Peter Wiersum

473 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2-Final A [5]07:03,463rd
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2-Heat 2[8]07:32,711st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Final A [4]05:38,761st
LEYLeythe-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Heat 1[6]05:33,612nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Final A [1]05:35,051st
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Time Trial 04:58,721st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Final A [4]06:21,041st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Remus Otten119: LHG 4+Final A [4]08:05,753rd
SKOSkøll 1Maud Joosstens136: DB 8+Heat 1[3]09:08,826th
SKOSkøll 2Maud Joosstens135: DB 4+Heat 1[5]08:19,634th
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*Final A [4]07:55,521st
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+Heat 2[5]06:29,875th
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*Heat 2[6]07:30,551st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllGijs Andringa155: LMFm 8+Final A [3]07:09,714th
SKOSkøllAnna Vos151: LWFm 4*Final A [4]08:34,072nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKatja van der Perk127: DE 4xFinal A [6]07:26,806th
SKOSkøllGijs Andringa104: HE 8+Heat 3[5]06:18,145th
SKOSkøllAnna Vos153: LDE 1xHeat 2[2]08:39,786th
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+Final B [3]06:08,312nd
SKOSkøll (p3)Anna Vos035: LDEj 4*Final A [2]07:26,053rd
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+Heat 2[2]06:06,704th
SKOSkøll (p3)Anna Vos035: LDEj 4*Heat 2[2]07:27,721st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*Final A [2]03:41,971st
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+Final B [2]03:04,701st
SKOSkøllMerel Thuis024: DG 4+Final A [2]07:46,694th
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*Semifinal 1[3]03:38,151st
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+Semifinal 1[3]02:59,682nd
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*Time Trial 03:34,711st
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+Time Trial 02:59,894th
SKOSkøllAstrid Druijff027: DDev 4-Time Trial 03:36,9016th
SKOSkøllMerel Thuis131: DG 4+Final A [4]07:46,424th
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+Final A [2]06:14,441st
SKOSkøllMerel Thuis131: DG 4+Heat 2[3]07:48,582nd
SKOSkøllAstrid Druijff130: DGb 4-Heat 3[2]07:31,253rd
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+Heat 2[3]06:19,461st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*Final A [6]07:38,592nd
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*Heat 1[1]07:42,972nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Anna Vos139: LDGb 2xFinal A [8]08:05,743rd
SKOSkøllJochem Veldman124: LHB 8+Final A [6]06:38,285th
SKOSkøll 1Merel Thuis133: DB 1xFinal B [1]09:11,895th
SKOSkøllMarthe Schöpping131: DG 4+Final A [4]07:59,813rd
SKOSkøll 2Anna Vos139: LDGb 2xHeat 2[5]08:00,844th
SKOSkøll 3Katja van der Perk139: LDGb 2xHeat 1[4]08:49,855th
SKOSkøllJochem Veldman124: LHB 8+Heat 1[6]06:35,213rd
SKOSkøllAstrid Druijff130: DGb 4-Heat 1[4]07:36,904th
SKOSkøll 1Merel Thuis133: DB 1xHeat 3[5]09:08,545th
SKOSkøll/ProteusJochem Veldman019: LHEj 8+Final A [6]07:05,265th
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*Final A [6]08:03,861st
ORCOrca/TritonMouk Sinnema033: LDB 2xFinal A [1]09:51,636th
SKOSkøllMarthe Schöpping024: DG 4+Final A [3]08:37,673rd
SKOSkøllAstrid Druijff027: DDev 4-Heat 1[4]08:10,105th
SKOSkøll/ProteusJochem Veldman019: LHEj 8+Heat 3[4]06:53,991st
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*Heat 3[6]07:53,451st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+Final A [6]05:34,171st
SKOSkøllAnna Vos228: LDB 4*Final A [1]07:40,421st
SKOSkøllAnna Vos228: LDB 4*Heat 2[5]07:48,241st
SKOSkøllAnna Vos117: LDEj 4*Heat 1[3]08:30,865th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierFinal A [2]10:08,203rd
SKOSkøllJochem Veldman004: Lichte AchtFinal A [6]06:29,204th
SKOSkøllBrecht van Kuijk003: Jonge AchtFinal A [3]06:35,076th
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierHeat 3[5]06:36,492nd
SKOSkøllJochem Veldman004: Lichte AchtHeat 1[4]06:25,962nd
SKOSkøllBrecht van Kuijk003: Jonge AchtHeat 3[5]06:12,141st
SKOSkøllMaud Joosstens006: Lichte Dames VierHeat 2[2]07:56,183rd
SKOSkøllEmma Jacobs005: Dames AchtHeat 3[3]07:10,583rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaPam Scheer120: DE 4xFinal A [1]06:58,436th
SKOSkøll/OrcaPam Scheer120: DE 4xHeat 1[2]07:00,413rd
SKOSkøll 2Daan Stolk002: E 4-Final A [2]06:32,444th
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+Final A [6]06:09,233rd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+Heat 3[5]06:21,732nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand137: LMFm 8+Final A [2]06:00,582nd
SKOSkøllJan van der Bij135: MDev 4-Final A [3]06:18,753rd
SKOSkøllPam Scheer052: WDev 2xFinal A [2]07:36,404th
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Final A [4]05:47,843rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Heat 2[3]05:51,391st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+Final A [3]03:01,592nd
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-Final B [3]03:03,271st
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+Semifinal 1[3]02:59,041st
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-Semifinal 2[2]03:03,472nd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+Time Trial 02:57,491st
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-Time Trial 03:00,443rd
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn128: DB 1xFinal A [3]08:34,643rd
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-Final A [2]06:26,383rd
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn128: DB 1xHeat 2[1]08:38,821st
SKOSkøllPam Scheer150: LDE 1xHeat 2[3]08:20,394th
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-Heat 1[3]06:28,611st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn125: DB 1xFinal A [2]08:19,594th
SKOSkøllWillem Crul103: E 8+Heat 2[4]05:48,245th
SKOSkøllJan van der Bij107: B 1xHeat 2[3]07:35,036th
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn125: DB 1xHeat 1[2]08:03,192nd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+Final A [2]06:04,554th
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-Final A [5]06:18,034th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+Heat 3[6]06:09,182nd
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-Heat 1[5]06:25,882nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul104: E 8+Heat 2[7]06:14,614th
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn127: DG 2xHeat 3[6]07:39,873rd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+Final A [5]06:07,182nd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+Heat 1[8]06:06,271st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+Final A [4]07:02,961st
SKOSkøll 1Pam Scheer130: LDB 1xFinal A [3]09:27,901st
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: G 4-Final A [3]06:55,802nd
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+Heat 2[3]06:59,281st
SKOSkøll 1Pam Scheer130: LDB 1xHeat 2[6]09:38,321st
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: G 4-Heat 3[7]07:17,701st
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+Final A [6]07:04,942nd
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-Final A [1]07:25,953rd
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn025: LDG 1xFinal A [5]10:10,692nd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+Heat 2[3]07:08,451st
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-Heat 3[3]07:06,402nd
SKOSkøll 1Pam Scheer025: LDG 1xHeat 2[4]09:26,992nd
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn025: LDG 1xHeat 2[6]09:21,101st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Pam Scheer248: LDB 1xFinal A [1]08:26,943rd
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+Final A [1]06:24,444th
SKOSkøll 1Jan van der Bij251: G 4-Final A [5]06:23,123rd
SKOSkøll 1Pam Scheer248: LDB 1xHeat 2[4]08:38,422nd
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn248: LDB 1xHeat 1[3]08:31,503rd
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+Heat 2[2]06:22,562nd
SKOSkøll 1Jan van der Bij251: G 4-Heat 1[4]06:29,671st
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: Dev 4-Final A [4]06:30,093rd
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+Final B [2]06:24,803rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: Dev 4-Heat 3[5]06:28,961st
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+Heat 2[6]06:39,694th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThomas van Til020: G 4+Final A [6]07:21,535th
SKOSkøllWillem Crul004: Lichte AchtHeat 1[4]06:37,673rd
SKOSkøllThomas van Til020: G 4+Heat 1[3]07:21,983rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+Final A [5]06:50,053rd
SKOSkøll 2Leon Paauw004: Ej 8+Heat 2[6]07:37,005th
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+Heat 1[2]06:57,671st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-Final A [3]07:03,432nd
SKOSkøll 1Pieter Taselaar108: N 2-Final A [4]07:00,081st
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+Final A [3]06:48,033rd
SKOSkøll 1Steven Moerman110: N 1xFinal A [2]07:36,085th
SKOSkøllMark Nijmeijer162: N 2+Final A [6]07:59,633rd
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+Heat 1[3]06:08,975th
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers130: DO 4+Heat 1[5]07:36,115th
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-Heat 2[2]07:14,521st
SKOSkøll 1Pieter Taselaar108: N 2-Heat 1[3]07:03,301st
SKOSkøllPam Scheer163: LDB 4*Heat 1[5]07:40,605th
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+Heat 2[5]06:42,871st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek110: N 1xHeat 2[6]07:33,214th
SKOSkøll 1Steven Moerman110: N 1xHeat 1[4]07:29,091st
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+Heat 2[4]06:17,344th
SKOSkøll 1Alexander Janssen106: O 4+Heat 2[3]07:05,375th
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+Heat 2[3]06:09,506th
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek060: B 1xHeat 3[3]07:45,003rd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[6]06:06,154th
SKOSkøll 2Bouke Bentvelsen020: DO 2-Heat 2[5]08:26,796th
SKOSkøll 3Nika Vos020: DO 2-Heat 2[6]08:14,925th
SKOSkøllPam Scheer028: LDEj 4*Heat 2[6]07:44,854th
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xHeat 1[5]07:30,594th
SKOSkøllJessica Niemeijer022: DN 4+Heat 3[5]07:44,075th
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+Heat 3[1]07:39,113rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+Final A [6]06:10,576th
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-Final A [5]07:16,564th
SKOSkøll 3Pieter Taselaar108: N 2-Final A [4]07:13,653rd
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers130: DO 4+Final A [3]07:46,004th
SKOSkøllPam Scheer172: LDB 4*Final B [2]07:53,785th
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+Final A [6]06:17,966th
SKOSkøll 3Pieter Taselaar108: N 2-Heat 2[2]07:10,461st
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-Heat 1[6]07:06,621st
SKOSkøllPam Scheer172: LDB 4*Heat 1[2]07:50,995th
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+Heat 2[3]07:04,574th
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+Heat 1[3]06:18,213rd
SKOSkøllNienke Harte132: DN 2xHeat 1[2]08:15,674th
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+Final B [4]06:12,983rd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [1]06:06,335th
SKOSkøllPam Scheer028: LDEj 4*Final B [5]07:37,432nd
SKOSkøllNienke Harte021: DN 2xFinal A [2]08:16,506th
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+Final B [5]06:47,982nd
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+Final A [3]07:43,574th
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+Heat 2[6]06:15,605th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[5]05:59,253rd
SKOSkøllPam Scheer028: LDEj 4*Heat 1[3]07:37,373rd
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xHeat 2[3]07:40,264th
SKOSkøll 2Floris Stevens004: O 2-Heat 2[1]07:04,834th
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+Heat 1[3]06:52,063rd
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+Heat 3[3]07:39,172nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+Final C [4]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [4]
SKOSkøllNienke Harte021: DN 2xFinal A [1]08:18,143rd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Semifinal 1[2]
SKOSkøll/WeespAshley Rijst020: DO 2-Heat 2[4]08:15,813rd
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xHeat 2[3]07:38,373rd
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+Time Trial 03:03,068th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Time Trial 02:57,404th
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+Time Trial 03:25,359th
SKOSkøllPam Scheer027: LDEj 4*Time Trial 03:48,1814th
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+Final A [2]07:05,934th
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [2]06:07,611st
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xFinal B [1]07:43,661st
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+Final B [3]06:24,493rd
SKOSkøllNienke Harte133: DN 2xFinal A [2]08:02,131st
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+Heat 2[3]06:55,261st
SKOSkøll/WeespAshley Rijst132: DN 2-Heat 2[4]08:22,793rd
SKOSkøll 1Nika Vos132: DN 2-Heat 1[2]08:14,733rd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 2[2]06:07,671st
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xHeat 1[3]07:44,112nd
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+Heat 3[4]06:20,612nd
SKOSkøllPam Scheer174: LDB 4*Heat 2[2]07:50,603rd
SKOSkøll 2Floris Stevens108: N 2-Heat 4[2]07:13,874th
SKOSkøll 3Pieter Taselaar108: N 2-Heat 4[1]07:11,793rd
SKOSkøll 1Sander Abrahamse108: N 2-Heat 1[2]07:39,054th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJesper van Duuren135: LMFm 8+Final A [2]06:22,853rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Michel van Overbeek108: N 2-Final A [2]07:11,022nd
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+Final B [3]07:07,992nd
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xFinal B [6]07:36,343rd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [4]06:03,852nd
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+Final B [2]06:17,694th
SKOSkøllNienke Harte132: DN 2xFinal A [2]08:07,612nd
SKOSkøll 2Mark Nijmeijer108: N 2-Heat 1[4]07:11,834th
SKOSkøll 1Michel van Overbeek108: N 2-Heat 1[2]07:09,073rd
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+Heat 1[5]06:52,525th
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xHeat 3[2]07:35,932nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:05,272nd
SKOSkøll/WeespAshley Rijst131: DN 2-Heat 2[4]08:20,494th
SKOSkøll 2Merel Thuis131: DN 2-Heat 1[2]08:28,804th
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+Heat 2[4]06:33,376th
SKOSkøllPam Scheer161: LDB 4*Heat 3[5]07:44,535th
SKOSkøllSteven Moerman054: O 1xFinal A [3]07:39,926th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [5]06:05,495th
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+Final B [4]06:54,261st
SKOSkøll/WeespAshley Rijst020: DO 2-Heat 2[4]08:21,054th
SKOSkøll 3Mark Nijmeijer004: O 2-Heat 2[3]07:18,824th
SKOSkøll 2Michel van Overbeek004: O 2-Heat 1[6]07:24,073rd
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+Heat 1[6]06:24,895th
SKOSkøllPam Scheer028: LDEj 4*Heat 1[2]07:57,244th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[4]06:07,792nd
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+Heat 3[6]07:00,034th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllPieter Taselaar108: N 2-Final A [1]08:03,164th
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+Final B [4]07:38,892nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final B [5]06:43,352nd
SKOSkøllPieter Taselaar108: N 2-Heat 1[4]07:44,343rd
SKOSkøllPam Scheer171: LDB 4*Heat 1[5]08:29,316th
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+Heat 2[4]07:09,263rd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:30,123rd
SKOSkøllJesper van Duuren124: LB 8+Heat 2[2]06:40,825th
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+Final A [6]06:27,312nd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final B [6]06:22,581st
SKOSkøllMarcha Pijnenburg073: LDB 1xFinal A [5]08:45,844th
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+Final B [1]06:56,973rd
SKOSkøll/WeespNienke Harte023: DDev 4-Final B [1]07:33,206th
SKOSkøllJesper van Duuren016: LEj 8+Heat 1[3]06:28,072nd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[3]06:14,364th
SKOSkøllPam Scheer028: LDEj 4*Heat 2[4]07:50,245th
SKOSkøllMarcha Pijnenburg073: LDB 1xHeat 2[6]08:48,462nd
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+Heat 1[5]07:00,164th
SKOSkøll 1Pieter Taselaar004: O 2-Heat 2[4]07:43,205th
SKOSkøll/WeespNienke Harte023: DDev 4-Heat 1[6]07:42,084th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Michel van Overbeek108: N 2-Heat 1[6]
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek060: B 1xFinal A [4]
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski253: LDev 4-Repechage 1[4]07:50,481st
SKOSkøll 3Michel van Overbeek004: O 2-Final A [7]10:36,096th
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek060: B 1xHeat 2[2]09:51,911st
SKOSkøll 3Michel van Overbeek004: O 2-Heat 2[4]09:30,913rd
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski253: LDev 4-Time Trial 07:03,989th
SKOSkøll 1Jim Hoffmann253: LDev 4-Time Trial 06:53,435th
SKOSkøllRalf ter Burg254: LEj 8+Time Trial 06:36,795th
SKOSkøllPam Scheer258: LDEj 4*Time Trial 08:06,4110th
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+Time Trial 06:20,146th
SKOSkøllJolijn ten Bos256: DEj 8+Time Trial 07:09,947th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllPam Scheer005: Lichte Dames VierHeat 3[6]07:54,054th
SKOSkøllJolijn ten Bos004: Dames AchtHeat 3[5]07:05,895th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRobert van Houten022: M 4+Final A [3]06:41,532nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRobert van Houten074: SA 4+Final A [2]06:55,921st
PROProteus 1Jiri de Vos101: SA 2-Final A [4]07:21,164th
PROProteus 2Robert van Houten101: SA 2-Final A [3]07:12,472nd
PROProteus 1Jiri de Vos101: SA 2-Heat 2[3]07:34,042nd
PROProteus 2Robert van Houten101: SA 2-Heat 1[4]07:12,871st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Jiri de Vos101: SA 2-Final A [3]07:11,196th
PROProteus 2Robert van Houten101: SA 2-Final A [4]06:56,215th
PROProteusRobert van Houten002: SA 4- (NK)Final A [6]06:16,234th
PROProteusJiri de Vos004: O 2-Final A [6]06:53,072nd
PROProteusJiri de Vos004: O 2-Heat 1[1]07:05,293rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 8+Final A [3]06:26,334th
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2-Final B [6]07:10,425th
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1xFinal B [4]07:35,596th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Final A [6]06:30,775th
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4-Final A [4]06:24,841st
LAGLagaRuben Visser203: O 2-Heat 2[5]07:26,473rd
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2-Semifinal 2[7]06:58,196th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Semifinal 2[7]06:24,382nd
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4-Semifinal 1[5]06:23,401st
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot205: B 1xHeat 1[6]07:57,353rd
LAGLagaRuben Visser103: N 2-Final A [5]07:47,895th
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4-Repechage 1[4]07:01,963rd
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1xSemifinal 1[2]07:35,534th
LAGLaga 2Wessel Schot101: O 4-Final A [7]06:55,684th
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2-Repechage 1[4]07:32,733rd
LAGLagaRuben Visser103: N 2-Heat 1[3]08:03,821st
LAGLaga 4Job Hermans031: Dev 4-Heat 3[4]08:00,435th
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-Heat 2[6]07:07,432nd
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4-Heat 2[3]07:03,791st
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4-Heat 1[6]07:20,993rd
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot102: N 1xHeat 3[6]08:25,103rd
LAGLaga 2Jurjan de Graaf102: N 1xHeat 1[6]08:54,773rd
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1xRepechage 1[5]08:09,822nd
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2-Heat 1[3]07:17,363rd
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1xHeat 4[3]07:40,392nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 4Niek Moesker030: N 2-Final A [6]07:18,385th
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-Final A [5]07:16,574th
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-Final A [1]07:15,242nd
LAGLaga 1Bart Spel020: O 4+Final A [2]07:22,035th
LAGLaga 2Brecht Wartna020: O 4+Final A [5]07:07,293rd
LAGLaga 1Bart Spel020: O 4+Heat 2[2]07:12,992nd
LAGLaga 2Brecht Wartna020: O 4+Heat 1[4]07:08,222nd
LAGLaga 3Bart de Vos030: N 2-Heat 3[2]07:33,774th
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-Heat 3[4]07:26,142nd
LAGLaga 4Niek Moesker030: N 2-Heat 2[3]07:29,172nd
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-Heat 1[2]07:26,812nd