Larissa Gibson-Smith

23 races

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Larissa Gibson-Smith108: DErv 2xHeat 3[4]10:41,925th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Emma Jacobs136: DB 8+Heat 2[8]07:51,884th
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:01,945th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs136: DB 8+Final A [6]06:45,724th
SKOSkøllEmma Jacobs136: DB 8+Heat 1[3]06:52,823rd
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:54,026th
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:51,362nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs136: DB 8+Final A [3]07:18,893rd
SKOSkøllEmma Jacobs136: DB 8+Heat 1[6]07:20,263rd
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:10,777th
SKOSkøllEmma Jacobs029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[8]07:04,582nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTessa Siertsema136: DB 8+Final A [5]07:29,205th
SKOSkøllTessa Siertsema136: DB 8+Heat 2[5]07:22,882nd
SKOSkøllTessa Siertsema029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]07:28,521st
SKOSkøllTessa Siertsema029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:21,383rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTessa Siertsema220: DB 8+Heat 3[2]07:15,883rd
SKOSkøllTessa Siertsema112: DEj 8+ (EJK)Heat 1[6]07:43,995th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEmma Jacobs005: Dames AchtHeat 3[3]07:10,583rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 3Irene van Damme001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 1[6]02:08,424th
SKOSkøll 3Irene van Damme001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 16[4]02:07,952nd
SKOSkøll 3Irene van Damme001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 16[3]02:13,893rd