Kenneth Besamusca

136 races

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAbel Göbel002: LH1eDiv8+Round D 15:26,31st
NERNereusAbel Göbel002: LH1eDiv8+Round C 02:06,31st
NERNereusAbel Göbel002: LH1eDiv8+Round B 00:39,12nd
NERNereusAbel Göbel002: LH1eDiv8+Round A 07:28,81st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Mateusz Mika116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:15,734th
OKEOkeanos/NereusMark Rottier009: LSA 4- (NSK)Final A [3]06:22,061st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Abel Göbel115: LSA 8+Final A [4]06:12,002nd
NERNereus 1Abel Göbel115: LSA 8+Heat 2[3]06:06,671st
NERNereusFolkert Hes013: LSA 4-Final A [6]07:17,413rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAbel Göbel116: LSA 8+Final A [5]05:56,981st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTimo van Wittmarschen114: LSA 8+Final A [4]06:08,761st
NERNereusMateusz Mika009: LSA 2-Final A [6]07:46,294th
NERNereusMateusz Mika009: LSA 2-Heat 1[3]07:45,882nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMateusz Mika011: SA 2+Final A [3]07:53,691st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAbel Göbel005: LH 1e divisie 8+Time Trial 27:08,212nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round D 14:51,52nd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round C 02:20,51st
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round B 00:39,22nd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round A 07:08,93rd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMateusz Mika058: LSA 2-Time Trial 3rd

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/NereusMenzo Appeldoorn116: LSA8+ Open NSKFinal A [7]06:01,284th
GYAGyas/NereusMenzo Appeldoorn116: LSA8+ Open NSKHeat 1[5]06:17,543rd
NERNereusMateusz Mika052: LSA 2+Final A [5]07:44,371st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMateusz Mika111: LSA 2-Final A [2]07:11,891st

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn118: LO 4-Final A [3]06:28,915th
NERNereus 1Mateusz Mika010: LO 2-Final A [4]07:01,631st
NERNereus 1Mateusz Mika010: LO 2-Heat 2[4]07:19,791st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERMateusz Mika113: LSA 2-Final A 06:59,432nd
NERNereusMenzo Appeldoorn117: LO 4-Final A 06:17,521st
NERNereusMateusz Mika017: LO 2-Final A 07:15,681st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn118: LO 4-Final A [4]06:22,721st
NERNereus 1Menzo Appeldoorn013: LDev 4-Final A [5]07:00,056th
NERNereus 2Mateusz Mika010: LO 2-Final A [3]07:06,822nd
NERNereus 1Menzo Appeldoorn013: LDev 4-Heat 1[2]06:44,121st
NERNereus 2Mateusz Mika010: LO 2-Heat 1[4]07:21,482nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJohan Uittenboogaard115: LSA 8+Final A [3]05:59,742nd
NERNereusMateusz Mika113: LSA 4-Final A [3]06:29,103rd
NERNereusMateusz Mika011: LN 2-Final A [3]07:49,601st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn005: LH 1e divisie 8+Time Trial 25:07,351st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round D 15:58,13rd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round C 02:14,43rd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round B 00:40,93rd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round A 07:35,61st

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Kenneth Besamusca120: LN 2-Final A 07:30,873rd
NERNereus 2Kenneth Besamusca120: LN 2-Heat 107:24,932nd
NERNereusTsjebbe Paulussen118: LO 4+Heat 107:09,424th
NERNereusKenneth Besamusca010: LO 2-Heat 207:26,155th

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 June 2009 to 21 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKenneth Besamusca120: LN 2-Final A [4]07:19,994th
NERNereusKenneth Besamusca120: LN 2-Heat 2[5]07:28,841st
NERNereusKenneth Besamusca010: LO 2-Heat 1[6]07:30,264th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKenneth Besamusca118: LN 2-Final A [4]08:21,583rd
NERNereus 2Kenneth Besamusca009: LO 2-Final A [3]08:45,406th

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKenneth Besamusca120: LN 2-Final A 07:23,922nd
NERNereusKenneth Besamusca120: LN 2-Heat 107:21,282nd

Roeiwedstrijden van de ZRB 2009

09 May 2009 to 10 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKenneth Besamusca120: LN 2-Final A 07:38,234th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/ArgoTsjebbe Paulussen115: LSA 8+Final A [6]06:10,714th
NERNereusMarijn van Doorn119: LN 4-Final A [5]06:41,356th
NERNereusMarijn van Doorn119: LN 4-Heat 2[4]06:49,341st
NERNereusMarijn van Doorn015: LDev4-Final B [4]06:36,553rd
NERNereusMarijn van Doorn015: LDev4-Heat 1[4]06:47,563rd

126e Varsity

12 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMarijn van Doorn043: LN 4+Final A 07:06,321st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/AegirMateusz Mika003: H 3e divisie 8+Time Trial 25:24,151st

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round D 15:57,91st
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round C 02:09,11st
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round B 00:41,52nd
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round A 07:36,51st

34e Van Oord WinterWedstrijden

28 February 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKenneth Besamusca027: LO 2-Time Trial 21:12,633rd

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Maarten Buurmans121: LB 4+Final A [3]06:52,521st
NERNereusMaarten Buurmans011: LN 4+Final B [3]07:18,245th
NERNereusMaarten Buurmans011: LN 4+Heat 1[3]07:09,945th

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKenneth Besamusca121: LB 4+Final A 07:17,412nd
NERNereusKenneth Besamusca011: LN 4+Heat 207:07,914th

Internationale Martini Regatta / Aegir lustrumwedstrijden 2008

17 May 2008 to 18 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKenneth Besamusca121: LB 4+Final A [3]07:26,144th
NERNereusKenneth Besamusca011: LN 4+Final B [7]07:26,675th
NERNereusKenneth Besamusca011: LN 4+Heat 1[6]07:40,646th

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 July 2007 to 08 July 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKenneth Besamusca119: LN 2xHeat 2[6]07:17,834th

Heineken Roeivierkamp 2006

11 March 2006 to 12 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Melle Brobbel023: HCl 8+Round B 00:46,224th
NERNereus 2Melle Brobbel023: HCl 8+Round A 09:33,028th

Heineken Roeivierkamp 2005

19 March 2005 to 20 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Casper Clignett023: HCl 8+Round D 17:39,313th
NERNereus 1Casper Clignett023: HCl 8+Round B 00:44,715th
NERNereus 1Casper Clignett023: HCl 8+Round A 08:21,410th

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

03 July 2004 to 04 July 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJohan Dubbeldeman161: H Talenten (competitie) 8+Final B 07:08,073rd