Lieke Brons

587 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRémy de Jong116: LSA 8+ (NSK)Final A [5]06:11,716th
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Final A [5]06:06,174th
GYAGyas 1Ivet Panjer128: DSA 8+ (NSK)Final A [1]06:47,136th
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Heat 2[5]06:01,811st
GYAGyas 2Iris Lechner128: DSA 8+ (NSK)Heat 1[4]07:08,094th
GYAGyas 1Ivet Panjer128: DSA 8+ (NSK)Heat 1[3]06:55,613rd
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+ (EJK)Final A [1]06:04,633rd
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4* (EJK)Final A [4]07:22,212nd
GYAGyasFloor Metz026: LDB 2xFinal A [4]07:50,161st
GYAGyasIvet Panjer024: DEj 8+ (EJK)Final A [5]06:40,012nd
GYAGyasDaniëlle Kroeze023: DDev 4- (DK)Final A [1]07:44,096th
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+ (EJK)Heat 2[2]06:04,663rd
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[5]06:01,494th
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4* (EJK)Heat 1[6]07:26,861st
GYAGyasIvet Panjer024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[1]06:45,462nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/SkøllRémy de Jong116: LSA 8+Final A [4]06:15,955th
GYAGyasFloor Metz140: LDN 2xFinal A [1]08:10,806th
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Final A [6]06:03,242nd
GYAGyasIvet Panjer128: DSA 8+Final A [1]06:48,886th
GYAGyasFloor Metz140: LDN 2xHeat 1[5]07:58,903rd
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Heat 1[4]06:11,093rd
GYAGyasIvet Panjer128: DSA 8+Heat 1[3]
GYAGyasDaniëlle Kroeze133: DN 4-Heat 2[4]07:45,955th
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+Final A [3]06:01,101st
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+Final B [5]06:07,093rd
GYAGyasFloor Metz170: LDB 2xFinal A [4]08:02,553rd
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4*Final A [6]07:18,471st
GYAGyasIvet Panjer024: DEj 8+Final A [5]06:48,925th
GYAGyasDaniëlle Kroeze023: DDev 4-Final B [5]07:47,092nd
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+Heat 1[2]06:02,482nd
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+Heat 1[6]05:59,274th
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4*Heat 1[2]07:26,971st
GYAGyasIvet Panjer024: DEj 8+Heat 2[2]06:51,421st
GYAGyasDaniëlle Kroeze023: DDev 4-Heat 2[2]07:46,555th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [1]
GYAGyasIvet Panjer024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [2]
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]
GYAGyasLisan Sentker027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Final A [2]
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]
GYAGyasLisan Sentker027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:59,712nd
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:58,185th
GYAGyasIvet Panjer024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:21,786th
GYAGyas 1Daniëlle Kroeze023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:42,989th
GYAGyasLisan Sentker027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:38,662nd
GYAGyasFloor Metz026: LDDev 2x (1000m Knock Out)Time Trial 03:57,5911th
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Final A [4]06:08,422nd
GYAGyasFloor Metz175: LDB 2xFinal A [3]08:09,473rd
GYAGyasLisan Sentker174: LDB 4*Final A [1]07:26,781st
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Heat 3[1]06:06,921st
GYAGyasFloor Metz175: LDB 2xHeat 1[4]08:06,261st
GYAGyasLisan Sentker174: LDB 4*Heat 2[1]07:32,091st
GYAGyasDaniëlle Kroeze131: DN 4-Heat 3[3]07:40,443rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman136: MFm 8+Final A [2]06:10,973rd
GYAGyasRémy de Jong135: LMFm 8+Final A [1]06:10,841st
GYAGyasIvet Panjer134: WFm 8+Final A [2]06:52,871st
GYAGyasLisan Sentker133: LWFm 4xFinal A [1]07:31,252nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Final A [5]06:18,246th
GYAGyasIvet Panjer128: DSA 8+Final A [5]06:44,183rd
GYAGyasLisan Sentker161: LDB 4*Final A [5]07:37,825th
GYAGyasCoen van den Hoek104: SA 8+Heat 2[6]06:07,694th
GYAGyasFloor Metz140: LDN 2xHeat 2[5]08:02,405th
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Heat 2[3]06:09,371st
GYAGyasLisan Sentker161: LDB 4*Heat 3[4]07:34,982nd
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:06,871st
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:03,523rd
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:36,361st
GYAGyasIris Hochstenbach027: LDDev 2x (Development Klassement)Final B [3]07:59,183rd
GYAGyasIvet Panjer024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:44,252nd
GYAGyasJitske Meijer022: DN 4+Final A [5]07:59,325th
GYAGyasJitske Meijer022: DN 4+Heat 2[3]07:51,562nd
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:08,601st
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:35,613rd
GYAGyasIris Hochstenbach027: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]08:02,733rd
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:09,072nd
GYAGyasIvet Panjer024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]06:53,261st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Final A [2]06:45,256th
GYAGyasRémy de Jong124: LB 8+Final A [5]06:42,061st
GYAGyasIris Lechner135: DB 4+Final A [4]08:03,591st
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Heat 2[4]06:25,872nd
GYAGyasRémy de Jong124: LB 8+Heat 1[2]06:28,851st
GYAGyasIris Lechner135: DB 4+Heat 1[4]07:55,661st
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+Final A [4]06:25,411st
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+Final B [4]06:30,534th
GYAGyasBine Schoenmaker028: LDEj 4*Final A [6]07:24,251st
GYAGyasIvet Panjer024: DEj 8+Final A [4]06:45,222nd
GYAGyasVivienne Jorna022: DN 4+Final A [6]08:01,995th
GYAGyasRémy de Jong016: LEj 8+Heat 3[7]06:17,901st
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+Heat 3[4]06:19,703rd
GYAGyasBine Schoenmaker028: LDEj 4*Heat 3[2]07:38,822nd
GYAGyas 2Guyonne Schuch073: LDB 1xHeat 2[5]08:55,814th
GYAGyasIvet Panjer024: DEj 8+Heat 3[6]06:54,961st
GYAGyasVivienne Jorna022: DN 4+Heat 1[4]07:55,343rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasFloor Metz132: DN 2xFinal A [6]
GYAGyasFloor Metz257: LDDev 2x (DK)Repechage [7]
GYAGyasIris Lechner135: DB 4+Heat 1[7]
GYAGyasVivienne Jorna022: DN 4+Final A [7]10:05,595th
GYAGyasVivienne Jorna022: DN 4+Heat 1[3]08:59,043rd
GYAGyasRémy de Jong254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:33,874th
GYAGyasFloor Metz257: LDDev 2x (DK)Time Trial 08:37,297th
GYAGyasLisan Sentker258: LDEj 4* (Ejk)Time Trial 07:55,582nd
GYAGyasSem Hulsman252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:13,791st
GYAGyasIvet Panjer256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:03,683rd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman002: Jonge AchtFinal A [5]07:01,376th
GYAGyasIvet Panjer004: Dames AchtFinal A [2]07:33,691st
GYAGyasSem Hulsman002: Jonge AchtHeat 3[4]06:22,031st
GYAGyasVivienne Jorna042: DB 4+Heat 1[4]07:55,804th
GYAGyasBine Schoenmaker005: Lichte Dames VierHeat 2[3]07:44,463rd
GYAGyasIvet Panjer004: Dames AchtHeat 1[1]06:55,691st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Jos van de Wolfshaar123: LB 4+Final A [2]07:04,005th
GYAGyas 1Sjoerd Jansman123: LB 4+Final A [3]06:55,273rd
GYAGyas (NSK)Nienke van der Laan128: DSA 8+ (NSK)Final A [6]06:42,173rd
GYAGyasDouwe Bakker162: N 2+ (Platvoetbokaal)Final A [5]07:53,924th
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel138: LDSA 4xFinal A [5]07:41,273rd
GYAGyasErnst Rodenburg106: O 4+Final A [3]06:34,581st
GYAGyasRémy de Jong170: HTal 8+Final A [5]06:49,156th
GYAGyasAnna van Prooijen171: DTal 8+Final A [4]07:08,911st
GYAGyasSaskia Mulder172: DTal 4*Final A [1]08:30,214th
GYAGyas 2Jos van de Wolfshaar123: LB 4+Heat 2[6]07:12,272nd
GYAGyas 1Sjoerd Jansman123: LB 4+Heat 1[3]07:05,661st
GYAGyas (NSK)Nienke van der Laan128: DSA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:59,253rd
GYAGyasFrederiek van Rij135: DB 4+Heat 2[1]08:20,875th
GYAGyasDouwe Bakker162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[2]08:31,922nd
GYAGyasErnst Rodenburg106: O 4+Heat 1[2]06:48,971st
GYAGyasRémy de Jong170: HTal 8+Heat 3[6]06:43,162nd
GYAGyasAnna van Prooijen171: DTal 8+Heat 1[3]07:17,871st
GYAGyasErnst Rodenburg008: Ej 8+ (EJK)Final A [3]05:50,421st
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4* (EJK)Final A [4]07:21,694th
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+ (EJK)Final A [4]06:27,082nd
GYAGyasSigrid Broeze023: DDev 4- (DK)Final B [5]07:34,424th
GYAGyasInge Huberts052: DSA 2+Heat 2[3]
GYAGyasErnst Rodenburg008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[2]05:56,201st
GYAGyas 1Ids Dijkstra014: LN 4+Heat 2[3]06:59,364th
GYAGyas 2Jos van de Wolfshaar014: LN 4+Heat 1[5]06:57,984th
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4* (EJK)Heat 1[6]07:19,821st
GYAGyas 2Anna Koerhuis028: LDN 2xHeat 2[5]07:57,005th
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[6]06:49,211st
GYAGyasSigrid Broeze023: DDev 4- (DK)Heat 3[6]07:43,305th
GYAGyasRobbert van der Mijn006: N 4+Heat 3[4]07:11,875th
GYAGyasFrederiek van Rij022: DN 4+Heat 1[4]08:11,833rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTijmen Mennink136: MFm 8+Final A [6]06:04,402nd
GYAGyas/HunzeNienke van der Laan135: WFm 8+Final A [5]06:55,384th
GYAGyasPauline den Haan133: LWFm 4xFinal A [5]07:40,164th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final B [2]03:13,931st
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [3]03:38,902nd
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Final C [3]04:07,823rd
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]03:29,771st
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:09,032nd
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:44,992nd
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:17,961st
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]02:57,711st
GYAGyasIds Dijkstra016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:06,1510th
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:42,495th
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:14,643rd
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,283rd
GYAGyasFrederiek van Rij022: DN 4+Heat 1[4]08:02,773rd
GYAGyasIds Dijkstra124: LB 8+Heat 2[2]06:30,773rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasNienke van der Laan129: DSA 8+ (NK)Final A [5]06:51,895th
GYAGyasPauline den Haan142: LDB 4*Final A [3]07:30,861st
GYAGyasTijmen Mennink112: B 8+Final A [4]06:01,131st
GYAGyasSigrid Broeze130: DO 4-Final A [2]07:24,534th
GYAGyasIds Dijkstra124: LB 8+Final A [2]06:18,506th
GYAGyasNienke van der Laan129: DSA 8+ (NK)Heat 1[2]06:45,892nd
GYAGyas 1Mara Hupkes140: LDN 2xHeat 1[5]08:15,754th
GYAGyasPauline den Haan142: LDB 4*Heat 1[3]07:45,211st
GYAGyasTijmen Mennink112: B 8+Heat 1[5]06:03,121st
GYAGyasIds Dijkstra124: LB 8+Heat 2[6]06:13,752nd
GYAGyasIds Dijkstra016: LEj 8+Final A [1]06:16,146th
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Final A [6]05:50,522nd
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*Final B [3]07:38,104th
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+Final A [6]06:31,112nd
GYAGyasIds Dijkstra016: LEj 8+Heat 3[2]06:10,142nd
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Heat 3[4]06:01,752nd
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*Heat 1[4]07:38,924th
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+Heat 2[4]06:46,512nd
GYAGyasJasminke Meester022: DN 4+Heat 2[4]08:08,294th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasPauline den Haan142: LDN 4*Final A [6]07:46,663rd
GYAGyasNienke van der Laan129: DSA 8+Final A [4]07:02,344th
GYAGyasTijmen Mennink112: B 8+Final A [5]06:05,442nd
GYAGyasIds Dijkstra124: LB 8+Final A [6]06:20,793rd
GYAGyasPauline den Haan142: LDN 4*Heat 1[4]07:42,442nd
GYAGyasTijmen Mennink112: B 8+Heat 3[7]06:02,121st
GYAGyasIds Dijkstra124: LB 8+Heat 1[4]06:20,452nd
GYAGyasSigrid Broeze132: DN 4-Heat 2[4]07:31,614th
GYAGyasIds Dijkstra016: LEj 8+Final B [4]07:14,652nd
GYAGyas 1Anna Koerhuis053: LDB 1xFinal B [2]10:55,185th
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Final A [4]06:42,051st
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*Final B [4]08:31,711st
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+Final A [4]07:31,891st
GYAGyasPaulien van Dorp022: DN 4+Final A [4]08:56,332nd
GYAGyas 1Anna Koerhuis053: LDB 1xHeat 2[5]11:17,156th
GYAGyasIds Dijkstra016: LEj 8+Heat 1[3]07:27,163rd
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Heat 2[4]07:04,051st
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*Heat 2[5]08:56,144th
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+Heat 2[3]07:27,841st
GYAGyasSigrid Broeze023: DDev 4-Heat 2[2]08:05,345th
GYAGyasPaulien van Dorp022: DN 4+Heat 1[6]08:22,541st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasPauline den Haan170: LDB 4*Final A [6]07:50,764th
GYAGyasIds Dijkstra124: LB 8+Final A [2]06:16,345th
GYAGyasPauline den Haan170: LDB 4*Heat 2[6]07:49,742nd
GYAGyasIds Dijkstra124: LB 8+Heat 2[4]06:27,413rd
GYAGyasIds Dijkstra016: LEj 8+Final A [7]06:38,486th
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Final A [5]06:15,031st
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*Final A [3]08:03,433rd
GYAGyas 1Anna Koerhuis026: LDDev 2xFinal B [7]08:38,594th
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+Final A [3]06:53,762nd
GYAGyasSigrid Broeze022: DN 4+Final A [6]07:56,922nd
GYAGyasIds Dijkstra016: LEj 8+Heat 2[2]06:22,533rd
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+Heat 3[4]06:08,651st
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*Heat 2[7]07:52,592nd
GYAGyas 1Anna Koerhuis026: LDDev 2xHeat 2[6]08:35,815th
GYAGyasNienke van der Laan024: DEj 8+Heat 3[3]07:04,631st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasErnst Rodenburg041: Ej 8+ (EJK)Final A [5]06:10,601st
GYAGyasIds Dijkstra042: LEj 8+ (EJK)Final B [7]06:30,814th
GYAGyasNienke van der Laan043: DEj 8+ (EJK)Final A [6]06:57,523rd
GYAGyasMette Lammertink044: LDEj 4* (EJK)Final A [7]07:53,365th
GYAGyas 2Mara Hupkes034: LDDev 2x (DK)Final B [3]08:36,985th
GYAGyasSigrid Broeze218: DB 4+Final A [3]08:01,222nd
GYAGyas 1Mara Hupkes220: LDN 2xFinal A [3]08:25,095th
GYAGyasErnst Rodenburg041: Ej 8+ (EJK)Semifinal 1[5]06:08,411st
GYAGyasIds Dijkstra042: LEj 8+ (EJK)Semifinal 1[3]06:34,596th
GYAGyasNienke van der Laan043: DEj 8+ (EJK)Semifinal 1[6]07:01,933rd
GYAGyasNienke van der Laan043: DEj 8+ (EJK)Repechage 1[4]07:17,071st
GYAGyas 2Mara Hupkes034: LDDev 2x (DK)Repechage 1[6]08:57,845th
GYAGyasMette Lammertink044: LDEj 4* (EJK)Repechage 1[3]08:12,932nd
GYAGyasSigrid Broeze112: DN 4+Final A [3]08:17,731st
GYAGyas 2Mara Hupkes034: LDDev 2x (DK)Heat 1[7]09:43,085th
GYAGyasMette Lammertink044: LDEj 4* (EJK)Heat 2[4]08:23,233rd
GYAGyasIds Dijkstra042: LEj 8+ (EJK)Heat 1[5]07:16,534th
GYAGyasErnst Rodenburg041: Ej 8+ (EJK)Heat 3[5]06:37,581st
GYAGyasNienke van der Laan043: DEj 8+ (EJK)Heat 3[6]07:30,263rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMette Lammertink005: Lichte Dames VierFinal A [2]07:56,703rd
GYAGyasNienke van der Laan004: Dames AchtFinal A [3]06:45,461st
GYAGyasSigrid Broeze042: DB 4+Final A [2]08:17,153rd
GYAGyasNienke van der Laan004: Dames AchtHeat 1[4]07:04,091st
GYAGyasMette Lammertink005: Lichte Dames VierHeat 2[2]07:57,712nd
GYAGyasErnst Rodenburg002: Jonge AchtHeat 4[1]06:20,933rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+ (NSK)Final A [7]06:07,186th
GYAGyas 1Sarika Hogendoorn141: LDN 2xFinal A [6]08:04,404th
GYAGyas (NSK)Paulien van Dorp129: DSA 8+ (NSK)Final A [7]06:58,093rd
GYAGyasSybren Visser122: LN 2xFinal A [7]07:08,562nd
GYAGyasVincent de Vegt162: N 2+ (Platvoetbokaal)Final A [7]08:04,054th
GYAGyas 1Sybren Visser119: LO 4+Final A [4]07:19,976th
GYAGyas 2Nils Meijer119: LO 4+Final A [2]07:02,302nd
GYAGyasLammert Bakker107: O 4+Final A [3]06:57,473rd
GYAGyasJan Willem Veeningen112: B 4+Final A [2]06:50,202nd
GYAGyasKim Ehntholt135: DN 2xFinal A [5]07:44,001st
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:18,183rd
GYAGyas 1Berend van der Lee104: SA 8+ (NSK)Heat 2[7]06:11,183rd
GYAGyas 1Sarika Hogendoorn141: LDN 2xHeat 2[5]08:20,732nd
GYAGyas 2Sabine de Haan141: LDN 2xHeat 1[5]08:25,433rd
GYAGyas (NSK)Paulien van Dorp129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[6]06:58,933rd
GYAGyasVincent de Vegt162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[4]08:08,243rd
GYAGyasJan Willem Veeningen112: B 4+Heat 1[4]07:05,832nd
GYAGyasKim Ehntholt135: DN 2xHeat 2[6]07:50,721st
GYAGyasMerel Billet053: DSA 2+Final A [6]09:07,355th
GYAGyasSarika Hogendoorn061: LDEj 4*Final A [3]07:47,994th
GYAGyasWouter Levinga014: LEj 8+Final A [3]06:01,281st
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Final A [3]05:50,811st
GYAGyasRosalie Klaver021: DEj 8+Final A [7]06:48,315th
GYAGyasArwen Kamphuis019: DN 4+Final A [4]07:30,321st
GYAGyasJan Willem Veeningen005: N 4+Final A [7]06:52,116th
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Heat 1[6]06:00,161st
GYAGyasWouter Levinga014: LEj 8+Heat 1[2]06:07,222nd
GYAGyasRosalie Klaver021: DEj 8+Heat 1[3]06:47,993rd
GYAGyasJan Willem Veeningen005: N 4+Heat 3[7]06:53,982nd
GYAGyasArwen Kamphuis019: DN 4+Heat 3[6]07:42,051st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBerend van der Lee137: MFm 8+Final A [3]05:51,674th
GYAGyasRosalie Klaver136: WFm 8+Final A [3]06:33,803rd
GYAGyas/NeptunusWouter Levinga135: LMFm 8+Final A [1]05:57,561st

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/NeptunusRoeland Prak116: LSA 8+Final A [2]06:20,823rd
GYAGyasWouter Levinga116: LSA 8+Final A [5]06:18,522nd
GYAGyas 1Sarika Hogendoorn142: LDEj 2xFinal B [4]08:09,811st
GYAGyasArwen Kamphuis136: DB 4+Final A [6]07:40,686th
GYAGyasJan Willem Veeningen106: O 4+Final A [2]06:54,564th
GYAGyas 1Sarika Hogendoorn142: LDEj 2xHeat 1[5]08:08,394th
GYAGyasArwen Kamphuis136: DB 4+Heat 1[1]07:48,963rd
GYAGyasJan Willem Veeningen111: B 4+Heat 2[3]06:59,264th
GYAGyas/NeptunusWouter Levinga014: LEj 8+Final A [2]06:10,823rd
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Final A [2]06:03,001st
GYAGyasJan Willem Veeningen005: N 4+Final A [1]07:02,435th
GYAGyasPaulien van Dorp021: DEj 8+Final A [3]06:48,163rd
GYAGyas/NeptunusWouter Levinga014: LEj 8+Heat 3[4]06:19,011st
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Heat 1[2]05:59,311st
GYAGyasJan Willem Veeningen005: N 4+Heat 2[5]06:51,872nd
GYAGyasPaulien van Dorp021: DEj 8+Heat 2[6]06:50,071st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasWouter Levinga116: LSA 8+Final A [5]06:41,152nd
GYAGyasSarika Hogendoorn156: LDEj 2xFinal A [7]09:03,896th
GYAGyas/SkadiFemke Dijkstra156: LDEj 2xFinal B [4]09:17,235th
GYAGyasPaulien van Dorp138: DB 8+Final A [4]07:26,751st
GYAGyas 1Arwen Kamphuis137: DB 4+Final A [4]08:04,466th
GYAGyasFabian Schurink107: O 4+Final A [7]07:13,364th
GYAGyasBerend van der Lee104: SA 8+Heat 1[4]06:09,554th
GYAGyas/SkadiFemke Dijkstra156: LDEj 2xHeat 1[6]08:34,764th
GYAGyasSarika Hogendoorn156: LDEj 2xHeat 1[2]08:29,053rd
GYAGyasPaulien van Dorp138: DB 8+Heat 2[5]06:48,691st
GYAGyas 1Arwen Kamphuis137: DB 4+Heat 2[7]07:46,041st
GYAGyasFabian Schurink107: O 4+Heat 1[6]06:58,513rd
GYAGyas/NeptunusWouter Levinga014: LEj 8+Final A [4]06:10,581st
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Final A [5]06:00,001st
GYAGyasSarika Hogendoorn085: LDEj 4*Final A [6]07:59,526th
GYAGyasPaulien van Dorp021: DEj 8+Final A [4]06:43,184th
GYAGyas/NeptunusWouter Levinga014: LEj 8+Heat 1[3]06:16,501st
GYAGyasBerend van der Lee007: Ej 8+Heat 3[2]06:16,271st
GYAGyasPaulien van Dorp021: DEj 8+Heat 2[3]07:24,191st
GYAGyasFabian Schurink005: N 4+Heat 2[5]07:43,145th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRobin Potze104: SA 8+Final A [5]06:00,345th
GYAGyasSybren Visser116: LSA 8+Final A [4]06:11,304th
GYAGyasPaulien van Dorp137: DB 8+Final A [4]06:39,012nd
GYAGyasRueben Lagas106: O 4+Final A [6]06:56,173rd
GYAGyas/VidarSarika Hogendoorn024: LDEj 4* (EJK)Final A [5]07:55,505th
GYAGyasRobin Potze104: SA 8+Heat 1[5]05:55,621st
GYAGyasPaulien van Dorp137: DB 8+Heat 2[4]06:41,631st
GYAGyas/ArgoRosalie Klaver136: DB 4+Heat 2[6]07:56,215th
GYAGyasSybren Visser014: LEj 8+ (EJK)Final B [7]06:15,731st
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (EJK)Final A [4]05:58,271st
GYAGyasSarika Hogendoorn142: LDEj 2x (EJK)Final B [4]08:26,485th
GYAGyasPaulien van Dorp021: DEj 8+ (EJK)Final A [5]06:45,792nd
GYAGyasSybren Visser014: LEj 8+ (EJK)Heat 3[3]06:15,364th
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (EJK)Heat 2[4]06:01,631st
GYAGyasSarika Hogendoorn142: LDEj 2x (EJK)Heat 1[7]08:17,954th
GYAGyasPaulien van Dorp021: DEj 8+ (EJK)Heat 1[7]06:45,331st
GYAGyas/ArgoRosalie Klaver019: DN 4+Heat 3[3]08:14,764th
GYAGyasRueben Lagas005: N 4+Heat 1[7]07:14,195th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]02:57,891st
GYAGyasPaulien van Dorp021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final B [3]03:25,582nd
GYAGyas/ArgoSarika Hogendoorn024: LDEj 4* (1000m Knock Out)Final C [3]04:03,772nd
GYAGyasSybren Visser014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [1]03:07,241st
GYAGyasPaulien van Dorp021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:30,052nd
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:00,771st
GYAGyasJan Willem Veeningen005: N 4+Final A [4]07:43,684th
GYAGyas 2Rosalie Klaver019: DN 4+Heat 2[3]08:26,383rd
GYAGyasPaulien van Dorp021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:23,291st
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]02:58,901st
GYAGyasSybren Visser014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]03:05,212nd
GYAGyasPaulien van Dorp021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:24,755th
GYAGyasSybren Visser014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:11,878th
GYAGyas/ArgoSarika Hogendoorn024: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 04:00,696th
GYAGyasRobin Potze007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:00,501st
GYAGyasJan Willem Veeningen005: N 4+Heat 2[2]07:17,192nd
GYAGyasSarika Hogendoorn142: LDEj 2xFinal B [2]08:29,293rd
GYAGyasPaulien van Dorp137: DB 8+Final A [3]06:54,063rd
GYAGyasJan Willem Veeningen106: O 4+Final A [2]06:56,982nd
GYAGyasSarika Hogendoorn142: LDEj 2xHeat 3[2]08:15,222nd
GYAGyas/ArgoLinda Schoorl142: LDEj 2xHeat 2[2]08:24,853rd
GYAGyasPaulien van Dorp137: DB 8+Heat 2[4]06:45,481st
GYAGyas 2Robin Potze188: O 8+Heat 2[3]06:14,883rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasFabian Schurink106: N 4+Final A [1]07:29,405th
GYAGyasSarika Hogendoorn123: LDEj 2xHeat 2[1]09:07,525th
GYAGyasRobin Potze101: B 8+Heat 3[4]06:17,141st
GYAGyasFabian Schurink106: N 4+Heat 1[2]
GYAGyasPaulien van Dorp103: DB 8+Heat 1[2]07:05,362nd
GYAGyasRobin Potze001: Ej 8+Final A [3]07:11,971st
GYAGyasPaulien van Dorp003: DEj 8+Final A [3]07:52,491st
GYAGyasSybren Visser002: LEj 8+Heat 2[2]07:10,553rd
GYAGyas/VidarSarika Hogendoorn020: LDEj 4*Heat 2[3]08:44,353rd
GYAGyasRobin Potze001: Ej 8+Heat 2[5]06:36,931st
GYAGyasPaulien van Dorp003: DEj 8+Heat 2[5]07:26,911st
GYAGyas 2Rosalie Klaver010: DB 4+Heat 2[4]09:08,896th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRobin Potze002: Jonge AchtFinal A [3]06:16,242nd
GYAGyasSybren Visser003: Lichte AchtFinal A [4]06:17,101st
GYAGyasSarika Hogendoorn060: LDEj 4*Final A [1]08:00,355th
GYAGyasSybren Visser003: Lichte AchtHeat 1[6]06:29,981st
GYAGyasFabian Schurink040: N 4+Heat 1[2]07:28,605th
GYAGyasPaulien van Dorp004: Dames AchtHeat 2[2]07:16,655th
GYAGyasRobin Potze002: Jonge AchtHeat 2[6]06:24,451st
GYAGyasEline Feitsma054: DB 4+Heat 1[4]08:08,395th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJara Jonker138: DB 8+Final A [4]07:35,183rd
GYAGyasBart Wolters112: B 4+Final A [3]07:15,403rd
GYAGyasJara Jonker138: DB 8+Heat 2[6]07:27,151st
GYAGyasBart Wolters112: B 4+Heat 1[6]07:14,432nd
GYAGyas 1Just van der Endt012: LN 4+Final A [2]07:21,053rd
GYAGyasJara Jonker021: DEj 8+Final B [3]07:23,091st
GYAGyasBart Wolters005: N 4+Final A [3]07:28,415th
GYAGyas 1Just van der Endt012: LN 4+Heat 2[6]07:17,093rd
GYAGyas 2Roeland Prak012: LN 4+Heat 1[7]07:27,194th
GYAGyas/HunzeMarkus Nolden007: Ej 8+Heat 1[7]06:13,743rd
GYAGyasJara Jonker021: DEj 8+Heat 2[5]07:11,624th
GYAGyasBart Wolters005: N 4+Heat 3[7]07:07,182nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden136: MFm 8+Final A [6]05:48,491st
GYAGyasJara Jonker135: WFm 8+Final A [5]06:48,046th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJara Jonker138: DB 8+Final A [3]07:43,653rd
GYAGyasRoeland Prak125: LB 8+Final A [4]07:39,835th
GYAGyasBart Wolters112: B 4+Final A [3]07:49,872nd
GYAGyasJara Jonker138: DB 8+Heat 2[4]08:24,071st
GYAGyasBart Wolters112: B 4+Heat 1[3]08:06,981st
GYAGyasRoeland Prak014: LEj 8+Final B [1]07:28,925th
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Final A [5]06:40,763rd
GYAGyasJara Jonker021: DEj 8+Final A [1]07:59,975th
GYAGyasBart Wolters005: N 4+Final A [1]07:55,595th
GYAGyasRoeland Prak014: LEj 8+Heat 2[1]07:42,805th
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Heat 2[1]06:58,952nd
GYAGyasJara Jonker021: DEj 8+Heat 1[2]08:15,023rd
GYAGyasBart Wolters005: N 4+Heat 3[4]08:41,122nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRoeland Prak124: LB 8+Final A [7]06:45,786th
GYAGyasBart Wolters111: B 4+Final A [7]07:31,476th
GYAGyasRoeland Prak124: LB 8+Heat 1[3]06:53,473rd
GYAGyasMarloes Krijnen136: DB 8+Heat 2[4]07:40,004th
GYAGyasKees Renting103: SA 8+Heat 2[6]06:39,736th
GYAGyasBart Wolters111: B 4+Heat 2[5]07:22,383rd
GYAGyasMarloes Krijnen030: DEj 8+Final B [7]07:45,864th
GYAGyasMarkus Nolden010: Ej 8+Final A [2]06:22,161st
GYAGyasRoeland Prak020: LEj 8+Final A [6]06:58,036th
GYAGyasMarloes Krijnen030: DEj 8+Heat 2[7]07:39,046th
GYAGyasMarkus Nolden010: Ej 8+Heat 2[5]06:38,473rd
GYAGyasRoeland Prak020: LEj 8+Heat 1[2]06:42,262nd
GYAGyasBart Wolters009: N 4+Heat 1[6]07:44,635th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom125: LB 8+Final A [2]07:26,846th
GYAGyasMarloes Krijnen138: DB 8+Final B [6]08:01,661st
GYAGyasBart Wolters112: B 4+Final A [3]08:00,343rd
GYAGyasKees Renting104: SA 8+Heat 2[3]07:03,984th
GYAGyasDavid Vroom125: LB 8+Heat 2[5]07:37,743rd
GYAGyasMarloes Krijnen138: DB 8+Heat 1[7]08:32,725th
GYAGyasBart Wolters112: B 4+Heat 1[3]08:07,972nd
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+Final B [2]07:26,473rd
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Final A [4]06:56,751st
GYAGyasMarloes Krijnen021: DEj 8+Final A [2]08:07,644th
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+Heat 1[6]07:17,095th
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+Heat 2[6]06:56,861st
GYAGyasMarloes Krijnen021: DEj 8+Heat 1[4]07:38,992nd
GYAGyasDamian Hermans005: N 4+Heat 1[3]07:40,315th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarloes Krijnen138: DB 8+Final A [3]07:21,743rd
GYAGyasDavid Vroom125: LB 8+Final B [1]06:26,961st
GYAGyasBart Wolters112: B 4+Final A [1]07:05,102nd
GYAGyasMarkus Nolden108: N 4-Final A [1]06:43,302nd
GYAGyasMarloes Krijnen138: DB 8+Heat 1[2]07:09,111st
GYAGyasDavid Vroom125: LB 8+Heat 2[4]06:38,744th
GYAGyas 2Bob de Ruijter111: B 1xHeat 3[2]08:20,044th
GYAGyasBart Wolters112: B 4+Heat 2[3]07:07,462nd
GYAGyasMarkus Nolden108: N 4-Heat 2[3]06:45,092nd
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]02:56,191st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]02:59,191st
GYAGyasMarloes Krijnen021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [1]03:26,282nd
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [1]03:02,681st
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]03:01,291st
GYAGyasMarloes Krijnen021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[2]03:28,092nd
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[2]03:10,532nd
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:54,451st
GYAGyasMarloes Krijnen021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:24,037th
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,126th
GYAGyasBart Wolters005: N 4+Heat 2[1]07:04,193rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden103: SA 8+ (Hoofdnr.)Final A [2]06:05,635th
GYAGyasDennis Weerdenburg111: B 4+Final A [5]07:05,692nd
GYAGyasAnne-Mare van Burgsteden136: DB 8+Heat 2[7]07:09,423rd
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (EJK)Final B [2]06:33,331st
GYAGyasAnne-Mare van Burgsteden021: DEj 8+ (EJK)Final B [2]07:50,282nd
GYAGyasMarkus Nolden007: Ej 8+ (EJK)Heat 1[7]06:49,223rd
GYAGyasAnne-Mare van Burgsteden021: DEj 8+ (EJK)Heat 2[6]07:59,123rd
GYAGyasDennis Weerdenburg004: N 4+Heat 2[7]07:36,095th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarkus Nolden002: Jonge AchtFinal A [4]06:11,701st
GYAGyasEva Ruiter004: Dames AchtFinal A [4]07:08,124th
GYAGyasDavid Vroom003: Lichte AchtHeat 1[2]06:35,913rd
GYAGyasEva Ruiter004: Dames AchtHeat 1[2]07:16,361st
GYAGyasMarkus Nolden002: Jonge AchtHeat 1[6]06:24,111st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Argo/VadaGert Jan van der Velde004: H 4e divisie 8+Time Trial 29:01,317th
GYAGyasMarkus Nolden004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:25,65th
GYAGyasDavid Vroom006: LH 4e divisie 8+Time Trial 28:33,28th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJust van der Endt062: LEj 8+Time Trial 19:51,37th
GYAGyasMarkus Nolden061: Ej 8+Time Trial 19:31,57th
GYAGyasMarloes Krijnen063: DEj 8+Time Trial 21:48,15th
GYAGyas/NereusAnne-Mare van Burgsteden031: DB 4+Time Trial 13:24,91st
GYAGyasKoen Borren028: B 4+Time Trial 11:40,91st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasGerbren Spoelstra111: B 1xFinal A [6]07:24,281st
GYAGyasJorn Thalen108: N 4-Final A [2]06:21,122nd
GYAGyasGerbren Spoelstra111: B 1xHeat 1[5]07:28,281st
GYAGyasJorn Thalen108: N 4-Heat 2[4]06:30,353rd
GYAGyas 1Jorn Thalen006: Dev 4-Final A [7]06:30,462nd
GYAGyasGerbren Spoelstra001: SA 1x (NSK)Final A [6]07:26,775th
GYAGyas 1Jorn Thalen006: Dev 4-Heat 2[5]06:28,683rd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Thalen108: N 4-Final A [7]07:25,211st
GYAGyasJorn Thalen006: Dev 4-Final A [6]07:16,035th
GYAGyasJorn Thalen006: Dev 4-Heat 1[5]07:15,062nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLucas Hafkenscheid111: B 1xFinal A [3]08:19,176th
GYAGyasJorn Thalen108: N 4-Final A [3]07:12,645th
GYAGyasLucas Hafkenscheid111: B 1xHeat 1[6]08:07,692nd
GYAGyasJorn Thalen108: N 4-Heat 2[5]07:11,582nd
GYAGyasJorn Thalen006: Dev 4-Heat 3[3]06:44,985th
GYAGyasLucas Hafkenscheid004: N 1xHeat 1[4]07:53,355th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLucas Hafkenscheid111: B 1xHeat 1[2]08:12,693rd
GYAGyasLucas Hafkenscheid004: N 1xHeat 2[1]08:12,944th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Thalen107: N 4-Heat 1[5]06:48,974th
GYAGyasJorn Thalen006: N 4+Final A [3]06:45,072nd
GYAGyasJorn Thalen006: N 4+Heat 2[2]06:58,272nd
GYAGyas 1Lucas Hafkenscheid007: B 1xHeat 1[4]08:13,244th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTim van de Vendel001: Oude VierFinal A [7]10:33,946th
GYAGyasJelle Vos040: N 4+Final A [3]07:02,803rd
GYAGyasTim van de Vendel001: Oude VierHeat 1[4]06:43,832nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasGerbren Spoelstra003: H 3e divisie 8+Time Trial 26:11,852nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasGerbren Spoelstra005: H3eDiv8+Round D 16:40,96th
GYAGyasGerbren Spoelstra005: H3eDiv8+Round C 02:14,46th
GYAGyasGerbren Spoelstra005: H3eDiv8+Round B 00:38,62nd
GYAGyasGerbren Spoelstra005: H3eDiv8+Round A 07:38,42nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Gerbren Spoelstra107: O 4+Final A [3]06:51,485th
GYAGyasGerbren Spoelstra104: SA 8+ (NSK)Heat 1[6]06:07,973rd
GYAGyas 2Gerbren Spoelstra107: O 4+Heat 2[5]06:53,982nd
GYAGyasGerbren Spoelstra007: Ej 8+Final A [3]06:08,794th
GYAGyasGerbren Spoelstra007: Ej 8+Heat 2[5]06:00,832nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasGeert Hemminga135: MFm 8+Final A [6]06:08,224th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasGeert Hemminga104: SA 8+Final A [5]06:44,605th
GYAGyasGeert Hemminga007: Ej 8+Final A [2]06:54,404th
GYAGyasGeert Hemminga007: Ej 8+Heat 2[4]07:32,782nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasGeert Hemminga112: B 8+Final A [4]06:15,581st
GYAGyasGeert Hemminga112: B 8+Heat 2[4]06:28,761st
GYAGyasGeert Hemminga011: Ej 8+Final A [2]06:42,532nd
GYAGyasGeert Hemminga011: Ej 8+Heat 2[4]06:44,742nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasGeert Hemminga113: B 8+Final A [5]06:09,793rd
GYAGyasGeert Hemminga113: B 8+Heat 1[5]06:05,911st
GYAGyasGeert Hemminga007: Ej 8+Final A [2]06:18,766th
GYAGyasGeert Hemminga007: Ej 8+Heat 1[5]06:07,932nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Thalen113: B 8+Heat 206:13,833rd
GYAGyasJorn Thalen007: Ej 8+Final B 06:01,992nd
GYAGyasJorn Thalen007: Ej 8+Heat 306:01,362nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Thalen111: B 8+Heat 1[4]06:16,106th
GYAGyasJorn Thalen008: Ej 8+Heat 3[4]06:23,955th

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Thalen002: Jonge AchtHeat 2[5]06:35,204th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Thalen004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:49,788th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasGeert Hemminga013: Ej 8+Time Trial 17:02,565th