Jorick Berends

41 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Heat 1[4]07:05,434th
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+Final A [7]07:09,097th
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+Heat 1[6]06:59,403rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Final A [6]06:43,556th
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Heat 2[6]06:36,983rd
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+Final A [6]06:39,554th
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+Heat 2[3]06:49,253rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Final A [4]06:09,834th
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Final A [3]06:49,992nd
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Heat 1[4]05:59,892nd
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Heat 2[1]06:52,311st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDolf Rutten106: HGb 4-Heat 2[5]07:05,295th
NJONjord 2Dolf Rutten007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:11,125th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Dolf Rutten206: HGb 4-Heat 2[3]06:47,715th
NJONjord 2Dolf Rutten104: HDev 4- (Dev)Heat 3[4]07:27,415th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Tobias Jannink147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[4]08:08,395th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]05:53,832nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:05,343rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+Final A [6]06:00,626th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]02:54,113rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:55,996th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [2]05:58,951st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [2]05:55,742nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 1[4]05:40,603rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:00,851st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:03,124th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [6]06:28,034th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Heat 1[4]06:05,792nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]05:58,654th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]05:58,093rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [6]06:56,635th
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 2[4]06:44,822nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:55,042nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:53,704th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Final A [4]06:13,103rd
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Heat 1[2]06:16,682nd
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Final A [4]06:12,146th
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:10,481st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtFinal A [1]06:28,906th
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtHeat 1[1]06:24,623rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 7Yannic Hoeksma001: HOnerv C4+Heat 5[3]01:57,364th