Nina Wingens

168 races

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonKyra de Vries127: DSA 8+Final A [4]06:30,191st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierFinal A [1]10:26,486th
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 2[2]06:44,813rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaAriënne Mulder008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:41,13rd
ORCOrcaDjimmer Smits001: H 1e divisie 8+Time Trial 25:52,85th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/OrcaMarloes van der Pol129: DSA 8+ (NSK)Final A [4]06:29,272nd
SAUSaurus/OrcaMarloes van der Pol129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[4]06:35,331st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Aegir/NjordMarloes van der Pol129: DSA 8+Final A [6]06:55,611st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierFinal A [1]10:22,123rd
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 1[1]06:44,333rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarloes van der Pol007: D 1e divisie 8+Time Trial 26:52,502nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round D 17:14,63rd
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round C 02:19,23rd
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round B 00:43,62nd
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round A 08:08,02nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Marloes van der Pol129: DSA 8+ (NSK)Final A [3]06:46,292nd
ORCOrca 1Marloes van der Pol129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[3]06:45,452nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SaurusMarloes van der Pol128: W 8+Final A [1]06:39,125th
ORCOrca/SaurusMarloes van der Pol128: W 8+Heat 1[3]06:37,283rd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaFloortje Lauriks021: DEj 8+Final A [5]08:11,825th
SKOSkøll/OrcaFloortje Lauriks021: DEj 8+Heat 1[5]08:48,381st

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierFinal A [1]10:37,046th
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 3[2]06:50,653rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCharlotte Huber007: D 1e divisie 8+Time Trial 27:45,061st

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj8+Round D 17:21,64th
ORCOrcaCharlotte Huber011: D1eDiv8+Round D 16:24,12nd
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj8+Round C 02:43,95th
ORCOrcaCharlotte Huber011: D1eDiv8+Round C 02:34,52nd
ORCOrcaCharlotte Huber011: D1eDiv8+Round B 00:46,62nd
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj8+Round B 00:50,21st
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj8+Round A 08:25,14th
ORCOrcaCharlotte Huber011: D1eDiv8+Round A 08:01,52nd

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Sietske van Viersen129: DSA8+ Open NSKFinal A [4]06:24,151st
ORCOrca 1Sietske van Viersen129: DSA8+ Open NSKHeat 2[3]06:39,151st
ORCOrca 1Sietske van Viersen129: DSA8+ Open NSKHeat 1[3]06:55,731st
ORCOrcaJurriaan Jansen014: LEj 8+Final B [5]06:17,932nd
ORCOrcaJurriaan Jansen014: LEj 8+Heat 1[3]06:20,584th

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen134: DEj 8+Final A [1]07:18,293rd
ORCOrcaJurriaan Jansen133: LEj 8+Final A [6]06:45,316th

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Final A [3]06:49,291st
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Heat 1[4]07:00,971st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen127: DSA 8+Final A 06:39,604th
ORCOrcaSietske van Viersen031: DEj 8+Final A 06:57,561st
ORCOrcaSietske van Viersen031: DEj 8+Heat 107:14,411st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Final A [5]07:00,351st
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Heat 2[3]06:54,311st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Final A 06:50,592nd
ORCOrcaSietske van Viersen021: DEj 8+Heat 206:56,331st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen126: DSA 8+Final A [3]06:48,464th

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen004: Dames AchtFinal A [2]07:20,111st
ORCOrcaSietske van Viersen004: Dames AchtHeat 1[2]07:28,601st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:30,042nd
ORCOrca/ProteusMarette Vermin007: D 1e divisie 8+Time Trial 27:08,102nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+Round D 17:11,32nd
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj 8+Round D 18:17,71st
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj 8+Round C 02:26,71st
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+Round C 02:20,31st
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj 8+Round B 00:47,42nd
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+Round B 00:43,31st
ORCOrcaSietske van Viersen014: DEj 8+Round A 08:37,92nd
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+Round A 08:07,91st

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSietske van Viersen024: DEj 8+Time Trial 17:58,171st

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach127: DSA8+ Open NSKFinal A 06:47,214th
ORCOrcaAnnique Priesterbach127: DSA8+ Open NSKHeat 106:44,413rd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combi 1Charlotte Huber127: DSA 8+Final A 06:26,182nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaa/Orc/NerWianka van Dorp126: DSA 8+Final A [2]06:29,892nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/MaasAnnique Priesterbach007: D 1e divisie 8+Time Trial 27:05,143rd

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/MaasAnnique Priesterbach011: D1eDiv 8+Round D 17:01,63rd
ORCOrca/MaasAnnique Priesterbach011: D1eDiv 8+Round C 02:23,24th
ORCOrca/MaasAnnique Priesterbach011: D1eDiv 8+Round B 00:46,64th
ORCOrca/MaasAnnique Priesterbach011: D1eDiv 8+Round A 07:53,73rd

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2008 to 06 July 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach125: DSA8+ Open NSKFinal A [7]06:37,682nd
ORCOrcaAnnique Priesterbach125: DSA8+ Open NSKHeat 2[4]06:37,573rd
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Final A [5]06:47,131st
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Heat 2[4]07:04,111st

Koninklijke - Holland Beker

07 June 2008 to 08 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach133: DSA 8+ NKFinal A [4]06:22,941st

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach125: DSA 8+Final A 06:44,802nd

Internationale Martini Regatta / Aegir lustrumwedstrijden 2008

17 May 2008 to 18 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Final A [4]06:36,371st
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Heat 1[5]06:46,371st

Roeiwedstrijden van de ZRB 2008

03 May 2008 to 04 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Final A 06:38,351st
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Heat 106:43,721st

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach024: DEj 8+Final A [4]07:38,451st
ORCOrcaAnnique Priesterbach024: DEj 8+Heat 3[6]07:45,811st

125e Varsity

06 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach005: Dames AchtFinal A 06:56,061st
ORCOrcaAnnique Priesterbach005: Dames AchtHeat 206:56,911st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach010: D 4e divisie 8+Time Trial 28:28,671st

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach013: DEj 8+Round D 16:54,01st
ORCOrcaAnnique Priesterbach013: DEj 8+Round C 02:42,11st
ORCOrcaAnnique Priesterbach013: DEj 8+Round B 00:50,71st
ORCOrcaAnnique Priesterbach013: DEj 8+Round A 07:57,01st

WinterWedstrijden

23 February 2008 to 24 February 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach016: DEj 8+Time Trial 18:33,001st

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 July 2007 to 08 July 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRenate Schoemakers128: DO 4+Final A [4]07:49,194th
ORCOrcaRenate Schoemakers128: DO 4+Heat 3[6]07:41,881st
ORCOrcaRenate Schoemakers017: DN 4+Heat 2[3]07:38,454th

Internationale Martini Regatta 2007

30 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRenate Schoemakers128: DO 4+Heat 1[3]08:34,423rd
ORCOrcaRenate Schoemakers017: DN 4+Final A [2]08:24,313rd
ORCOrcaRenate Schoemakers017: DN 4+Heat 1[2]08:33,543rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Grote Nummers

09 June 2007 to 10 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRenate Schoemakers131: DO 4+Final A 07:52,073rd
ORCOrcaRenate Schoemakers131: DO 4+Heat 207:42,563rd
ORCOrcaRenate Schoemakers024: DN 4+Final A 07:27,252nd
ORCOrcaRenate Schoemakers024: DN 4+Heat 207:47,321st

Hollandia / Triton Roeiwedstrijden 2007

26 May 2007 to 27 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRenate Schoemakers128: DO 4+ Hollandia HoofdnummerFinal A [6]07:44,594th
ORCOrcaRenate Schoemakers128: DO 4+ Hollandia HoofdnummerHeat 1[6]07:48,833rd
ORCOrcaRenate Schoemakers017: DN 4+Final A [6]08:32,375th
ORCOrcaRenate Schoemakers017: DN 4+Heat 2[2]08:17,873rd

Roeiwedstrijden van de ZRB / Phocas Lustrumwedstrijden 2007

12 May 2007 to 13 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRenate Schoemakers168: DSA 4+Final A 07:49,424th
ORCOrcaRenate Schoemakers168: DSA 4+Heat 207:34,892nd
ORCOrcaRenate Schoemakers017: DN 4+Final B 08:04,262nd
ORCOrcaRenate Schoemakers017: DN 4+Heat 308:05,142nd

31e Boekel en de Neree Randstad Regatta / NK kleine nummers

28 April 2007 to 29 April 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaX X123: DSA 8+Final A [3]08:01,592nd
ORCOrcaAnne Schmidt129: DN 4+Heat 2[6]09:02,844th
ORCOrcaAnne Schmidt021: DO 4+Heat 2[4]08:14,364th

Head of the River Amstel

25 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonHeleen Kiela008: D2div 8+Time Trial 29:54,252nd

Heineken Roeivierkamp 2007

17 March 2007 to 18 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonHeleen Kiela011: D2eDiv 8+Round C 02:31,33rd
ORCOrca/TritonHeleen Kiela011: D2eDiv 8+Round B 00:47,73rd
ORCOrca/TritonHeleen Kiela011: D2eDiv 8+Round A 08:22,23rd

32ste Batavia Groep WinterWedstrijden

03 March 2007 to 04 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnne Schmidt018: DN 4+Time Trial 22:07,193rd

AUSR Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

01 July 2006 to 02 July 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJohn van de Hoef122: LB 8+Final A 06:55,291st
ORCOrcaJohn van de Hoef012: LEj 8+Final A 06:57,086th
ORCOrcaJohn van de Hoef012: LEj 8+Heat 207:02,503rd

Internationale Martini Regatta/KGR de Hunze Lustrumwedstrijden

17 June 2006 to 18 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJohn van de Hoef122: LB 8+Final A [7]07:07,192nd
ORCOrcaJohn van de Hoef012: LEj 8+Final A [2]06:24,796th
ORCOrcaJohn van de Hoef012: LEj 8+Heat 1[6]06:22,973rd

Hollandia Roeiwedstrijden - Nationale Kampioenschappen 2006

03 June 2006 to 04 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJohn van de Hoef122: LB 8+Final A 06:25,266th
ORCOrcaJohn van de Hoef122: LB 8+Heat 106:31,561st
ORCOrcaJohn van de Hoef012: LEj 8+Final A 06:15,896th
ORCOrcaJohn van de Hoef012: LEj 8+Heat 106:16,593rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ RIC 75 Jubileumwedstrijden

20 May 2006 to 21 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJohn van de Hoef122: LB 8+Heat 106:26,154th

Lustrumwedstrijden der TSR Vidar, Roeiwedstrijden van de ZRB

06 May 2006 to 07 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaBram Ruijsink122: LB 8+Final B 06:20,983rd
ORCOrcaBram Ruijsink122: LB 8+Heat 106:23,863rd
ORCOrcaBram Ruijsink012: LEj 8+Heat 306:27,964th

30e Boekel en de Neree Randstad Regatta

22 April 2006 to 23 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaBram Ruijsink122: LB 8+Final B [4]06:32,566th
ORCOrcaBram Ruijsink122: LB 8+Heat 2[4]06:46,843rd
ORCOrcaBram Ruijsink012: LEj 8+Heat 1[3]06:45,765th

123e Varsity

09 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSjoerd Hamburger001: OUDE VIERHeat 206:47,223rd

74ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaBram Ruijsink028: L 4e divisie 8+Time Trial 29:36,3411th

Heineken Roeivierkamp 2006

11 March 2006 to 12 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaBram Ruijsink009: LEj 8+Round D 17:13,810th
ORCOrcaBram Ruijsink009: LEj 8+Round C 02:34,38th
ORCOrcaBram Ruijsink009: LEj 8+Round B 00:45,89th
ORCOrcaBram Ruijsink009: LEj 8+Round A 09:10,913th

Batavia Groep WinterWedstrijden 2006

25 February 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaBram Ruijsink001: LEj 8+Time Trial 18:47,579th

DRV Euros Lustrumwedstrijden / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

02 July 2005 to 03 July 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Final A 06:11,465th
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Heat 206:11,181st
ORCOrcaErik Mooiweer012: LSA 8+Final A 06:15,363rd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2005 to 26 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErik Mooiweer135: LEj 8+Final A [6]06:38,565th

Thêta/Dudok van Heel Lustrumwedstrijden, Roeiwedstrijden van de ZRB

18 June 2005 to 19 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Heat 206:09,391st
ORCOrcaErik Mooiweer012: LSA 8+Final A 06:17,793rd
ORCOrcaErik Mooiweer012: LSA 8+Heat 106:08,731st

Internationale Martini Regatta - Nationale Kampioenschappen

04 June 2005 to 05 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Final A [3]06:19,121st
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Final B [5]06:24,623rd
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Heat 1[4]06:42,201st
ORCOrcaErik Mooiweer012: LSA 8+Final A 06:15,101st

Nationale Roeiwedstrijden ARB

21 May 2005 to 22 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Final A 06:07,494th
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Heat 1
ORCOrcaErik Mooiweer012: LSA 8+Final A 06:22,164th

Hollandia - 20e De Vliet lustrum Roeiwedstrijden 2005

07 May 2005 to 08 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Final A 06:20,144th
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Heat 206:28,432nd
ORCOrcaErik Mooiweer012: LSA 8+Final A 06:18,411st

29e Boekel en de Neree Randstad Regatta

23 April 2005 to 24 April 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Final A [4]06:58,252nd
ORCOrcaErik Mooiweer116: LEj 8+Heat 2[2]06:56,761st
ORCOrcaErik Mooiweer018: LB 8+Final A [3]06:44,271st
ORCOrcaErik Mooiweer018: LB 8+Heat 1[3]06:55,951st

Heineken Roeivierkamp 2005

19 March 2005 to 20 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillem Dabekausen009: LEj 8+Round D 16:16,91st
ORCOrcaWillem Dabekausen009: LEj 8+Round C 02:19,82nd
ORCOrcaWillem Dabekausen009: LEj 8+Round B 00:43,51st
ORCOrcaWillem Dabekausen009: LEj 8+Round A 08:04,91st

Batavia Groep WinterWedstrijden 2005

05 March 2005 to 06 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillem Dabekausen001: LEj 8+Time Trial