Sophie Harleman

90 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/ProteusMaarten van Blokland304: HE 8+ NSKHeat 2[5]06:13,525th
TRITritonSteven Bos110: HB 2xHeat 2[5]08:00,696th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:08,825th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]06:01,541st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [7]05:54,871st
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:04,564th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:09,481st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [2]06:02,052nd
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Time Trial 05:19,502nd
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:55,674th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]05:57,931st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [5]06:58,904th
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Heat 1[3]06:29,271st
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]06:43,977th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[8]06:03,663rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:31,991st
TRITriton/OkeanosJip Claassens009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]07:29,553rd
TRITriton/OkeanosJip Claassens009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:36,1811th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 04:47,095th
TRITriton/OkeanosJip Claassens111: HB 4+Final A [2]07:42,294th
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [3]06:49,512nd
TRITriton/OkeanosJip Claassens111: HB 4+Heat 1[3]07:45,512nd
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Time Trial 04:56,182nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/OkeanosJip Claassens202: HB 4+Heat 3[5]07:34,475th
TRITritonSteven Bos203: HB 8+Heat 2[4]06:34,113rd
TRITriton/OkeanosJip Claassens101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:46,323rd
TRITritonSteven Bos102: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:29,064th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSteven Bos003: HB 8+Heat 3[3]06:37,363rd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Final B [4]02:01,354th
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Final B [6]01:54,472nd
TRITriton 1Jelle Veldhuis002: HErv C4+ (500 meter)Final A [2]01:47,681st
TRITriton 2Storm Kaemingk002: HErv C4+ (500 meter)Final B [3]01:49,101st
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[1]01:51,134th
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[2]01:50,103rd
TRITriton 6Sylvester Majoor001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[3]02:01,154th
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 7[3]01:47,032nd
TRITriton 5Thomas Beelaerts van Emmichoven001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[4]01:54,263rd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 5[1]02:01,655th
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 3[6]01:58,566th
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[3]01:48,261st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 1[2]01:55,063rd
TRITriton 3Martijn Kroon002: HErv C4+ (500 meter)Heat 3[4]02:00,025th
TRITriton 2Storm Kaemingk002: HErv C4+ (500 meter)Heat 2[6]01:53,613rd
TRITriton 1Jelle Veldhuis002: HErv C4+ (500 meter)Heat 1[5]01:44,751st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 15[3]01:53,921st
TRITriton 3Siebe den Hartog001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 14[4]01:57,983rd
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 14[5]01:56,452nd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 4[3]01:55,402nd
TRITriton 6Sylvester Majoor001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 19[4]01:57,561st
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 15[5]02:00,903rd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 13[2]02:02,723rd
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 11[4]01:57,081st
TRITriton 3Siebe den Hartog001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 9[3]02:00,942nd
TRITriton 5Thomas Beelaerts van Emmichoven001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 7[2]01:56,731st
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 4[4]01:50,001st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 2[1]01:55,512nd