Willem Stohr

440 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SpaarneWillem Stoop103: HE 4xFinal A [7]06:04,401st
LEYLeythe/Willem III/RIC/EemDouwe Ruttenberg107: HG 4+Heat 1[7]07:40,774th
WILWillem III/SpaarneWillem Stoop038: J18 4xFinal A [5]06:11,961st
WILWillem III/SpaarneWillem Stoop006: HG 4xFinal A [4]06:07,001st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIWillem Stoop144: J18 8+Final A [5]06:04,002nd
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xFinal A [5]06:09,251st
WILWillem IIILuca Perotti036: J18 1xFinal [2]07:51,623rd
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xRace For Lanes [6]06:14,911st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden103: HE 4xFinal A [3]06:00,282nd
JASJason/Willem IIIRobert Pluymert143: J18 2xFinal B [1]06:44,931st
JASJason/Willem IIIRobert Pluymert143: J18 2xTime Trial 06:07,277th
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xFinal A [2]06:01,801st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 5Ben van den Eerenbeemt042: J16 1xFinal [2]08:28,5416th
WILWillem III 1Ole Kuppens042: J16 1xFinal [7]08:13,5011th
WILWillem III 4Igor Nienhaus042: J16 1xFinal [3]08:02,229th
WILWillem III 2Maarten Worm042: J16 1xFinal [1]07:55,224th
WILWillem III 3Gianni Perotti042: J16 1xFinal [6]07:53,562nd
WILWillem III 2Luca Perotti036: J18 1xFinal [5]07:55,219th
WILWillem III 1Joost van Asperen036: J18 1xFinal [7]07:43,094th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xFinal B [6]08:38,526th
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xFinal B [2]08:22,392nd
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xFinal C [2]08:32,906th
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xFinal C [1]08:19,621st
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xFinal A [4]07:45,024th
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xFinal A [1]07:42,452nd
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xFinal A [2]07:40,941st
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xFinal B [6]07:58,064th
WILWillem IIIJaap Worm235: J18 4xFinal A [2]06:51,422nd
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt234: J16 4*Heat 1[2]08:10,225th
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xFinal A [3]08:07,435th
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xSemifinal 1[5]08:54,456th
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xSemifinal 1[4]08:43,164th
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xSemifinal 2[1]07:50,871st
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xSemifinal 1[6]08:38,376th
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xSemifinal 1[2]07:56,292nd
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xSemifinal 1[1]07:55,301st
WILWillem III 2Louis Dercon120: J16 2xHeat 4[1]08:59,705th
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xHeat 3[2]08:06,771st
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xQuarterfinal 4[2]08:47,424th
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xQuarterfinal 3[1]08:50,864th
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xQuarterfinal 3[2]08:47,203rd
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xQuarterfinal 3[4]08:43,132nd
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xQuarterfinal 4[1]08:26,605th
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xQuarterfinal 4[4]08:12,521st
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xQuarterfinal 3[5]08:11,083rd
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xQuarterfinal 3[3]08:07,391st
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xQuarterfinal 1[4]08:07,221st
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xTime Trial 07:45,1519th
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xTime Trial 07:37,4012th
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xTime Trial 07:37,1311th
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xTime Trial 07:32,986th
WILWillem III 9Luca Perotti016: J18 1xTime Trial 07:40,0339th
WILWillem III 7Bouke Hoekstra016: J18 1xTime Trial 07:28,0328th
WILWillem III 2Jaap Worm016: J18 1xTime Trial 07:25,8527th
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xTime Trial 07:21,5620th
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xTime Trial 07:16,5111th
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xTime Trial 07:10,746th
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xTime Trial 07:09,265th
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xTime Trial 07:03,241st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combi 1Abel Westland144: J18 8+Final A [4]06:45,331st
WILWillem IIIMarten Steketee121: LHB 1xFinal A [4]08:49,953rd
WILWillem III-combiAbel Westland104: HE 8+Heat 1[6]06:44,045th
WILWillem IIIMarten Steketee121: LHB 1xHeat 1[3]07:55,652nd
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xHeat 1[5]07:17,794th
WILWillem III/Jason/HertogJulius van Hulst038: J18 4xFinal A [4]06:54,391st
WILWillem IIIOlivier de Boer052: HG 2xFinal A [6]07:44,847th
WILWillem IIIMarten Steketee036: J18 1xFinal 1[4]07:55,474th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIWillem Stoop134: JM 2-Final A [1]08:00,151st
JASJason/Willem III/ARC/HertogJulius van Hulst128: JM 4xFinal A [1]07:03,264th
WILWillem III-combiAbel Westland122: JM 8+Final A [1]06:40,462nd
JASJason/Willem III/ARC/HertogJulius van Hulst102: JM 4+Final A [1]07:59,611st
WILWillem III-combiAbel Westland122: JM 8+Time Trial
WILWillem IIIWillem Stoop027: BM 2-Final A [3]07:49,252nd
WILWillem III-combiAbel Westland004: M 8+Final A [4]06:34,976th
WILWillem IIITimo van Helvoort023: JM 2xHeat 2[1]07:50,363rd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst023: JM 2xHeat 1[5]07:35,943rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/AmstelWillem Stoop144: J18 8+Final A [3]06:07,683rd
WILWillem III-combiAbel Westland144: J18 8+Final A [2]05:55,632nd
WILWillem IIIWillem Stoop102: HE 2-Final A [3]06:54,363rd
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xFinal A [1]06:53,844th
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink143: J18 2xFinal A [5]06:53,363rd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst143: J18 2xFinal A [3]06:48,821st
WILWillem III-combiAbel Westland104: HE 8+Heat 2[4]06:02,904th
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xHeat 3[5]07:01,992nd
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink143: J18 2xHeat 1[6]07:01,742nd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst143: J18 2xHeat 1[3]06:58,431st
WILWillem III/AmstelTimo van Helvoort038: J18 4xFinal A [2]06:25,345th
ARCARC/Willem III/Jason/HertogJulius van Hulst038: J18 4xFinal A [3]06:15,571st
NEPNeptunus/Willem III/LeytheMax Roell038: J18 4xFinal B [3]06:29,561st
RICRIC/Willem IIIPaolo Pantano037: J18 4-Final A [3]06:27,393rd
WILWillem III/AmstelAbel Westland008: HDev 2xFinal A [1]06:44,713rd
NEPNeptunus/Willem III/LeytheMax Roell038: J18 4xHeat 2[5]06:28,474th
ARCARC/Willem III/Jason/HertogJulius van Hulst038: J18 4xHeat 2[2]06:22,041st
WILWillem III/AmstelTimo van Helvoort038: J18 4xHeat 1[5]06:33,322nd
WILWillem III/AmstelAbel Westland008: HDev 2xHeat 1[3]06:41,572nd
WILWillem III 2Timo van Helvoort036: J18 1xFinal 3[1]07:44,064th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xTime Trial 03:28,2910th
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xFinal A [4]07:15,273rd
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xHeat 1[1]07:08,352nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIDavid van Velden121: LHB 1xFinal A [5]07:41,202nd
WILWillem III 1Bouke Hoekstra148: J16 2xFinal A [3]07:17,203rd
WILWillem III 2Hidde Lycklama148: J16 2xFinal A [5]07:12,972nd
WILWillem IIICas Simons143: J18 2xFinal A [7]07:22,774th
HERHertog/Willem IIIJulius van Hulst143: J18 2xFinal A [4]07:18,932nd
WILWillem III/AmstelAbel Westland143: J18 2xFinal A [5]07:15,501st
WILWillem III 2Hidde Lycklama148: J16 2xHeat 1[7]07:20,751st
WILWillem III 1Bouke Hoekstra148: J16 2xHeat 2[3]07:27,162nd
WILWillem III/ProteusWillem Stoop106: HGb 4-Heat 1[5]06:49,873rd
WILWillem IIICas Simons143: J18 2xHeat 1[6]07:31,003rd
WILWillem III/AmstelAbel Westland143: J18 2xHeat 1[5]07:14,191st
HERHertog/Willem IIIJulius van Hulst143: J18 2xHeat 2[3]07:22,391st
WILWillem IIIBouke Hoekstra043: J16 4xFinal A [4]06:42,871st
WILWillem IIICas Simons016: LHDev 2xFinal B [6]07:23,851st
WILWillem IIIWillem Stoop004: HG 2-Final A [4]07:20,031st
WILWillem IIICas Simons016: LHDev 2xHeat 1[3]07:25,046th
WILWillem IIIWillem Stoop004: HG 2-Heat 1[6]07:20,171st
AMSAmstelAbel Westland036: J18 1xFinal 3[7]07:40,054th
WILWillem III 1David van Velden036: J18 1xFinal 3[5]07:33,492nd
WILWillem III 2Sjoerd Scheper036: J18 1xFinal 3[6]07:32,081st
WILWillem III 3David Verboom036: J18 1xFinal 2[2]07:51,701st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel 2Abel Westland109: HB 1xFinal B [2]07:53,362nd
AMSAmstel 2Abel Westland109: HB 1xHeat 2[2]07:57,862nd
WILWillem IIIBouke Hoekstra043: J16 4xFinal A [5]07:08,592nd
WILWillem III/RICCas Simons038: J18 4xFinal A [1]07:26,02
WILWillem III/RICCas Simons006: HG 4xFinal A [3]07:15,244th
WILWillem IIIBouke Hoekstra006: HG 4xFinal A [5]06:58,502nd
AMSAmstelAbel Westland036: J18 1xFinal 3[1]08:00,331st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFloris Klein Obbink204: HG 2-Final A [4]07:07,342nd
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xFinal B [5]07:36,394th
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xFinal C [5]07:29,174th
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xFinal C [3]07:26,693rd
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xFinal C [6]07:17,782nd
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-Final C [3]07:21,686th
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xFinal D [3]08:03,315th
WILWillem III 8 (P24)Timo van Helvoort016: J18 1xFinal E [1]08:03,174th
AMSAmstel 2 (P12)Rense Doornink016: J18 1xFinal E [2]07:58,552nd
WILWillem IIIFloris Klein Obbink204: HG 2-Heat 1[5]07:22,782nd
WILWillem IIICas Simons121: J18 2xFinal A [4]07:44,241st
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xSemifinal 2[5]08:12,976th
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xSemifinal 2[1]08:00,094th
WILWillem IIICas Simons121: J18 2xHeat 2[6]07:51,121st
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xQuarterfinal 4[1]08:25,445th
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xQuarterfinal 3[2]08:54,996th
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xQuarterfinal 3[3]08:16,974th
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xQuarterfinal 3[1]08:16,353rd
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xQuarterfinal 2[2]08:28,045th
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xQuarterfinal 1[4]08:22,482nd
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-Repechage 2[1]07:55,835th
WILWillem III 9 (P20)Cas Simons016: J18 1xTime Trial 07:23,6045th
AMSAmstel 2 (P12)Rense Doornink016: J18 1xTime Trial 07:14,3526th
WILWillem III 8 (P24)Timo van Helvoort016: J18 1xTime Trial 07:14,2725th
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xTime Trial 07:11,1722nd
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xTime Trial 07:11,1421st
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xTime Trial 07:08,8015th
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xTime Trial 07:08,6714th
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xTime Trial 07:03,778th
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xTime Trial 07:01,916th
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-Time Trial 06:45,7116th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Viking/HertogOlivier de Boer140: J16 8+Final A [6]06:33,133rd
SPASpaarne/Amstel/Willem III/HoopThomas Bierman134: J18 8+Final A [3]06:30,652nd
WILWillem III 1Maarten Stork138: J16 2xHeat 2[5]07:21,682nd
WILWillem IIIOlivier de Boer108: B 4+Heat 3[4]07:01,035th
WILWillem III 3Sjoerd Scheper035: J16 1xFinal 3[2]08:07,425th
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xFinal 3[5]08:06,644th
WILWillem III 1David van Velden035: J16 1xFinal 3[3]08:03,933rd
WILWillem IIIOlivier de Boer006: Ej 4+Heat 2[1]07:21,766th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink125: JM 4xFinal A [2]06:27,143rd
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xFinal A [5]07:33,784th
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xSemifinal A/B 2[3]07:32,372nd
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xFinal A [1]06:25,183rd
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xFinal A [5]07:05,836th
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xHeat 3[1]07:33,022nd
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xHeat 2[1]06:35,613rd
WILWillem IIIOlivier de Boer029: M 4+Heat 1[2]07:06,656th
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xHeat 2[1]06:59,902nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xFinal A [1]06:58,433rd
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xFinal A [3]06:54,791st
HERHertog/Willem IIIJulius van Hulst138: J16 2xFinal B [5]07:09,183rd
WILWillem III/HoopMarten Steketee133: J18 2xFinal B [5]06:56,712nd
HERHertog/Willem IIIJulius van Hulst138: J16 2xSemifinal 2[6]07:04,884th
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xSemifinal 2[3]06:59,832nd
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xSemifinal 1[3]07:00,323rd
WILWillem III/HoopMarten Steketee133: J18 2xHeat 3[6]07:03,853rd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xFinal A [2]06:33,313rd
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xFinal A [4]06:24,801st
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xFinal B [4]06:31,993rd
WILWillem III 3Olivier de Boer138: J16 2xHeat 4[4]07:16,445th
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xHeat 3[5]07:03,421st
HERHertog/Willem IIIJulius van Hulst138: J16 2xHeat 2[3]07:08,763rd
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xHeat 2[5]07:00,431st
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xHeat 2[3]06:31,433rd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xHeat 1[2]06:42,882nd
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xHeat 1[3]06:34,351st
WILWillem IIISjoerd Scheper035: J16 1xFinal 1[3]08:02,111st
WILWillem III 1Marten Steketee029: J18 1xFinal 3[4]07:47,242nd
WILWillem III 2Max Roell029: J18 1xFinal 1[3]08:12,653rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xFinal A [5]06:28,362nd
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xFinal A [7]06:52,354th
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xFinal A [4]06:27,332nd
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xFinal A [6]06:25,881st
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xHeat 2[4]06:39,322nd
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xHeat 2[7]06:28,261st
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xHeat 1[4]06:50,932nd
WILWillem III 3Max Roell029: J18 1xFinal 1[4]08:05,416th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIQuito Zandvliet230: J16 4*Final A [3]07:07,792nd
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xFinal A [5]07:39,392nd
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xFinal B [2]07:59,215th
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xFinal B [5]07:46,811st
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xFinal C [2]07:54,333rd
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xFinal C [6]07:43,841st
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xFinal C [1]07:41,304th
WILWillem III 6Cas Simons017: J16 1xFinal E [6]08:01,271st
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xFinal G [5]07:54,212nd
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xFinal I [2]08:08,624th
WILWillem III 1Cas Simons127: J16 2xFinal A [5]07:25,212nd
WILWillem III 2Jaap Worm127: J16 2xFinal A [4]07:22,131st
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xSemifinal 2[1]08:12,696th
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xSemifinal 2[5]07:43,561st
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xSemifinal 1[3]07:50,954th
WILWillem III 1Cas Simons127: J16 2xHeat 3[4]07:37,171st
WILWillem III 3Quito Zandvliet127: J16 2xHeat 2[2]08:07,204th
WILWillem III 2Jaap Worm127: J16 2xHeat 1[4]07:37,071st
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xQuarterfinal 4[4]07:56,774th
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xQuarterfinal 4[1]07:56,663rd
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xQuarterfinal 3[3]07:56,072nd
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xQuarterfinal 2[5]08:06,395th
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xQuarterfinal 2[3]07:54,591st
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xQuarterfinal 3[1]07:48,495th
WILWillem III 6Cas Simons017: J16 1xTime Trial 07:47,6925th
WILWillem III 5Olivier de Boer017: J16 1xTime Trial 07:40,8620th
WILWillem III 3David Verboom017: J16 1xTime Trial 07:36,9815th
WILWillem III 4Bouke Hoekstra017: J16 1xTime Trial 07:29,875th
WILWillem III 2Willem Stoop017: J16 1xTime Trial 07:26,033rd
WILWillem III 1David van Velden017: J16 1xTime Trial 07:22,222nd
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xTime Trial 07:47,5653rd
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xTime Trial 07:31,7138th
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xTime Trial 07:20,4919th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 8+Final A [6]06:12,531st
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*Final A [4]07:06,612nd
WILWillem III 4David Verboom148: J16 2xFinal A [3]07:19,273rd
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xFinal A [5]07:12,372nd
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xHeat 2[4]07:39,884th
WILWillem III 4David Verboom148: J16 2xHeat 2[3]07:18,161st
WILWillem III 3Cas Simons148: J16 2xHeat 1[6]07:29,675th
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xHeat 1[3]07:14,122nd
WILWillem IIICas Simons036: J16 4xFinal A [2]06:54,114th
WILWillem III 2Iannis Verstegen035: J16 1xFinal 4[3]07:59,954th
WILWillem III 3Bouke Hoekstra035: J16 1xFinal 4[5]07:50,963rd
WILWillem III 5David van Velden035: J16 1xFinal 3[1]08:17,935th
WILWillem III 4Floris Klein Obbink035: J16 1xFinal 3[6]08:15,784th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*Final A [2]06:59,922nd
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xFinal A [1]07:06,716th
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xFinal A [5]07:08,655th
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xFinal B [5]07:23,652nd
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xFinal B [4]07:22,041st
WILWillem III 1Bouke Hoekstra082: J14 1xFinal 2[3]01:52,461st
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xSemifinal 1[3]07:06,833rd
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xHeat 2[3]07:40,635th
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xHeat 2[1]07:32,314th
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xHeat 2[6]07:14,732nd
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xFinal A [2]06:46,955th
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xFinal A [6]06:35,783rd
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xHeat 4[5]07:05,282nd
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xHeat 2[2]06:40,333rd
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xHeat 2[4]06:33,271st
WILWillem III 1Cas Simons035: J16 1xFinal 2[6]08:18,485th
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xFinal 2[3]08:00,894th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Willem Buist124: JM 4-Final A [2]07:11,035th
WILWillem IIIIannis Verstegen123: JM 2xHeat 1[3]07:50,304th
WILWillem IIIValentijn Sohier038: JM 4xFinal A [2]06:54,544th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xFinal B [2]08:08,345th
WILWillem IIIValentijn Sohier144: J18 8+Final A [3]06:49,273rd
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*Final A [5]07:12,181st
WILWillem III/RoosendaalseLars Kreiter148: J16 2xFinal A [1]07:08,533rd
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xFinal B [6]07:23,345th
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xFinal B [5]07:21,764th
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xHeat 2[1]07:43,914th
WILWillem III 4Jules Mozes148: J16 2xHeat 4[2]07:33,924th
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xHeat 3[6]07:31,363rd
WILWillem III/RoosendaalseLars Kreiter148: J16 2xHeat 3[1]07:10,262nd
WILWillem III 3Cas Simons148: J16 2xHeat 2[2]07:40,595th
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xHeat 2[3]07:27,693rd
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xFinal A [6]07:21,316th
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xFinal A [2]06:42,544th
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xHeat 1[2]07:12,203rd
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xHeat 1[4]06:50,041st
WILWillem III 6Thomas Markhorst035: J16 1xFinal 4[2]08:13,865th
WILWillem III 3Cas Simons035: J16 1xFinal 4[1]08:12,804th
WILWillem III 7Olivier de Boer035: J16 1xFinal 4[6]08:11,433rd
WILWillem III 1Floris Klein Obbink035: J16 1xFinal 3[3]09:11,546th
WILWillem III 4Bouke Hoekstra035: J16 1xFinal 3[6]08:12,462nd
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xFinal 2[2]08:22,104th
WILWillem III 5Marten Steketee035: J16 1xFinal 2[4]07:53,491st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xFinal D [2]
WILWillem III 3David Verboom148: J16 2xHeat 2[7]
WILWillem III 4David van Velden148: J16 2xHeat 2[6]
WILWillem III 1Marten Steketee148: J16 2xHeat 2[5]
WILWillem III 2Thomas Markhorst148: J16 2xHeat 1[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xFinal A [7]10:03,984th
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xFinal A [5]09:40,533rd
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xSemifinal 2[3]09:25,813rd
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xSemifinal 1[6]09:26,042nd
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xFinal A [6]
WILWillem III 2David Verboom036: J16 4xFinal A [5]
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xQuarterfinal 2[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xQuarterfinal 1[4]
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xQuarterfinal 1[2]
WILWillem III 3Valentijn Sohier210: J16 1xTime Trial 09:10,0323rd
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xTime Trial 09:03,6921st
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xTime Trial 08:23,146th
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xTime Trial 08:14,501st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIValentijn Sohier150: J16 8+Final A [5]06:57,614th
WILWillem III 1Ies Wiersma148: J16 2xHeat 5[4]07:41,593rd
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xHeat 3[1]08:04,764th
WILWillem III 3Luc Sträter148: J16 2xHeat 2[5]07:57,055th
WILWillem III 2Olivier de Boer036: J16 4xFinal A [4]07:36,676th
WILWillem III 2Olivier de Boer036: J16 4xHeat 2[3]
WILWillem III 5Bas Jansdam035: J16 1xFinal 7[6]08:03,064th
WILWillem III 2Yvo Delissen035: J16 1xFinal 7[5]07:58,393rd
WILWillem III 1Ies Wiersma035: J16 1xFinal 6[4]07:51,682nd
WILWillem III 4Thomas de Hertog035: J16 1xFinal 5[5]08:19,535th
WILWillem III 3Lodewijk Tilanus035: J16 1xFinal 5[6]07:56,782nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III (16)Valentijn Sohier145: J18 en J16 8+Final A [4]06:40,183rd
WILWillem IIIOlivier de Boer150: J16 4*Heat 1[4]07:47,303rd
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus149: J16 2x (NK)Semifinal 2[6]07:36,566th
WILWillem III 2Yvo Delissen036: J16 4x (NK)Final B [3]07:16,865th
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4x (NK)Final B [4]06:42,471st
WILWillem III 3Thomas Markhorst083: J14 1xFinal 3[3]02:04,013rd
WILWillem III 6Iannis Verstegen083: J14 1xFinal 3[5]02:03,732nd
WILWillem III 2Jort-Jan Revenberg083: J14 1xFinal 2[6]02:23,355th
WILWillem III 1Olivier de Boer083: J14 1xFinal 2[1]02:02,181st
WILWillem III 4Just Ponsen083: J14 1xFinal 1[6]02:13,995th
WILWillem III 1Olivier de Boer084: J14 4*Final [3]01:46,812nd
WILWillem III 2Yvo Delissen036: J16 4x (NK)Heat 2[6]07:08,994th
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4x (NK)Heat 1[2]07:01,574th
WILWillem IIIYvo Delissen035: J16 1xFinal 2[2]08:03,842nd
WILWillem III 2Luc Sträter149: J16 2x (NK)Heat 4[5]07:44,074th
WILWillem III 3Hidde ten Veen149: J16 2x (NK)Heat 3[4]08:33,835th
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus149: J16 2x (NK)Heat 2[3]07:28,573rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Olivier de Boer150: J16 4*Final A [4]08:10,255th
WILWillem III 1Valentijn Sohier150: J16 4*Final A [3]07:26,882nd
WILWillem III 2Ies Wiersma149: J16 2xFinal A [3]07:45,916th
WILWillem III 6Jort-Jan Revenberg149: J16 2xHeat 5[7]08:29,146th
WILWillem III 1Thomas de Hertog149: J16 2xHeat 5[5]07:54,454th
WILWillem III 4Luc Sträter149: J16 2xHeat 4[4]08:01,955th
WILWillem III 3Valentijn Sohier149: J16 2xHeat 4[6]08:00,844th
WILWillem III 2Ies Wiersma149: J16 2xHeat 1[3]07:30,241st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIKoen van den Herik040: J16 4xFinal [4]06:59,741st
WILWillem III 1Rorik de Boer039: J16 2xFinal 3[2]07:41,422nd
WILWillem III 1Rorik de Boer038: J16 1x BFinal 1[3]08:15,233rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIThomas de Vos143: J18 1xFinal 2[5]08:48,465th
WILWillem III 2Nathan Frenkel151: J16 2xFinal 2[3]07:57,784th
WILWillem III 1David Jonker152: J16 4*Final 2[5]07:47,772nd
WILWillem III 2Rorik de Boer039: J16 2xFinal 4[6]07:14,544th
WILWillem III 3Nathan Frenkel039: J16 2xFinal 2[5]07:33,263rd
WILWillem III 4Simon van Dorp039: J16 2xFinal 1[6]07:29,242nd
WILWillem III 5Jasper Sohier038: J16 1x BFinal 4[5]08:06,152nd
WILWillem III 3Thomas de Vos038: J16 1x BFinal 3[5]08:32,225th
WILWillem III 4Rorik de Boer038: J16 1x BFinal 2[5]08:14,483rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Nathan Bierman140: J16 2xFinal B [4]07:41,916th
WILWillem III 2Rorik de Boer140: J16 2xFinal B [7]07:33,365th
WILWillem III 1Nathan Bierman033: J16 4*Final A [6]07:09,444th
WILWillem III 2Rorik de Boer140: J16 2xHeat 2[5]07:36,893rd
WILWillem III 1Nathan Bierman140: J16 2xHeat 2[6]07:36,522nd
WILWillem III 1Nathan Bierman033: J16 4*Heat 2[4]07:16,072nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Rorik de Boer014: J16 4*Time Trial 30:53,747th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Rorik de Boer027: J164*Round D 18:24,04th
WILWillem III 2Rorik de Boer027: J164*Round B 00:48,75th
WILWillem III 2Rorik de Boer027: J164*Round A 08:45,75th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaMichaël Heijnemans116: LSA 8+Final A [7]06:14,166th
THEThetaStef Schenkelaars120: LN 4-Final A [7]06:44,904th
THEThetaMichaël Heijnemans116: LSA 8+Heat 2[3]06:14,463rd
THEThetaStef Schenkelaars120: LN 4-Heat 1[5]06:46,113rd
THETheta 2Stef Schenkelaars013: LDev 4-Final A [5]06:37,176th

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars133: LMFm 8+Final A [5]06:13,884th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaMichaël Heijnemans116: LSA 8+Final A [4]06:41,862nd
THEThetaStef Schenkelaars120: LN 4-Final A [6]07:36,734th
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars014: LEj 8+Final B [2]07:07,662nd
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars014: LEj 8+Heat 2[3]07:46,716th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaStef Schenkelaars121: LN 4-Final A [6]07:05,604th
THETheta/SaurusStef Schenkelaars021: LEj 8+Final B [3]07:01,121st
THETheta/SaurusStef Schenkelaars021: LEj 8+Heat 1[6]06:55,555th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THETheta 1Stef Schenkelaars120: LN 4-Final A [5]06:26,221st
THETheta/SaurusStef Schenkelaars014: LEj 8+Final A [7]06:16,253rd
THETheta/SaurusStef Schenkelaars014: LEj 8+Heat 3[4]06:19,062nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THETheta/SaurusStef Schenkelaars014: LEj 8+Heat 206:15,873rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaStef Schenkelaars121: LB 4+Final A [5]07:12,311st
THETheta/SaurusStef Schenkelaars017: LEj 8+Final B [3]06:37,741st
THETheta/SaurusStef Schenkelaars017: LEj 8+Heat 1[3]06:32,333rd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaStef Schenkelaars052: LB 4+Final A [2]07:25,002nd
THETheta/SaurusStef Schenkelaars003: Lichte AchtHeat 1[3]06:37,922nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THETheta/SaurusStef Schenkelaars006: LH 4e divisie 8+Time Trial 27:59,144th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars009: LHEj8+Round D 15:50,510th
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars009: LHEj8+Round C 02:23,11st
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars009: LHEj8+Round B 00:46,25th
SAUSaurus/ThetaStef Schenkelaars009: LHEj8+Round A 07:45,27th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaStef Schenkelaars040: LB 4+Time Trial 21:08,322nd