Tonci Galic

34 races

Head of the River Amstel

25 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Grootegoed039: HCl 8+Time Trial 27:33,269th

Heineken Roeivierkamp 2007

17 March 2007 to 18 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJoep van Drunen023: HCl 8+Round D 17:39,26th
SKOSkøllJoep van Drunen023: HCl 8+Round B 00:43,610th
SKOSkøllJoep van Drunen023: HCl 8+Round A 08:20,98th

74ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTonci Galic040: Cl divisie 4*Time Trial 26:10,718th

DRV Euros Lustrumwedstrijden / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

02 July 2005 to 03 July 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllTonci Galic115: LB 1xFinal B 08:03,104th
SKOSkøll/OrcaArie Muijlwijk108: Ej 8+Heat 206:26,673rd
NERNereus/SkøllTonci Galic115: LB 1xHeat 208:06,285th
NERNereus/SkøllKoen van den Berg016: LN 2-Final A 07:29,502nd

Thêta/Dudok van Heel Lustrumwedstrijden, Roeiwedstrijden van de ZRB

18 June 2005 to 19 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEdwin Rotgans116: LEj 8+Heat 106:23,634th
NERNereus/SkøllKoen van den Berg016: LN 2-Heat 207:38,023rd

Internationale Martini Regatta - Nationale Kampioenschappen

04 June 2005 to 05 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllKoen van den Berg112: LO 2-Heat 1[3]07:59,164th
NERNereus/SkøllKoen van den Berg016: LN 2-Final A 07:23,134th

Nationale Roeiwedstrijden ARB

21 May 2005 to 22 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllKoen van den Berg016: LN 2-Final A 07:35,114th

29e Boekel en de Neree Randstad Regatta

23 April 2005 to 24 April 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllKoen van den Berg112: LO 2-Heat 1[2]08:11,575th
NERNereus/SkøllKoen van den Berg016: LN 2-Final A [2]07:58,062nd

Heineken Roeivierkamp 2005

19 March 2005 to 20 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNer/RIC/SkøDaan Henneman006: LH3eDiv 8+Round D 15:52,81st
NERNer/RIC/SkøDaan Henneman006: LH3eDiv 8+Round C 02:13,31st
NERNer/RIC/SkøDaan Henneman006: LH3eDiv 8+Round B 00:41,41st
NERNer/RIC/SkøDaan Henneman006: LH3eDiv 8+Round A 07:44,81st

Nationale Roeiwedstrijden ARB

05 June 2004 to 06 June 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Tonci Galic011: LN 4+Final B 07:37,823rd
SKOSkøll 2Tonci Galic011: LN 4+Heat 107:32,795th

Hollandia - Njordlustrum Roeiwedstrijden 2004

22 May 2004 to 23 May 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDavid Orvalho121: LB 8+Final A [5]06:31,606th
SKOSkøllDavid Orvalho012: LEj 8+Final B [4]06:34,863rd
SKOSkøllDavid Orvalho012: LEj 8+Heat 1[7]06:25,834th

Internationale Martini Regatta - Gyas Lustrumwedstrijden

08 May 2004 to 09 May 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Tonci Galic120: LB 4+Final A [5]07:25,316th
SKOSkøllTonci Galic110: B 4+Final A [3]07:12,795th
SKOSkøllTonci Galic110: B 4+Heat 2[3]07:16,083rd
SKOSkøllDavid Orvalho012: LEj 8+Final A [6]06:36,546th
SKOSkøllDavid Orvalho012: LEj 8+Heat 2[5]06:38,683rd

28e Boekel en de Neree Randstad Regatta/ Nationale Kampioenschappen

24 April 2004 to 25 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDavid Orvalho121: LB 8+Heat 1[3]06:43,314th
SKOSkøllDavid Orvalho012: LEj 8+Final B [3]06:32,173rd
SKOSkøllDavid Orvalho012: LEj 8+Heat 2[4]06:32,154th

WinterWedstrijden 2004

28 February 2004 to 29 February 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWouter Dambrink001: LEj 8+Time Trial 14:48,698th