Yorick Wilton

244 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPhilip van der Weijde114: LSA 2xFinal A [2]06:36,172nd
SKASkadiThijs van Luijk001: SA 1xFinal A [5]07:06,042nd
SKASkadiThijs van Luijk001: SA 1xHeat 1[4]07:12,511st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMaarten van Buuren175: LO 1xFinal A [3]07:25,783rd
SKASkadiPhilip van der Weijde119: LN 1xHeat 1[6]07:44,534th
SKASkadiPhilip van der Weijde003: SA 2xFinal A [6]06:46,984th
SKASkadiThijs van Luijk001: SA 1xFinal A [5]07:03,592nd
SKASkadiThijs van Luijk001: SA 1xHeat 2[2]07:05,991st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJasper Tissen101: SA 2-Final A [3]06:54,004th
SKASkadiPhilip van der Weijde102: SA 2xFinal A [2]06:48,585th
SKASkadiJasper Tissen101: SA 2-Heat 2[5]06:53,802nd
SKASkadiThijs van Luijk001: SA 1xFinal A [4]07:25,216th
SKASkadiPhilip van der Weijde003: SA 2xHeat 1[4]06:52,683rd
SKASkadiThijs van Luijk001: SA 1xHeat 2[4]07:17,802nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiJasper Tissen101: SA 2-Final A [1]07:13,632nd
SKASkadiPhilip van der Weijde102: SA 2xFinal A [4]07:17,372nd
SKASkadiPhilip van der Weijde003: SA 2xFinal A [4]07:03,774th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Jasper Tissen205: SA 2-Final D [7]
SKASkadi 1Maarten van Buuren202: LSA 1xFinal C [2]
SKASkadi 2Philip van der Weijde202: LSA 1xFinal A [8]08:18,425th
SKASkadi 2Philip van der Weijde202: LSA 1xSemifinal 1[6]08:50,833rd
SKASkadi 1Jasper Tissen205: SA 2-Quarterfinal 3[4]08:36,706th
SKASkadi 1Maarten van Buuren202: LSA 1xRepechage 2[6]09:21,866th
SKASkadi 2Philip van der Weijde202: LSA 1xRepechage 1[5]09:00,061st
SKASkadi 1Jasper Tissen205: SA 2-Time Trial 07:13,707th
SKASkadi 1Maarten van Buuren202: LSA 1xTime Trial 08:10,3813th
SKASkadi 2Philip van der Weijde202: LSA 1xTime Trial 08:00,327th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPhilip van der Weijde122: LN 1xFinal A [4]07:17,691st
SKASkadiPhilip van der Weijde122: LN 1xHeat 1[5]07:30,551st
SKASkadiPhilip van der Weijde011: LSA 2xFinal A [5]06:38,132nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPhilip van der Weijde110: LM 2xFinal A [6]06:40,065th
SKASkadiPhilip van der Weijde025: BLM 2xFinal A [3]07:17,922nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiPhilip van der Weijde114: LSA 2x (NK)Final A [2]06:47,624th
SKASkadiWessel van der Plas122: LN 1xHeat 2[1]07:51,186th
SKASkadiFalko Michielse040: B 1xFinal A [5]07:51,946th
SKASkadiPhilip van der Weijde011: LSA 2xFinal A [3]06:45,983rd
DUDDudok/Breda/SkadiFalko Michielse005: N 2xFinal A [2]06:55,615th
SKASkadiFalko Michielse040: B 1xHeat 2[5]07:39,041st
SKASkadiWessel van der Plas041: LB 1xHeat 3[5]07:58,365th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Falko Michielse110: N 1xFinal A [2]07:39,035th
SKASkadiPhilip van der Weijde102: SA 2xFinal A [6]06:54,004th
SKASkadiWessel van der Plas122: LN 1xHeat 1[4]07:54,275th
SKASkadi 1Falko Michielse110: N 1xHeat 1[2]07:36,293rd
SKASkadiPhilip van der Weijde003: SA 2xFinal A [7]07:57,864th
SKASkadiWessel van der Plas051: LB 1xFinal B [2]09:14,325th
SKASkadi/BredaFalko Michielse004: O 2-Final A [4]08:17,734th
SKASkadiWessel van der Plas051: LB 1xHeat 2[3]09:01,244th
SKASkadi/BredaFalko Michielse004: O 2-Heat 2[4]08:03,691st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Philip van der Weijde122: LN 1xFinal A [2]07:33,173rd
SKASkadi 1Philip van der Weijde122: LN 1xHeat 1[6]07:29,252nd
SKASkadi 1Philip van der Weijde009: LSA 1xFinal A [5]07:35,512nd
SKASkadiFalko Michielse070: B 1xFinal A [3]07:49,143rd
SKASkadi 1Philip van der Weijde009: LSA 1xHeat 2[3]07:44,311st
SKASkadiFalko Michielse070: B 1xHeat 2[6]07:57,922nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/Skadi/Laga/NjordPeter Gründer201: SA 8+Final A [7]06:12,451st
SKASkadiFalko Michielse021: SA 2-Repechage 2[3]07:30,384th
SKASkadi 1 (SB)Philip van der Weijde003: LSA 1xRepechage 1[7]08:17,793rd
SKASkadiFalko Michielse021: SA 2-Heat 1[6]07:31,964th
SKASkadi 1 (SB)Philip van der Weijde003: LSA 1xHeat 2[7]08:05,104th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude VierFinal A [4]09:53,081st
SKASkadiPhilip van der Weijde020: O 4+Final A [1]07:11,094th
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude VierHeat 3[2]06:40,761st
SKASkadiPhilip van der Weijde020: O 4+Heat 1[5]07:09,533rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Vincent van der Leer006: Dev 4-Final A [3]06:24,471st
SKASkadi 2Max Hendriks006: Dev 4-Final B [5]07:01,474th
SKASkadi 2Max Hendriks006: Dev 4-Heat 1[1]07:15,295th
SKASkadi 1Vincent van der Leer006: Dev 4-Heat 1[4]06:40,711st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMax Hendriks111: B 1xFinal B [3]09:02,795th
SKASkadiPhilip van der Weijde104: SA 8+Heat 2[5]06:23,315th
SKASkadiMax Hendriks111: B 1xHeat 2[7]08:03,815th
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-Final A [4]06:18,911st
SKASkadi 2Max Hendriks006: Dev 4-Heat 3[4]07:19,635th
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-Heat 2[7]06:49,021st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMax Hendriks106: O 4+Final A [5]06:50,811st
SKASkadiPhilip van der Weijde105: O 4-Final A [6]06:21,713rd
SKASkadiPhilip van der Weijde104: SA 8+Heat 1[3]06:19,864th
SKASkadiPhilip van der Weijde105: O 4-Heat 1[5]06:22,112nd
SKASkadiPhilip van der Weijde006: Dev 4-Final A [4]06:19,663rd
SKASkadiMax Hendriks005: N 4+Final A [4]06:49,581st
SKASkadiPhilip van der Weijde006: Dev 4-Heat 2[2]06:17,341st
SKASkadiMax Hendriks005: N 4+Heat 2[5]06:58,021st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-Final C [1]03:19,952nd
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-Quarterfinal 4[3]03:13,882nd
SKASkadi 2Max Hendriks006: Dev 4-Time Trial 03:27,3815th
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-Time Trial 03:17,976th
SKASkadiPhilip van der Weijde188: O 8+Final A [2]06:15,433rd
SKASkadi 1Philip van der Weijde105: O 4-Final A [4]06:19,921st
SKASkadiThom Broersen108: N 2-Final A [4]07:37,394th
SKASkadiPhilip van der Weijde188: O 8+Heat 2[2]06:14,301st
SKASkadiMax Hendriks107: N 4-Heat 3[3]06:55,843rd
SKASkadi 1Philip van der Weijde105: O 4-Heat 1[2]06:25,872nd
SKASkadiThom Broersen108: N 2-Heat 1[4]07:35,412nd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Philip van der Weijde104: SA 8+Final A [5]06:37,304th
SKASkadi 1Philip van der Weijde051: SA 8+Final A [7]06:46,704th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 2Max Hendriks109: O 4-Heat 1[4]07:05,275th
SKASkadi 1Philip van der Weijde109: O 4-Heat 1[5]06:34,551st
SKASkadi 1Philip van der Weijde004: Dev 4-Final A [5]07:32,931st
SKASkadi 2Max Hendriks004: Dev 4-Heat 1[5]07:34,505th
SKASkadi 1Philip van der Weijde004: Dev 4-Heat 1[2]07:14,061st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [5]06:16,143rd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 3[4]06:13,551st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse136: MFm 8+Final A [1]06:02,246th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Final A [5]06:31,093rd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [4]06:37,212nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[4]06:46,401st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse103: SA 8+Heat 1[7]06:32,595th
SKASkadiFalko Michielse010: Ej 8+Final A [4]06:28,243rd
SKASkadiFalko Michielse010: Ej 8+Heat 1[3]06:27,071st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Final A [6]06:40,785th
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+Heat 1[4]07:01,822nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [3]06:58,952nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[2]06:47,981st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse113: B 8+Final A [2]06:17,081st
SKASkadiFalko Michielse113: B 8+Heat 1[3]06:25,721st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final B [2]02:59,611st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Semifinal 1[3]03:01,522nd
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Quarterfinal 2[2]03:02,581st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Time Trial 02:57,365th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFalko Michielse112: B 8+Final A [5]06:08,913rd
SKASkadiFalko Michielse112: B 8+Heat 2[5]06:09,161st
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Final A [4]06:35,325th
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+Heat 1[6]06:46,942nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiDavid Fox002: Jonge AchtFinal A [1]06:17,813rd
SKASkadiDavid Fox002: Jonge AchtHeat 2[6]06:27,392nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiTim Beatrix004: H 4e divisie 8+Time Trial 28:13,410th