Anne Berends

175 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Final A [4]07:00,354th
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Heat 2[5]06:48,331st

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Mouk Sinnema103: LDEj 4*Final A [2]08:08,182nd
ORCOrca 1Mouk Sinnema103: LDEj 4*Heat 2[5]08:03,492nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+Final A [5]07:15,831st
ORCOrca/Phocas/VidarDogus Koker105: G 4+Final A [2]06:25,991st
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+Heat 2[5]07:32,412nd
ORCOrca/Phocas/VidarDogus Koker105: G 4+Heat 1[2]06:37,371st
ORCOrcaMargje van der Lende051: DTal 8+Final A [1]07:19,913rd
ORCOrcaMargje van der Lende051: DTal 8+Heat 2[5]07:23,242nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2David Hokken123: LB 4+Final A [1]06:40,801st
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Final A [4]06:23,131st
ORCOrca 2David Hokken123: LB 4+Heat 2[4]06:57,153rd
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Heat 2[6]06:38,311st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1David Hokken123: LB 4+Final A [3]06:53,572nd
ORCOrca 1David Hokken123: LB 4+Heat 3[4]06:55,961st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Final A [4]06:46,611st
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Heat 2[3]06:37,991st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Final A [3]06:31,241st
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Heat 1[3]06:40,651st
ORCOrcaLisanne van der Lelij024: DEj 8+Final B [2]07:02,065th
ORCOrcaLisanne van der Lelij024: DEj 8+Heat 3[4]06:56,903rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij136: DB 8+Final B [3]07:41,283rd
ORCOrcaLisanne van der Lelij136: DB 8+Heat 1[3]07:18,564th
ORCOrcaLisanne van der Lelij024: DEj 8+Final A [1]06:53,734th
ORCOrcaLisanne van der Lelij024: DEj 8+Heat 1[3]06:57,392nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij256: DEj 8+Time Trial 07:07,085th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierFinal A [5]11:21,677th
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierHeat 2[5]06:37,641st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLynn Buijs171: DTal 8+Final A [1]07:14,673rd
ORCOrcaLynn Buijs171: DTal 8+Heat 1[6]07:25,102nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusVincent Goris130: LM 8+Final A [1]06:14,283rd
ORCOrcaTim Donker022: M 4+Final A [5]07:12,025th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+Final A [2]06:59,421st
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+Heat 2[4]07:11,101st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Thêta/AsoposVincent Goris116: LSA 8+ (NK)Final A [4]06:05,623rd
ORCOrca/Thêta/AsoposVincent Goris116: LSA 8+ (NK)Heat 1[4]06:06,001st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Proteus/OkeanosHenk Jan Schuijt002: H 2e divisie 8+Time Trial 28:04,87th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [5]06:03,702nd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [4]06:03,144th
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[3]05:58,971st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [7]06:34,082nd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [6]06:36,043rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[5]06:46,202nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas135: MFm 8+Final A [3]06:04,155th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [7]06:17,793rd
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Heat 1[3]06:18,933rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [7]06:13,401st
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[6]06:18,983rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Final A [2]06:06,552nd
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Heat 2[7]06:17,623rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final A [2]06:04,614th
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Heat 1[4]06:06,703rd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas113: B 8+Heat 1[2]06:18,933rd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Final B [3]02:59,361st
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Semifinal 1[2]02:58,532nd
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Quarterfinal 2[3]02:59,991st
ORCOrcaLucas de Haas007: Ej 8+Time Trial 02:59,664th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas109: B 8+Final A [2]06:10,114th
ORCOrcaLucas de Haas109: B 8+Heat 1[7]06:12,473rd
ORCOrcaLucas de Haas008: Ej 8+Final B [4]06:10,123rd
ORCOrcaLucas de Haas008: Ej 8+Heat 1[5]06:18,093rd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas002: Jonge AchtFinal A [5]06:24,585th
ORCOrcaLucas de Haas002: Jonge AchtHeat 2[3]06:25,841st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:19,862nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round D 16:07,91st
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round C 02:08,72nd
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round B 00:39,41st
ORCOrcaLucas de Haas008: HEj8+Round A 07:41,41st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLucas de Haas013: Ej 8+Time Trial 17:44,574th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar104: SA 8+Final A [6]06:04,143rd
ORCOrca 2Guus van Middelaar107: O 4+Final A [7]06:39,453rd
ORCOrca 1Tommy Bunte107: O 4+Final A [4]06:37,742nd
ORCOrcaPeter Hoek172: HTal 8+Final 3[5]06:37,771st
ORCOrcaGuus van Middelaar104: SA 8+Heat 1[5]06:05,072nd
ORCOrca 1Tommy Bunte107: O 4+Heat 2[7]06:50,311st
ORCOrca 2Guus van Middelaar107: O 4+Heat 1[7]06:48,183rd
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Final A [7]05:56,371st
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Heat 1[6]06:02,063rd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar135: MFm 8+Final A [2]06:02,692nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Final A [3]06:49,693rd
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Heat 1[5]07:20,701st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar103: SA 8+Final A [6]06:15,883rd
ORCOrcaGuus van Middelaar103: SA 8+Heat 2[6]06:16,832nd
ORCOrcaGuus van Middelaar011: Ej 8+Final A [5]06:47,773rd
ORCOrcaGuus van Middelaar011: Ej 8+Heat 1[6]06:40,411st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Final A [4]06:11,174th
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Heat 2[2]06:05,311st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Final A 05:55,834th
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Heat 205:57,591st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar103: SA 8+Final A [2]06:08,513rd
ORCOrcaGuus van Middelaar008: Ej 8+Final A [6]06:33,674th
ORCOrcaGuus van Middelaar008: Ej 8+Heat 3[2]06:18,712nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar002: Jonge AchtFinal A [4]06:17,121st
ORCOrcaGuus van Middelaar002: Jonge AchtHeat 3[4]06:28,481st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:52,092nd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar013: Ej 8+Time Trial 16:32,371st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits113: B 8+Final A [4]06:20,056th
ORCOrca 1Djimmer Smits112: B 4+Final A [6]06:43,301st
ORCOrca 1Djimmer Smits112: B 4+Heat 2[4]07:04,302nd
ORCOrca 1Djimmer Smits005: N 4+Final A [5]06:36,001st
ORCOrca 1Djimmer Smits005: N 4+Heat 1[6]06:49,681st

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Djimmer Smits112: B 4+Final A [6]06:50,633rd
ORCOrca 1Djimmer Smits005: N 4+Final A [5]06:58,855th
ORCOrca 1Djimmer Smits005: N 4+Heat 2[7]06:58,321st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Djimmer Smits111: B 4+Final A 06:49,852nd
ORCOrca 1Djimmer Smits111: B 4+Heat 107:08,411st
ORCOrca 1Djimmer Smits009: N 4+Final A 07:04,613rd
ORCOrca 1Djimmer Smits009: N 4+Heat 107:19,413rd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaykel van Miltenburg113: B 8+Final B [4]06:22,983rd
ORCOrcaMaykel van Miltenburg113: B 8+Heat 1[2]06:22,304th
ORCOrcaMaykel van Miltenburg007: Ej 8+Final B [7]06:37,314th
ORCOrcaMaykel van Miltenburg007: Ej 8+Heat 3[3]06:29,024th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaykel van Miltenburg112: B 8+Final B 06:40,494th
ORCOrcaMaykel van Miltenburg112: B 8+Heat 106:27,293rd
ORCOrcaMaykel van Miltenburg007: Ej 8+Heat 106:22,233rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaykel van Miltenburg111: B 8+Final B [6]06:17,483rd
ORCOrcaMaykel van Miltenburg111: B 8+Heat 2[4]06:35,515th
ORCOrcaMaykel van Miltenburg007: Ej 8+Final B [2]06:37,333rd
ORCOrcaMaykel van Miltenburg007: Ej 8+Heat 3[3]06:44,464th