Jan Klerks

397 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Tromp/LeytheElke Schokking147: M18 4xFinal A [3]06:51,732nd
LEYLeythe/Maas/RIC/HunzeHannah Otterloo147: M18 4xFinal A [8]06:49,531st
LEYLeytheDavid de Groot149: J16 4*Final A [5]07:21,364th
LEYLeythe 2Bente Wassenaar151: M16 1xFinal [5]09:09,3213th
LEYLeythe 1Lara Kleijwegt151: M16 1xFinal [7]09:04,1810th
LEYLeythe 1Rosemary Jansen145: M18 1xFinal [5]09:03,134th
LEYLeytheChris Albers143: J18 2xHeat 2[8]07:54,734th
LEYLeythe/Willem III/RIC/EemDouwe Ruttenberg107: HG 4+Heat 1[7]07:40,774th
LEYLeythe/Tromp/Willem IIIElke Schokking025: DG 4xFinal A [3]06:55,672nd
LEYLeytheAlbert Segers042: J16 1xFinal [2]08:02,3918th
LEYLeythe 1Alexander Suyver036: J18 1xFinal [4]07:31,802nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe-combiRobert Pluymert144: J18 8+Final A [7]06:12,813rd
LEYLeytheMerle Combé152: M16 4xFinal A [6]07:23,285th
TROTromp/LeytheElke Schokking040: M18 2xFinal A [7]07:36,615th
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xFinal A [5]07:27,112nd
LEYLeytheDouwe Ruttenberg143: J18 2xFinal A [8]06:57,696th
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheJildou Wassenaar147: M18 4xFinal A [7]06:45,182nd
LEYLeytheDavid de Groot149: J16 4*Final A [4]07:13,493rd
LEYLeytheMerle Combé152: M16 4xHeat 1[8]07:16,991st
LEYLeytheDouwe Ruttenberg143: J18 2xHeat 4[7]06:54,562nd
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheJildou Wassenaar147: M18 4xHeat 2[6]07:08,892nd
MAAMaas-combiJildou Wassenaar041: M18 8+Final A [4]07:18,992nd
LEYLeytheCeleste Blom044: M16 2xFinal B [5]08:15,611st
LEYLeytheDouwe Ruttenberg038: J18 4xFinal A [3]06:30,984th
TROTromp/LeytheElke Schokking040: M18 2xSemifinal 1[7]07:42,742nd
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xSemifinal 1[5]07:38,221st
LEYLeytheChris Albers148: J16 2xHeat 3[3]07:26,166th
LEYLeythe 2Joost Meinesz036: J18 1xFinal [6]08:12,648th
LEYLeytheCeleste Blom044: M16 2xHeat 1[4]08:19,035th
TROTromp/LeytheElke Schokking040: M18 2xHeat 1[4]07:44,653rd
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xHeat 1[7]07:32,481st
LEYLeytheDouwe Ruttenberg038: J18 4xRace For Lanes [4]06:27,094th
LEYLeythe 2Chris Albers042: J16 1xFinal [5]08:38,4711th
LEYLeythe 1Rinse van der Oord042: J16 1xFinal [2]08:04,791st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheBente Wassenaar151: M16 1xFinal [6]09:08,8314th
LEYLeytheDavid de Groot149: J16 4*Final A [4]07:20,131st
LEYLeythe 2Alexander Suyver143: J18 2xFinal A [6]06:45,555th
LEYLeytheMerle Combé152: M16 4xFinal A [1]07:13,113rd
LEYLeytheHannah Otterloo145: M18 1xFinal [4]08:08,772nd
LEYLeythe 2Alexander Suyver143: J18 2xTime Trial 06:06,856th
LEYLeytheMerle Combé152: M16 4xTime Trial 06:32,741st
LEYLeytheJoost Meinesz109: HB 1xTime Trial 07:23,2815th
LEYLeytheJaap Noordman038: J18 4xFinal A [3]06:18,592nd
LEYLeythe 3Albert Segers042: J16 1xFinal [3]08:22,5625th
LEYLeythe 2Chris Albers042: J16 1xFinal [6]08:09,1914th
LEYLeythe 1Rinse van der Oord042: J16 1xFinal [3]08:02,6210th
LEYLeythe 3Joost Meinesz036: J18 1xFinal [2]07:54,7320th
LEYLeythe 2Jaap Noordman036: J18 1xFinal [2]07:28,214th
LEYLeythe 1Martijn Oortwijn036: J18 1xFinal [4]07:22,272nd
LEYLeythe 2Celeste Blom044: M16 2xHeat 2[4]08:09,475th
LEYLeythe 1Lara Kleijwegt044: M16 2xHeat 2[5]07:56,783rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe/ARC/HertogJulius van Hulst038: J18 4xFinal A [4]06:57,301st
LEYLeythe/VikingEvie Rademaker040: M18 2xFinal A [6]08:29,933rd
LEYLeythe/VikingEvie Rademaker040: M18 2xHeat 2[3]07:51,742nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheDavid de Groot234: J16 4*Final A [2]07:53,943rd
LEYLeytheCeleste Blom231: M16 4*Final A [5]08:21,052nd
LEYLeythe 2Martijn Oortwijn016: J18 1xFinal C [5]08:04,415th
LEYLeythe 1Alexander Suyver016: J18 1xFinal C [2]07:49,472nd
LEYLeythe 1Rosemary Jansen020: M16 1xFinal A [3]09:10,682nd
LEYLeythe 2Lara Kleijwegt020: M16 1xFinal C [1]09:38,623rd
LEYLeythe 1Hannah Otterloo019: M18 1xFinal A [3]08:42,194th
LEYLeythe 2Jildou Wassenaar019: M18 1xFinal C [1]08:59,443rd
LEYLeytheDavid de Groot234: J16 4*Heat 2[2]07:51,251st
LEYLeythe 1Celeste Blom118: M16 2xFinal A [4]09:01,512nd
LEYLeythe 1Hannah Otterloo019: M18 1xSemifinal 1[3]08:44,102nd
LEYLeythe 1Rosemary Jansen020: M16 1xSemifinal 1[4]09:21,582nd
LEYLeythe 2Merlijn Teuben120: J16 2xHeat 2[3]08:58,384th
LEYLeythe 1Max Waterreus120: J16 2xHeat 2[6]08:29,872nd
LEYLeythe 1Alexander Suyver016: J18 1xQuarterfinal 4[2]08:23,854th
LEYLeythe 2Martijn Oortwijn016: J18 1xQuarterfinal 3[6]08:15,545th
LEYLeythe 4Douwe Ruttenberg016: J18 1xQuarterfinal 1[1]08:28,135th
LEYLeythe 1Celeste Blom118: M16 2xHeat 2[6]08:46,211st
LEYLeythe 2Trijntje van Doorn118: M16 2xHeat 1[5]09:08,835th
LEYLeythe 1Rosemary Jansen020: M16 1xQuarterfinal 4[4]09:06,431st
LEYLeythe 2Lara Kleijwegt020: M16 1xQuarterfinal 3[1]09:18,404th
LEYLeythe 1Hannah Otterloo019: M18 1xQuarterfinal 4[4]08:31,731st
LEYLeythe 2Jildou Wassenaar019: M18 1xQuarterfinal 3[5]08:47,224th
LEYLeythe 5Ruben Kouwenhoven016: J18 1xTime Trial 07:33,4134th
LEYLeythe 3Jaap Noordman016: J18 1xTime Trial 07:25,0625th
LEYLeythe 4Douwe Ruttenberg016: J18 1xTime Trial 07:24,5724th
LEYLeythe 2Martijn Oortwijn016: J18 1xTime Trial 07:21,4319th
LEYLeythe 1Alexander Suyver016: J18 1xTime Trial 07:17,0612th
LEYLeythe 2Lara Kleijwegt020: M16 1xTime Trial 09:05,6219th
LEYLeythe 1Rosemary Jansen020: M16 1xTime Trial 08:45,515th
LEYLeythe 2Jildou Wassenaar019: M18 1xTime Trial 08:17,3711th
LEYLeythe 1Hannah Otterloo019: M18 1xTime Trial 08:03,625th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/LeytheDouwe Ruttenberg150: J16 8+Final A [7]07:13,561st
LEYLeytheRinse van der Oord149: J16 4*Final A [8]08:08,992nd
LEYLeythe 2Trijntje van Doorn151: M16 1xFinal 3[4]10:08,516th
LEYLeythe 1Rosemary Jansen151: M16 1xFinal 1[6]09:25,796th
LEYLeytheHannah Otterloo145: M18 1xFinal 1[1]08:25,502nd
LEYLeytheMax Waterreus148: J16 2xHeat 1[3]08:13,716th
LEYLeytheSybren van Doorn143: J18 2xHeat 2[8]07:26,574th
LEYLeytheDouwe Ruttenberg038: J18 4xFinal A [2]06:55,482nd
LEYLeytheLara Kleijwegt044: M16 2xFinal A [7]08:46,573rd
LEYLeytheHannah Otterloo040: M18 2xFinal A [4]08:09,132nd
LEYLeythe 3Rinse van der Oord042: J16 1xFinal 4[2]08:18,585th
LEYLeythe 4Merlijn Teuben042: J16 1xFinal 3[2]09:21,488th
LEYLeythe 2Martijn Oortwijn042: J16 1xFinal 1[4]07:48,455th
LEYLeythe 1Douwe Ruttenberg042: J16 1xFinal 1[6]07:45,673rd
LEYLeythe 2Lukas Rijntalder036: J18 1xFinal 4[1]08:13,686th
LEYLeythe 1Sybren van Doorn036: J18 1xFinal 1[2]08:21,956th
LEYLeytheLara Kleijwegt044: M16 2xHeat 2[4]08:18,623rd
LEYLeytheHannah Otterloo040: M18 2xHeat 1[4]08:02,891st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/LeytheJelle Bakker128: JM 4xFinal A [4]06:42,541st
LEYLeytheJaap Noordman118: JM 1xFinal A [5]08:22,952nd
LEYLeytheSilje Kouwenhoven117: JW 1xFinal A [4]10:04,234th
HUNHunze/LeytheJelle Bakker128: JM 4xTime Trial 06:35,101st
LEYLeytheJaap Noordman118: JM 1xHeat 1[3]08:13,951st
LEYLeytheSilje Kouwenhoven117: JW 1xRace For Lanes [4]09:34,693rd
LEYLeytheDouwe Ruttenberg023: JM 2xHeat 3[2]07:41,443rd
HUNHunze/LeytheJelle Bakker023: JM 2xHeat 3[3]07:34,461st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheDouwe Ruttenberg148: J16 2xFinal A [5]06:56,175th
HUNHunze/LeytheRuben Kouwenhoven148: J16 2xFinal A [1]06:56,144th
LEYLeythe/HunzeJelle Bakker148: J16 2xFinal A [3]06:49,031st
LEYLeytheHannah Otterloo044: M16 2xFinal A [3]07:34,351st
LEYLeytheMerle Combé203: M14 4*Final [5]01:45,451st
LEYLeytheAlbert Segers202: J14 1xFinal 1[4]01:52,051st
LEYLeytheRosemary Jansen151: M16 1xFinal 2[2]08:36,051st
LEYLeytheDouwe Ruttenberg148: J16 2xSemifinal 2[4]06:59,762nd
LEYLeythe/HunzeJelle Bakker148: J16 2xSemifinal 2[3]06:56,501st
HUNHunze/LeytheRuben Kouwenhoven148: J16 2xSemifinal 1[2]06:59,533rd
LEYLeytheHannah Otterloo044: M16 2xSemifinal 1[3]07:41,141st
LEYLeytheHannah Otterloo044: M16 2xHeat 3[1]07:38,421st
LEYLeytheRuben Kouwenhoven043: J16 4xFinal A [1]06:16,441st
NEPNeptunus/Willem III/LeytheMax Roell038: J18 4xFinal B [3]06:29,561st
LEYLeytheAlbert Segers149: J16 4*Final A [5]07:11,272nd
HUNHunze/LeytheRuben Kouwenhoven148: J16 2xHeat 4[3]07:03,752nd
LEYLeytheDouwe Ruttenberg148: J16 2xHeat 4[4]07:00,131st
LEYLeythe/HunzeJelle Bakker148: J16 2xHeat 2[6]06:59,961st
NEPNeptunus/Willem III/LeytheMax Roell038: J18 4xHeat 2[5]06:28,474th
LEYLeytheJaap Noordman036: J18 1xFinal 3[3]07:30,952nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 2Chris Albers042: J16 1xFinal 3[2]08:38,874th
LEYLeythe 1Rinse van der Oord042: J16 1xFinal 3[1]08:13,422nd
LEYLeytheLara Kleijwegt044: M16 2xTime Trial 06:19,3311th
LEYLeytheAlbert Segers149: J16 4*Final A [4]07:27,951st
LEYLeytheChris Albers148: J16 2xFinal A [4]07:28,342nd
LEYLeythe 1Lara Kleijwegt151: M16 1xFinal 2[3]09:45,564th
LEYLeythe 2Trijntje van Doorn151: M16 1xFinal 1[4]09:43,053rd
LEYLeytheAlbert Segers149: J16 4*Heat 2[3]07:31,592nd
LEYLeytheChris Albers148: J16 2xHeat 2[3]07:36,692nd
LEYLeytheJaap Noordman143: J18 2xHeat 1[3]07:10,803rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 2Ruben Kouwenhoven148: J16 2xFinal A [4]07:22,343rd
LEYLeythe 1Douwe Ruttenberg148: J16 2xFinal A [2]07:20,962nd
LEYLeytheJaap Noordman143: J18 2xFinal A [3]07:20,232nd
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven151: M16 1xFinal 2[1]09:18,813rd
LEYLeythe 1Hannah Otterloo151: M16 1xFinal 2[5]08:43,091st
LEYLeytheJildou Wassenaar145: M18 1xFinal 2[4]08:30,701st
LEYLeythe 3Chris Albers148: J16 2xHeat 2[1]07:43,644th
LEYLeythe 2Ruben Kouwenhoven148: J16 2xHeat 2[2]07:30,931st
LEYLeythe 1Douwe Ruttenberg148: J16 2xHeat 1[3]07:26,012nd
LEYLeytheJaap Noordman143: J18 2xHeat 1[4]07:27,141st
LEYLeytheDouwe Ruttenberg043: J16 4xFinal A [4]07:07,541st
LEYLeytheDouwe Ruttenberg006: HG 4xFinal A [2]07:07,493rd
LEYLeytheJildou Wassenaar022: DG 1xFinal A [2]08:57,777th
LEYLeytheHannah Otterloo044: M16 2xFinal A [3]08:38,061st
LEYLeythe 2Chris Albers042: J16 1xFinal [3]09:01,884th
LEYLeythe 1Rinse van der Oord042: J16 1xFinal [5]08:43,472nd
LEYLeythe 3Lukas Rijntalder036: J18 1xFinal 3[3]08:39,335th
LEYLeythe 2Sybren van Doorn036: J18 1xFinal 3[4]08:24,704th
LEYLeythe 1Jaap Noordman036: J18 1xFinal 3[2]08:05,092nd
LEYLeytheJildou Wassenaar022: DG 1xHeat 2[4]08:51,374th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheAlbert Segers234: J16 4*Final A [1]07:28,605th
LEYLeytheMerle Combé231: M16 4*Final A [3]08:03,244th
LEYLeythe 1 (P2)Alexander Suyver017: J16 1xFinal A [2]07:32,783rd
LEYLeythe 4 (P7)Ruben Kouwenhoven017: J16 1xFinal A [6]07:32,662nd
LEYLeythe 2 (P11)Douwe Ruttenberg017: J16 1xFinal B [1]07:40,622nd
LEYLeythe 5 (P16)Rinse van der Oord017: J16 1xFinal C [6]07:59,275th
LEYLeythe 3 (P10)Martijn Oortwijn017: J16 1xFinal C [2]07:44,031st
LEYLeythe 2 (P8)Jildou Wassenaar019: M18 1xFinal B [2]08:26,742nd
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven020: M16 1xFinal A [3]08:52,495th
LEYLeythe 1 (P1)Hannah Otterloo020: M16 1xFinal A [1]08:22,931st
LEYLeythe 2Jaap Noordman016: J18 1xFinal F [2]08:06,172nd
LEYLeytheAlbert Segers234: J16 4*Heat 2[2]07:48,354th
LEYLeythe 2 (P11)Douwe Ruttenberg017: J16 1xSemifinal 2[4]08:25,344th
LEYLeythe 1 (P2)Alexander Suyver017: J16 1xSemifinal 2[3]08:22,571st
LEYLeythe 4 (P7)Ruben Kouwenhoven017: J16 1xSemifinal 1[3]08:18,323rd
LEYLeythe 1Lara Kleijwegt118: M16 2xFinal A [6]09:12,163rd
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven020: M16 1xSemifinal 1[3]09:37,162nd
LEYLeythe 1 (P1)Hannah Otterloo020: M16 1xSemifinal 1[4]09:08,681st
LEYLeythe 2 (P8)Jildou Wassenaar019: M18 1xSemifinal 2[6]09:05,124th
LEYLeytheChris Albers120: J16 2xHeat 1[4]08:22,673rd
LEYLeytheSybren van Doorn121: J18 2xHeat 2[2]08:02,734th
LEYLeythe 5 (P16)Rinse van der Oord017: J16 1xQuarterfinal 3[2]09:03,675th
LEYLeythe 2 (P11)Douwe Ruttenberg017: J16 1xQuarterfinal 3[4]08:44,841st
LEYLeythe 1 (P2)Alexander Suyver017: J16 1xQuarterfinal 2[3]08:40,571st
LEYLeythe 3 (P10)Martijn Oortwijn017: J16 1xQuarterfinal 1[3]08:36,104th
LEYLeythe 4 (P7)Ruben Kouwenhoven017: J16 1xQuarterfinal 1[2]08:32,341st
LEYLeythe 1Lara Kleijwegt118: M16 2xHeat 2[3]09:09,102nd
LEYLeythe 2Celeste Blom118: M16 2xHeat 1[5]09:24,603rd
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven020: M16 1xQuarterfinal 3[3]09:39,441st
LEYLeythe 1 (P1)Hannah Otterloo020: M16 1xQuarterfinal 1[4]09:12,071st
LEYLeythe 2 (P8)Jildou Wassenaar019: M18 1xQuarterfinal 2[4]08:52,573rd
LEYLeythe 2Jaap Noordman016: J18 1xTime Trial 07:15,9331st
LEYLeythe 5 (P16)Rinse van der Oord017: J16 1xTime Trial 07:39,2022nd
LEYLeythe 4 (P7)Ruben Kouwenhoven017: J16 1xTime Trial 07:22,699th
LEYLeythe 2 (P11)Douwe Ruttenberg017: J16 1xTime Trial 07:14,393rd
LEYLeythe 1 (P2)Alexander Suyver017: J16 1xTime Trial 07:14,272nd
LEYLeythe 3 (P10)Martijn Oortwijn017: J16 1xTime Trial 07:11,561st
LEYLeythe 2 (P8)Jildou Wassenaar019: M18 1xTime Trial 07:41,857th
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven020: M16 1xTime Trial 08:08,406th
LEYLeythe 1 (P1)Hannah Otterloo020: M16 1xTime Trial 07:41,521st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe/Willem IIIFien van Westreenen142: M16 4xFinal A [1]07:12,923rd
LEYLeythe/Willem IIIFien van Westreenen142: M16 4xHeat 2[2]07:38,143rd
LEYLeytheRuben Kouwenhoven139: J16 4*Final A [4]06:46,811st
LEYLeythe 3Silje Kouwenhoven141: M16 1xFinal 4[4]08:58,765th
LEYLeythe 2Halina de Wit141: M16 1xFinal 4[3]08:47,804th
LEYLeythe 1Hannah Otterloo141: M16 1xFinal 3[4]08:24,023rd
LEYLeythe 1Sybren van Doorn138: J16 2xHeat 4[5]07:28,952nd
LEYLeythe 2Chris Albers138: J16 2xHeat 3[6]07:54,945th
LEYLeytheRuben Kouwenhoven036: J16 4xFinal A [3]06:34,692nd
LEYLeythe 2Hannah Otterloo037: M16 2xFinal A [3]07:52,014th
LEYLeythe 1Mina Henderson037: M16 2xFinal A [1]07:44,162nd
LEYLeytheRuben Kouwenhoven036: J16 4xHeat 2[3]07:03,441st
LEYLeythe 5Joost Meinesz035: J16 1xFinal 6[2]09:07,355th
LEYLeythe 4Felix Reininghaus035: J16 1xFinal 5[2]08:36,676th
LEYLeythe 3Sybren van Doorn035: J16 1xFinal 5[1]08:18,321st
LEYLeythe 2Jaap Noordman035: J16 1xFinal 4[6]08:14,142nd
LEYLeythe 1Alexander Suyver035: J16 1xFinal 3[1]07:54,621st
LEYLeythe 2Hannah Otterloo037: M16 2xHeat 4[4]07:57,891st
LEYLeythe 1Mina Henderson037: M16 2xHeat 2[4]07:56,662nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheRuben Kouwenhoven125: JM 4xFinal A [5]06:38,456th
LEYLeythe 1Alexander Suyver118: JM 1xFinal A [6]07:36,215th
LEYLeythe 2Jaap Noordman118: JM 1xFinal B [1]07:49,565th
LEYLeytheHannah Otterloo117: JW 1xFinal A [6]08:14,374th
LEYLeytheMina Henderson101: JW 2xFinal A [5]07:34,925th
LEYLeythe 2Jaap Noordman118: JM 1xSemifinal A/B 2[1]08:01,726th
LEYLeythe 1Alexander Suyver118: JM 1xSemifinal A/B 2[2]07:35,493rd
LEYLeytheMina Henderson101: JW 2xHeat 1[2]07:42,472nd
LEYLeythe 2Jaap Noordman118: JM 1xRepechage 2[4]07:47,093rd
LEYLeythe 1Alexander Suyver118: JM 1xRepechage 2[2]07:37,611st
LEYLeytheHannah Otterloo117: JW 1xRepechage [3]08:17,851st
LEYLeytheMina Henderson006: JW 2xFinal A [5]07:31,943rd
LEYLeythe 2Jaap Noordman118: JM 1xHeat 2[4]08:08,284th
LEYLeythe 1Alexander Suyver118: JM 1xHeat 1[4]07:45,144th
LEYLeytheHannah Otterloo117: JW 1xHeat 1[4]08:23,623rd
LEYLeytheRuben Kouwenhoven038: JM 4xHeat 2[4]06:42,084th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheRuben Kouwenhoven139: J16 4*Final A [5]06:46,411st
LEYLeytheAlexander Suyver138: J16 2xFinal A [4]07:05,825th
LEYLeytheMina Henderson037: M16 2xFinal A [3]07:35,382nd
LEYLeytheMerle Combé203: M14 4*Final [3]01:48,881st
LEYLeythe 1Chris Albers202: J14 1xFinal 4[3]01:46,822nd
LEYLeythe 2Rinse van der Oord202: J14 1xFinal 1[4]01:58,962nd
LEYLeytheLieve Metzlar201: M14 1xFinal 1[2]02:06,384th
LEYLeythe 1Hannah Otterloo141: M16 1xFinal 3[5]07:59,022nd
LEYLeythe 3Silje Kouwenhoven141: M16 1xFinal 2[3]08:27,052nd
LEYLeythe 2Halina de Wit141: M16 1xFinal 2[4]08:13,461st
LEYLeytheAlexander Suyver138: J16 2xSemifinal 1[4]06:59,152nd
LEYLeytheMina Henderson037: M16 2xSemifinal 2[2]07:46,032nd
LEYLeytheMina Henderson037: M16 2xHeat 1[3]07:42,142nd
LEYLeytheRuben Kouwenhoven036: J16 4xFinal A [3]06:33,914th
LEYLeytheAlexander Suyver138: J16 2xHeat 1[3]07:12,231st
LEYLeytheRuben Kouwenhoven036: J16 4xHeat 2[4]06:43,191st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 1Alexander Suyver017: J16 1xFinal A [4]07:54,606th
LEYLeythe 2Jaap Noordman017: J16 1xFinal B [1]08:08,516th
LEYLeythe 1Jildou Wassenaar020: M16 1xFinal B [6]08:29,651st
LEYLeythe 3Douwe Ruttenberg017: J16 1xFinal D [6]08:00,342nd
NJONjordAnnika van der Meer246: DB 1xHeat 2[4]09:52,735th
LEYLeythe 2Jaap Noordman017: J16 1xSemifinal 1[2]08:10,966th
LEYLeythe 1Alexander Suyver017: J16 1xSemifinal 1[6]07:45,632nd
LEYLeythe 1Jildou Wassenaar020: M16 1xSemifinal 2[4]08:42,474th
LEYLeythe 1Alexander Suyver017: J16 1xQuarterfinal 4[3]07:53,381st
LEYLeythe 2Jaap Noordman017: J16 1xQuarterfinal 3[5]08:03,893rd
LEYLeythe 3Douwe Ruttenberg017: J16 1xQuarterfinal 1[1]08:13,145th
LEYLeytheHannah Otterloo129: M16 2xHeat 1[5]08:44,734th
LEYLeythe 2Mina Henderson020: M16 1xQuarterfinal 1[2]08:51,723rd
LEYLeythe 1Jildou Wassenaar020: M16 1xQuarterfinal 1[4]08:44,892nd
LEYLeythe 3Douwe Ruttenberg017: J16 1xTime Trial 07:42,8924th
LEYLeythe 2Jaap Noordman017: J16 1xTime Trial 07:36,8814th
LEYLeythe 1Alexander Suyver017: J16 1xTime Trial 07:29,214th
LEYLeythe 2Mina Henderson020: M16 1xTime Trial 08:11,039th
LEYLeythe 1Jildou Wassenaar020: M16 1xTime Trial 08:10,318th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt103: SA 4xFinal A [3]06:05,781st
GYAGyas/NereusJust van der Endt012: LO 2-Final A [3]06:53,181st
GYAGyas/NereusJust van der Endt012: LO 2-Heat 2[2]06:56,651st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheAlexander Suyver149: J16 4*Final A [4]07:07,345th
LEYLeytheAlexander Suyver082: J14 1xFinal 3[4]01:48,492nd
LEYLeythe 2Silje Kouwenhoven081: M14 1xFinal 1[6]01:58,954th
LEYLeytheRuben Kouwenhoven084: J14 4*Final [5]01:39,651st
LEYLeytheMina Henderson152: M16 4xFinal A [1]07:17,394th
LEYLeytheMina Henderson152: M16 4xHeat 1[3]07:16,923rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt127: LM 4xFinal A [3]06:13,732nd
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt041: LM 4xFinal A [3]06:17,482nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheAlexander Suyver149: J16 4*Final A [4]07:27,083rd
LEYLeythe 1Mina Henderson151: M16 1xFinal 2[3]08:52,502nd
LEYLeytheHalina de Wit037: M16 2xFinal B [5]08:17,725th
GYAGyas/NereusBerend Mortier003: SA 2xHeat 2[4]06:40,564th
LEYLeytheHalina de Wit037: M16 2xHeat 1[5]08:20,225th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheLukas Rijntalder148: J16 2xHeat 1[3]
LEYLeytheHalina de Wit038: M16 4*Final A [4]
LEYLeytheMina Henderson037: M16 2xFinal A [6]10:26,213rd
LEYLeytheMina Henderson037: M16 2xHeat 1[6]10:36,602nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1xFinal B [6]07:15,611st
LAGLaga (SB) (p8)Laila Youssifou005: DSA 1xFinal A [5]08:15,525th
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1xSemifinal 2[6]07:51,745th
LAGLaga (SB) (p8)Laila Youssifou005: DSA 1xSemifinal 2[2]08:27,951st
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1xRepechage 1[4]08:08,311st
LAGLaga (SB) (p8)Laila Youssifou005: DSA 1xRepechage 4[5]08:39,822nd
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1xHeat 2[4]07:59,104th
LAGLaga (SB) (p8)Laila Youssifou005: DSA 1xHeat 1[5]08:39,652nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 1Jeroen Oortwijn208: J18 1xSemifinal 1[3]07:47,524th
LEYLeythe 1Jeroen Oortwijn208: J18 1xHeat 2[5]08:15,811st
WILWillem III (7)Meindert Klem201: SA 1xHeat 2[3]08:11,412nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheHidde Jessen111: B 1xHeat 2[6]08:26,074th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheHidde Jessen110: B 1xHeat 2[6]08:36,465th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J18 1xFinal A [7]07:22,662nd
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J18 1xFinal A [2]07:21,851st
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J18 1xSemifinal 2[4]07:35,082nd
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J18 1xSemifinal 1[3]07:38,062nd
LEYLeytheHidde Jessen108: N 1xHeat 2[4]08:09,765th
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J18 1xHeat 9[7]08:29,042nd
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J18 1xHeat 2[6]08:29,181st
LEYLeytheHidde Jessen005: B 1xHeat 1[5]08:02,283rd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRobert Lücken001: Oude VierFinal A [4]09:42,891st
NERNereusRobert Lücken001: Oude VierHeat 1[4]06:39,781st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe/TOR/RICMichiel Oyen013: J18 4*Time Trial 28:47,01st

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheMichiel Oyen017: O 1xTime Trial 12:46,14th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 1Hidde Jessen025: J18 1x AFinal [4]07:41,022nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheJohan van der Boog143: J18 1xFinal 2[4]08:47,481st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheHidde Jessen119: JM 1xFinal A [6]07:30,823rd
LEYLeytheHidde Jessen119: JM 1xSemifinal A/B 2[5]07:33,353rd
LEYLeytheJeroen Oortwijn126: JM 2xHeat 1[1]07:06,114th
LEYLeytheHidde Jessen119: JM 1xRepechage 2[2]07:33,911st
SPASpaarne/RIC/LeytheMichiel Oyen035: JM 4xFinal A [2]06:08,292nd
LEYLeytheJeroen Oortwijn020: JM 2xFinal A [3]06:51,784th
LEYLeytheHidde Jessen119: JM 1xHeat 3[5]07:44,274th
LEYLeytheJeroen Oortwijn020: JM 2xHeat 2[1]06:55,001st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheJeroen Oortwijn145: J18 2xFinal 1[3]07:17,964th
LEYLeytheHidde Jessen143: J18 1xFinal 2[3]08:23,671st
SPASpaarne/RIC/LeytheMichiel Oyen029: J18 4xFinal [5]06:28,961st
LEYLeytheJeroen Oortwijn028: J18 2xFinal 2[6]07:30,302nd
LEYLeytheHidde Jessen025: J18 1x AFinal 2[5]07:53,964th
LEYLeytheJeroen Oortwijn037: J16 1x AFinal 2[5]07:40,612nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheHidde Jessen143: J18 1xFinal 1[6]07:54,883rd
SPASpaarne/LeytheMichiel Oyen145: J18 2xFinal 1[4]07:01,121st
LEYLeytheMichiel Oyen105: O 1xHeat 1[5]07:51,714th
SPASpaarne/LeytheMichiel Oyen028: J18 2xFinal 1[6]06:48,281st
LEYLeytheHidde Jessen025: J18 1x AFinal 2[6]07:52,645th
LEYLeytheJeroen Oortwijn037: J16 1x AFinal 2[4]07:44,901st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 1Michiel Oyen130: J18 1xFinal A [3]07:24,895th
LEYLeythe 1Jeroen Oortwijn132: J16 1xFinal A [5]09:17,576th
LEYLeythe 3Hidde Jessen130: J18 1xSemifinal 3[3]07:49,885th
LEYLeythe 1Michiel Oyen130: J18 1xSemifinal 2[6]07:31,522nd
LEYLeythe 1Jeroen Oortwijn132: J16 1xSemifinal 3[4]07:49,701st
LEYLeythe 2Johan van der Boog130: J18 1xHeat 8[4]07:50,063rd
LEYLeythe 3Hidde Jessen130: J18 1xHeat 5[4]07:57,912nd
LEYLeythe 1Michiel Oyen130: J18 1xHeat 5[2]07:50,291st
LEYLeythe 1Jeroen Oortwijn132: J16 1xHeat 6[2]08:00,721st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheJohan van der Boog013: J18 4*Time Trial 27:23,023rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheJohan van der Boog010: J184*Round D 17:27,82nd
LEYLeytheJohan van der Boog010: J184*Round C 02:21,72nd
LEYLeytheJohan van der Boog010: J184*Round B 00:43,41st
LEYLeytheJohan van der Boog010: J184*Round A 08:31,22nd

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheMichiel Oyen065: J18 1xTime Trial 20:40,371st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe/BeatrixMichiel Oyen145: J18 2xFinal 1[3]06:54,512nd
LEYLeythe 2Johan van der Boog143: J18 1xFinal 4[5]07:40,401st
LEYLeythe 1Hidde Jessen143: J18 1xFinal 3[3]07:47,341st
LEYLeytheJeroen Oortwijn123: LB 1xHeat 1[3]08:05,274th
LEYLeythe/TOR/DDS/BeatrixJeroen de Wit028: J18 4xFinal [6]06:14,731st
LEYLeythe 1Johan van der Boog024: J18 1x AFinal 3[6]08:00,112nd
LEYLeythe 2Hidde Jessen024: J18 1x AFinal 1[5]08:19,155th
LEYLeytheJeroen Oortwijn037: J16 1x BFinal 1[5]07:57,462nd
LEYLeytheMichiel Oyen036: J16 1x AFinal 1[5]07:34,371st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrix/LeytheMichiel Oyen126: JM 2xFinal A [2]06:54,453rd
LEYLeythe/DordrechtscheL?on van der Spek126: JM 2xHeat 3[4]07:04,553rd
BEABeatrix/LeytheMichiel Oyen126: JM 2xHeat 2[4]06:52,351st
LEYLeythe/DordrechtscheL?on van der Spek017: JM 2xHeat 2[1]07:04,744th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe/SpaarneMichiel Oyen148: J16 2xFinal A [4]07:22,001st
LEYLeythe/SpaarneMichiel Oyen148: J16 2xHeat 2[2]07:35,231st
LEYLeythe 1Hidde Jessen141: J18 1xFinal 3[4]08:40,091st
LEYLeythe 2Johan van der Boog141: J18 1xFinal 1[4]08:27,151st
LEYLeythe 2Hidde Jessen035: J18 1x AFinal 2[5]09:06,604th
LEYLeythe 1Johan van der Boog035: J18 1x AFinal 2[3]08:40,981st
LEYLeythe/Roosendaalse/RIC/ThyroMichiel Oyen047: J16 4*Final A [5]07:23,502nd
LEYLeytheJeroen Oortwijn045: J16 1x AFinal [5]09:39,073rd
LEYLeythe/Roosendaalse/RIC/ThyroMichiel Oyen047: J16 4*Heat 1[5]07:27,061st
LEYLeytheHidde Jessen037: J18 2-Final [5]08:22,873rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 3Hidde Jessen143: J18 1xFinal 3[3]07:36,872nd
LEYLeythe 2Johan van der Boog143: J18 1xFinal 3[5]07:33,661st
LEYLeythe/RICMichiel Oyen151: J16 2xFinal 2[7]06:59,631st
RICRIC/LeytheJeroen Oortwijn151: J16 2xFinal 1[2]07:10,401st
THYThyro/Spaarne/RIC/LeytheMichiel Oyen039: J16 4xFinal 1[4]06:29,401st
RICRIC/LeytheJeroen Oortwijn038: J16 2xFinal 1[3]07:26,791st
LEYLeythe 2Michiel Oyen024: J18 1x AFinal 3[3]07:39,822nd
LEYLeythe 1Hidde Jessen024: J18 1x AFinal 2[3]08:00,344th
LEYLeythe 3Johan van der Boog024: J18 1x AFinal 1[3]07:56,574th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J16 1xFinal B [4]08:29,235th
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J16 1xFinal A [4]08:01,421st
LEYLeythe 2Hidde Jessen137: J18 1xSemifinal 1[2]08:02,596th
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J16 1xSemifinal 3[7]08:01,353rd
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J16 1xSemifinal 1[5]07:46,571st
LEYLeythe 1Johan van der Boog109: N 1xHeat 1[3]07:53,804th
LEYLeythe 1Johan van der Boog137: J18 1xHeat 6[6]08:31,684th
LEYLeythe 2Hidde Jessen137: J18 1xHeat 2[3]08:35,872nd
LEYLeythe 2Jeroen Oortwijn140: J16 1xHeat 1[6]08:48,043rd
LEYLeythe 1Michiel Oyen140: J16 1xHeat 1[3]08:35,161st

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheMichiel Oyen052: J16 1xTime Trial 23:50,821st