Micha Schimmel

374 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosNienke Schijfsma136: DB 8+Final A [5]06:47,921st
OKEOkeanosJanette Huijser137: LDE 4xFinal A [7]07:05,975th
OKEOkeanosNienke Schijfsma136: DB 8+Heat 2[4]07:08,711st
OKEOkeanosJaromir Hartog104: HE 8+ (NSK)Heat 2[4]06:09,324th
OKEOkeanosJaromir Hartog010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:03,913rd
OKEOkeanosJanette Huijser035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:24,731st
OKEOkeanosJaromir Hartog010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:06,823rd
OKEOkeanosJanette Huijser035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:35,121st
OKEOkeanosNienke Schijfsma029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:02,725th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosNienke Schijfsma136: DB 8+Final A [6]06:49,992nd
OKEOkeanosJaromir Hartog107: HG 4+Final A [7]06:57,495th
OKEOkeanos 1Nathan Remijnse121: LHB 1xFinal A [6]07:40,525th
OKEOkeanosNienke Schijfsma136: DB 8+Heat 2[4]06:56,001st
OKEOkeanos 1Nathan Remijnse121: LHB 1xHeat 2[7]07:33,931st
OKEOkeanosJaromir Hartog010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:03,203rd
OKEOkeanosNienke Schijfsma029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:21,128th
OKEOkeanosJaromir Hartog010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:13,354th
OKEOkeanosNienke Schijfsma029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:26,773rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosNienke Schijfsma136: DB 8+Final A [4]06:59,534th
OKEOkeanos/TritonJanette Huijser137: LDE 4xFinal A [4]07:14,296th
OKEOkeanos/PhocasYmke van Griensven131: DG 4+Final A [3]08:09,685th
OKEOkeanos 1Nathan Remijnse121: LHB 1xFinal A [5]07:37,773rd
OKEOkeanosYannick ten Velden107: HG 4+Final A [5]06:39,352nd
OKEOkeanosJaromir Hartog106: HGb 4-Final B [1]06:59,046th
OKEOkeanosNienke Schijfsma136: DB 8+Time Trial 06:01,434th
OKEOkeanos/TritonJanette Huijser137: LDE 4xTime Trial 06:15,814th
OKEOkeanos 1Nathan Remijnse121: LHB 1xTime Trial 06:48,213rd
OKEOkeanosJaromir Hartog106: HGb 4-Time Trial 06:04,8212th
OKEOkeanosJaromir Hartog010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]05:53,853rd
OKEOkeanosJanette Huijser035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:17,771st
OKEOkeanosJaromir Hartog010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]05:59,772nd
OKEOkeanosJanette Huijser035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]07:13,851st
OKEOkeanosNienke Schijfsma029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:57,744th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosJaromir Hartog010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:36,303rd
OKEOkeanosJaromir Hartog010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:03,492nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/HoopFréderique Pals219: DB 4+Final A [3]08:29,085th
OKEOkeanosJaromir Hartog203: HB 8+Final A [3]06:19,082nd
OKEOkeanosJanette Huijser228: LDB 4*Final A [4]07:53,281st
OKEOkeanosJaromir Hartog203: HB 8+Heat 3[5]06:26,021st
OKEOkeanosVera Schuit220: DB 8+Heat 3[3]07:32,923rd
OKEOkeanosJanette Huijser228: LDB 4*Heat 3[6]07:58,421st
OKEOkeanosNanske Biesma111: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]08:32,945th
OKEOkeanosJaromir Hartog102: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:32,243rd
OKEOkeanosVera Schuit112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:43,485th
OKEOkeanosJaromir Hartog102: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:19,372nd
OKEOkeanosVera Schuit112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:18,772nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosJaromir Hartog003: HB 8+Final A [4]07:03,744th
OKEOkeanosJanette Huijser006: LDB 4*Final A [3]08:44,883rd
OKEOkeanosJaromir Hartog003: HB 8+Heat 1[1]06:29,822nd
OKEOkeanosJanette Huijser006: LDB 4*Heat 1[2]07:59,771st

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosJip Claassens104: Selectie 8+ (Cat. A)Final A [6]07:19,765th
OKEOkeanosJip Claassens104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 1[4]07:28,162nd
OKEOkeanosVera Schuit003: D selectie 8+Final B [3]07:57,064th
OKEOkeanosVera Schuit003: D selectie 8+Heat 2[4]07:43,653rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosMaartje Karst136: DB 8+Final A [8]07:48,155th
OKEOkeanosMerel Kok135: DB 4+Final A [8]09:06,166th
OKEOkeanos/VidarJustin van de Kamp119: LHG 4+Final A [2]08:26,718th
OKEOkeanosLars Pals119: LHG 4+Final A [8]08:05,984th
OKEOkeanosMenno Vroegindeweij121: LHB 1xFinal A [8]09:34,286th
OKEOkeanosTijl Rombout107: HG 4+Final A [4]07:44,551st
OKEOkeanosMaartje Karst136: DB 8+Heat 2[3]07:51,493rd
OKEOkeanosLars Pals122: LHB 2xHeat 3[7]08:21,903rd
OKEOkeanosMerel Kok135: DB 4+Heat 1[3]08:18,933rd
OKEOkeanosMenno Vroegindeweij121: LHB 1xHeat 2[6]07:56,673rd
OKEOkeanosTijl Rombout107: HG 4+Heat 2[6]06:54,342nd
OKEOkeanosJustin van de Kamp019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:43,703rd
OKEOkeanos 1Maartje Karst024: DG 4+Final A [6]08:29,663rd
OKEOkeanos 2Caroline Barbier024: DG 4+Final A [4]08:17,912nd
OKEOkeanos 1Merel Kok028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]08:11,387th
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:54,231st
OKEOkeanosJustin van de Kamp019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:25,572nd
OKEOkeanos 1Merel Kok028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:49,712nd
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]06:51,581st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosMaartje Karst123: W 8+ (Aegon Open National Championship)Final B [1]08:12,813rd
OKEOkeanosTijl Rombout154: MFm 4+Final A [6]07:28,501st
OKEOkeanosMerel Kok153: WFm 4+Final A [3]09:11,896th
OKEOkeanosJustin van de Kamp155: LMFm 8+Final A [2]07:20,456th
OKEOkeanosMaartje Karst123: W 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 07:15,959th
OKEOkeanosJord Schaap004: M 8+Final A [5]06:32,504th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosMerel Kok135: DB 4+Final A [1]07:35,192nd
OKEOkeanosTijl Rombout107: HG 4+Final A [2]06:36,002nd
OKEOkeanosMaartje Karst136: DB 8+Heat 2[4]06:56,774th
OKEOkeanosMerel Kok135: DB 4+Heat 2[2]07:48,153rd
OKEOkeanos 1Justin van de Kamp118: LHGb 4-Heat 2[2]06:54,964th
OKEOkeanos 2Lars Pals118: LHGb 4-Heat 1[5]07:13,324th
OKEOkeanosTijl Rombout107: HG 4+Heat 2[4]06:36,672nd
OKEOkeanosJustin van de Kamp019: LHEj 8+Final A [2]06:00,602nd
OKEOkeanosMaartje Karst029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:55,425th
OKEOkeanosMerel Kok028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:46,264th
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:36,411st
OKEOkeanosJustin van de Kamp019: LHEj 8+Heat 2[5]06:04,732nd
OKEOkeanosMaartje Karst029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:51,643rd
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:47,351st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]03:17,421st
OKEOkeanosJustin van de Kamp019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]02:57,602nd
OKEOkeanos/GyasMerel Kok028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]03:52,842nd
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[2]03:16,561st
OKEOkeanosJustin van de Kamp019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:00,425th
OKEOkeanosMaartje Karst029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:23,1315th
OKEOkeanos/GyasMerel Kok028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:49,966th
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:12,151st
OKEOkeanos/AmstelMerel Kok135: DB 4+Final A [4]08:00,974th
OKEOkeanosMaartje Karst136: DB 8+Heat 1[2]07:01,762nd
OKEOkeanos/AmstelMerel Kok135: DB 4+Heat 1[3]08:08,312nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosMaartje Karst136: DB 8+Final A [4]07:36,718th
OKEOkeanos/Willem IIIJustin van de Kamp116: LHE 8+Final A [4]06:51,354th
OKEOkeanosMerel Kok135: DB 4+Final A [4]08:06,333rd
OKEOkeanosTijl Rombout111: HB 4+Final A [4]06:59,211st
OKEOkeanosMaartje Karst136: DB 8+Heat 2[2]07:30,193rd
OKEOkeanosTijl Rombout111: HB 4+Heat 2[3]07:02,381st
OKEOkeanosJustin van de Kamp019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:27,834th
OKEOkeanosMaartje Karst029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:12,538th
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:04,841st
OKEOkeanosMerel Kok028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]08:07,025th
OKEOkeanosJustin van de Kamp019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:31,542nd
OKEOkeanosMaartje Karst029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]07:06,033rd
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:13,691st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosMaartje Karst136: DB 8+Final B [4]07:32,555th
OKEOkeanosJustin van de Kamp124: LHB 8+Final A [5]06:28,011st
OKEOkeanosMerel Kok135: DB 4+Final A [2]08:13,104th
OKEOkeanosTijl Rombout111: HB 4+Final A [3]07:01,832nd
OKEOkeanosMaartje Karst136: DB 8+Heat 1[3]07:23,593rd
OKEOkeanosJustin van de Kamp124: LHB 8+Heat 1[3]06:34,102nd
OKEOkeanosMerel Kok135: DB 4+Heat 1[2]08:08,522nd
OKEOkeanosTijl Rombout111: HB 4+Heat 2[1]07:03,251st
OKEOkeanosJustin van de Kamp019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]07:02,711st
OKEOkeanosMaartje Karst029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:30,782nd
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:18,701st
OKEOkeanosMerel Kok028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]08:32,185th
OKEOkeanosJustin van de Kamp019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]06:55,394th
OKEOkeanosMaartje Karst029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:23,983rd
OKEOkeanosMerel Kok028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]08:26,303rd
OKEOkeanosTijl Rombout009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]07:18,171st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosSophie Vetter219: DB 4+Final A [4]07:45,812nd
OKEOkeanosDennis Bakker202: HB 4+Final A [4]06:42,192nd
OKEOkeanosDennis Bakker202: HB 4+Heat 3[1]06:52,071st
OKEOkeanosJustin van de Kamp212: LHB 8+Heat 3[4]06:27,873rd
OKEOkeanosMaartje Karst220: DB 8+Heat 3[5]07:23,655th
OKEOkeanosDennis Bakker101: HEj 4+ (EJK)Final A [5]07:07,012nd
OKEOkeanosSophie Vetter111: DEj 4+ (EJK)Final A [4]08:27,633rd
OKEOkeanosJustin van de Kamp107: LHEj 8+ (EJK)Final A [2]06:48,846th
OKEOkeanosMaartje Karst112: DEj 8+ (EJK)Final B [2]07:46,795th
OKEOkeanosDennis Bakker101: HEj 4+ (EJK)Heat 3[4]07:20,751st
OKEOkeanosSophie Vetter111: DEj 4+ (EJK)Heat 1[2]08:29,681st
OKEOkeanosJustin van de Kamp107: LHEj 8+ (EJK)Heat 2[5]06:48,132nd
OKEOkeanosMaartje Karst112: DEj 8+ (EJK)Heat 3[2]07:53,074th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosMerel Kok042: Jonge Dames VierFinal A [1]08:08,523rd
OKEOkeanosTijl Rombout040: Jonge VierFinal A [3]07:11,083rd
OKEOkeanosJustin van de Kamp004: Lichte AchtHeat 3[2]06:26,163rd
OKEOkeanosTijl Rombout040: Jonge VierHeat 4[2]06:57,071st
OKEOkeanosMaartje Karst005: Dames AchtHeat 3[2]07:23,525th
OKEOkeanosMerel Kok042: Jonge Dames VierHeat 2[5]08:21,593rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosJip Claassens002: Ej 8+Final A [1]06:36,584th
OKEOkeanosJip Claassens002: Ej 8+Heat 2[5]06:35,122nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosAnneke van den Brink123: DG 4+Final A [6]07:43,545th
OKEOkeanos 1Sarah Grijns119: DE 2- (NSK)Final A [5]08:00,664th
OKEOkeanosFrederik Tijssen109: B 8+Final A [5]06:07,764th
OKEOkeanosAnneke van den Brink123: DG 4+Heat 1[2]07:43,313rd
OKEOkeanos 2Maaike van Westerop119: DE 2- (NSK)Heat 1[4]08:41,853rd
OKEOkeanos 1Sarah Grijns119: DE 2- (NSK)Heat 1[3]08:13,952nd
OKEOkeanos 2Ragna Hoogenboom129: LDG 2xHeat 3[5]08:20,866th
OKEOkeanos 1Aurianne Puts129: LDG 2xHeat 2[5]07:51,946th
OKEOkeanosMark Wessels118: LB 8+Heat 1[2]06:12,064th
OKEOkeanosSarah Grijns024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:41,552nd
OKEOkeanosFrederik Tijssen008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:15,705th
OKEOkeanosAurianne Puts027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:47,944th
OKEOkeanosSarah Grijns024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:55,551st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosSarah Grijns136: WFm 8+Final A [3]06:31,311st
OKEOkeanosAurianne Puts047: LWFm 4*Final A [1]07:21,464th
OKEOkeanos 2Frederik Tijssen056: MI 8+Final A [1]06:10,006th
OKEOkeanos 1Mark Wessels056: MI 8+Heat 2[2]06:07,894th
OKEOkeanos 2Frederik Tijssen056: MI 8+Heat 2[1]06:03,293rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosSarah Grijns024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]03:19,981st
OKEOkeanosSarah Grijns024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[2]03:15,422nd
OKEOkeanosAurianne Puts027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final C [4]03:41,022nd
OKEOkeanosMark Wessels016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:03,199th
OKEOkeanosHesse de Jonge008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:58,769th
OKEOkeanosSarah Grijns024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:16,274th
OKEOkeanosAurianne Puts027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:39,268th
OKEOkeanosHesse de Jonge110: B 8+Final A [3]06:18,304th
OKEOkeanosMark Wessels120: LB 8+Final B [3]06:20,152nd
OKEOkeanosMark Wessels120: LB 8+Heat 1[4]06:19,462nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosHesse de Jonge109: B 8+Final A [1]06:08,276th
OKEOkeanosMark Wessels118: LB 8+Final A [6]06:06,503rd
OKEOkeanosAurianne Puts128: LDE 4xFinal A [3]07:10,702nd
OKEOkeanosHesse de Jonge109: B 8+Heat 2[4]05:45,873rd
OKEOkeanosMark Wessels118: LB 8+Heat 2[5]06:07,021st
OKEOkeanosMark Wessels016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:10,783rd
OKEOkeanosHesse de Jonge008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:05,894th
OKEOkeanosAurianne Puts027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:33,162nd
OKEOkeanosSarah Grijns024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:41,624th
OKEOkeanosMark Wessels016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:13,593rd
OKEOkeanosHesse de Jonge008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:16,516th
OKEOkeanosAurianne Puts027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:36,694th
OKEOkeanosSarah Grijns024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:44,072nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosAurianne Puts135: LDB 4*Final A [3]07:51,121st
OKEOkeanosHesse de Jonge110: B 8+Final B [4]06:40,271st
OKEOkeanos/OrcaMark Wessels120: LB 8+Final A [5]06:36,346th
OKEOkeanosAurianne Puts135: LDB 4*Heat 1[5]07:35,872nd
OKEOkeanosHesse de Jonge110: B 8+Heat 1[3]06:15,314th
OKEOkeanos/OrcaMark Wessels120: LB 8+Heat 2[6]06:14,551st
OKEOkeanosMark Wessels016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [7]06:13,296th
OKEOkeanosHesse de Jonge008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [8]06:08,045th
OKEOkeanosAurianne Puts027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:22,613rd
OKEOkeanosDiana Spijkerman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]06:40,413rd
OKEOkeanosMark Wessels016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:17,964th
OKEOkeanosHesse de Jonge008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:18,906th
OKEOkeanosAurianne Puts027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:38,402nd
OKEOkeanosDiana Spijkerman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:41,762nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosAurianne Puts131: LDB 4*Final A [7]08:26,255th
OKEOkeanosHesse de Jonge109: B 8+Final B [4]06:59,382nd
OKEOkeanosDiana Spijkerman121: DE 8+Final A [5]07:32,681st
OKEOkeanosAurianne Puts131: LDB 4*Heat 1[5]08:12,353rd
OKEOkeanosHesse de Jonge109: B 8+Heat 2[8]06:47,254th
OKEOkeanosHesse de Jonge008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]07:06,643rd
OKEOkeanos/TritonAurianne Puts027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [5]08:43,802nd
OKEOkeanosDiana Spijkerman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:55,052nd
OKEOkeanos/OrcaMark Wessels016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:22,945th
OKEOkeanosHesse de Jonge008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:57,876th
OKEOkeanos/TritonAurianne Puts027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]08:33,361st
OKEOkeanosDiana Spijkerman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:35,441st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosAurianne Puts227: LDB 4*Final A [5]07:37,263rd
OKEOkeanosMark Wessels215: LB 8+Heat 2[4]06:25,203rd
OKEOkeanosAurianne Puts227: LDB 4*Heat 1[6]07:46,291st
OKEOkeanosCoen Smits van Oyen207: B 8+Heat 1[3]06:25,785th
OKEOkeanosMark Wessels113: LEj 8+ (EJK)Final B [6]06:22,482nd
OKEOkeanosAurianne Puts125: LDEj 4* (EJK)Final B [5]07:37,311st
OKEOkeanosCoen Smits van Oyen106: Ej 8+ (EJK)Final B [3]06:15,966th
OKEOkeanosMark Wessels113: LEj 8+ (EJK)Heat 1[4]06:43,154th
OKEOkeanosAurianne Puts125: LDEj 4* (EJK)Heat 1[2]07:53,383rd
OKEOkeanosCoen Smits van Oyen106: Ej 8+ (EJK)Heat 1[4]06:16,694th
OKEOkeanosDiana Spijkerman120: DEj 8+ (EJK)Heat 2[2]06:57,093rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosDiana Spijkerman005: Dames AchtFinal A [3]07:05,391st
OKEOkeanosPim Wessels004: Lichte AchtHeat 3[5]06:45,995th
OKEOkeanosHesse de Jonge003: Jonge AchtHeat 2[2]06:30,895th
OKEOkeanosAurianne Puts006: Lichte Dames VierHeat 1[3]08:01,623rd
OKEOkeanosDiana Spijkerman005: Dames AchtHeat 1[2]07:03,781st

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosRagna Hoogenboom007: LDEj 4*Heat 2[3]08:57,776th
OKEOkeanosDiana Spijkerman006: DEj 8+Heat 2[4]08:07,236th
OKEOkeanosCoen Smits van Oyen004: Ej 8+Heat 1[3]07:19,153rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/SkadiAnnika van Putten137: LDSA 2x (NSK)Final A [2]07:23,511st
OKEOkeanosSaskia Kleij128: DSA 8+ (NSK)Final A [3]06:37,573rd
OKEOkeanosSaskia Kleij129: DO 4-Final A [5]07:07,673rd
OKEOkeanosSaskia Kleij128: DSA 8+ (NSK)Heat 1[2]06:36,721st
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4- (DK)Final A [2]07:08,814th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos 1Saskia Kleij129: DO 4-Final A [6]07:08,203rd
OKEOkeanos 1Saskia Kleij129: DO 4-Heat 2[4]07:05,622nd
OKEOkeanos 1Saskia Kleij023: DDev 4-Final A [4]06:59,954th
OKEOkeanos 1Saskia Kleij023: DDev 4-Heat 1[3]06:57,182nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [4]
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:27,324th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosSaskia Kleij112: W 4-Final A [5]07:35,185th
OKEOkeanosSaskia Kleij112: W 4-Heat 2[2]07:24,803rd
OKEOkeanosSaskia Kleij048: WDev 4-Final A [3]07:38,013rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosRianne Schoo125: DSA 2-Final A [6]07:39,491st
OKEOkeanosClaartje Ottens160: LDO 1xFinal A [4]08:10,853rd
OKEOkeanosSaskia Kleij129: DO 4-Final A [2]07:00,424th
OKEOkeanosClaartje Ottens160: LDO 1xHeat 2[2]08:21,331st
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:16,505th
OKEOkeanosClaartje Ottens025: LDSA 1xHeat 3[5]08:25,174th
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:16,322nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosSaskia Kleij133: DN 4-Final A [4]07:22,091st
OKEOkeanosSaskia Kleij133: DN 4-Heat 2[6]07:19,301st
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4-Final A [4]07:02,421st
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4-Heat 3[5]07:11,861st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosClaartje Ottens204: LDSA 1x (NK)Final B [3]09:54,691st
OKEOkeanos 1Jocelyn Spruit207: DSA 2- (NK)Final A [4]08:07,392nd
OKEOkeanos 1Jocelyn Spruit207: DSA 2- (NK)Semifinal 1[5]08:53,141st
OKEOkeanosClaartje Ottens204: LDSA 1x (NK)Semifinal 2[3]11:04,714th
OKEOkeanos 1Saskia Kleij255: DDev 4- (DK)Time Trial 07:26,284th
OKEOkeanosClaartje Ottens204: LDSA 1x (NK)Time Trial 09:12,728th
OKEOkeanos 1Jocelyn Spruit207: DSA 2- (NK)Time Trial 08:05,341st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos 1Saskia Kleij132: DN 2-Final A [3]07:51,222nd
OKEOkeanos 1Saskia Kleij132: DN 2-Heat 3[6]08:16,121st
OKEOkeanos 2Lisanne Dercksen132: DN 2-Heat 1[5]08:46,513rd
OKEOkeanosCaitlin van Essen134: DN 1xHeat 1[5]09:20,804th
OKEOkeanos 2Saskia Kleij023: DDev 4- (DK)Final A [6]06:54,771st
OKEOkeanosJocelyn Spruit020: DO 2-Heat 1[5]07:54,955th
OKEOkeanos 2Saskia Kleij023: DDev 4- (DK)Heat 2[5]07:19,553rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosAnnemijn Maria van Andel023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:35,982nd
OKEOkeanosAnnemijn Maria van Andel023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:30,646th
OKEOkeanosAnnemijn Maria van Andel129: DO 4-Final A [2]07:40,322nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos 1Lisanne Dercksen133: DN 2-Final A [2]08:06,235th
OKEOkeanos 2Caitlin van Essen133: DN 2-Heat 1[4]08:13,723rd
OKEOkeanos 1Lisanne Dercksen133: DN 2-Heat 1[3]08:05,392nd
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4-Final B [3]07:04,521st
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4-Heat 1[5]07:06,193rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosLisanne Dercksen133: DN 2-Final A [5]08:12,623rd
OKEOkeanosSaskia Kleij132: DN 4-Final A [5]07:04,741st
OKEOkeanosSaskia Kleij132: DN 4-Heat 2[6]07:16,391st
OKEOkeanosSaskia Kleij023: DDev 4-Heat 3[6]07:57,235th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosCaitlin van Essen133: DN 2-Final A [7]08:27,395th
OKEOkeanosCaitlin van Essen132: DN 4-Final A [5]07:18,673rd
OKEOkeanosCaitlin van Essen132: DN 4-Heat 1[5]07:32,401st
OKEOkeanosCaitlin van Essen023: DDev 4-Final B [5]07:45,073rd
OKEOkeanosCaitlin van Essen023: DDev 4-Heat 2[4]07:35,723rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Okeanos (SB)Charlotte de Groot025: DSA 2- (NK)Final A [2]07:51,836th
OKEOkeanosCaitlin van Essen033: DDev 4- (DK)Repechage 2[5]07:47,653rd
NERNereus/Okeanos (SB)Charlotte de Groot025: DSA 2- (NK)Repechage 2[5]08:40,422nd
OKEOkeanosCaitlin van Essen033: DDev 4- (DK)Heat 2[5]08:09,433rd
NERNereus/Okeanos (SB)Charlotte de Groot025: DSA 2- (NK)Heat 2[3]07:53,392nd