Eline Cox

50 races

NSRF Slotwedstrijden

03 July 2021 to 04 July 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirOrren Smeding121: DG 2- (6)Final A [2]
AEGAegirOrren Smeding121: DG 2- (6)Race For Lanes [5]07:59,075th

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEline Cox102: W 2x (Open National Championship)Heat 1[2]07:46,855th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:01,471st
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]07:11,082nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEline Cox129: DG 4-Final A [4]06:58,701st
SKASkadi/AegirEline Cox128: DE 8+ (NK)Heat 2[4]06:39,134th
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [7]07:03,271st
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[7]07:18,073rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEline Cox128: DE 8+Final A [3]06:33,082nd
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:49,561st
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[1]07:11,361st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SkadiVienna van Niersen128: DE 8+Final A [5]07:35,131st
AEGAegirEline Cox130: DGb 4-Final A [4]08:06,871st
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:47,211st
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]07:07,572nd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]07:14,931st
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:33,391st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEline Cox224: DG 4-Final A [3]07:36,862nd
AEGAegirEline Cox224: DG 4-Heat 1[4]07:39,821st
AEGAegirEline Cox114: DDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:56,815th
AEGAegirEline Cox114: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:47,832nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEline Cox002: Dames VierHeat 1[3]08:17,304th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCarlijn Wilms130: DGb 4-Final A [7]08:27,792nd
AEGAegirCarlijn Wilms130: DGb 4-Heat 2[4]07:30,012nd
AEGAegirCarlijn Wilms029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:13,744th
AEGAegirCarlijn Wilms029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]00:00,002nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCarlijn Wilms156: WFm 8+Final A [5]07:25,272nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGeeske Grit128: DE 8+Heat 1[6]06:39,484th
AEGAegir (p2)Geeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:42,124th
AEGAegir (p2)Geeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:48,291st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]03:19,982nd
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]03:13,151st
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:15,433rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:58,513rd
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:02,062nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGeeske Grit136: DB 8+Final A [4]07:14,611st
AEGAegirGeeske Grit136: DB 8+Heat 2[4]07:17,711st
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:19,182nd
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:18,871st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGeeske Grit220: DB 8+Final A [2]07:01,372nd
AEGAegirGeeske Grit220: DB 8+Heat 2[6]07:08,401st
AEGAegirGeeske Grit112: DEj 8+ (EJK)Final A [6]07:26,791st
AEGAegirGeeske Grit112: DEj 8+ (EJK)Heat 2[5]07:32,362nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGeeske Grit005: Dames AchtHeat 2[5]07:18,255th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 4Judith Borren001: DOnerv C4+ (500 meter)Final B [5]
AEGAegir 4Judith Borren001: DOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 2[2]02:05,593rd
AEGAegir 4Judith Borren001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 4[5]02:06,242nd
AEGAegir 4Judith Borren001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 6[3]02:05,391st
AEGAegir 4Judith Borren001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 7[1]02:08,432nd