Thijs Beerthuizen

77 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusNelleke Scheijen139: LDN 2xFinal A [2]07:38,501st
PROProteus 2Camiela Jonker132: DN 2-Heat 2[2]08:28,063rd
PROProteusNelleke Scheijen028: LDN 2xFinal A [3]07:32,382nd
PROProteus/AsoposDeborah Palm020: DO 2-Heat 2[6]08:02,595th
PROProteusNelleke Scheijen028: LDN 2xHeat 1[7]07:30,541st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/GyasNelleke Scheijen125: LW 4xFinal A [4]07:09,516th
PROProteusNelleke Scheijen047: LWDev 2xFinal A [1]08:10,501st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusNelleke Scheijen026: LDDev 2x (1000m Knock Out)Final C [2]04:11,981st
PROProteus/AsoposAlyanne Duker020: DO 2-Heat 2[2]08:42,143rd
PROProteusNelleke Scheijen026: LDDev 2x (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:50,652nd
PROProteusNelleke Scheijen026: LDDev 2x (1000m Knock Out)Time Trial 03:53,135th
PROProteusNelleke Scheijen139: LDN 2xFinal A [2]08:13,053rd
PROProteusNelleke Scheijen133: DN 2xFinal A [4]08:15,232nd
PROProteusNelleke Scheijen139: LDN 2xHeat 1[2]08:11,991st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusNelleke Scheijen140: LDN 2xFinal A [2]07:39,222nd
PROProteusNelleke Scheijen140: LDN 2xHeat 2[1]07:51,862nd
PROProteus/AsoposMieke Rikken133: DN 2-Heat 2[2]08:23,684th
PROProteusNelleke Scheijen026: LDDev 2xFinal A [5]07:36,175th
PROProteus/AsoposMieke Rikken020: DO 2-Heat 1[5]08:25,364th
PROProteusNelleke Scheijen026: LDDev 2xHeat 1[5]07:35,732nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusNelleke Scheijen140: LDN 2xFinal A [6]07:59,532nd
PROProteus/AsoposMieke Rikken133: DN 2-Final A [3]08:50,375th
PROProteusRobin van der Meel133: DN 2-Final A [4]08:15,344th
PROProteusNelleke Scheijen026: LDDev 2xFinal A [2]08:52,944th
PROProteus/AsoposMieke Rikken023: DDev 4-Final B [6]09:08,095th
PROProteusNelleke Scheijen026: LDDev 2xHeat 2[5]09:48,693rd
PROProteus/AsoposMieke Rikken023: DDev 4-Heat 2[4]08:01,773rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusJolien Heddes141: LDN 1xFinal A [3]08:40,256th
PROProteus/AsoposMieke Rikken132: DN 4-Final A [2]07:51,096th
PROProteusJolien Heddes141: LDN 1xHeat 1[2]08:57,362nd
PROProteus/AsoposMieke Rikken132: DN 4-Heat 1[3]07:42,053rd
PROProteusNelleke Scheijen026: LDDev 2xFinal A [5]08:07,094th
PROProteus/AsoposMieke Rikken023: DDev 4-Final B [7]07:52,876th
PROProteusNelleke Scheijen026: LDDev 2xHeat 1[7]07:51,451st
PROProteus/AsoposMieke Rikken023: DDev 4-Heat 1[3]07:42,694th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/AsoposMieke Rikken033: DDev 4- (DK)Final B [6]07:32,354th
PROProteusNelleke Scheijen034: LDDev 2x (DK)Final B [6]08:00,801st
PROProteus/AsoposMieke Rikken033: DDev 4- (DK)Semifinal 1[2]07:31,635th
PROProteusNelleke Scheijen034: LDDev 2x (DK)Repechage 2[6]08:28,543rd
PROProteusNelleke Scheijen034: LDDev 2x (DK)Heat 1[4]08:57,203rd
PROProteus/AsoposMieke Rikken033: DDev 4- (DK)Heat 3[6]08:14,212nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposPauline Buffing134: DN 2-Heat 1[5]08:14,142nd
ASOAsoposPauline Buffing017: DO 2-Heat 1[5]08:08,124th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposPauline Buffing133: DN 2-Final A [1]08:03,444th
ASOAsoposPauline Buffing017: DO 2-Final A [4]08:19,045th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposPauline Buffing134: DN 2-Heat 1[4]08:27,354th
ASOAsoposPauline Buffing017: DO 2-Heat 1[6]09:10,435th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposPauline Buffing133: DN 2-Heat 2[5]08:27,304th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/NjordDominique Molenaar020: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:52,6014th
ASOAsoposPauline Buffing017: DO 2-Heat 1[1]08:26,933rd
ASOAsoposPauline Buffing133: DN 2-Heat 3[3]08:03,972nd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposPauline Buffing017: DO 2-Final A [7]09:17,596th
ASOAsoposPauline Buffing017: DO 2-Heat 1[5]09:03,983rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposDeborah Palm114: DN 2-Heat 1[2]08:50,403rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposLaura Hennen133: DN 4-Final A [2]08:21,245th
ASOAsoposLaura Hennen133: DN 4-Heat 2[7]07:59,403rd
ASOAsopos/LagaLaura Hennen021: DEj 8+Final A [7]07:27,495th
DUDDudok/LeytheIne ten Cate024: LDDev 2xHeat 1[2]08:34,474th
ASOAsopos/LagaLaura Hennen021: DEj 8+Heat 1[6]07:13,523rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposLaura Hennen133: DN 4-Heat 2[2]10:08,364th
ASOAsoposLaura Hennen020: DDev 4-Final B [5]09:03,263rd
ASOAsoposLaura Hennen020: DDev 4-Heat 2[3]09:26,575th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposLaura Hennen133: DN 4-Heat 2[6]08:22,754th
ASOAsoposLaura Hennen029: DN 4+Final A [3]08:27,971st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposLaura Hennen133: DN 4-Heat 2[3]09:35,305th
ASOAsoposLaura Hennen019: DN 4+Final A [4]09:44,764th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposLaura Hennen019: DN 4+Final A [2]07:45,491st
ASOAsoposLaura Hennen019: DN 4+Heat 1[3]07:59,211st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposTineke Gossen136: DB 8+Heat 1[6]07:44,744th
ASOAsoposTineke Gossen021: DEj 8+ (EJK)Final B [4]08:14,215th
ASOAsoposTineke Gossen021: DEj 8+ (EJK)Heat 3[2]08:01,384th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposTineke Gossen010: D 4e divisie 8+Time Trial 32:44,613th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposLaura Hennen063: DEj 8+Time Trial 22:42,315th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 1Birgit Burgmeijer137: DB 4+Final A [7]07:52,012nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJasper van den Berg172: HTal 8+Final 1[6]06:33,841st