Jordi de Graaf

64 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Final A [5]06:14,913rd
TRITritonHein Schreuder119: LHG 4+Final A [8]07:26,456th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:15,985th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]06:12,592nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Final A [5]06:14,884th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:10,042nd
TRITriton/ThêtaHein Schreuder018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:12,304th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:22,702nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Final A [5]06:22,546th
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Time Trial 05:32,065th
TRITriton/Vidar/OrcaHein Schreuder111: HB 4+Time Trial 06:32,4315th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:14,674th
TRITriton/ThêtaTim Henssen018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:10,344th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[1]06:14,342nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Final A [3]07:23,486th
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Heat 1[5]06:52,393rd
TRITritonJelle Verschuure111: HB 4+Heat 2[5]08:05,146th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:54,002nd
TRITriton/OkeanosHein Schreuder009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:17,414th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:25,476th
TRITriton/OkeanosHein Schreuder009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:25,136th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:45,791st
TRITriton/OrcaGijs Bartholomeus009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]07:40,404th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:03,745th
TRITriton/OrcaGijs Bartholomeus009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:45,7612th
TRITriton/OrcaGijs Bartholomeus119: LHG 4+Final A [3]07:38,332nd
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Time Trial 05:08,897th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMartijn van Beusekom212: LHB 8+Final A [6]06:45,165th
TRITritonMartijn van Beusekom212: LHB 8+Heat 1[6]06:39,213rd
TRITritonMartijn van Beusekom107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:43,164th
TRITritonMartijn van Beusekom107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:34,862nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMartijn van Beusekom004: LHB 8+Final A [5]07:24,335th
TRITritonMartijn van Beusekom004: LHB 8+Heat 2[4]07:13,152nd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonNiels Dekker104: Selectie 8+ (Cat. A)Final B [5]
TRITritonNiels Dekker104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 2[4]07:49,014th
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Final B [4]02:01,354th
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Final B [6]01:54,472nd
TRITriton 1Jelle Veldhuis002: HErv C4+ (500 meter)Final A [2]01:47,681st
TRITriton 2Storm Kaemingk002: HErv C4+ (500 meter)Final B [3]01:49,101st
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[1]01:51,134th
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[2]01:50,103rd
TRITriton 6Sylvester Majoor001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[3]02:01,154th
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 7[3]01:47,032nd
TRITriton 5Thomas Beelaerts van Emmichoven001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[4]01:54,263rd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 5[1]02:01,655th
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 3[6]01:58,566th
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[3]01:48,261st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 1[2]01:55,063rd
TRITriton 3Martijn Kroon002: HErv C4+ (500 meter)Heat 3[4]02:00,025th
TRITriton 2Storm Kaemingk002: HErv C4+ (500 meter)Heat 2[6]01:53,613rd
TRITriton 1Jelle Veldhuis002: HErv C4+ (500 meter)Heat 1[5]01:44,751st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 15[3]01:53,921st
TRITriton 3Siebe den Hartog001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 14[4]01:57,983rd
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 14[5]01:56,452nd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 4[3]01:55,402nd
TRITriton 6Sylvester Majoor001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 19[4]01:57,561st
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 15[5]02:00,903rd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 13[2]02:02,723rd
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 11[4]01:57,081st
TRITriton 3Siebe den Hartog001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 9[3]02:00,942nd
TRITriton 5Thomas Beelaerts van Emmichoven001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 7[2]01:56,731st
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 4[4]01:50,001st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 2[1]01:55,512nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonRichard van Zandvoort007: H Ov4+Time Trial 07:36,234th