 07:37,4012th
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xTime Trial 07:37,1311th
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xTime Trial 07:32,986th
WILWillem III 9Luca Perotti016: J18 1xTime Trial 07:40,0339th
WILWillem III 7Bouke Hoekstra016: J18 1xTime Trial 07:28,0328th
WILWillem III 2Jaap Worm016: J18 1xTime Trial 07:25,8527th
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xTime Trial 07:21,5620th
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xTime Trial 07:16,5111th
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xTime Trial 07:10,746th
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xTime Trial 07:09,265th
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xTime Trial 07:03,241st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Igor Nienhaus148: J16 2xFinal A [6]07:57,666th
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xFinal A [1]07:54,965th
WILWillem III 1Ole Kuppens148: J16 2xFinal A [5]07:50,784th
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xHeat 2[4]07:42,593rd
WILWillem III 1Ole Kuppens148: J16 2xHeat 2[3]07:38,772nd
WILWillem III 4Maarten Worm148: J16 2xHeat 1[2]08:17,164th
WILWillem III 2Igor Nienhaus148: J16 2xHeat 1[4]07:56,013rd
WILWillem IIIBouke Hoekstra043: J16 4xFinal A [5]07:08,592nd
WILWillem IIIBouke Hoekstra006: HG 4xFinal A [5]06:58,502nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIIgor Nienhaus234: J16 4*Final A [6]07:11,733rd
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xFinal A [5]07:41,985th
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xFinal A [3]07:41,774th
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xFinal B [2]07:48,996th
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xFinal B [3]07:42,194th
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xFinal C [3]07:54,843rd
WILWillem III 7 (P14)Jasper Simons017: J16 1xFinal E [1]08:24,371st
WILWillem III 6 (P17)Ole Kuppens017: J16 1xFinal F [1]08:41,624th
WILWillem IIIIgor Nienhaus234: J16 4*Heat 2[5]07:37,191st
WILWillem III 1Igor Nienhaus120: J16 2xFinal A [3]08:15,876th
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xSemifinal 2[2]08:24,683rd
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xSemifinal 2[6]08:24,222nd
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xSemifinal 1[5]08:28,505th
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xSemifinal 1[1]08:18,344th
WILWillem III 2Maarten Vester120: J16 2xHeat 1[2]08:28,844th
WILWillem III 1Igor Nienhaus120: J16 2xHeat 1[3]08:16,441st
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xQuarterfinal 4[5]08:52,404th
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xQuarterfinal 4[3]08:46,512nd
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xQuarterfinal 3[3]08:47,262nd
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xQuarterfinal 2[4]08:53,183rd
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xQuarterfinal 1[4]08:34,383rd
WILWillem III 6 (P17)Ole Kuppens017: J16 1xTime Trial 07:51,1631st
WILWillem III 7 (P14)Jasper Simons017: J16 1xTime Trial 07:42,6625th
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xTime Trial 07:24,7312th
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xTime Trial 07:22,588th
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xTime Trial 07:22,407th
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xTime Trial 07:18,316th
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xTime Trial 07:17,455th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Viking/HertogOlivier de Boer140: J16 8+Final A [6]06:33,133rd
WILWillem III 1Maarten Stork138: J16 2xHeat 2[5]07:21,682nd
WILWillem IIIOlivier de Boer108: B 4+Heat 3[4]07:01,035th
WILWillem III 3Sjoerd Scheper035: J16 1xFinal 3[2]08:07,425th
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xFinal 3[5]08:06,644th
WILWillem III 1David van Velden035: J16 1xFinal 3[3]08:03,933rd
WILWillem IIIOlivier de Boer006: Ej 4+Heat 2[1]07:21,766th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink125: JM 4xFinal A [2]06:27,143rd
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xFinal A [5]07:33,784th
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xSemifinal A/B 2[3]07:32,372nd
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xFinal A [1]06:25,183rd
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xFinal A [5]07:05,836th
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xHeat 3[1]07:33,022nd
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xHeat 2[1]06:35,613rd
WILWillem IIIOlivier de Boer029: M 4+Heat 1[2]07:06,656th
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xHeat 2[1]06:59,902nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xFinal A [1]06:58,433rd
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xFinal A [3]06:54,791st
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xSemifinal 2[3]06:59,832nd
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xSemifinal 1[3]07:00,323rd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xFinal A [2]06:33,313rd
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xFinal A [4]06:24,801st
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xFinal B [4]06:31,993rd
WILWillem III 3Olivier de Boer138: J16 2xHeat 4[4]07:16,445th
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xHeat 3[5]07:03,421st
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xHeat 2[5]07:00,431st
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xHeat 2[3]06:31,433rd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xHeat 1[2]06:42,882nd
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xHeat 1[3]06:34,351st
WILWillem IIISjoerd Scheper035: J16 1xFinal 1[3]08:02,111st
WILWillem III 1Marten Steketee029: J18 1xFinal 3[4]07:47,242nd
WILWillem III 2Max Roell029: J18 1xFinal 1[3]08:12,653rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xFinal A [5]06:28,362nd
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xFinal A [7]06:52,354th
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xFinal A [4]06:27,332nd
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xFinal A [6]06:25,881st
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xHeat 2[4]06:39,322nd
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xHeat 2[7]06:28,261st
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xHeat 1[4]06:50,932nd
WILWillem III 3Max Roell029: J18 1xFinal 1[4]08:05,416th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIQuito Zandvliet230: J16 4*Final A [3]07:07,792nd
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xFinal A [5]07:39,392nd
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xFinal B [2]07:59,215th
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xFinal B [5]07:46,811st
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xFinal C [2]07:54,333rd
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xFinal C [6]07:43,841st
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xFinal C [1]07:41,304th
WILWillem III 6Cas Simons017: J16 1xFinal E [6]08:01,271st
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xFinal G [5]07:54,212nd
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xFinal I [2]08:08,624th
WILWillem III 1Cas Simons127: J16 2xFinal A [5]07:25,212nd
WILWillem III 2Jaap Worm127: J16 2xFinal A [4]07:22,131st
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xSemifinal 2[1]08:12,696th
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xSemifinal 2[5]07:43,561st
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xSemifinal 1[3]07:50,954th
WILWillem III 1Cas Simons127: J16 2xHeat 3[4]07:37,171st
WILWillem III 3Quito Zandvliet127: J16 2xHeat 2[2]08:07,204th
WILWillem III 2Jaap Worm127: J16 2xHeat 1[4]07:37,071st
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xQuarterfinal 4[4]07:56,774th
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xQuarterfinal 4[1]07:56,663rd
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xQuarterfinal 3[3]07:56,072nd
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xQuarterfinal 2[5]08:06,395th
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xQuarterfinal 2[3]07:54,591st
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xQuarterfinal 3[1]07:48,495th
WILWillem III 6Cas Simons017: J16 1xTime Trial 07:47,6925th
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xTime Trial 07:40,8620th
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xTime Trial 07:36,9815th
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xTime Trial 07:29,875th
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xTime Trial 07:26,033rd
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xTime Trial 07:22,222nd
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xTime Trial 07:47,5653rd
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xTime Trial 07:31,7138th
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xTime Trial 07:20,4919th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 8+Final A [6]06:12,531st
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*Final A [4]07:06,612nd
WILWillem III 4David Verboom148: J16 2xFinal A [3]07:19,273rd
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xFinal A [5]07:12,372nd
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xHeat 2[4]07:39,884th
WILWillem III 4David Verboom148: J16 2xHeat 2[3]07:18,161st
WILWillem III 3Cas Simons148: J16 2xHeat 1[6]07:29,675th
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xHeat 1[3]07:14,122nd
WILWillem IIICas Simons036: J16 4xFinal A [2]06:54,114th
WILWillem III 2Iannis Verstegen035: J16 1xFinal 4[3]07:59,954th
WILWillem III 3Bouke Hoekstra035: J16 1xFinal 4[5]07:50,963rd
WILWillem III 5David van Velden035: J16 1xFinal 3[1]08:17,935th
WILWillem III 4Floris Klein Obbink035: J16 1xFinal 3[6]08:15,784th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*Final A [2]06:59,922nd
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xFinal A [1]07:06,716th
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xFinal A [5]07:08,655th
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xFinal B [5]07:23,652nd
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xFinal B [4]07:22,041st
WILWillem III 1Bouke Hoekstra082: J14 1xFinal 2[3]01:52,461st
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xSemifinal 1[3]07:06,833rd
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xHeat 2[3]07:40,635th
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xHeat 2[1]07:32,314th
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xHeat 2[6]07:14,732nd
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xFinal A [2]06:46,955th
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xFinal A [6]06:35,783rd
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xHeat 4[5]07:05,282nd
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xHeat 2[2]06:40,333rd
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xHeat 2[4]06:33,271st
WILWillem III 1Cas Simons035: J16 1xFinal 2[6]08:18,485th
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xFinal 2[3]08:00,894th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIIannis Verstegen123: JM 2xHeat 1[3]07:50,304th
WILWillem IIIValentijn Sohier038: JM 4xFinal A [2]06:54,544th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xFinal B [2]08:08,345th
WILWillem IIIValentijn Sohier144: J18 8+Final A [3]06:49,273rd
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*Final A [5]07:12,181st
WILWillem III/RoosendaalseLars Kreiter148: J16 2xFinal A [1]07:08,533rd
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xFinal B [6]07:23,345th
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xFinal B [5]07:21,764th
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xHeat 2[1]07:43,914th
WILWillem III 4Jules Mozes148: J16 2xHeat 4[2]07:33,924th
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xHeat 3[6]07:31,363rd
WILWillem III/RoosendaalseLars Kreiter148: J16 2xHeat 3[1]07:10,262nd
WILWillem III 3Cas Simons148: J16 2xHeat 2[2]07:40,595th
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xHeat 2[3]07:27,693rd
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xFinal A [6]07:21,316th
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xFinal A [2]06:42,544th
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xHeat 1[2]07:12,203rd
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xHeat 1[4]06:50,041st
WILWillem III 6Thomas Markhorst035: J16 1xFinal 4[2]08:13,865th
WILWillem III 3Cas Simons035: J16 1xFinal 4[1]08:12,804th
WILWillem III 7Olivier de Boer035: J16 1xFinal 4[6]08:11,433rd
WILWillem III 1Floris Klein Obbink035: J16 1xFinal 3[3]09:11,546th
WILWillem III 4Bouke Hoekstra035: J16 1xFinal 3[6]08:12,462nd
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xFinal 2[2]08:22,104th
WILWillem III 5Marten Steketee035: J16 1xFinal 2[4]07:53,491st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xFinal D [2]
WILWillem III 3David Verboom148: J16 2xHeat 2[7]
WILWillem III 4David van Velden148: J16 2xHeat 2[6]
WILWillem III 1Marten Steketee148: J16 2xHeat 2[5]
WILWillem III 2Thomas Markhorst148: J16 2xHeat 1[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xFinal A [7]10:03,984th
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xFinal A [5]09:40,533rd
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xSemifinal 2[3]09:25,813rd
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xSemifinal 1[6]09:26,042nd
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xFinal A [6]
WILWillem III 2David Verboom036: J16 4xFinal A [5]
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xQuarterfinal 2[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xQuarterfinal 1[4]
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xQuarterfinal 1[2]
WILWillem III 3Valentijn Sohier210: J16 1xTime Trial 09:10,0323rd
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xTime Trial 09:03,6921st
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xTime Trial 08:23,146th
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xTime Trial 08:14,501st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIValentijn Sohier150: J16 8+Final A [5]06:57,614th
WILWillem III 1Ies Wiersma148: J16 2xHeat 5[4]07:41,593rd
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xHeat 3[1]08:04,764th
WILWillem III 3Luc Sträter148: J16 2xHeat 2[5]07:57,055th
WILWillem III 2Olivier de Boer036: J16 4xFinal A [4]07:36,676th
WILWillem III 2Olivier de Boer036: J16 4xHeat 2[3]
WILWillem III 5Bas Jansdam035: J16 1xFinal 7[6]08:03,064th
WILWillem III 2Yvo Delissen035: J16 1xFinal 7[5]07:58,393rd
WILWillem III 1Ies Wiersma035: J16 1xFinal 6[4]07:51,682nd
WILWillem III 4Thomas de Hertog035: J16 1xFinal 5[5]08:19,535th
WILWillem III 3Lodewijk Tilanus035: J16 1xFinal 5[6]07:56,782nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III (16)Valentijn Sohier145: J18 en J16 8+Final A [4]06:40,183rd
WILWillem IIIOlivier de Boer150: J16 4*Heat 1[4]07:47,303rd
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus149: J16 2x (NK)Semifinal 2[6]07:36,566th
WILWillem III 2Yvo Delissen036: J16 4x (NK)Final B [3]07:16,865th
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4x (NK)Final B [4]06:42,471st
WILWillem III 3Thomas Markhorst083: J14 1xFinal 3[3]02:04,013rd
WILWillem III 2Jort-Jan Revenberg083: J14 1xFinal 2[6]02:23,355th
WILWillem III 1Olivier de Boer083: J14 1xFinal 2[1]02:02,181st
WILWillem III 4Just Ponsen083: J14 1xFinal 1[6]02:13,995th
WILWillem III 1Olivier de Boer084: J14 4*Final [3]01:46,812nd
WILWillem III 2Yvo Delissen036: J16 4x (NK)Heat 2[6]07:08,994th
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4x (NK)Heat 1[2]07:01,574th
WILWillem IIIYvo Delissen035: J16 1xFinal 2[2]08:03,842nd
WILWillem III 2Luc Sträter149: J16 2x (NK)Heat 4[5]07:44,074th
WILWillem III 3Hidde ten Veen149: J16 2x (NK)Heat 3[4]08:33,835th
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus149: J16 2x (NK)Heat 2[3]07:28,573rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Olivier de Boer150: J16 4*Final A [4]08:10,255th
WILWillem III 1Valentijn Sohier150: J16 4*Final A [3]07:26,882nd
WILWillem III 2Ies Wiersma149: J16 2xFinal A [3]07:45,916th
WILWillem III 6Jort-Jan Revenberg149: J16 2xHeat 5[7]08:29,146th
WILWillem III 1Thomas de Hertog149: J16 2xHeat 5[5]07:54,454th
WILWillem III 4Luc Sträter149: J16 2xHeat 4[4]08:01,955th
WILWillem III 3Valentijn Sohier149: J16 2xHeat 4[6]08:00,844th
WILWillem III 2Ies Wiersma149: J16 2xHeat 1[3]07:30,241st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer104: SA 8+Final A [2]06:23,986th
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer104: SA 8+Heat 1[3]06:27,813rd
SAUSaurusMenno Kaunang123: LB 1xHeat 4[7]08:33,003rd
SAUSaurusPim Jansma108: N 4-Heat 1[4]06:53,055th
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xFinal A [7]08:21,256th
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer007: Ej 8+Final B [5]06:22,631st
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xHeat 3[5]08:02,132nd
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer007: Ej 8+Heat 3[5]06:16,173rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusPim Jansma108: N 4-Heat 2[3]08:05,583rd
SAUSaurus/OkeanosPim Jansma007: Ej 8+Final B [2]06:54,541st
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xFinal A [6]09:43,296th
SAUSaurus/OkeanosPim Jansma007: Ej 8+Heat 1[3]06:58,515th
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xHeat 2[3]09:52,193rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusMenno Kaunang122: LB 1xFinal B [3]08:26,521st
SAUSaurusPim Jansma109: N 4-Heat 2[6]07:16,864th
SAUSaurusMenno Kaunang122: LB 1xHeat 3[6]08:15,744th
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer010: Ej 8+Final A [6]06:43,616th
SAUSaurusMenno Kaunang018: LN 1xFinal A [4]08:35,475th
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer010: Ej 8+Heat 1[4]06:29,482nd
SAUSaurusMenno Kaunang018: LN 1xHeat 3[3]08:18,151st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusMenno Kaunang123: LB 1xFinal B [3]08:56,692nd
SAUSaurusPim Jansma108: N 4-Final A [4]07:52,066th
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer104: SA 8+Heat 1[6]07:30,235th
SAUSaurusMenno Kaunang123: LB 1xHeat 1[7]10:17,674th
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer007: Ej 8+Final A [1]07:12,804th
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xFinal A [2]09:34,346th
SAUSaurus/OkeanosJurgen Toennaer007: Ej 8+Heat 2[7]07:01,723rd
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xHeat 1[4]08:55,092nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusMenno Kaunang123: LB 1xFinal B [2]07:53,272nd
SAUSaurusMenno Kaunang123: LB 1xHeat 1[4]08:12,242nd
SAUSaurusPim Jansma108: N 4-Heat 2[2]06:56,133rd
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xFinal A [2]07:57,854th
SAUSaurusMenno Kaunang011: LN 1xHeat 2[3]07:46,551st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusMenno Kaunang120: LN 1xFinal A [2]07:46,614th
SAUSaurusPim Jansma111: B 4+Final A [3]07:03,141st
SAUSaurusMenno Kaunang120: LN 1xHeat 2[4]08:04,343rd
SAUSaurusMenno Kaunang011: LB 1xFinal A [5]08:54,315th
SAUSaurusPim Jansma004: N 4+Final A 07:12,151st
SAUSaurusMenno Kaunang011: LB 1xHeat 2[5]08:15,903rd
SAUSaurusPim Jansma004: N 4+Heat 2[6]07:30,613rd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusKemal Mark Cosar050: B 4+Final A [4]07:05,703rd
SAUSaurusKemal Mark Cosar050: B 4+Heat 2[5]07:20,031st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusFelix Payer162: N 2+Heat 2[7]08:17,355th
SAUSaurus 2Felix Payer108: N 4-Heat 2[7]06:48,545th
SAUSaurus 2Felix Payer006: Dev 4-Heat 1[4]06:37,393rd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 2Felix Payer108: N 4-Final A [4]08:01,956th
SAUSaurus 1Felix Payer006: Dev 4-Final A [3]07:15,414th
SAUSaurus 2Felix Payer006: Dev 4-Heat 2[3]07:34,454th
SAUSaurus 1Felix Payer006: Dev 4-Heat 2[6]07:18,552nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 2Felix Payer108: N 4-Final A [7]07:12,916th
SAUSaurus 2Felix Payer108: N 4-Heat 1[4]07:34,403rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusDaan de Koning112: B 4+Final A [4]06:53,931st
SAUSaurusDaan de Koning112: B 4+Heat 2[4]07:14,421st
SAUSaurusDaan de Koning005: N 4+Final A [4]06:46,481st
SAUSaurusDaan de Koning005: N 4+Heat 1[7]06:56,781st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusDaan de Koning112: B 4+Final A [2]06:54,082nd
SAUSaurusDaan de Koning112: B 4+Heat 3[2]06:50,271st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusFelix Payer108: B 4+Final A [5]06:58,923rd
SAUSaurusFelix Payer108: B 4+Heat 2[6]07:09,121st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 2Felix Payer027: N 4+Time Trial 20:00,799th
SAUSaurusFelix Payer074: B 4+Time Trial 19:32,183rd
SAUSaurus 1Felix Payer027: N 4+Time Trial 19:05,053rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusJosse Houtepen104: SA 8+Final A [3]06:16,205th
SAUSaurusBob Meijer162: N 2+Final A [3]08:02,674th
SAUSaurusBoyd Thijssens107: O 4+Final A [2]06:54,456th
SAUSaurusJosse Houtepen104: SA 8+Heat 2[6]06:06,792nd
SAUSaurusJosse Houtepen109: N 2-Heat 3[5]07:34,953rd
SAUSaurusBob Meijer162: N 2+Heat 2[5]08:08,312nd
SAUSaurusBoyd Thijssens107: O 4+Heat 2[4]06:59,353rd
SAUSaurusJosse Houtepen007: Ej 8+Final A [2]06:11,955th
SAUSaurusJosse Houtepen007: Ej 8+Heat 2[2]06:02,933rd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusJosse Houtepen135: MFm 8+Final A [5]06:10,665th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusJosse Houtepen007: Ej 8+Heat 1[4]07:48,974th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusJosse Houtepen103: SA 8+Heat 2[5]06:30,234th
SAUSaurusJosse Houtepen011: Ej 8+Final B [7]06:52,842nd
SAUSaurusJosse Houtepen011: Ej 8+Heat 2[6]06:55,674th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusJosse Houtepen113: B 8+Final A [2]05:59,311st
SAUSaurusJosse Houtepen113: B 8+Heat 1[7]06:06,983rd
SAUSaurusJosse Houtepen007: Ej 8+Final A [6]06:12,415th
SAUSaurusJosse Houtepen007: Ej 8+Heat 2[5]06:05,582nd