Peter Kolsters

350 races

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1D.J. Heskes104: SA 8+ (NSK)Final A [7]06:04,274th
NERNereusNicole Dekker132: DO 4+Final A [6]07:47,744th
NERNereus/SkadiMarleen Mol129: DSA 8+ (NSK)Final A [5]06:26,261st
NERNereusEefke Janssen133: DN 4-Final A [2]07:08,893rd
NERNereus 2Cato Anne Ebeling Koning131: DO 4- (Hoofdnummer)Final A [5]06:52,961st
LAGLagaAschwin Brandt106: O 4- (Hoofdnummer)Final A [6]06:25,771st
LAGLaga 1D.J. Heskes104: SA 8+ (NSK)Heat 1[3]05:59,623rd
NERNereusNicole Dekker132: DO 4+Heat 2[3]07:33,172nd
NERNereusEmma de Louw129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:49,864th
NERNereus/SkadiMarleen Mol129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[6]06:34,931st
NERNereusEefke Janssen133: DN 4-Heat 1[4]07:27,103rd
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Final A [2]06:00,831st
NERNereus 4Cato Anne Ebeling Koning017: DO 2-Final A [4]07:37,763rd
LAGLagaAschwin Brandt006: Dev 4-Final A [4]06:15,491st
NERNereusEmma de Louw021: DEj 8+Final A [3]06:43,581st
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Heat 1[7]06:12,003rd
NERNereus 4Cato Anne Ebeling Koning017: DO 2-Heat 2[3]07:41,131st
LAGLagaAschwin Brandt006: Dev 4-Heat 2[4]06:20,651st
NERNereusEmma de Louw021: DEj 8+Heat 2[7]06:53,862nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaurits Schellekens125: LB 8+Final A [5]07:08,641st
LAGLagaAschwin Brandt106: O 4-Final A [4]07:25,533rd
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Final A [6]06:42,753rd
LAGLagaAschwin Brandt006: Dev 4-Final A [4]07:00,361st
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Heat 1[5]07:04,522nd
LAGLagaAschwin Brandt006: Dev 4-Heat 1[6]07:08,571st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma de Louw134: WFm 8+Final A [4]06:48,411st
NERNereusMaurits Schellekens133: LMFm 8+Final A [2]06:18,756th
NERNereus/SkadiCato Anne Ebeling Koning128: W 8+Final A [4]06:31,193rd
NERNereus 3Suzan Bouwman118: W 1xFinal B [5]08:00,154th
NERNereusLisa Wörner113: LW 2xFinal A [1]07:15,732nd
LAGLagaP.H. Evers112: M 2-Final A [1]06:50,374th
NERNereusHugo Spanjaard111: LM 2-Final A [5]07:05,385th
NERNereusCato Anne Ebeling Koning107: W 4-Final A [1]06:49,072nd
NERNereusFrans Goutier106: LM 1xFinal A [4]07:05,742nd
NERNereus 3Suzan Bouwman118: W 1xSemifinal A/B 2[1]07:58,625th
NERNereus/SkadiCato Anne Ebeling Koning128: W 8+Heat 1[2]06:36,832nd
NERNereusHugo Spanjaard111: LM 2-Heat 2[3]07:06,293rd
NERNereusFrans Goutier106: LM 1xHeat 1[1]07:20,461st
LAGLagaAschwin Brandt046: MDev 4-Final A [6]06:13,531st
NERNereusMartje de Jong045: WDev 4-Final A [6]07:18,836th
NERNereus 3Suzan Bouwman118: W 1xRepechage 1[3]08:01,543rd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning031: W 4-Final A [2]06:56,112nd
NERNereusLisa Wörner013: BLW 1xFinal A [2]07:58,912nd
NERNereusHugo Spanjaard011: LM 2-Final A [2]07:02,765th
NERNereus 3Suzan Bouwman118: W 1xHeat 3[1]08:03,003rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2J.S. Cieraad109: N 2-Final A [2]07:42,846th
LAGLaga 1Aschwin Brandt109: N 2-Final A [5]07:18,093rd
NERNereusSuzan Bouwman130: DO 1xFinal A [2]08:19,781st
NERNereusEmma de Louw129: DSA 8+Final A [4]07:21,034th
LAGLagaP.H. Evers102: SA 2-Final A [2]07:08,492nd
NERNereusMaurits Schellekens125: LB 8+Final A [4]06:42,913rd
NERNereus 2Emma van Balen131: DO 4-Final A [6]07:39,064th
LAGLaga 2J.S. Cieraad109: N 2-Heat 2[5]07:42,963rd
LAGLaga 1Aschwin Brandt109: N 2-Heat 1[4]07:36,051st
NERNereusSuzan Bouwman130: DO 1xHeat 2[5]08:34,222nd
NERNereusGosse Gort120: LN 4-Heat 1[5]07:39,894th
LAGLagaP.H. Evers102: SA 2-Heat 2[3]07:36,873rd
NERNereus 1Cato Anne Ebeling Koning131: DO 4-Heat 2[3]07:51,293rd
NERNereus 2Emma van Balen131: DO 4-Heat 1[4]07:50,313rd
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Final A [6]06:35,915th
LAGLagaAschwin Brandt006: Dev 4-Final A [6]06:35,971st
NERNereusSuzan Bouwman018: DN 1xFinal A [5]09:03,393rd
NERNereusEmma de Louw021: DEj 8+Final B [5]07:19,281st
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Final A [5]07:41,905th
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Heat 2[4]06:43,372nd
NERNereusGosse Gort013: LDev 4-Heat 2[6]07:11,905th
NERNereus 1Emma van Balen017: DO 2-Heat 1[7]08:03,994th
LAGLagaAschwin Brandt006: Dev 4-Heat 3[5]06:25,811st
NERNereusSuzan Bouwman018: DN 1xHeat 2[4]08:26,541st
NERNereusEmma de Louw021: DEj 8+Heat 1[3]07:00,984th
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Heat 2[2]07:11,841st
LAGLagaJ.S. Cieraad003: O 2-Heat 1[6]07:33,695th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Aschwin Brandt109: N 2-Final A [4]07:20,102nd
LAGLaga 2P.H. Evers109: N 2-Final A [5]07:06,931st
NERNereus 1Amber van Zomeren126: DSA 1xFinal A [5]08:39,154th
NERNereus 2Jenny van Dobben de Bruijn126: DSA 1xFinal A [6]08:14,182nd
NERNereus 2Nammy Vellinga130: DO 1xFinal A [7]08:55,376th
NERNereus 1Suzan Bouwman130: DO 1xFinal A [4]08:32,064th
NERNereusEmma de Louw129: DSA 8+Final A [5]07:06,773rd
NERNereusEmma van Balen134: DN 2-Final A [7]08:03,921st
NERNereusMaurits Schellekens125: LB 8+Final A [6]06:21,964th
NERNereus 2Hugo Spanjaard120: LN 4-Final A [6]06:41,081st
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-Final A [5]07:22,131st
LAGLaga 2P.H. Evers109: N 2-Heat 2[5]07:22,421st
LAGLaga 3J.S. Cieraad109: N 2-Heat 1[5]07:53,444th
LAGLaga 1Aschwin Brandt109: N 2-Heat 1[6]07:30,671st
NERNereusWard van den Boorn121: LN 2-Heat 2[4]
NERNereus 2Nammy Vellinga130: DO 1xHeat 1[6]09:20,153rd
NERNereus 1Suzan Bouwman130: DO 1xHeat 1[4]09:07,561st
NERNereusMaurits Schellekens125: LB 8+Heat 1[5]06:39,902nd
NERNereus 1Gosse Gort120: LN 4-Heat 2[7]07:32,925th
NERNereus 2Hugo Spanjaard120: LN 4-Heat 2[5]07:00,482nd
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-Heat 1[4]07:34,981st
NERNereus 3Amber van Zomeren128: DSA 2xFinal A [5]07:35,663rd
NERNereus 2Femke Dekker128: DSA 2xFinal A [6]07:19,522nd
NERNereus 1Lieve Leijssen128: DSA 2xFinal A [4]07:17,541st
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Final A [6]06:13,915th
NERNereus 1Gosse Gort013: LDev 4-Final B [7]06:47,895th
NERNereus 2Hugo Spanjaard013: LDev 4-Final B [5]06:34,041st
LAGLagaAschwin Brandt006: Dev 4-Final A [5]06:20,782nd
NERNereus 4Timo van Wittmarschen002: SA 4-Final A [3]06:11,564th
NERNereus 2Nammy Vellinga018: DN 1xFinal A [5]08:37,333rd
NERNereus 1Suzan Bouwman018: DN 1xFinal A [3]08:05,151st
NERNereusFemke Dekker015: DSA 1xFinal A [6]07:56,362nd
NERNereusAmber van Zomeren022: LDSA 1xFinal A [4]08:17,734th
NERNereusEmma de Louw021: DEj 8+Final A [5]06:50,386th
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Final A [5]07:08,745th
NERNereusCato Anne Ebeling Koning016: DSA 4-Final A [5]06:52,593rd
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Heat 1[4]06:14,642nd
NERNereus 1Gosse Gort013: LDev 4-Heat 2[7]06:50,406th
NERNereus 2Hugo Spanjaard013: LDev 4-Heat 2[2]06:27,054th
NERNereus 1Emma van Balen017: DO 2-Heat 3[5]08:07,433rd
NERNereus 4Timo van Wittmarschen002: SA 4-Heat 1[5]06:23,172nd
LAGLagaAschwin Brandt006: Dev 4-Heat 1[6]06:29,321st
NERNereusWard van den Boorn010: LO 2-Heat 2[5]08:04,625th
NERNereusEmma de Louw021: DEj 8+Heat 2[7]06:50,901st
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Heat 1[5]07:08,031st
LAGLagaJ.S. Cieraad003: O 2-Heat 2[3]07:25,055th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma de Louw129: DSA 8+Final A [2]06:59,452nd
NERNereusMaurits Schellekens125: LB 8+Final A [3]06:21,523rd
NERNereusNammy Vellinga135: DN 2xFinal A [2]07:48,861st
NERNereusHugo Spanjaard121: LN 2-Final A [2]07:22,212nd
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-Final A [2]07:11,742nd
NERNereus 2Nammy Vellinga136: DB 1xFinal A [4]08:48,534th
NERNereus 1Suzan Bouwman136: DB 1xFinal A [1]08:24,312nd
NERNereusRenee Haver134: DN 2-Final A [4]08:10,082nd
LAGLagaP.H. Evers112: B 4+Final A [1]06:52,531st
NERNereusMaurits Schellekens125: LB 8+Heat 3[4]06:27,781st
NERNereusAmber van Zomeren126: DSA 1xHeat 1[3]08:46,032nd
NERNereusHugo Spanjaard121: LN 2-Heat 2[4]07:25,671st
LAGLagaAschwin Brandt109: N 2-Heat 1[3]07:27,083rd
NERNereusMartje de Jong133: DN 4-Heat 2[1]07:22,271st
NERNereusGosse Gort120: LN 4-Heat 1[4]07:01,773rd
LAGLagaP.H. Evers112: B 4+Heat 3[1]06:51,102nd
NERNereusRenee Haver017: DO 2-Final B [2]08:17,234th
NERNereusEmma de Louw021: DEj 8+Final C [4]03:26,872nd
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Final C [2]03:08,473rd
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Final B [3]07:14,841st
LAGLagaP.H. Evers005: N 4+Final A [3]06:49,911st
NERNereusAmber van Zomeren015: DSA 1xFinal A [4]08:40,314th
NERNereus 1Suzan Bouwman018: DN 1xFinal A [1]08:29,253rd
NERNereusRenee Haver017: DO 2-Heat 1[2]08:16,072nd
NERNereusEmma de Louw021: DEj 8+Quarterfinal 4[3]03:25,152nd
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Quarterfinal 2[2]03:05,232nd
NERNereus 2Gosse Gort013: LDev 4-Heat 1[3]07:05,624th
NERNereusEmma de Louw021: DEj 8+Time Trial 03:23,933rd
NERNereusMaurits Schellekens014: LEj 8+Time Trial 03:05,075th
NERNereusWard van den Boorn010: LO 2-Heat 1[3]07:35,453rd
NERNereusMartje de Jong020: DDev 4-Heat 1[1]07:27,312nd
LAGLagaP.H. Evers005: N 4+Heat 2[3]06:56,511st
NERNereus 2Nammy Vellinga018: DN 1xHeat 2[2]08:58,633rd
NERNereus 1Suzan Bouwman018: DN 1xHeat 1[2]08:32,172nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning121: DO 4-Final A [5]06:52,351st
NERNereusMaurits Schellekens118: LB 8+Final A [4]06:19,714th
NERNereusEmma de Louw127: DB 8+Final A [2]06:46,621st
NERNereus 1Frans Goutier110: LSA 1x (NK)Final A [5]07:10,561st
NERNereus 2Femke Dekker119: DSA 1x (NK)Final B [5]07:56,332nd
NERNereus 1Lisa Wörner128: LDSA 1x (NK)Final A [4]07:56,101st
NERNereusGosse Gort117: LB 4+Final A [2]06:53,221st
NERNereusHugo Spanjaard116: LN 4-Final A [3]06:29,301st
NERNereus 1Renee Haver124: DN 2-Final A [4]08:09,213rd
NERNereus 1Simon van Schoten114: LN 1xFinal A [6]07:34,923rd
NERNereus 1Suzan Bouwman123: DN 1xFinal A [6]08:31,624th
NERNereusCharlotte de Groot125: DN 4-Final A [6]07:19,642nd
NERNereus 1Johan Uittenboogaard102: SA 2- (NK)Final B [5]06:58,774th
NERNereusWard van den Boorn111: LSA 2- (NK)Final A [4]07:16,566th
NERNereusCato Anne Ebeling Koning121: DO 4-Heat 1[4]07:06,621st
NERNereusMaurits Schellekens118: LB 8+Heat 1[7]06:20,441st
NERNereusEmma de Louw127: DB 8+Heat 2[4]06:57,743rd
NERNereus 1Frans Goutier110: LSA 1x (NK)Semifinal 2[4]07:19,171st
NERNereus 2Femke Dekker119: DSA 1x (NK)Semifinal 1[5]08:03,344th
NERNereus 1Lisa Wörner128: LDSA 1x (NK)Heat 1[6]08:07,101st
NERNereusHugo Spanjaard116: LN 4-Heat 1[6]06:40,762nd
NERNereusCharlotte de Groot125: DN 4-Heat 1[4]07:21,482nd
NERNereus 1Renee Haver124: DN 2-Heat 1[4]08:03,071st
NERNereus 1Simon van Schoten114: LN 1xHeat 2[3]07:37,991st
NERNereus 1Suzan Bouwman123: DN 1xHeat 1[6]08:16,121st
NERNereus 1Johan Uittenboogaard102: SA 2- (NK)Semifinal 1[4]07:04,664th
NERNereusMaurits Schellekens016: LEj 8+ (EJK)Final B [6]06:15,492nd
NERNereusEmma de Louw024: DEj 8+ (EJK)Final A [3]06:51,252nd
NERNereusHugo Spanjaard037: LDev 4- (DK)Final A [5]06:27,834th
NERNereusCharlotte de Groot038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final B [5]07:11,582nd
NERNereusGosse Gort014: LN 4+Final A [6]06:59,741st
NERNereusWard van den Boorn013: LO 2-Final A [5]07:03,962nd
NERNereusSuzan Bouwman023: DB 1xFinal A [5]08:19,143rd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning018: DSA 4- (NK)Final A [4]06:58,822nd
NERNereus 1Johan Uittenboogaard001: SA 2x (NK)Final A [5]06:33,711st
NERNereusMaurits Schellekens016: LEj 8+ (EJK)Heat 1[6]06:21,134th
NERNereusEmma de Louw024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[4]07:00,502nd
NERNereusHugo Spanjaard037: LDev 4- (DK)Heat 2[2]06:38,281st
NERNereusCharlotte de Groot038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 3[4]07:17,923rd
NERNereusGosse Gort014: LN 4+Heat 2[5]07:08,072nd
NERNereusWard van den Boorn013: LO 2-Heat 1[5]07:18,651st
NERNereus 1Renee Haver021: DO 2-Heat 1[7]08:06,014th
NERNereus 1Frans Goutier110: LSA 1x (NK)Heat 4[2]07:28,221st
NERNereus 3Timo van Wittmarschen110: LSA 1x (NK)Heat 3[6]08:07,495th
NERNereus 2Simon van Schoten110: LSA 1x (NK)Heat 3[7]07:47,174th
NERNereus 3Suzan Bouwman119: DSA 1x (NK)Heat 4[4]08:25,676th
NERNereus 2Femke Dekker119: DSA 1x (NK)Heat 3[5]08:08,921st
NERNereus 4Amber van Zomeren119: DSA 1x (NK)Heat 1[4]08:33,696th
NERNereus 1Johan Uittenboogaard102: SA 2- (NK)Heat 1[3]06:57,451st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaAschwin Brandt011: SA 2+Final A [3]08:12,642nd
NERNereusJohan Uittenboogaard011: SA 2+Final A [2]07:50,451st
LAGLagaAschwin Brandt041: N 2-Final A [5]07:33,232nd
NERNereus 2Ivo de Graaf044: LN 2-Final A [4]07:56,576th
NERNereus 1Melvin Welsink044: LN 2-Final A [1]07:25,232nd
NERNereus 3Ward van den Boorn044: LN 2-Final A [2]07:25,121st
LAGLagaD.W.H. Meeuws050: B 4+Final A [1]06:58,962nd
NERNereusGosse Gort052: LB 4+Final A [2]07:27,863rd
NERNereusMaurits Schellekens003: Lichte AchtHeat 2[5]06:31,963rd
NERNereusEmma de Louw004: Dames AchtHeat 2[1]06:59,361st
NERNereusGosse Gort052: LB 4+Heat 1[3]07:27,651st
LAGLagaD.W.H. Meeuws050: B 4+Heat 1[3]06:56,512nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma de Louw010: D 4e divisie 8+Time Trial 27:39,361st
NERNereusToon Roozen006: LH 4e divisie 8+Time Trial 26:16,422nd
NERNereus 2Michiel Jurgens004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:37,8912th
LAGLaga 1Jurjan de Graaf003: H 3e divisie 8+Time Trial 26:26,175th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusWard van den Boorn004: LH2eDiv8+Round D 16:13,44th
NERNereusToon Roozen009: LHEj8+Round D 16:26,61st
NERNereusAbel Göbel002: LH1eDiv8+Round D 15:26,31st
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round D 17:52,86th
NERNereusEmma de Louw014: DEj8+Round D 17:43,62nd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning011: D1eDiv8+Round D 16:38,61st
NERNereusToon Roozen009: LHEj8+Round C 02:16,25th
NERNereusWard van den Boorn004: LH2eDiv8+Round C 02:08,71st
NERNereusAbel Göbel002: LH1eDiv8+Round C 02:06,31st
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round C 02:30,98th
NERNereusEmma de Louw014: DEj8+Round C 02:28,13rd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning011: D1eDiv8+Round C 02:18,42nd
NERNereusToon Roozen009: LHEj8+Round B 00:40,72nd
NERNereusWard van den Boorn004: LH2eDiv8+Round B 00:39,52nd
NERNereusAbel Göbel002: LH1eDiv8+Round B 00:39,12nd
NERNereusToon Roozen009: LHEj8+Round A 07:58,75th
NERNereusWard van den Boorn004: LH2eDiv8+Round A 07:48,14th
NERNereusAbel Göbel002: LH1eDiv8+Round A 07:28,81st
NERNereusEmma de Louw014: DEj8+Round B 00:47,39th
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round B 00:46,28th
NERNereusCato Anne Ebeling Koning011: D1eDiv8+Round B 00:44,13rd
NERNereusRenee Haver012: D2eDiv8+Round A 08:30,37th
NERNereusEmma de Louw014: DEj8+Round A 08:28,92nd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning011: D1eDiv8+Round A 07:58,01st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Thijmen Böekling116: LSA 8+ (NSK)Final A [2]06:10,584th
NERNereus 1Mateusz Mika116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:15,734th
NERNereus 2Thijmen Böekling116: LSA 8+ (NSK)Heat 1[6]06:23,623rd
NERNereusThijmen Böekling118: LO 4-Heat 2[5]06:58,644th
OKEOkeanos/NereusMark Rottier009: LSA 4- (NSK)Final A [3]06:22,061st
NERNereus 1Thijmen Böekling010: LO 2-Final A [7]07:32,475th
NERNereus 2Folkert Hes010: LO 2-Final A [5]07:00,402nd
NERNereus 1Thijmen Böekling010: LO 2-Heat 1[4]07:43,343rd
NERNereus 2Folkert Hes010: LO 2-Heat 1[3]07:33,221st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Folkert Hes111: LM 2-Final A [5]06:57,134th
NERNereusFrans Goutier106: LM 1xFinal A [5]07:09,624th
NERNereus 2Jenny van Dobben de Bruijn118: W 1xFinal C [4]08:07,502nd
NERNereus 1Thijmen Böekling111: LM 2-Heat 2[4]07:38,584th
NERNereus 2Folkert Hes111: LM 2-Heat 1[3]07:04,172nd
NERNereusFrans Goutier106: LM 1xHeat 2[5]07:20,072nd
NERNereus 2Jenny van Dobben de Bruijn118: W 1xRepechage 1[5]07:58,964th
NERNereusThijmen Böekling026: BLM 4-Final A [4]06:37,184th
NERNereusFrans Goutier012: BLM 1xFinal A [3]07:17,901st
NERNereus 1Folkert Hes005: BLM 2-Final A [6]07:03,943rd
NERNereus 2Jenny van Dobben de Bruijn118: W 1xHeat 3[5]08:13,605th
NERNereusFrans Goutier012: BLM 1xHeat 2[5]07:30,961st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFrans Goutier122: LB 1xFinal A [5]07:51,511st
NERNereus 1Abel Göbel115: LSA 8+Final A [4]06:12,002nd
NERNereusAbel Göbel114: LSA 2xFinal A [4]07:00,361st
NERNereusFrans Goutier122: LB 1xHeat 2[7]07:54,941st
NERNereus 1Abel Göbel115: LSA 8+Heat 2[3]06:06,671st
NERNereus/TritonAbel Göbel014: LSA 4xFinal A [4]06:53,821st
NERNereusFrans Goutier018: LN 1xFinal A [3]08:22,921st
NERNereusFrans Goutier018: LN 1xHeat 3[5]08:14,852nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAbel Göbel116: LSA 8+Final A [5]05:56,981st
NERNereusHugo Spanjaard121: LN 2-Final A [7]07:33,025th
NERNereus 3Marijn Storm123: LB 1xFinal B [7]08:55,606th
NERNereus 2Thijmen Böekling123: LB 1xFinal B [2]07:50,953rd
NERNereusTimo van Wittmarschen118: LO 4-Final A [4]06:17,311st
NERNereus 2Thijmen Böekling123: LB 1xHeat 2[4]08:19,864th
NERNereus 3Marijn Storm123: LB 1xHeat 1[6]08:08,874th
NERNereus 1Timo van Wittmarschen013: LDev 4-Final A [5]06:33,931st
NERNereus 2Thijmen Böekling013: LDev 4-Final B [5]06:51,071st
NERNereus 2Thijmen Böekling013: LDev 4-Heat 1[4]06:42,664th
NERNereus 1Timo van Wittmarschen013: LDev 4-Heat 1[5]06:34,591st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHugo Spanjaard120: LN 4-Heat 106:43,573rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTimo van Wittmarschen114: LSA 8+Final A [4]06:08,761st
NERNereus 1Abel Göbel112: LSA 1xFinal A [3]07:17,502nd
NERNereus 2Jenny van Dobben de Bruijn123: DSA 1xFinal B [6]08:04,284th
NERNereus 4Jenny van Dobben de Bruijn123: DSA 1xFinal A [2]08:10,195th
NERNereus 1Jenny van Dobben de Bruijn123: DSA 1xFinal A [5]08:06,944th
NERNereusTimo van Wittmarschen117: LO 4-Final A [7]06:39,412nd
NERNereus 1Abel Göbel112: LSA 1xSemifinal 1[5]07:33,082nd
NERNereus 4Jenny van Dobben de Bruijn123: DSA 1xSemifinal 2[5]08:08,412nd
NERNereus 1Jenny van Dobben de Bruijn123: DSA 1xSemifinal 2[6]08:06,491st
NERNereus 2Jenny van Dobben de Bruijn123: DSA 1xSemifinal 1[3]08:07,124th
NERNereus 2Hugo Spanjaard037: LDev 4-Final B [6]07:33,584th
NERNereus 1Timo van Wittmarschen037: LDev 4-Final A [5]06:50,161st
NERNereusMateusz Mika009: LSA 2-Final A [6]07:46,294th
NERNereus 2Johan Uittenboogaard112: LSA 1xHeat 4[2]08:26,254th
NERNereus 1Abel Göbel112: LSA 1xHeat 1[6]08:07,801st
NERNereus 1Jenny van Dobben de Bruijn123: DSA 1xHeat 4[4]08:50,344th
NERNereus 4Jenny van Dobben de Bruijn123: DSA 1xHeat 4[3]08:47,822nd
NERNereus 2Jenny van Dobben de Bruijn123: DSA 1xHeat 2[5]08:56,902nd
NERNereus 2Hugo Spanjaard037: LDev 4-Heat 1[3]07:30,105th
NERNereus 1Timo van Wittmarschen037: LDev 4-Heat 1[6]07:08,561st
NERNereusMateusz Mika009: LSA 2-Heat 1[3]07:45,882nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHugo Spanjaard016: LSA 4-Final A [2]07:08,465th
NERNereusMateusz Mika011: SA 2+Final A [3]07:53,691st

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMateusz Mika058: LSA 2-Time Trial 3rd
NERNereusJenny van Dobben de Bruijn009: DSA 1xTime Trial 21:13,761st