Thom van den Anker

151 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRutger Bianchi110: LM 4-Final A [1]06:25,306th
AEGAegirRutger Bianchi110: LM 4-Heat 2[4]06:26,833rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRutger Bianchi117: LO 4-Final A [3]06:21,831st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJoris Admiraal123: LB 1xFinal B [6]09:07,835th
AEGAegirMarnix Reijgersberg114: LSA 2-Final A [2]07:52,215th
AEGAegirJoris Admiraal123: LB 1xHeat 1[6]08:15,654th
AEGAegirMarnix Reijgersberg114: LSA 2-Heat 2[7]07:13,383rd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam121: LN 2-Final A [6]07:25,333rd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam121: LN 2-Final A [3]08:40,605th
AEGAegirAmoz Dubbeldam121: LN 2-Heat 1[3]08:51,022nd
AEGAegirAmoz Dubbeldam010: LO 2-Final A [6]07:53,103rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam010: LO 2-Heat 2[5]08:24,442nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Amoz Dubbeldam121: LN 2-Final A [6]07:23,031st
AEGAegirJacob Faber123: LB 1xFinal A [7]08:09,644th
AEGAegirJacob Faber123: LB 1xHeat 1[4]08:13,693rd
AEGAegir 2Amoz Dubbeldam010: LO 2-Final A [3]07:48,425th
AEGAegir 1Tobias Vervliet010: LO 2-Heat 2[5]07:34,055th
AEGAegir 2Amoz Dubbeldam010: LO 2-Heat 1[6]07:12,572nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHans Beukers120: LN 4-Final A [4]06:52,344th
AEGAegirHans Beukers120: LN 4-Heat 1[3]07:01,741st
AEGAegirHans Beukers013: LDev 4-Final B [4]06:36,232nd
AEGAegirHans Beukers013: LDev 4-Heat 1[6]06:40,004th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHans Beukers120: LN 4-Final A [4]06:44,802nd
AEGAegirTobias Vervliet121: LN 2-Heat 2[1]07:36,804th
AEGAegirHans Beukers120: LN 4-Heat 2[3]06:47,662nd
AEGAegirHans Beukers013: LDev 4-Final B [1]06:46,634th
AEGAegirHans Beukers013: LDev 4-Heat 1[4]06:53,113rd
AEGAegirTobias Vervliet010: LO 2-Heat 2[2]07:39,214th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Aegir 2Jorrit Kortink111: LSA 2-Final A [5]07:00,462nd
GYAGyas/Aegir 1Henk Jan Scholten111: LSA 2-Final A [3]06:50,821st
GYAGyas/AegirDaan Peeters010: LSA 4-Final A [5]06:19,291st
AEGAegirTobias Vervliet013: LO 2-Heat 2[5]07:37,585th
GYAGyas/Aegir 2Henk Jan Scholten102: SA 2-Heat 4[7]07:03,655th
GYAGyas/Aegir 1Jorrit Kortink102: SA 2-Heat 3[7]07:09,425th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirDaan Peeters005: LH 1e divisie 8+Time Trial 26:59,165th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round D 15:32,54th
GYAGyas/AegirAmoz Dubbeldam006: LH3eDiv8+Round D 16:39,53rd
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round C 02:08,96th
GYAGyas/AegirAmoz Dubbeldam006: LH3eDiv8+Round C 02:15,33rd
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round B 00:38,74th
GYAGyas/AegirAmoz Dubbeldam006: LH3eDiv8+Round B 00:41,02nd
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round A 07:29,76th
GYAGyas/AegirAmoz Dubbeldam006: LH3eDiv8+Round A 07:57,92nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Final A [7]06:19,663rd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Final A [4]06:59,393rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Heat 1[3]06:53,791st
AEGAegir/LagaAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Final B [3]07:21,234th
AEGAegir/LagaAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Heat 2[4]07:43,765th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam124: LB 8+Heat 2[5]06:36,293rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam021: LEj 8+Final B [4]07:14,463rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam021: LEj 8+Heat 1[5]06:53,744th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Heat 1[3]06:27,674th
AEGAegirAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Final B [3]06:33,714th
AEGAegirAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Heat 1[5]06:37,664th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Final B 06:19,063rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Heat 206:18,302nd
AEGAegirAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Heat 306:19,173rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam122: LB 8+Heat 1[5]06:21,034th
AEGAegirAmoz Dubbeldam017: LEj 8+Final B [4]06:57,736th
AEGAegirAmoz Dubbeldam017: LEj 8+Heat 3[4]06:40,083rd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam003: Lichte AchtHeat 1[5]06:42,874th