Marloes van der Weide

631 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+Final A [5]07:15,831st
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-Final A [4]06:35,383rd
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+ (NSK)Heat 1[6]06:14,655th
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+Heat 2[5]07:32,412nd
ORCOrcaPauline Lobbezoo124: DG 2xHeat 1[2]07:52,594th
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+Heat 3[5]07:12,154th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:31,795th
ORCOrca/SkøllJonneke Boere021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:30,002nd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:03,755th
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xFinal A [2]08:18,442nd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:45,413rd
ORCOrca/SkøllJonneke Boere021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]08:01,833rd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:18,292nd
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xHeat 4[4]08:28,661st
ORCOrca 2Pauline Lobbezoo025: LDG 1xHeat 3[4]08:45,835th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters135: MDev 4-Final A [4]06:21,535th
ORCOrcaTosca Kettler122: LW 1xHeat 2[3]08:46,425th
ORCOrcaPauline Lobbezoo011: BLW 2xFinal A [2]07:38,433rd
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+Heat 1[5]05:54,024th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]03:39,711st
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final C [4]03:28,843rd
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xFinal A [3]08:15,711st
ORCOrca 2Pauline Lobbezoo025: LDG 1xFinal B [4]08:34,113rd
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2x (Development Klassement)Semifinal 2[3]03:39,601st
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:03,051st
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xHeat 2[4]08:26,241st
ORCOrca 2Pauline Lobbezoo025: LDG 1xHeat 1[3]08:35,542nd
ORCOrca/GyasReinout A Moes206: G 4+Heat 2[1]07:11,174th
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:35,322nd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:25,687th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:03,726th
ORCOrcaPauline Lobbezoo133: LDG 2xHeat 4[2]07:56,013rd
ORCOrca 1Tosca Kettler150: LDE 1xHeat 1[3]08:22,303rd
ORCOrcaReinout A Moes106: G 4+Heat 3[1]07:09,454th
ORCOrcaTessa Gutker125: DG 4-Heat 1[3]07:27,322nd
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-Heat 1[4]06:35,323rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Final A [4]05:54,835th
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Final A [1]07:22,576th
ORCOrca/ArgoFloor Steenvoorden128: LDE 4xFinal A [6]07:16,613rd
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Heat 2[6]05:34,392nd
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+Heat 1[5]06:56,064th
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Heat 1[1]07:17,363rd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [6]06:14,561st
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:15,526th
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xFinal A [4]08:04,021st
ORCOrca 2Pauline Lobbezoo025: LDG 1xFinal B [3]08:31,672nd
ORCOrcaReinout A Moes206: G 4+Heat 2[2]07:01,984th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:38,235th
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:13,092nd
ORCOrca 1Tosca Kettler025: LDG 1xHeat 2[3]08:32,041st
ORCOrca 2Pauline Lobbezoo025: LDG 1xHeat 1[2]08:50,404th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPauline Lobbezoo131: LDE 2xFinal A [6]08:04,813rd
ORCOrca 2Tosca Kettler134: LDB 1xFinal A [7]08:15,821st
ORCOrca 1Pauline Lobbezoo134: LDB 1xFinal B [5]08:54,113rd
ORCOrcaStefan W Hovy106: G 4+Heat 1[7]07:10,915th
ORCOrca 1Pauline Lobbezoo134: LDB 1xHeat 2[6]08:47,153rd
ORCOrca 2Tosca Kettler134: LDB 1xHeat 1[6]08:33,982nd
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-Heat 2[4]06:22,613rd
ORCOrcaTessa Gutker125: DG 4-Heat 2[4]07:07,733rd
ORCOrcaPauline Lobbezoo028: LDB 2xFinal A [6]07:43,561st
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:25,315th
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:33,302nd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [5]07:24,635th
ORCOrcaPauline Lobbezoo028: LDB 2xHeat 2[6]07:57,381st
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:25,262nd
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:35,881st
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[8]07:16,793rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarKyra Rikhof124: DG 2xFinal A [7]08:41,675th
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Final A [8]08:05,166th
ORCOrcaFrank Mders115: LG 2xHeat 2[4]07:51,484th
ORCOrcaPauline Lobbezoo129: LDG 2xHeat 3[7]08:44,955th
ORCOrca/VidarKyra Rikhof124: DG 2xHeat 2[3]08:15,703rd
ORCOrcaStefan W Hovy105: G 4+Heat 2[4]08:01,224th
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Heat 2[5]08:14,543rd
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-Heat 1[4]07:23,723rd
ORCOrcaPauline Lobbezoo028: LDB 2xFinal A [3]09:11,342nd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:38,835th
ORCOrca/VidarKyra Rikhof021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [5]08:57,852nd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]08:38,586th
ORCOrcaFrank Mders011: LB 2xFinal A [4]08:39,491st
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+Final A [2]07:52,205th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:20,901st
ORCOrcaPauline Lobbezoo026: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 3[3]09:09,505th
ORCOrca/VidarKyra Rikhof021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]08:34,901st
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:53,863rd
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+Heat 2[5]07:43,583rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarKyra Rikhof220: DG 2xFinal A [5]07:34,212nd
ORCOrca/VidarKyra Rikhof220: DG 2xHeat 2[5]07:43,991st
ORCOrcaPauline Lobbezoo225: LDG 2xHeat 2[3]07:53,194th
ORCOrcaErin Smeijsters251: G 4-Heat 4[2]06:37,112nd
ORCOrcaTessa Gutker253: DG 4-Heat 3[5]07:29,623rd
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4- (Dev)Final B [5]06:37,623rd
ORCOrcaTessa Gutker118: DDev 4- (Dev)Final A [1]07:21,343rd
ORCOrca/VidarKyra Rikhof119: DDev 2x (Dev)Final A [4]07:48,073rd
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4- (Dev)Heat 3[2]06:33,133rd
ORCOrcaTessa Gutker118: DDev 4- (Dev)Heat 1[3]07:16,482nd
ORCOrcaPauline Lobbezoo124: LDDev 2x (Dev)Heat 1[1]07:59,866th
ORCOrca/VidarKyra Rikhof119: DDev 2x (Dev)Heat 2[2]07:44,891st
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+Heat 1[4]07:06,374th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarDogus Koker001: Oude VierFinal A [5]10:40,256th
VIDVidarDogus Koker001: Oude VierHeat 2[5]06:52,181st
ORCOrcaOlivier Kievits022: G 2-Heat 1[5]07:38,974th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Reinout A Moes022: N 4+Final A [2]07:17,432nd
ORCOrca 1Jeppe Rietveld022: N 4+Final A [6]07:04,951st
ORCOrcaVincent Goris020: SA 2-Final A [6]07:40,093rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDavid Hokken120: LN 2-Final A [6]07:07,553rd
ORCOrca 1Vincent de Vries119: LN 1xFinal A [4]07:21,931st
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+Final A [6]06:50,153rd
ORCOrca/VidarRikus van Groesen105: O 4-Final A [3]06:12,091st
ORCOrcaDavid Hokken120: LN 2-Heat 1[3]07:09,832nd
SKASkadi 1Marlène Cornelis125: DSA 2- (NSK)Heat 1[5]08:14,884th
ORCOrca 1Vincent de Vries119: LN 1xHeat 1[2]07:33,791st
SKASkadi/LagaSacha Raven135: DB 4+Heat 2[6]07:54,544th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[5]06:30,095th
SKASkadi 2Falko Michielse106: O 4+Heat 1[2]07:19,685th
SKASkadi 1Floris Hondmann106: O 4+Heat 1[4]06:55,194th
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+Heat 2[5]06:52,903rd
SKASkadi 2Claudia de Hartog132: DN 2xHeat 4[5]07:56,042nd
ORCOrcaVincent Goris061: LB 1xFinal A [2]07:33,304th
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- (NSK)Final A [2]06:07,983rd
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Final A [2]06:42,632nd
ORCOrcaVincent Goris061: LB 1xHeat 3[6]07:42,792nd
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[6]06:13,116th
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- (NSK)Heat 1[3]06:09,412nd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (DK)Heat 1[2]06:39,274th
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Heat 2[4]06:49,632nd
SKASkadi/LagaSacha Raven024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[2]06:54,506th
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Heat 4[2]06:45,263rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Final A [2]07:53,865th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [5]06:20,992nd
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Final A [4]06:23,131st
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Heat 1[5]07:51,722nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:31,222nd
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Heat 2[6]06:38,311st
ORCOrca 1Robin van Putten106: O 4+Heat 1[5]06:56,154th
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+Final A [4]06:08,796th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [6]06:25,402nd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- Final A [3]06:10,374th
VIDVidar/OrcaHenk Jan Schuijt005: N 2xFinal A [3]06:46,071st
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [4]06:44,466th
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+Heat 1[1]05:58,842nd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 1[5]06:21,914th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[5]06:47,341st
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog022: DN 4+Heat 3[2]08:00,416th
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+Heat 3[4]07:40,803rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [3]
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [2]
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+Final A [3]07:56,563rd
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Final B [1]07:09,771st
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog022: DN 4+Heat 3[1]07:59,994th
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+Heat 3[3]07:47,241st
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:58,557th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,846th
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Time Trial 06:57,325th
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+Final A [3]07:48,172nd
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Final B [2]07:58,381st
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]06:48,824th
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Heat 3[3]07:56,603rd
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+Heat 1[3]07:41,281st
ORCOrcaPaul van Vulpen106: O 4+Heat 1[1]06:55,574th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:36,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFloris Hondmann136: MFm 8+Final A [5]06:20,944th
ORCOrcaDjimmer Smits114: M 4-Final A [4]06:38,125th
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaDjimmer Smits114: M 4-Heat 2[5]06:35,032nd
ORCOrcaJeppe Rietveld050: MDev 4-Final A [1]06:37,362nd
ORCOrcaDjimmer Smits032: M 4-Final A [1]06:37,186th
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Final A [4]06:46,611st
ORCOrcaDjimmer Smits032: M 4-Heat 1[4]06:08,003rd
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Heat 2[3]06:37,991st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFloris Hondmann104: SA 8+Final A [1]06:08,565th
SKASkadi/LagaMaaike Linders136: DB 8+Final B [4]07:17,334th
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema110: N 1xFinal A [3]07:52,606th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xFinal A [6]07:09,191st
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:12,285th
ORCOrcaDavid Hokken117: LO 4-Final A [4]06:45,193rd
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [4]08:20,454th
ORCOrca 1Tessa Gutker134: DN 1xFinal B [1]08:36,346th
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Final A [3]06:31,241st
SKASkadiFloris Hondmann104: SA 8+Heat 2[2]06:01,013rd
SKASkadi/LagaMaaike Linders136: DB 8+Heat 2[3]06:55,175th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 4[2]07:13,061st
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema110: N 1xHeat 3[5]07:28,511st
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 1[3]07:05,243rd
ORCOrca 3Loes Verkuil134: DN 1xHeat 3[5]08:39,886th
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xHeat 2[6]08:15,231st
ORCOrca 1Tessa Gutker134: DN 1xHeat 1[2]08:35,424th
ORCOrca 2Robin van Putten106: O 4+Heat 1[4]07:05,063rd
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Heat 1[3]06:40,651st
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[4]06:31,323rd
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:00,882nd
ORCOrcaDavid Hokken015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [5]06:39,385th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:32,244th
ORCOrcaLoes Verkuil021: DN 2xFinal A [4]07:41,701st
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-Final A [4]07:05,544th
ORCOrcaTessa Gutker052: DB 1xHeat 2[4]08:41,463rd
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-Heat 3[1]06:59,711st
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 1[2]06:51,465th
ORCOrcaDavid Hokken015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:39,184th
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]06:08,441st
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:40,032nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFloris Hondmann112: B 8+Final A [6]06:33,711st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xFinal A [2]08:02,675th
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:33,866th
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [6]09:12,433rd
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xFinal B [3]09:19,994th
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [4]07:07,452nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]07:04,385th
SKASkadi/Njord/LagaMaaike Linders136: DB 8+Heat 3[2]07:30,125th
SKASkadiFloris Hondmann112: B 8+Heat 2[5]06:23,451st
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema110: N 1xHeat 4[1]08:08,225th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 3[2]07:51,902nd
ORCOrca 3Tessa Gutker134: DN 1xHeat 3[1]09:15,776th
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xHeat 2[5]08:40,661st
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xHeat 1[4]08:53,854th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[5]06:49,431st
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+Final A [4]06:23,954th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [4]06:46,054th
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xFinal B [6]08:20,992nd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [4]06:11,512nd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [5]06:54,835th
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+Heat 2[7]06:14,071st
ORCOrca 2Tessa Gutker072: DB 1xHeat 2[7]08:38,665th
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xHeat 1[7]08:33,724th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 2[3]06:46,833rd
ORCOrca 1Myrna Brandt017: DSA 1xHeat 1[3]08:23,664th
SKASkadi/Skøll/LagaMaaike Linders024: DEj 8+Heat 3[3]07:09,715th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[4]06:56,892nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Final D [6]
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [6]
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1x (NK)Final C [3]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 3[3]
ORCOrca 2Loes Verkuil134: DN 1xHeat 2[4]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Semifinal 1[4]
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1x (NK)Final A [7]08:23,424th
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1x (NK)Final B [6]08:13,055th
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1x (NK)Semifinal 1[6]09:09,353rd
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1x (NK)Semifinal 1[6]08:07,096th
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xFinal A [7]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xFinal A [5]
SKASkadiFloris Hondmann252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [5]07:24,422nd
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xHeat 1[4]11:31,743rd
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xHeat 1[6]09:53,241st
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Quarterfinal 2[2]08:18,826th
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1x (NK)Repechage 1[7]10:46,755th
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1x (NK)Quarterfinal 2[3]09:04,992nd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 3[4]07:45,433rd
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:48,194th
SKASkadiFloris Hondmann252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:24,1810th
SKASkadi/Njord/LagaMaaike Linders256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:13,2610th
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Time Trial 07:44,8024th
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1x (NK)Time Trial 09:01,6815th
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1x (NK)Time Trial 08:35,706th
ORCOrca 1Nicos Starreveld201: SA 1x (NK)Time Trial 07:42,8210th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierFinal A [5]11:21,677th
ORCOrcaDavid Hokken018: LSA 4-Final A [3]07:45,115th
ORCOrca 2Loes Verkuil035: DN 1xFinal A [3]09:38,554th
ORCOrca 1Myrna Brandt035: DN 1xFinal A [2]09:10,212nd
ORCOrcaVincent de Vries043: LB 1xFinal A [1]08:20,971st
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierHeat 2[5]06:37,641st
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+Heat 2[1]07:17,664th
SKASkadiFloris Hondmann002: Jonge AchtHeat 2[5]06:27,244th
SKASkadiMaaike Linders004: Dames AchtHeat 3[4]07:02,603rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2- (NSK)Final A [5]07:49,045th
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-Final A [4]07:13,834th
SKASkadiPauline Zellenrath136: DB 8+Final A [4]06:49,712nd
ORCOrcaLiselotte Van der Togt127: DSA 4xFinal A [2]06:57,652nd
ORCOrcaNiek Schumacher101: SA 2- (NSK)Final A [1]07:13,626th
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+ (Platvoetbokaal)Final A [3]07:43,423rd
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok119: LN 4-Final A [2]06:30,862nd
ORCOrcaTim Donker107: N 4-Final A [4]06:21,122nd
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2- (NSK)Final A [1]07:04,652nd
ORCOrcaNiek Schumacher105: O 4-Final A [4]06:36,584th
ORCOrcaTim Donker108: N 2-Heat 2[3]07:26,164th
SKASkadi 1Ben Havenaar108: N 2-Heat 1[5]07:34,664th
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-Heat 1[2]07:15,031st
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2- (NSK)Heat 1[2]08:00,742nd
SKASkadiPauline Zellenrath136: DB 8+Heat 1[2]06:57,021st
ORCOrcaNiek Schumacher101: SA 2- (NSK)Heat 1[2]07:14,073rd
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[6]08:09,671st
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok010: LSA 4- (NSK)Final A [2]06:28,236th
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (DK)Final A [2]06:08,621st
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-Final A [6]07:51,295th
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1x (Hoofdnummer)Final A [4]08:12,892nd
ORCOrcaJelle Kooistra012: LO 2-Final A [3]07:13,984th
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+ (EJK)Final B [3]06:45,422nd
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (DK)Final A [3]06:58,502nd
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1x (NSK)Final A [2]07:59,291st
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+Final A [5]06:36,331st
ORCOrcaMaud Kerstholt063: LDB 1x (Hoofdnummer)Heat 2[3]09:48,676th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-Heat 1[6]07:48,233rd
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1x (Hoofdnummer)Heat 3[4]08:13,931st
ORCOrcaJelle Kooistra012: LO 2-Heat 1[4]07:13,651st
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[5]06:58,664th
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (DK)Heat 2[3]07:18,511st
SKASkadiBen Havenaar004: O 2-Heat 2[6]07:51,386th
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+Heat 3[2]06:58,761st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusVincent Goris130: LM 8+Final A [1]06:14,283rd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt121: M 2+Final A [2]07:57,982nd
ORCOrcaMarleen van Roessel115: LW 1xFinal A [6]08:01,864th
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok114: M 4-Final A [5]06:29,076th
ORCOrcaNiek Schumacher114: M 4-Final A [1]06:17,185th
ORCOrcaVincent Goris113: LM 4-Final A [3]06:35,224th
ORCOrcaMarleen van Roessel115: LW 1xHeat 2[1]08:06,334th
ORCOrca 1Vincent Goris050: MDev 4-Final A [3]07:11,444th
ORCOrca 2Niek Schumacher050: MDev 4-Final A [4]06:49,452nd
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt049: WDev 4-Final A [4]07:45,494th
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok042: BM 4- (Aegon Open NK)Final A [2]07:02,032nd
ORCOrcaMarleen van Roessel018: LW 1xFinal A [2]08:35,543rd
ORCOrca 2Djimmer Smits013: M 2-Final A [2]07:17,873rd
ORCOrca 2Vincent Goris012: LM 2-Final A [1]07:30,856th
ORCOrcaTim Donker022: M 4+Final A [5]07:12,025th
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok035: M 4-Heat 2[1]07:01,504th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning033: W 4-Heat 1[1]07:36,004th
ORCOrcaMarleen van Roessel018: LW 1xHeat 1[5]08:45,872nd
ORCOrca 1Niek Schumacher013: M 2-Heat 1[5]07:29,315th
ORCOrca 2Djimmer Smits013: M 2-Heat 1[2]07:13,133rd
ORCOrca 1Jelle Kooistra012: LM 2-Heat 1[4]07:50,054th
ORCOrca 2Vincent Goris012: LM 2-Heat 1[3]07:32,173rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [2]03:49,402nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final B [3]03:19,971st
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]03:25,922nd
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]03:39,901st
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]03:54,782nd
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xFinal A [3]09:49,743rd
ORCOrcaDjimmer Smits075: SA 2-Final A [2]07:25,461st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:39,791st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:20,512nd
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+Final A [3]07:15,532nd
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xHeat 2[3]09:08,781st
ORCOrcaVincent Goris015: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:10,032nd
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:33,082nd
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:24,911st
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]03:20,412nd
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[2]03:07,962nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:04,931st
ORCOrcaVincent Goris015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:12,628th
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:31,648th
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:19,641st
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:20,386th
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:12,4710th
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:08,977th
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,892nd
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+Heat 3[3]06:51,911st
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+Final A [2]06:59,421st
SKASkadiPauline Zellenrath136: DB 8+Final A [2]07:03,743rd
SKASkadiPeter Bruins111: B 4+Final A [2]06:55,671st
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok107: N 4-Final A [1]06:53,683rd
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:38,961st
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-Final A [2]07:27,313rd
ORCOrcaMaud Kerstholt140: LDN 1xFinal A [2]08:53,463rd
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:04,161st
SKASkadiPauline Zellenrath136: DB 8+Heat 3[3]06:59,231st
SKASkadiPeter Bruins111: B 4+Heat 2[4]07:00,721st
SKASkadiFalko Michielse106: O 4+Heat 2[3]00:00,002nd
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+Heat 2[4]07:11,101st
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok107: N 4-Heat 1[3]06:45,392nd
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[4]06:36,071st
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-Heat 1[4]07:36,123rd
ORCOrcaMaud Kerstholt140: LDN 1xHeat 1[4]09:06,081st
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 2[4]07:18,151st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-Final A [6]07:09,101st
ORCOrca 1Niek Schumacher108: N 2-Final A [3]07:01,431st
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Final A [3]06:37,254th
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xFinal A [1]07:58,985th
SKASkadiPauline Zellenrath137: DB 8+Final A [5]06:57,612nd
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+Final B [2]06:12,663rd
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [5]06:51,694th
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok119: LN 4-Final A [2]06:26,433rd
ORCOrca/OkeanosBastiaan Collette102: SA 2x (NK)Final A [3]06:34,743rd
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-Final A [5]07:13,043rd
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Final A [5]06:43,412nd
ORCOrcaJelle Kooistra120: LN 2-Heat 2[3]07:17,623rd
ORCOrca 1Niek Schumacher108: N 2-Heat 1[2]07:10,071st
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Heat 1[3]06:38,831st
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xHeat 2[4]08:03,553rd
SKASkadiPauline Zellenrath137: DB 8+Heat 2[4]06:56,592nd
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+Heat 2[5]06:13,304th
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Heat 2[3]06:49,372nd
ORCOrca/OkeanosBastiaan Collette003: SA 2xFinal A [2]06:33,814th
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xFinal A [5]08:36,654th
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Final A [5]06:14,584th
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Final A [5]07:05,583rd
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+Final B [3]06:46,791st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [3]06:57,063rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [2]06:51,681st
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xFinal A [6]08:05,252nd
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xHeat 2[6]08:42,092nd
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok015: LDev 4-Heat 2[3]06:27,225th
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene008: Ej 8+Heat 3[3]06:20,025th
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Heat 2[5]06:20,062nd
ORCOrca 1Jelle Kooistra012: LO 2-Heat 2[5]07:22,724th
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Heat 2[3]07:11,002nd
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+Heat 2[5]06:55,373rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 3[2]06:58,021st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 1[4]07:03,271st
ORCOrcaTim Donker004: O 2-Heat 1[5]07:16,945th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-Final A [5]07:32,003rd
ORCOrca 2Nicos Starreveld161: O 1xFinal A [3]07:25,584th
SKASkadiPauline Zellenrath137: DB 8+Final A [7]07:02,863rd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+Final A [6]06:52,951st
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+Final B [4]06:12,471st
ORCOrcaDaan Klomp102: SA 2xFinal A [5]06:45,373rd
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xFinal B [4]08:53,611st
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:21,623rd
ORCOrcaTim Donker105: O 4-Final A [5]06:45,255th
ORCOrca 1Marleen van Roessel125: DSA 1xHeat 1[6]08:22,564th
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-Heat 2[3]07:20,641st
SKASkadiPauline Zellenrath137: DB 8+Heat 1[3]07:04,983rd
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene112: B 8+Heat 2[5]06:18,153rd
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-Heat 2[5]07:17,473rd
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xHeat 2[4]08:57,534th
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 2[3]06:24,872nd
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xFinal B [3]10:22,621st
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene008: Ej 8+Final B [4]06:59,011st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final B [3]07:14,591st
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xFinal A [3]08:12,255th
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Final A [3]08:05,293rd
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xFinal A [5]09:29,221st
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+Final A [2]07:52,325th
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [7]08:26,706th
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [5]08:08,131st
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xHeat 2[4]10:41,185th
SKASkadi/ProteusJeroen Kleene008: Ej 8+Heat 3[6]07:06,923rd
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-Heat 2[3]07:52,915th
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 1[5]07:16,483rd
ORCOrca 1Jos Tellegen012: LO 2-Heat 2[5]09:07,234th
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Heat 2[3]08:56,732nd
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xHeat 2[6]08:53,972nd
SKASkadiPauline Zellenrath024: DEj 8+Heat 3[6]07:33,012nd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 3[3]07:47,402nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 3[4]07:40,121st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+Final A [5]05:45,262nd
ORCOrcaJos Tellegen120: LN 2-Final A [4]07:41,555th
ORCOrca 2Vincent Goris101: SA 2-Final A [3]07:19,944th
ORCOrca 1Djimmer Smits101: SA 2-Final A [5]06:50,591st
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok119: LN 4-Final A [4]06:23,642nd
ORCOrcaVincent Goris113: LSA 2-Final A [5]07:14,891st
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-Final A [3]06:35,245th
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [5]06:26,773rd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning130: DO 4-Final A [3]07:07,793rd
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-Final A [7]07:08,331st
SKASkadi/TritonJeroen Kleene104: SA 8+Heat 2[5]06:16,443rd
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+Heat 2[6]05:47,211st
ORCOrca/OkeanosTim Hendrik Kok119: LN 4-Heat 2[6]06:45,041st
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-Heat 2[5]06:40,802nd
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 1[6]06:35,081st
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-Heat 2[3]07:29,773rd
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok015: LDev 4-Final A [6]06:45,944th
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final A [4]06:34,883rd
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1xFinal A [2]07:34,325th
ORCOrca 1Jos Tellegen012: LO 2-Final A [6]07:40,184th
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Final A [5]07:26,101st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [5]07:23,972nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [4]07:21,621st
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok015: LDev 4-Heat 2[5]06:34,062nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 3[6]06:32,501st
ORCOrca 2Vincent Goris012: LO 2-Heat 2[4]07:24,601st
ORCOrca 1Jos Tellegen012: LO 2-Heat 1[3]07:33,972nd
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xHeat 1[3]09:13,222nd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 2[6]07:25,061st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 1[5]07:22,021st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+Final A [6]06:28,175th
ORCOrcaVincent Goris023: LSA 2- (NK)Final A [7]07:30,456th
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1x (NK)Final B [3]07:32,015th
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Final A [4]07:23,123rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Final A [7]07:09,871st
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok032: LDev 4- (DK)Final B [5]06:45,201st
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Final A [3]06:45,366th
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Final B [2]06:44,596th
ORCOrca 1Vincent Goris209: LO 2-Heat 2[5]
ORCOrca 2Jos Tellegen209: LO 2-Final A [3]07:27,804th
ORCOrca 1Vincent Goris209: LO 2-Final A [6]07:10,341st
ORCOrca 2Jos Tellegen209: LO 2-Heat 1[5]
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Semifinal 2[7]07:08,271st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Semifinal 1[5]07:20,133rd
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[2]06:44,796th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[6]06:25,672nd
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok032: LDev 4- (DK)Repechage [3]06:54,183rd
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Repechage 2[3]06:46,072nd
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Repechage 1[5]06:48,771st
ORCOrcaJos Tellegen107: LN 2-Final A [6]07:58,063rd
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1x (NK)Semifinal 2[7]07:54,726th
ORCOrcaDjimmer Smits021: SA 2- (NK)Repechage 2[7]07:29,213rd
ORCOrcaVincent Goris023: LSA 2- (NK)Repechage [3]
OKEOkeanos/OrcaTim Hendrik Kok032: LDev 4- (DK)Heat 1[7]07:43,575th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Heat 3[6]07:09,343rd
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Heat 1[4]07:21,264th
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Heat 2[6]07:58,422nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Heat 2[3]07:45,231st
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1x (NK)Repechage 3[4]08:06,392nd
ORCOrcaVincent Goris023: LSA 2- (NK)Heat 2[6]08:05,863rd
ORCOrcaDjimmer Smits021: SA 2- (NK)Heat 2[6]07:31,105th
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1x (NK)Heat 3[7]08:23,825th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTom Ogink018: LSA 4-Final A [4]06:59,044th
ORCOrca 2Jos Tellegen032: LN 2-Final A [5]07:30,053rd
ORCOrca 1Vincent Goris032: LN 2-Final A [3]07:23,891st
ORCOrcaMaud Kerstholt035: DN 1xFinal A [2]09:04,983rd
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 2[1]06:47,183rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Carlijn Haringsma134: DN 2-Final A [4]08:19,665th
ORCOrcaDanielle Bruel132: DO 4+Heat 2[5]07:48,144th
ORCOrca 2Ilse van Hoorn134: DN 2-Heat 2[3]08:21,595th
ORCOrca 1Carlijn Haringsma134: DN 2-Heat 1[6]08:12,911st
ORCOrca/TritonAnnemiek Sodderland137: DB 4+Heat 2[7]08:16,914th
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1x (NSK)Final A [5]07:48,664th
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+Final A [4]06:41,322nd
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1x (NSK)Heat 2[3]07:56,721st
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+Heat 1[4]06:44,481st
ORCOrca/TritonAnnemiek Sodderland019: DN 4+Heat 2[6]08:20,174th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCarlijn Haringsma136: WFm 8+Final A [4]06:36,484th
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Final B [5]07:41,473rd
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Semifinal A/B 2[1]08:08,546th
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Repechage 3[5]07:40,212nd
ORCOrca 1Rosa Bas119: W 1x (Ladies Trophy)Heat 4[4]07:57,544th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCarlijn Haringsma021: DEj 8+Final A [1]06:51,784th
ORCOrcaCarlijn Haringsma021: DEj 8+Heat 2[4]06:52,563rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Rosa Bas130: DO 1xFinal A [4]08:54,441st
ORCOrcaDanielle Bruel129: DSA 8+Final A [7]07:01,625th
ORCOrcaDanielle Bruel129: DSA 8+Heat 2[4]06:54,923rd
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1xFinal A [3]08:03,444th
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+Final A [6]06:54,036th
ORCOrca 2Rosa Bas015: DSA 1xHeat 1[4]08:53,382nd
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+Heat 2[2]07:25,522nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDanielle Bruel129: DSA 8+Final A [5]07:05,014th
ORCOrca 2Rosa Bas135: DN 1xFinal A [7]07:54,071st
ORCOrca 2Rosa Bas135: DN 1xHeat 2[6]08:08,562nd
ORCOrca 3Rosa Bas015: DSA 1xFinal A [2]08:10,552nd
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+ (EJK)Final A [3]06:53,865th
ORCOrca 3Rosa Bas015: DSA 1xHeat 2[6]08:16,043rd
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+ (EJK)Heat 2[7]06:49,962nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final B [2]03:24,501st
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:35,342nd
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[2]03:24,561st
ORCOrcaDanielle Bruel021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:23,483rd
ORCOrca 2Rosa Bas184: DO 1xFinal A [4]08:00,472nd
ORCOrca 2Rosa Bas184: DO 1xHeat 1[3]08:09,402nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaKyra de Vries207: DSA 2-Semifinal 2[6]08:04,386th
ORCOrcaDanielle Bruel103: DB 8+Heat 1[6]06:53,261st
ORCOrcaKyra de Vries207: DSA 2-Repechage [3]09:18,222nd
ORCOrcaDanielle Bruel003: DEj 8+Final A [4]08:05,775th
ORCOrcaKyra de Vries207: DSA 2-Heat 2[5]08:29,554th
ORCOrcaDanielle Bruel003: DEj 8+Heat 1[3]07:38,941st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDanielle Bruel004: Dames AchtFinal A [2]06:50,593rd
ORCOrcaDanielle Bruel004: Dames AchtHeat 1[3]07:02,722nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[7]06:55,555th
SKOSkøllOlga Blomberg129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[3]06:56,774th
SKOSkøll/OrcaLiselot Spierenburg135: DN 2xHeat 2[3]07:44,411st
SKOSkøllOlga Blomberg021: DEj 8+Final A [5]06:44,462nd
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+Final B [4]06:52,381st
SKOSkøllOlga Blomberg021: DEj 8+Heat 2[3]06:52,781st
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+Heat 1[6]06:57,674th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding138: DB 8+Final A [5]07:42,651st
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+Final A [3]07:36,554th
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+Heat 2[4]07:31,054th
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+Heat 2[3]07:22,702nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllOlga Blomberg134: WFm 8+Final A [2]06:52,243rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding138: DB 8+Final A [5]07:01,062nd
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding138: DB 8+Heat 2[3]07:26,832nd
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+Final A [7]07:19,384th
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+Final A [6]07:10,441st
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+Heat 2[4]06:57,063rd
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+Heat 1[4]06:58,232nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding138: DB 8+Final A [7]07:05,592nd
SKOSkøllOlga Blomberg138: DB 8+Final A [3]07:00,411st
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding138: DB 8+Heat 2[3]07:18,893rd
SKOSkøllOlga Blomberg138: DB 8+Heat 2[6]07:14,592nd
SKOSkøllOlga Blomberg021: DEj 8+Final A [7]06:49,905th
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+Final A [6]06:46,084th
SKOSkøllOlga Blomberg021: DEj 8+Heat 2[5]06:54,653rd
LAGLaga/AsoposL.W. Hidding021: DEj 8+Heat 1[3]06:51,892nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaL.W. Hidding138: DB 8+Final A [4]07:06,523rd
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg138: DB 8+Final B [2]07:11,232nd
LAGLagaL.W. Hidding138: DB 8+Heat 3[3]07:05,341st
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg138: DB 8+Heat 2[3]07:09,202nd
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+Final C [1]03:27,103rd
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+Final C [2]03:26,621st
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+Quarterfinal 2[2]03:23,692nd
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+Quarterfinal 1[4]03:23,372nd
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+Time Trial 03:27,478th
SKOSkøll/OrcaOlga Blomberg021: DEj 8+Time Trial 03:25,075th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllOlga Blomberg127: DB 8+Final A [5]07:00,264th
LAGLagaL.W. Hidding127: DB 8+Heat 2[6]07:16,925th
SKOSkøllOlga Blomberg127: DB 8+Heat 1[7]06:59,941st
LAGLagaL.W. Hidding024: DEj 8+ (EJK)Final B [5]06:56,282nd
SKOSkøllOlga Blomberg024: DEj 8+ (EJK)Final B [6]06:54,081st
ORCOrca 2Inge Janssen020: DO 1xFinal A [6]07:58,661st
SKOSkøllOlga Blomberg024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[6]07:08,283rd
LAGLagaL.W. Hidding024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[3]07:07,713rd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaL.W. Hidding004: Dames AchtFinal A [5]07:06,584th
SKOSkøll/OrcaFieke Nobel004: Dames AchtFinal A [1]07:05,982nd
LAGLagaL.W. Hidding004: Dames AchtHeat 3[2]07:08,501st
SKOSkøll/OrcaFieke Nobel004: Dames AchtHeat 1[3]07:15,182nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaL.W. Hidding010: D 4e divisie 8+Time Trial 28:38,718th
SKOSkøll/OrcaFieke Nobel010: D 4e divisie 8+Time Trial 28:09,963rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllFieke Nobel014: DEj8+Round D 18:23,88th
SKOSkøllFieke Nobel014: DEj8+Round C 02:26,82nd
SKOSkøllFieke Nobel014: DEj8+Round B 00:44,81st
SKOSkøllFieke Nobel014: DEj8+Round A 08:36,74th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf127: DSA 2- (NSK)Final A [4]07:30,041st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf110: W 2-Final A [2]07:16,024th
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf110: W 2-Heat 1[2]07:22,882nd
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf007: W 2-Final A [2]07:26,743rd
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf007: W 2-Heat 1[3]07:30,112nd