Paul Stover

54 races

NSRF Slotwedstrijden

03 July 2021 to 04 July 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosPaul Stover128: HB 1x (16)Final A [8]07:40,336th
EUREurosPaul Stover128: HB 1x (16)Heat 2[7]07:33,774th
EUREurosEmiel Tempelman008: HB 2x (16)Final A [2]06:43,832nd
EUREurosEmiel Tempelman008: HB 2x (16)Heat 2[4]06:54,182nd

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosEmiel Tempelman107: M 2x (Open National Championship)Final A [5]07:55,864th
EUREurosEmiel Tempelman107: M 2x (Open National Championship)Heat 2[6]07:14,963rd
EUREurosEmiel Tempelman212: M 2xFinal A [4]07:04,952nd
EUREurosEmiel Tempelman212: M 2xHeat 1[2]07:00,891st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Final A [5]06:38,303rd
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Heat 2[5]07:02,741st
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [7]06:27,815th
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:21,012nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Heat 1[5]06:24,875th
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:30,345th
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:37,081st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Final A [5]06:23,772nd
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Time Trial 05:39,783rd
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:21,443rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Nils van der Ent106: HGb 4-Final A [8]06:57,294th
EUREuros 2Nils van der Ent106: HGb 4-Heat 2[7]07:24,803rd
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [6]07:03,403rd
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:27,684th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:39,282nd
EUREurosNils van der Ent007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:07,937th
EUREurosNils van der Ent106: HGb 4-Heat 3[2]06:55,404th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosNils van der Ent207: HG 4-Final A [7]06:54,876th
EUREurosNils van der Ent207: HG 4-Heat 2[6]06:56,575th
EUREurosNils van der Ent104: HDev 4- (Development Klassement)Heat 4[6]06:52,533rd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosNils van der Ent001: Oude VierHeat 2[5]07:39,315th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosAbe Winters112: HB 8+Final A [5]06:49,755th
EUREurosAbe Winters010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:20,876th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+Heat 2[2]06:09,914th
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:07,406th
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]06:04,696th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:59,7011th
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+Heat 1[1]06:18,094th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Final A [2]06:42,138th
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Heat 2[2]06:23,284th
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:32,374th
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:23,766th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Heat 2[2]06:27,195th
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:52,221st
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:37,994th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+Final A [6]06:15,874th
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+Heat 2[6]06:21,483rd
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+ (EJK)Final B [4]06:37,223rd
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+ (EJK)Heat 3[6]06:34,453rd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosStefan van Haren003: Jonge AchtFinal A [1]06:20,483rd
EUREurosStefan van Haren003: Jonge AchtHeat 2[3]06:16,662nd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Final B [1]07:59,655th
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Semifinal 3[5]07:48,324th
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Heat 3[5]07:49,202nd
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Final B [6]07:14,096th
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Heat 1[3]07:08,634th