Dion van Schie

985 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiLeander Geschiere103: HE 4xFinal A [4]06:11,982nd
SKASkadiHuub Stassen114: LHE 2- (NSK)Final A [4]07:47,443rd
SKASkadi 2Mirte Kok131: DG 4+Final A [8]08:02,076th
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xFinal A [6]06:47,972nd
SKASkadiSander Lobéé117: LHG 4-Final A [5]06:34,722nd
SKASkadiPieter Verweij118: LHGb 4-Final A [6]06:37,471st
SKASkadi/TritonMarit de Jonge129: DG 4-Final A [6]07:17,993rd
SKASkadiIris van Willegen128: DE 8+ (NSK)Heat 1[4]07:21,605th
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+ (NSK)Heat 1[7]06:52,914th
SKASkadi 1Pieter Labaar110: HB 2xHeat 2[6]07:48,645th
SKASkadiTheresa Feddersen132: DG 2xHeat 2[8]08:27,805th
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xHeat 2[7]07:19,461st
SKASkadi 1Irene Laane131: DG 4+Heat 2[7]08:42,635th
SKASkadi 2Mirte Kok131: DG 4+Heat 2[8]08:36,923rd
SKASkadi/Njord/LagaSenna Limburg131: DG 4+Heat 1[6]08:45,836th
SKASkadiPieter Verweij118: LHGb 4-Heat 2[5]07:19,221st
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:12,673rd
SKASkadi/TritonMarit de Jonge027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:05,684th
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [7]06:34,974th
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:33,223rd
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [8]07:47,777th
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:46,922nd
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2x (NSK)Final A [4]06:39,722nd
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]06:08,903rd
SKASkadi/TritonMarit de Jonge027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:10,412nd
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[7]06:32,633rd
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:29,881st
SKASkadiWillemijn van Zandwijk023: DG 2-Heat 1[3]08:24,504th
SKASkadi/ProteusJeroen Vermeulen014: LHG 2-Heat 2[4]07:38,015th
SKASkadiMatthias Pach014: LHG 2-Heat 1[4]08:08,584th
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[8]07:52,104th
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]06:59,221st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiTheresa Feddersen182: DE 2xFinal A [8]07:40,355th
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+ (NK)Final B [4]06:15,105th
SKASkadi/Njord/LagaSenna Limburg131: DG 4+Final A [5]07:59,626th
SKASkadi/TritonBen van Brussel120: LHG 2xFinal A [5]06:35,631st
SKASkadi 1Sander Lobéé118: LHGb 4-Final A [4]06:27,681st
SKASkadiVienna van Niersen129: DG 4-Final A [6]07:15,724th
SKASkadiTheresa Feddersen182: DE 2xHeat 1[4]07:39,903rd
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+ (NK)Heat 2[8]06:19,256th
SKASkadi/AegirEline Cox128: DE 8+ (NK)Heat 2[4]06:39,134th
SKASkadiIris van Willegen128: DE 8+ (NK)Heat 1[7]06:59,675th
SKASkadi 1Sander Lobéé118: LHGb 4-Heat 2[7]06:30,942nd
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:10,263rd
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:09,173rd
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:38,904th
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:36,823rd
SKASkadi/TritonBen van Brussel011: LHE 2x (NK)Final A [6]06:44,123rd
SKASkadi/ProteusBart-Jan Paardekooper014: LHG 2-Final A [7]07:39,065th
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:39,163rd
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:56,783rd
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]06:20,551st
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]07:15,472nd
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:43,363rd
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[7]06:41,462nd
SKASkadiWillemijn van Zandwijk064: DE 2-Heat 1[5]08:53,603rd
SKASkadi/TritonBen van Brussel011: LHE 2x (NK)Race For Lanes [5]06:48,563rd
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]07:47,003rd
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:23,912nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiIris van Willegen128: DE 8+Final A [1]06:54,815th
SKASkadi/ThêtaNina Loos127: DE 4xFinal A [2]07:09,125th
SKASkadi 2Sander Lobéé104: HE 8+Final B [6]06:06,326th
SKASkadi/TritonBen van Brussel120: LHG 2xFinal A [2]06:37,022nd
SKASkadiVienna van Niersen129: DG 4-Final A [5]07:06,182nd
SKASkadi 2Sander Lobéé104: HE 8+Time Trial 05:21,5112th
SKASkadiTheresa Feddersen132: DG 2xTime Trial 06:50,437th
SKASkadi/TritonBen van Brussel120: LHG 2xTime Trial 05:58,723rd
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:56,503rd
SKASkadi 1Pieter Verweij017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:35,706th
SKASkadi 2Sander Lobéé017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:21,732nd
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:30,145th
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:54,396th
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xFinal A [6]06:33,055th
SKASkadi/ProteusBart-Jan Paardekooper014: LHG 2-Final A [4]07:31,943rd
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:59,251st
SKASkadiArthur Lale-Demoz019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:21,946th
SKASkadi 2Sander Lobéé017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[5]06:20,522nd
SKASkadi 1Pieter Verweij017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:33,261st
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]07:45,423rd
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:49,292nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiIris van Willegen128: DE 8+Final A [4]07:59,753rd
AEGAegir/SkadiVienna van Niersen128: DE 8+Final A [5]07:35,131st
SKASkadi 1Pieter Verweij116: LHE 8+Final A [6]07:16,193rd
NJONjord/Skadi/TritonEmma de Ruiter135: DB 4+Final A [5]09:03,555th
SKASkadiVienna van Niersen129: DG 4-Final A [5]07:42,873rd
SKASkadi 2Pieter Verweij118: LHGb 4-Final A [7]07:11,974th
SKASkadi 1Sander Lobéé118: LHGb 4-Final B [7]07:13,681st
SKASkadi 2Theresa Feddersen134: DB 2xFinal A [2]08:00,741st
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xFinal A [5]07:05,632nd
SKASkadi 2Pieter Verweij118: LHGb 4-Heat 2[4]07:30,612nd
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:52,445th
SKASkadiTom Prevaes019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:52,491st
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:10,855th
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:05,553rd
SKASkadi/ProteusBart-Jan Paardekooper004: HG 2-Final B [6]08:20,922nd
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]08:12,233rd
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:54,762nd
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:13,871st
SKASkadiTom Prevaes019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:22,375th
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:39,892nd
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:37,932nd
SKASkadi/ProteusBart-Jan Paardekooper004: HG 2-Heat 2[4]07:52,255th
SKASkadiTheresa Feddersen026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:53,353rd
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:00,191st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:32,841st
SKASkadi/TritonMirte Kok028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]08:27,991st
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:00,984th
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [2]07:02,183rd
SKASkadi/LagaMela Sagasser026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [1]08:14,493rd
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:18,862nd
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [4]07:14,611st
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xFinal A [3]07:14,052nd
SKASkadi/ProteusBart-Jan Paardekooper004: HG 2-Time Trial 06:23,3713th
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 04:59,461st
SKASkadi/TritonMirte Kok028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 06:05,856th
SKASkadiIris van Willegen029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:29,579th
SKASkadi 2Pieter Verweij017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:13,807th
SKASkadi 1Sander Lobéé017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:08,733rd
SKASkadi/LagaMela Sagasser026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:09,174th
SKASkadiVienna van Niersen027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:37,662nd
SKASkadiVienna van Niersen130: DGb 4-Final A [3]07:37,631st
SKASkadi/LagaMela Sagasser132: DG 2xFinal A [4]08:47,902nd
SKASkadiPieter Verweij117: LHG 4-Final A [3]07:27,962nd
SKASkadiVienna van Niersen130: DGb 4-Heat 1[4]07:38,851st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiHuub Stassen209: HE 8+Final A [4]06:48,586th
SKASkadiLeander Geschiere008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [6]07:57,216th
SKASkadiNils de Haan212: LHB 8+Final A [2]06:33,621st
SKASkadiVienna van Niersen224: DG 4-Final A [1]07:32,621st
SKASkadiBart-Jan Paardekooper210: LHB 1xHeat 4[4]09:13,895th
SKASkadi 1Anne van der Vorst218: DB 1xHeat 2[2]08:57,253rd
SKASkadiNils de Haan212: LHB 8+Heat 1[3]06:35,601st
SKASkadi 1Sander Lobéé216: LHG 4-Heat 3[6]07:07,465th
SKASkadi 2Pieter Verweij216: LHG 4-Heat 1[5]07:16,013rd
SKASkadiVienna van Niersen224: DG 4-Heat 3[2]07:32,821st
SKASkadiVienna van Niersen114: DDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:51,983rd
SKASkadi 2Pieter Verweij109: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:14,034th
SKASkadi 1Sander Lobéé109: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:03,233rd
SKASkadiLeander Geschiere008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[6]08:13,636th
SKASkadiNils de Haan107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:46,585th
SKASkadiIris van Willegen112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:18,051st
SKASkadiVienna van Niersen114: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:50,152nd
SKASkadi 1Sander Lobéé109: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]07:21,391st
SKASkadi 2Pieter Verweij109: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:20,932nd
SKASkadi/LagaMela Sagasser113: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]08:41,143rd
SKASkadiLeander Geschiere008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[2]08:05,953rd
SKASkadiNils de Haan107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:35,342nd
SKASkadiIris van Willegen112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:12,942nd
SKASkadiLeander Geschiere008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:13,2511th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiLisanne Brandsma002: Dames VierFinal A [5]08:08,364th
SKASkadiNils de Haan004: LHB 8+Final A [2]07:09,312nd
SKASkadiIris van Willegen005: DB 8+Final A [1]07:38,211st
SKASkadi 1Leander Geschiere011: HE 1xHeat 2[5]09:04,573rd
SKASkadiLisanne Brandsma002: Dames VierHeat 1[2]08:06,343rd
SKASkadiNils de Haan004: LHB 8+Heat 1[5]07:02,281st
SKASkadiIris van Willegen005: DB 8+Heat 3[4]07:20,891st
SKASkadi 1Huub Stassen012: LHE 4-Heat 3[3]07:02,363rd
SKASkadi 2Pieter Verweij012: LHE 4-Heat 2[2]07:12,913rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJarno Hagelen122: LHB 2xFinal A [5]07:44,592nd
SKASkadiKristian Rosenkrands116: LHE 8+ (NSK)Final A [1]06:59,306th
SKASkadi/TritonHuub Stassen116: LHE 8+ (NSK)Final A [5]06:42,222nd
ASOAsoposAbel Huisman112: HB 8+Final A [3]06:33,841st
SKASkadi/TritonBen van Brussel103: HE 4xFinal A [8]06:53,183rd
ASOAsoposRuben van den Berg110: HB 2xFinal A [8]08:31,426th
SKASkadiLars van Someren120: LHG 2xFinal A [5]08:26,025th
ASOAsoposJoost Braspenning119: LHG 4+Final A [1]07:58,322nd
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LHGb 4-Final A [8]07:46,556th
ASOAsoposMathijs Berkhout109: HB 1xFinal A [7]09:21,636th
ASOAsoposFelix Brongers154: HG 2+ (Platvoetbokaal)Heat 3[5]09:42,915th
SKASkadiJari Sijmonsbergen154: HG 2+ (Platvoetbokaal)Heat 3[6]09:32,744th
SKASkadi (NSK)Gabriella de Vries128: DE 8+ (NSK)Heat 1[6]07:51,726th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xHeat 2[5]08:08,793rd
ASOAsoposJarno Hagelen122: LHB 2xHeat 2[6]08:00,311st
ASOAsoposRuben van den Berg110: HB 2xHeat 1[7]08:00,103rd
SKASkadiYasmin Esser126: DE 2- (NSK)Heat 2[7]08:56,745th
ASOAsoposNoud van Halteren114: LHE 2- (NSK)Heat 2[5]08:40,575th
SKASkadiHuub Stassen114: LHE 2- (NSK)Heat 2[4]08:16,084th
SKASkadi 1 (NSK)Pieter Verweij102: HE 2- (NSK)Final A [3]08:05,936th
SKASkadi 1Gabriella de Vries130: DGb 4-Heat 2[6]07:48,586th
SKASkadi 2Vienna van Niersen130: DGb 4-Heat 1[4]07:43,174th
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LHGb 4-Heat 2[5]06:48,063rd
ASOAsoposSiebe Koopmans107: HG 4+Heat 1[5]07:40,806th
SKASkadiKristian Rosenkrands105: HG 4-Heat 2[3]07:10,854th
ASOAsoposMathijs Berkhout109: HB 1xHeat 3[3]07:50,012nd
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:47,025th
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:40,382nd
ASOAsoposMathijs Berkhout003: HG 1xFinal A [6]08:39,077th
SKASkadiPieter Labaar053: LHG 2xFinal A [3]07:59,775th
SKASkadiLeander Geschiere015: LHG 4xFinal A [4]07:08,165th
ASOAsoposSean van Beek052: HG 2xFinal A [4]07:41,816th
ASOAsopos 2Mees van der Meer013: LHG 1xFinal B [5]08:28,845th
ASOAsopos 1Jarno Hagelen013: LHG 1xFinal B [4]08:18,254th
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:27,154th
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:21,951st
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]06:17,405th
ASOAsoposElwin Flaman014: LHG 2-Heat 1[3]07:42,213rd
ASOAsopos 1Jarno Hagelen013: LHG 1xHeat 3[6]07:44,404th
ASOAsopos 2Mees van der Meer013: LHG 1xHeat 2[4]08:01,524th
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]00:00,006th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaHuub Stassen158: LM 8+Final A [2]06:49,335th
SKASkadiGabriella de Vries156: WFm 8+Final A [3]07:43,014th
ASOAsoposJoost Braspenning155: LMFm 8+Final A [1]07:05,683rd
SKASkadiKristian Rosenkrands155: LMFm 8+Final A [4]07:00,652nd
SKASkadi/TritonBen van Brussel112: LM 2xFinal A [4]07:32,451st
SKASkadi/TritonBen van Brussel112: LM 2xTime Trial 06:54,731st
SKASkadiHuub Stassen055: LMDev 4-Final A [5]07:46,456th
ASOAsoposVictor Hakeboom055: LMDev 4-Final B [3]07:45,223rd
ASOAsopos (P4)Jarno Hagelen052: LMDev 2xFinal A [3]08:12,474th
SKASkadiPieter Verweij052: LMDev 2xFinal B [4]08:57,224th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder052: LMDev 2xFinal B [1]08:18,141st
SKASkadi/TritonBen van Brussel019: BLM 2xFinal A [3]07:25,983rd
SKASkadiHuub Stassen055: LMDev 4-Heat 2[4]07:08,903rd
ASOAsoposVictor Hakeboom055: LMDev 4-Heat 1[4]07:17,215th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder052: LMDev 2xHeat 2[2]07:45,184th
ASOAsopos (P4)Jarno Hagelen052: LMDev 2xHeat 2[5]07:40,272nd
SKASkadiPieter Verweij052: LMDev 2xHeat 1[4]08:11,935th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiGabriella de Vries128: DE 8+Final A [1]06:47,756th
ASOAsoposJarno Hagelen122: LHB 2xFinal A [3]06:57,913rd
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xFinal A [4]06:50,602nd
SKASkadiKristian Rosenkrands116: LHE 8+Final A [6]06:05,885th
SKASkadi/TritonHuub Stassen116: LHE 8+Final A [4]06:01,092nd
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+Final A [6]06:07,285th
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+Final A [2]06:02,391st
TRITriton/SkadiLeander Geschiere120: LHG 2xFinal A [3]06:34,572nd
ASOAsoposVictor Hakeboom119: LHG 4+Final A [2]06:47,672nd
SKASkadiHuub Stassen118: LHGb 4-Final A [4]06:26,114th
SKASkadiGabriella de Vries128: DE 8+Heat 2[4]06:43,773rd
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xHeat 2[6]07:23,005th
ASOAsoposJarno Hagelen122: LHB 2xHeat 2[3]07:11,411st
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xHeat 1[3]06:58,721st
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+Heat 1[4]06:09,303rd
ASOAsoposMathijs Berkhout110: HB 2xHeat 2[3]07:26,755th
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+Heat 2[5]06:09,742nd
TRITriton/SkadiLeander Geschiere120: LHG 2xHeat 1[5]06:42,541st
ASOAsoposRuben van den Berg121: LHB 1xHeat 1[2]07:53,824th
SKASkadiHuub Stassen118: LHGb 4-Heat 1[4]06:31,591st
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+Final A [1]06:04,893rd
SKASkadi (p3)Maurits Jenniskens019: LHEj 8+Final B [4]06:11,824th
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:24,286th
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [3]06:34,355th
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]06:01,144th
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:08,456th
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [2]07:20,775th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [5]07:08,614th
ASOAsoposMathijs Berkhout008: HDev 2x (Development Klassement)Final B [1]07:14,596th
SKASkadi (p4)Gabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:45,512nd
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+Heat 2[3]06:05,143rd
SKASkadi (p3)Maurits Jenniskens019: LHEj 8+Heat 1[5]06:12,614th
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[1]06:22,802nd
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:38,014th
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:01,515th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]07:04,555th
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:20,245th
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]06:56,961st
ASOAsoposMathijs Berkhout008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 3[3]07:17,825th
SKASkadi (p4)Gabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:51,984th
TRITriton/SkadiLeander Geschiere001: HE 2xHeat 2[5]06:42,034th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]03:04,892nd
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]03:23,792nd
ASOAsoposStefan Tebrugge008: HDev 2x (Development Klassement)Final C [4]03:29,043rd
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]02:59,242nd
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [4]02:56,901st
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]03:15,022nd
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [4]02:55,463rd
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4- (Development Klassement)Final C [1]03:12,744th
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:08,932nd
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2x (Development Klassement)Final C [4]03:26,854th
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2x (Development Klassement)Final C [3]03:21,032nd
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xHeat 2[2]06:47,083rd
ASOAsoposMathijs Berkhout003: HG 1xTime Trial 05:48,7010th
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:02,268th
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:59,643rd
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:15,322nd
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:56,728th
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:10,817th
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:07,795th
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:29,9414th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:26,668th
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:24,826th
ASOAsoposStefan Tebrugge008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:33,628th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xFinal A [1]07:07,072nd
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+Final A [3]06:27,434th
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xFinal A [4]06:47,012nd
ASOAsoposVictor Hakeboom119: LHG 4+Final A [4]07:11,644th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xHeat 3[4]07:05,992nd
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xHeat 1[2]07:26,813rd
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+Heat 1[4]06:21,761st
ASOAsoposRuben van den Berg121: LHB 1xHeat 2[4]08:07,354th
SKASkadiHuub Stassen118: LHGb 4-Heat 2[2]06:33,232nd
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+Heat 2[1]06:14,994th
ASOAsoposStefan Tebrugge110: HB 2xHeat 1[3]07:18,663rd
ASOAsoposMathijs Berkhout109: HB 1xHeat 2[4]07:55,803rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiGabriella de Vries136: DB 8+Final A [8]07:11,661st
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xFinal A [8]07:44,587th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xFinal A [4]07:32,424th
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+Final A [4]06:38,437th
ASOAsoposSean van Beek110: HB 2xFinal A [6]07:28,497th
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+Final A [7]06:32,884th
SKASkadiKristian Rosenkrands124: LHB 8+Final A [4]06:26,311st
SKASkadiLeander Geschiere113: LHE 1xFinal A [2]07:34,604th
SKASkadiFloris Hondmann117: LHG 4-Final A [5]07:02,105th
SKASkadiGabriella de Vries136: DB 8+Heat 1[7]07:15,061st
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+Heat 2[5]06:22,393rd
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LHGb 4-Heat 1[3]07:03,694th
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:29,535th
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:23,772nd
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]06:31,428th
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [3]06:53,171st
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:22,967th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:17,746th
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [3]07:39,634th
ASOAsoposSean van Beek008: HDev 2x (Development Klassement)Final B [3]07:20,641st
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:04,835th
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xFinal A [2]07:37,581st
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:29,151st
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:32,303rd
ASOAsoposSiem Wesseling010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:19,324th
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[4]07:07,355th
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:48,393rd
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]07:37,126th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]07:17,073rd
ASOAsoposJarno Hagelen016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[7]07:16,224th
ASOAsoposSean van Beek008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]07:41,566th
SKASkadiGabriella de Vries029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:02,353rd
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xHeat 2[6]07:58,103rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSara Hondmann136: DB 8+Final A [3]07:20,352nd
ASOAsoposMees van der Meer122: LHB 2xFinal A [6]07:30,224th
ASOAsoposSean van Beek110: HB 2xFinal A [5]07:33,974th
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+Final A [4]06:37,834th
SKASkadiKristian Rosenkrands124: LHB 8+Final A [3]06:32,482nd
SKASkadiFloris Hondmann117: LHG 4-Final A [5]06:49,593rd
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LHGb 4-Final A [3]06:55,945th
SKASkadiLeander Geschiere113: LHE 1xFinal A [1]07:40,593rd
SKASkadiSara Hondmann136: DB 8+Heat 3[2]07:15,321st
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xHeat 2[5]07:25,704th
ASOAsoposMees van der Meer122: LHB 2xHeat 2[2]07:24,113rd
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xHeat 1[3]07:44,824th
ASOAsoposSiem Wesseling112: HB 8+Heat 2[5]06:25,004th
ASOAsoposSean van Beek110: HB 2xHeat 2[2]07:23,382nd
SKASkadiKristian Rosenkrands124: LHB 8+Heat 2[4]06:38,771st
ASOAsoposJoost Braspenning124: LHB 8+Heat 1[4]06:32,681st
SKASkadiLeander Geschiere113: LHE 1xHeat 1[4]07:48,783rd
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LHGb 4-Heat 2[3]
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:57,123rd
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]07:03,682nd
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [1]07:34,316th
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [1]07:45,023rd
ASOAsoposMees van der Meer016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:57,076th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:45,023rd
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [5]08:21,674th
ASOAsoposSean van Beek008: HDev 2x (Development Klassement)Final B [4]08:04,183rd
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xFinal A [8]07:57,461st
SKASkadiKristian Rosenkrands019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:51,833rd
ASOAsoposJoost Braspenning019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:49,902nd
ASOAsoposAbel Huisman010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]06:47,006th
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:13,103rd
ASOAsoposVictor Hakeboom017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[1]07:29,036th
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:49,535th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]07:29,072nd
ASOAsoposMees van der Meer016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]07:28,003rd
ASOAsoposSean van Beek008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[1]07:31,875th
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xHeat 2[2]07:54,391st
SKASkadiSara Hondmann029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:28,855th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJarno Hagelen214: LHG 2xFinal A [6]06:57,642nd
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1x (NK)Final A [5]07:21,876th
ASOAsoposJoost Braspenning212: LHB 8+Final A [5]06:30,896th
SKASkadiKristian Rosenkrands212: LHB 8+Final A [4]06:28,735th
SKASkadiFloris Hondmann216: LHG 4-Final A [5]06:35,342nd
SKASkadiSara Hondmann220: DB 8+Final A [6]07:08,174th
ASOAsoposSean van Beek205: HG 2xHeat 2[6]07:22,735th
ASOAsoposJarno Hagelen214: LHG 2xHeat 2[2]07:22,853rd
SKASkadiPieter Verweij214: LHG 2xHeat 1[2]07:45,585th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder214: LHG 2xHeat 1[4]07:31,564th
ASOAsoposJoost Braspenning212: LHB 8+Heat 2[5]06:28,682nd
SKASkadiKristian Rosenkrands212: LHB 8+Heat 1[3]06:23,932nd
ASOAsoposVictor Hakeboom215: LHGb 4-Heat 1[3]07:20,934th
ASOAsoposAbel Huisman203: HB 8+Heat 2[3]06:22,625th
SKASkadiSara Hondmann220: DB 8+Heat 2[3]07:10,752nd
ASOAsoposJarno Hagelen108: LHDev 2x (Dev)Final A [2]07:32,355th
SKASkadiPieter Verweij108: LHDev 2x (Dev)Final B [6]08:01,575th
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder108: LHDev 2x (Dev)Final B [1]07:33,551st
SKASkadiFloris Hondmann109: LHDev 4- (Dev)Final A [4]06:53,042nd
ASOAsoposVictor Hakeboom109: LHDev 4- (Dev)Final B [3]07:29,156th
ASOAsoposSean van Beek103: HDev 2x (Dev)Final B [2]07:56,743rd
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1x (NK)Semifinal 2[1]07:48,053rd
ASOAsoposJoost Braspenning107: LHEj 8+ (EJK)Final A [1]06:45,824th
SKASkadiKristian Rosenkrands107: LHEj 8+ (EJK)Final A [3]06:41,322nd
ASOAsoposAbel Huisman102: HEj 8+ (EJK)Final B [6]06:41,145th
SKASkadiSara Hondmann112: DEj 8+ (EJK)Final A [5]07:29,933rd
ASOAsoposVictor Hakeboom109: LHDev 4- (Dev)Heat 1[3]07:26,103rd
SKASkadiFloris Hondmann109: LHDev 4- (Dev)Heat 1[4]07:04,381st
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder108: LHDev 2x (Dev)Heat 2[3]08:12,216th
SKASkadiPieter Verweij108: LHDev 2x (Dev)Heat 1[2]08:37,026th
ASOAsoposJarno Hagelen108: LHDev 2x (Dev)Heat 1[3]07:52,022nd
ASOAsoposSean van Beek103: HDev 2x (Dev)Heat 1[5]08:19,365th
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1x (NK)Quarterfinal 4[3]08:08,803rd
ASOAsoposJoost Braspenning107: LHEj 8+ (EJK)Heat 3[4]06:46,672nd
SKASkadiKristian Rosenkrands107: LHEj 8+ (EJK)Heat 3[3]06:43,501st
ASOAsoposAbel Huisman102: HEj 8+ (EJK)Heat 1[5]06:43,294th
SKASkadiSara Hondmann112: DEj 8+ (EJK)Heat 1[3]07:35,041st
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1x (NK)Time Trial 06:45,995th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSara Hondmann005: Dames AchtFinal A [1]07:10,673rd
ASOAsoposJoost Braspenning004: Lichte AchtFinal A [2]06:32,106th
SKASkadiKristian Rosenkrands004: Lichte AchtFinal A [4]06:30,355th
ASOAsoposSiem Wesseling003: Jonge AchtFinal A [4]06:20,874th
ASOAsoposJoost Braspenning004: Lichte AchtHeat 2[1]06:32,382nd
SKASkadiKristian Rosenkrands004: Lichte AchtHeat 2[3]06:30,251st
ASOAsoposSiem Wesseling003: Jonge AchtHeat 2[5]06:14,541st
SKASkadiSara Hondmann005: Dames AchtHeat 1[4]07:12,512nd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 1Mees van der Meer018: G 4-Final A [5]07:23,033rd
ASOAsopos 2Mathijs Berkhout018: G 4-Final A [3]06:55,822nd
ASOAsoposRens Bakker016: LG 2-Final A [5]08:03,693rd
ASOAsoposFrank Rensen011: G 2xFinal A [4]07:48,764th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xFinal A [1]07:47,775th
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+Final A [4]06:48,252nd
ASOAsoposAnouk Bonke121: DE 8+ (NSK)Final A [2]06:44,835th
SKASkadi 1Pieter Labaar101: E 2- (NSK)Final A [1]07:30,076th
ASOAsoposElwin Flaman114: LG 4+Final A [5]06:52,644th
SKASkadiMaarten Blok114: LG 4+Final A [2]06:46,732nd
ASOAsopos 2Siem de Visser110: LE 2- (NSK)Final A [5]07:41,105th
SKASkadi 1Tom Kosse110: LE 2- (NSK)Final A [6]07:26,674th
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xHeat 1[3]07:46,472nd
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+Heat 1[4]06:52,411st
SKASkadi 1Pieter Labaar101: E 2- (NSK)Heat 2[2]07:37,853rd
SKASkadiPieter Verweij113: LG 4-Heat 1[3]06:48,064th
ASOAsoposAnouk Bonke121: DE 8+ (NSK)Heat 2[5]06:35,192nd
SKASkadiMaarten Blok114: LG 4+Heat 2[4]07:03,482nd
ASOAsoposElwin Flaman114: LG 4+Heat 1[2]06:55,942nd
ASOAsopos 1Frank Rensen110: LE 2- (NSK)Heat 2[2]08:02,415th
SKASkadi 1Tom Kosse110: LE 2- (NSK)Heat 2[6]07:35,843rd
ASOAsopos 4Victor Hakeboom110: LE 2- (NSK)Heat 1[3]08:19,894th
ASOAsopos 3Rens Bakker110: LE 2- (NSK)Heat 1[5]07:51,653rd
ASOAsopos 2Siem de Visser110: LE 2- (NSK)Heat 1[4]07:47,682nd
SKASkadiMaarten Blok048: LE 2+Final A [2]08:34,224th
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:07,492nd
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:11,826th
ASOAsopos/SkøllFleur Jaspers018: DE 4- (NSK)Final A [4]07:33,684th
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:57,016th
SKASkadiLeander Geschiere009: LG 1xHeat 2[1]07:53,804th
ASOAsopos 1Jeroen Kries012: LG 2-Heat 1[2]07:37,265th
ASOAsopos 2Philip Geraedts012: LG 2-Heat 1[3]07:36,744th
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:25,893rd
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:19,032nd
ASOAsoposLisa Bloemberg017: DG 1xHeat 4[2]08:35,584th
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:19,973rd
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:59,963rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposFrank Rensen137: LMFm 8+Final A [1]06:01,204th
SKASkadiTom Kosse137: LMFm 8+Final A [4]06:00,593rd
ASOAsoposAnouk Bonke133: WDev 4-Final A [5]07:18,465th
SKASkadiLeander Geschiere123: LM 1xHeat 2[4]07:32,025th
ASOAsopos/AegirFleur Jaspers017: BW 4-Final A [2]07:26,236th
ASOAsoposAnouk Bonke017: BW 4-Final A [1]07:10,935th
SKASkadiLeander Geschiere022: BLM 1xHeat 2[2]07:33,525th
ASOAsoposAnouk Bonke017: BW 4-Heat 2[1]07:07,493rd
ASOAsopos/AegirFleur Jaspers017: BW 4-Heat 2[3]07:05,872nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]03:02,972nd
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:27,832nd
ASOAsoposLisa Bloemberg017: DG 1xFinal B [3]08:32,262nd
SKASkadiMaarten Blok207: LG 4+Final A [4]07:00,593rd
ASOAsoposElwin Flaman207: LG 4+Final A [2]06:56,141st
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]02:58,262nd
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [3]03:00,471st
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:18,842nd
ASOAsoposJarno Hagelen009: LG 1xHeat 1[1]07:55,284th
ASOAsoposFleur Jaspers020: DG 2-Heat 2[2]08:19,923rd
ASOAsoposLisa Bloemberg017: DG 1xHeat 1[2]08:28,262nd
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:00,585th
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:58,322nd
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:20,597th
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:24,456th
ASOAsoposAnouk Bonke124: DE 8+Final A [1]06:55,204th
ASOAsoposFenna van Rossum130: DB 8+Final A [2]06:58,134th
ASOAsoposFleur Jaspers126: DG 4+Final A [2]07:23,461st
ASOAsoposJarno Hagelen118: LB 1xFinal B [4]07:48,503rd
SKASkadiMaarten Blok116: LG 4+Final A [2]07:03,884th
ASOAsoposElwin Flaman116: LG 4+Final A [1]06:59,073rd
ASOAsoposFenna van Rossum130: DB 8+Heat 1[4]07:01,331st
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere115: LG 4-Heat 1[3]06:41,963rd
ASOAsoposJarno Hagelen118: LB 1xHeat 3[2]07:55,793rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposAnouk Bonke123: DG 4+Final A [6]07:27,133rd
ASOAsoposFrank Rensen112: LE 8+Final A [3]06:20,034th
SKASkadiTom Kosse112: LE 8+Final A [6]06:00,833rd
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+Final A [3]06:47,253rd
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xFinal B [5]07:48,572nd
ASOAsoposLisa Bloemberg125: DB 1xFinal B [3]08:28,344th
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere113: LG 4-Final A [4]06:43,736th
ASOAsoposAnouk Bonke126: DB 4+Final A [5]07:27,721st
SKASkadiMaarten Blok114: LG 4+Final A [2]06:55,585th
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere114: LG 4+Final A [4]06:43,012nd
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xHeat 2[2]07:18,924th
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+Heat 2[4]06:22,562nd
ASOAsoposLisa Bloemberg125: DB 1xHeat 2[5]08:07,154th
ASOAsoposElwin Flaman113: LG 4-Heat 3[6]06:34,174th
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere113: LG 4-Heat 3[4]06:29,521st
ASOAsoposAnouk Bonke126: DB 4+Heat 2[4]07:34,251st
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:11,655th
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:02,832nd
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [6]06:24,231st
ASOAsoposJarno Hagelen009: LG 1xFinal B [4]07:52,034th
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:45,592nd
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [4]07:06,881st
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:07,511st
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:11,141st
ASOAsoposElwin Flaman015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[4]06:56,766th
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]06:39,214th
SKASkadi/MaasMaarten Blok206: G 4+Heat 2[3]07:15,415th
ASOAsoposJarno Hagelen009: LG 1xHeat 2[4]08:10,333rd
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:51,915th
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:11,774th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposFenna van Rossum130: DB 8+Final A [6]07:25,544th
ASOAsoposLisa Bloemberg128: DB 1xFinal B [2]09:07,925th
SKASkadiMaarten Blok115: LG 4-Final A [4]06:58,145th
ASOAsoposFrank Rensen120: LB 8+Final A [6]06:20,801st
SKASkadiTom Kosse104: E 8+Heat 2[4]06:18,496th
ASOAsoposJarno Hagelen118: LB 1xHeat 2[6]07:59,255th
ASOAsoposFenna van Rossum130: DB 8+Heat 1[4]06:51,972nd
ASOAsoposLisa Bloemberg128: DB 1xHeat 2[3]08:38,054th
ASOAsoposElwin Flaman115: LG 4-Heat 3[6]06:45,595th
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere115: LG 4-Heat 2[6]06:26,423rd
SKASkadiMaarten Blok115: LG 4-Heat 1[7]06:40,921st
ASOAsoposFrank Rensen120: LB 8+Heat 1[4]06:16,092nd
ASOAsoposEmma Backer125: DG 4-Heat 2[7]07:12,344th
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:09,163rd
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:05,411st
SKASkadiMaarten Blok015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [8]06:50,435th
ASOAsoposFleur Jaspers020: DG 2-Final A [8]08:13,855th
SKASkadiLeander Geschiere011: LB 2xFinal A [7]07:03,361st
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:56,444th
ASOAsoposEmma Backer023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [7]07:15,992nd
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:17,664th
ASOAsoposFrank Rensen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:11,961st
SKASkadi/OrcaLeander Geschiere015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 4[8]06:36,465th
SKASkadiMaarten Blok015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[8]06:46,114th
ASOAsoposElwin Flaman015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[8]06:43,885th
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]06:56,254th
ASOAsoposEmma Backer023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:08,113rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xFinal B [8]08:49,916th
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+Final A [8]07:56,643rd
SKASkadi/SkøllLeander Geschiere113: LG 4-Final A [5]07:28,266th
SKASkadiMaarten Blok113: LG 4-Final B [5]07:31,553rd
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LB 8+Final B [3]07:10,011st
ASOAsoposFenna van Rossum127: DB 8+Heat 2[6]07:31,243rd
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xHeat 1[6]08:43,064th
SKASkadiMaarten Blok113: LG 4-Heat 3[5]07:30,043rd
ASOAsoposElwin Flaman113: LG 4-Heat 1[8]07:37,915th
SKASkadi/SkøllLeander Geschiere113: LG 4-Heat 1[4]07:16,691st
ASOAsoposVictor Hakeboom118: LB 8+Heat 1[8]07:08,164th
ASOAsoposAnouk Bonke122: DG 4-Heat 2[8]08:16,534th
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:12,373rd
ASOAsoposVictor Hakeboom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]07:18,982nd
SKASkadi/SkøllLeander Geschiere015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:29,734th
ASOAsoposFleur Jaspers020: DG 2-Final A [3]09:30,734th
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]08:09,314th
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [1]08:25,115th
ASOAsoposVictor Hakeboom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:21,764th
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:15,081st
SKASkadi/SkøllLeander Geschiere015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[5]07:20,812nd
ASOAsoposElwin Flaman015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]07:57,596th
SKASkadiMaarten Blok015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:49,635th
ASOAsoposFenna van Rossum024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[7]07:43,782nd
ASOAsoposAnouk Bonke023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:54,663rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposFleur Jaspers221: DG 2-Final A [1]07:58,154th
ASOAsopos (SB)Fleur Jaspers009: DE 2- (NK)Final B [4]07:56,623rd
ASOAsoposVictor Hakeboom215: LB 8+Final A [3]06:25,025th
SKASkadiTom Kosse215: LB 8+Final A [4]06:13,371st
ASOAsoposFenna van Rossum223: DB 8+Final A [2]07:02,573rd
ASOAsoposJarno Hagelen244: LB 1xHeat 1[6]08:05,535th
SKASkadiTom Kosse215: LB 8+Heat 3[5]06:16,921st
ASOAsoposVictor Hakeboom215: LB 8+Heat 1[2]06:19,661st
SKASkadi 2Maarten Blok252: LG 4-Heat 3[3]06:54,606th
SKASkadi/SaurusDaniël den Ouden252: LG 4-Heat 3[4]06:39,343rd
ASOAsoposElwin Flaman252: LG 4-Heat 1[3]06:49,234th
ASOAsoposFenna van Rossum223: DB 8+Heat 2[3]07:00,232nd
ASOAsoposAnouk Bonke253: DG 4-Heat 1[2]07:28,483rd
ASOAsoposAnouk Bonke118: DDev 4- (Dev)Final A [6]07:24,294th
SKASkadi/SaurusDaniël den Ouden111: LDev 4- (Dev)Final B [6]06:40,762nd
ASOAsoposVictor Hakeboom113: LEj 8+ (EJK)Final A [1]06:21,825th
SKASkadiTom Kosse113: LEj 8+ (EJK)Final A [2]06:15,832nd
ASOAsoposFenna van Rossum120: DEj 8+ (EJK)Final A [5]06:54,973rd
ASOAsoposAnouk Bonke118: DDev 4- (Dev)Heat 3[4]07:16,611st
SKASkadi 2Maarten Blok111: LDev 4- (Dev)Heat 3[5]06:53,725th
ASOAsoposElwin Flaman111: LDev 4- (Dev)Heat 2[2]06:53,035th
SKASkadi/SaurusDaniël den Ouden111: LDev 4- (Dev)Heat 2[5]06:44,883rd
ASOAsopos (SB)Fleur Jaspers009: DE 2- (NK)Repechage [1]07:54,925th
ASOAsoposVictor Hakeboom113: LEj 8+ (EJK)Heat 3[2]06:33,072nd
SKASkadiTom Kosse113: LEj 8+ (EJK)Heat 2[4]06:25,241st
ASOAsoposFenna van Rossum120: DEj 8+ (EJK)Heat 1[5]07:09,162nd
ASOAsopos (SB)Fleur Jaspers009: DE 2- (NK)Time Trial 07:32,809th
ASOAsopos 2Jarno Hagelen007: LE 1x (NK)Time Trial 07:44,8632nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposFenna van Rossum005: Dames AchtFinal A [6]07:21,555th
SKASkadi 1Daniël den Ouden013: LE 4-Final A [2]06:51,772nd
SKASkadiTom Kosse004: Lichte AchtFinal A [2]06:27,422nd
SKASkadi 2Tom van Dijk013: LE 4-Heat 2[4]07:20,025th
SKASkadi 1Daniël den Ouden013: LE 4-Heat 1[5]06:52,872nd
ASOAsoposVictor Hakeboom004: Lichte AchtHeat 3[3]06:29,653rd
SKASkadiTom Kosse004: Lichte AchtHeat 2[5]06:21,621st
ASOAsoposFenna van Rossum005: Dames AchtHeat 1[5]07:14,622nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+Final A [5]01:56,565th
SKASkadi 3Pieter Verweij001: HOnerv C4+Semifinal 2[1]01:56,505th
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+Semifinal 2[4]01:50,361st
SKASkadi 6Daaf Onijs001: HOnerv C4+Quarterfinal 6[5]02:01,384th
SKASkadi 5Lourens Vale001: HOnerv C4+Quarterfinal 4[1]02:02,545th
SKASkadi 10Hendrik de Mol van Otterloo001: HOnerv C4+Quarterfinal 2[1]02:13,625th
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+Quarterfinal 2[3]01:54,211st
SKASkadi 3Pieter Verweij001: HOnerv C4+Quarterfinal 1[3]01:57,072nd
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+Heat 20[6]01:52,311st
SKASkadi 10Hendrik de Mol van Otterloo001: HOnerv C4+Heat 16[2]02:09,373rd
SKASkadi 6Daaf Onijs001: HOnerv C4+Heat 12[6]02:01,892nd
SKASkadi 5Lourens Vale001: HOnerv C4+Heat 10[6]02:04,613rd
SKASkadi 3Pieter Verweij001: HOnerv C4+Heat 4[6]00:00,001st
ASOAsopos 2Nenya Jochemsen031: DSA 4- (NK)Final A [5]07:56,543rd
ASOAsopos 1Fleur Jaspers031: DSA 4- (NK)Final A [3]07:46,642nd
SKASkadiSebastiaan van Meyel004: Ej 8+Heat 3[2]07:30,285th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt103: SA 4xFinal A [3]06:05,781st
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+Final A [5]06:07,203rd
SKASkadiThorsten Picard122: LN 4-Final A [6]06:32,675th
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-Final A [2]06:57,583rd
SKASkadi 1Pieter Hollander120: LN 2-Heat 2[1]08:14,995th
SKASkadi 2Maurits Droogh120: LN 2-Heat 1[5]07:29,045th
ASOAsopos 3Fabian Bos108: N 2-Heat 1[4]07:40,536th
ASOAsoposSuzanne van Beek136: DB 8+Heat 1[4]07:08,624th
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+Heat 1[3]06:11,142nd
SKASkadi/EurosMatthijs Freund122: LN 4-Heat 3[3]06:55,565th
SKASkadiThorsten Picard122: LN 4-Heat 1[5]06:32,172nd
SKASkadiMichael van den Bergh109: N 2xHeat 3[5]07:30,536th
ASOAsopos/NereusBrigitte Radier132: DN 2xHeat 3[2]08:08,524th
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-Heat 2[4]07:07,072nd
ASOAsoposMaarten van Harten061: LB 1xFinal A [6]07:46,095th
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4- (DK)Final A [5]06:54,781st
SKASkadiMatthijs Freund016: LEj 8+ (EJK)Heat 1[2]06:13,914th
ASOAsoposMaarten van Harten061: LB 1xHeat 2[2]07:45,322nd
ASOAsoposLisa Bloemberg062: DB 1xHeat 3[1]08:39,484th
SKASkadiMaurits Droogh014: LN 4+Heat 1[2]07:29,915th
SKASkadiMichael van den Bergh005: N 2xHeat 2[3]07:36,665th
ASOAsoposSuzanne van Beek024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[6]06:59,185th
ASOAsopos 3Quint Hottentot004: O 2-Heat 3[4]07:52,775th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiDaniël den Ouden116: LSA 8+Final A [2]06:17,266th
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-Final A [2]06:55,712nd
ASOAsoposFabian Bos120: LN 2-Heat 3[5]07:36,335th
ASOAsoposSuzanne van Beek136: DB 8+Heat 2[6]07:09,185th
ASOAsoposMaarten van Harten119: LN 1xHeat 3[3]07:53,345th
ASOAsoposDaan Kuhlemaijer124: LB 8+Heat 2[4]06:17,284th
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-Heat 2[5]07:00,182nd
ASOAsoposDaan Kuhlemaijer016: LEj 8+Final A [2]06:13,196th
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+Final B [5]06:08,682nd
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-Final A [6]06:53,332nd
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+Heat 2[4]06:08,984th
ASOAsoposDaan Kuhlemaijer016: LEj 8+Heat 1[4]06:07,243rd
ASOAsoposMaarten van Harten015: LDev 4-Heat 3[4]06:45,755th
ASOAsoposSuzanne van Beek024: DEj 8+Heat 1[5]07:07,004th
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-Heat 2[4]07:02,291st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [3]
ASOAsoposSara Visser023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [1]
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]
ASOAsoposSara Visser023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]
SKASkadi 2Maurits Droogh014: LN 4+Heat 2[1]07:13,884th
SKASkadi 1Fernando Lasso014: LN 4+Heat 1[4]07:10,472nd
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-Heat 2[3]07:17,574th
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:00,663rd
ASOAsoposNenya Jochemsen024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:26,8811th
ASOAsoposSara Visser023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:25,921st
ASOAsoposNenya Jochemsen136: DB 8+Final B [1]07:10,773rd
SKASkadi 2Maurits Droogh123: LB 4+Final B [4]07:17,964th
SKASkadi 1Fernando Lasso123: LB 4+Final B [1]07:02,181st
ASOAsoposSara Visser131: DN 4-Final A [2]07:11,932nd
ASOAsoposNenya Jochemsen136: DB 8+Heat 2[4]07:04,653rd
SKASkadiWouter van Genuchten101: SA 2-Heat 2[4]07:28,153rd
ASOAsopos/LeytheDaan Kuhlemaijer124: LB 8+Heat 1[3]06:25,203rd
SKASkadi 2Maurits Droogh123: LB 4+Heat 3[1]07:11,623rd
SKASkadi 1Fernando Lasso123: LB 4+Heat 1[3]07:10,073rd
ASOAsoposSara Visser131: DN 4-Heat 1[3]07:03,971st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiDaniël den Ouden135: LMFm 8+Final A [5]06:23,604th
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt127: LM 4xFinal A [3]06:13,732nd
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt041: LM 4xFinal A [3]06:17,482nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposNenya Jochemsen136: DB 8+Final B [6]07:16,483rd
SKASkadiMaurits Droogh123: LB 4+Final A [3]07:07,825th
SKASkadiWouter van Genuchten113: LSA 2-Final A [5]07:13,255th
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-Final A [4]06:57,222nd
SKASkadi 2Daniël den Ouden104: SA 8+Heat 2[4]06:14,135th
ASOAsoposNenya Jochemsen136: DB 8+Heat 2[1]06:53,844th
ASOAsoposMaarten van Harten122: LN 4-Heat 2[6]06:47,905th
SKASkadiFernando Lasso122: LN 4-Heat 1[5]06:45,144th
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-Heat 1[4]07:15,891st
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:19,163rd
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [1]06:12,101st
SKASkadiFernando Lasso015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:32,263rd
SKASkadiMaurits Droogh014: LN 4+Final A [4]07:06,344th
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-Final A [3]07:17,995th
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:09,264th
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-Heat 2[3]07:16,052nd
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:13,973rd
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:15,543rd
ASOAsoposMaarten van Harten015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:54,625th
SKASkadiFernando Lasso015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:36,133rd
ASOAsoposNenya Jochemsen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:14,804th
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:08,672nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiHarmen Wetser123: LB 4+Final A [3]07:45,894th
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+Final A [4]06:43,493rd
SKASkadiFernando Lasso122: LN 4-Final A [2]07:16,716th
SKASkadiWouter van Genuchten113: LSA 2-Final A [5]07:28,573rd
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-Final A [2]07:26,593rd
SKASkadiDaniël den Ouden200: SA 8+Semifinal 2[6]04:06,172nd
ASOAsoposNenya Jochemsen136: DB 8+Heat 3[3]07:24,474th
ASOAsoposLisa Bloemberg131: DN 2-Heat 2[2]08:36,124th
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+Heat 3[2]06:37,041st
ASOAsoposQuint Hottentot122: LN 4-Heat 2[6]06:58,565th
SKASkadiFernando Lasso122: LN 4-Heat 1[5]06:45,762nd
ASOAsoposTessa van Beelen133: DN 4-Heat 2[5]07:25,042nd
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+Final B [4]06:30,662nd
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+Final B [6]06:24,391st
SKASkadiFernando Lasso015: LDev 4-Final B [6]06:46,422nd
SKASkadiHarmen Wetser014: LN 4+Final A [4]07:06,004th
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-Final A [3]07:07,345th
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+Heat 3[4]06:21,814th
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+Heat 3[6]06:20,403rd
ASOAsoposQuint Hottentot015: LDev 4-Heat 2[5]06:58,406th
SKASkadiFernando Lasso015: LDev 4-Heat 1[4]06:48,414th
ASOAsoposLisa Bloemberg020: DO 2-Heat 1[5]08:30,064th
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-Heat 2[3]07:13,045th
ASOAsoposNenya Jochemsen024: DEj 8+Heat 2[6]07:11,134th
ASOAsoposTessa van Beelen023: DDev 4-Heat 2[7]07:11,941st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiHarmen Wetser123: LB 4+Final A [6]
ASOAsoposLisa Bloemberg131: DN 2-Heat 2[6]
ASOAsoposLisa Bloemberg020: DO 2-Final A [5]
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-Final A [2]
SKASkadiHarmen Wetser014: LN 4+Final A [7]
SKASkadiFernando Lasso253: LDev 4- (DK)Repechage 1[5]07:55,972nd
ASOAsopos/ThêtaNenya Jochemsen256: DEj 8+ (Ejk)Repechage [6]08:46,144th
SKASkadiWouter van Genuchten012: LO 2-Heat 2[3]09:26,623rd
ASOAsoposQuint Hottentot253: LDev 4- (DK)Time Trial 07:16,4216th
SKASkadiFernando Lasso253: LDev 4- (DK)Time Trial 07:01,407th
ASOAsoposElwin Flaman254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:39,396th
SKASkadiDaniël den Ouden254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:30,552nd
ASOAsopos/OkeanosTessa van Beelen255: DDev 4- (DK)Time Trial 07:25,323rd
ASOAsopos/ThêtaNenya Jochemsen256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:24,4614th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposQuint Hottentot018: LSA 4-Final A [4]07:56,026th
SKASkadi 1Fernando Lasso041: LB 4+Final A [6]07:50,493rd
ASOAsoposElwin Flaman003: Lichte AchtFinal A [6]06:58,356th
SKASkadiDaniël den Ouden003: Lichte AchtFinal A [4]06:49,831st
SKASkadi 1Fernando Lasso041: LB 4+Heat 2[2]07:14,393rd
SKASkadi 2Stijn Zwanenburg041: LB 4+Heat 1[3]07:36,713rd
ASOAsoposElwin Flaman003: Lichte AchtHeat 3[3]06:21,782nd
SKASkadiDaniël den Ouden003: Lichte AchtHeat 2[3]06:22,291st
ASOAsoposNenya Jochemsen004: Dames AchtHeat 3[3]07:03,724th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 2Nicole Koopmans130: DO 4+Final A [5]07:50,955th
ASOAsopos 1Fleur Hiensch130: DO 4+Final A [2]07:40,643rd
ASOAsoposLisa Kantil141: LDB 4*Final A [6]07:37,804th
ASOAsoposLisa Bloemberg128: DSA 8+ (NSK)Final A [1]07:06,166th
SKASkadiEric Slob124: LB 8+Final A [2]06:13,293rd
SKASkadi 1Thijs Dullaart113: LSA 2- (NSK)Final A [5]07:12,235th
SKASkadi 2Stephan Niemansburg113: LSA 2- (NSK)Final A [2]07:05,693rd
ASOAsopos 2Yorick Baars120: LN 2-Heat 2[6]07:58,106th
ASOAsopos 3Jarno Hagelen120: LN 2-Heat 2[1]07:38,095th
ASOAsopos 1Tom van Beek120: LN 2-Heat 1[5]08:02,945th
ASOAsoposLisa Kantil141: LDB 4*Heat 2[5]07:45,742nd
ASOAsoposMaarten van Harten122: LN 1xHeat 3[5]07:53,053rd
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+Heat 2[4]06:23,305th
ASOAsoposLisa Bloemberg128: DSA 8+ (NSK)Heat 1[4]07:15,553rd
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4- (DK)Final A [4]06:13,731st
ASOAsoposBas Rexwinkel008: Ej 8+ (EJK)Final B [6]06:11,556th
ASOAsoposLisa Kantil027: LDEj 4* (EJK)Final B [5]07:29,691st
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+ (EJK)Final A [1]06:06,545th
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+ (EJK)Final B [3]06:12,793rd
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+ (EJK)Final A [1]06:46,355th
ASOAsoposBas Rexwinkel008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[7]06:24,676th
ASOAsoposLisa Kantil027: LDEj 4* (EJK)Heat 1[4]07:26,924th
ASOAsoposNina van Agtmaal028: LDN 2xHeat 1[6]08:16,035th
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+ (EJK)Heat 2[7]06:23,615th
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+ (EJK)Heat 2[3]06:14,603rd
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+ (EJK)Heat 1[3]06:56,093rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposLisa Bloemberg135: WFm 8+Final A [1]06:52,753rd
SKASkadiStephan Niemansburg048: LMDev 4-Final A [3]06:47,733rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]03:28,624th
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [2]03:17,222nd
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final B [2]03:41,741st
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]03:26,012nd
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:32,512nd
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:01,172nd
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[2]03:02,282nd
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:07,342nd
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:19,391st
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:02,857th
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:01,454th
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:10,235th
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:14,552nd
ASOAsoposNiels Bresser008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:02,3111th
SKASkadiEric Slob124: LB 8+Final A [2]06:26,162nd
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Final A [4]06:23,531st
SKASkadiStephan Niemansburg119: LN 4-Final A [2]06:46,731st
ASOAsoposJorrit Verhoeven112: B 8+Heat 1[3]06:34,363rd
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Heat 2[3]06:26,322nd
SKASkadiEric Slob124: LB 8+Heat 1[4]06:27,231st
ASOAsoposMareit van Dijk139: LDN 2xHeat 2[4]08:47,984th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPhilip van der Weijde116: LSA 8+ (NK)Final A [2]06:10,035th
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+Final A [3]06:55,131st
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+Final B [5]06:21,044th
SKASkadiEric Slob124: LB 8+Final A [6]06:14,354th
ASOAsoposMaarten van Harten124: LB 8+Final A [1]06:14,323rd
SKASkadiStephan Niemansburg119: LN 4-Final A [3]06:28,044th
SKASkadiPhilip van der Weijde116: LSA 8+ (NK)Heat 2[2]06:05,042nd
ASOAsoposNina van Agtmaal142: LDB 4*Heat 1[2]07:50,374th
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+Heat 2[1]06:52,221st
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+Heat 3[3]06:18,964th
SKASkadiEric Slob124: LB 8+Heat 2[5]06:16,193rd
ASOAsoposMaarten van Harten124: LB 8+Heat 1[2]06:22,263rd
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+Final A [6]06:09,705th
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+Final B [3]06:13,013rd
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4-Final A [5]06:24,725th
ASOAsoposKim Marneth027: LDEj 4*Final B [6]07:36,663rd
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+Final A [3]06:39,294th
ASOAsoposMaarten van Harten016: LEj 8+Heat 1[5]06:14,343rd
SKASkadiEric Slob016: LEj 8+Heat 1[2]06:11,142nd
SKASkadiStephan Niemansburg015: LDev 4-Heat 1[2]06:27,062nd
ASOAsoposBas Rexwinkel008: Ej 8+Heat 1[2]06:20,515th
ASOAsoposKim Marneth027: LDEj 4*Heat 2[3]07:58,216th
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+Heat 3[4]06:40,701st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposKim Marneth142: LDN 4*Final B [3]08:01,133rd
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+Final A [5]06:59,932nd
ASOAsoposLisa Kantil140: LDN 2xFinal A [2]08:17,695th
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+Final A [2]06:30,676th
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Final A [3]06:22,104th
ASOAsoposKim Marneth142: LDN 4*Heat 2[3]07:55,825th
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+Heat 2[5]07:00,301st
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+Heat 2[6]06:15,822nd
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Heat 2[5]06:20,752nd
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+Final B [5]07:08,801st
ASOAsoposLisa Kantil027: LDEj 4*Final B [3]08:36,302nd
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+Final A [6]07:46,874th
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+Heat 3[6]07:10,753rd
ASOAsoposBas Rexwinkel008: Ej 8+Heat 3[7]07:32,576th
ASOAsoposLisa Kantil027: LDEj 4*Heat 2[2]09:06,855th
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+Heat 1[4]07:29,161st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+Final A [4]06:57,943rd
ASOAsoposKim Marneth170: LDB 4*Final B [6]07:54,421st
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+Final B [3]06:20,613rd
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Final A [3]06:14,443rd
ASOAsoposKim Marneth170: LDB 4*Heat 2[4]07:53,004th
ASOAsoposLisa Bloemberg137: DB 8+Heat 2[3]06:57,431st
ASOAsoposBas Rexwinkel112: B 8+Heat 1[3]06:29,654th
ASOAsoposTom Schroot124: LB 8+Heat 1[7]06:29,082nd
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+Final B [6]06:36,031st
ASOAsoposKim Marneth027: LDEj 4*Final B [6]08:08,053rd
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+Final A [7]07:04,613rd
ASOAsoposTom Schroot016: LEj 8+Heat 2[4]06:27,395th
ASOAsoposBas Rexwinkel008: Ej 8+Heat 2[3]06:32,535th
ASOAsoposKim Marneth027: LDEj 4*Heat 2[3]08:00,195th
ASOAsoposLisa Bloemberg024: DEj 8+Heat 2[6]07:04,242nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposTom Schroot042: LEj 8+ (EJK)Final B [5]06:36,746th
ASOAsoposLisa Bloemberg043: DEj 8+ (EJK)Final A [5]07:12,615th
ASOAsoposLisa Kantil044: LDEj 4* (EJK)Final B [5]07:56,961st
ASOAsoposTom Schroot042: LEj 8+ (EJK)Semifinal 1[2]06:26,644th
ASOAsoposLisa Bloemberg043: DEj 8+ (EJK)Semifinal 2[4]07:03,481st
ASOAsoposLisa Kantil044: LDEj 4* (EJK)Repechage 2[3]08:22,883rd
ASOAsoposBas Rexwinkel041: Ej 8+ (EJK)Repechage 2[4]06:58,615th
ASOAsoposLisa Kantil044: LDEj 4* (EJK)Heat 1[3]08:37,553rd
ASOAsoposTom Schroot042: LEj 8+ (EJK)Heat 3[6]06:58,453rd
ASOAsoposBas Rexwinkel041: Ej 8+ (EJK)Heat 4[6]06:48,033rd
ASOAsoposLisa Bloemberg043: DEj 8+ (EJK)Heat 2[3]07:28,851st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposLisa Bloemberg004: Dames AchtFinal A [1]06:58,965th
ASOAsoposTom Schroot003: Lichte AchtHeat 3[1]06:36,753rd
ASOAsoposLisa Bloemberg004: Dames AchtHeat 2[5]07:14,142nd
ASOAsoposLisa Kantil005: Lichte Dames VierHeat 2[3]08:10,965th
ASOAsoposBas Rexwinkel002: Jonge AchtHeat 2[1]06:42,453rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposEmily van t Wout118: W 1xFinal C [1]08:11,333rd
ASOAsoposEmily van t Wout118: W 1xRepechage 2[5]08:18,825th
ASOAsoposEmily van t Wout118: W 1xHeat 2[4]08:19,765th