Alexander Schraa

44 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [8]06:45,853rd
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 2[4]06:17,805th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman157: MFm 8+Final A [2]06:56,046th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [4]06:02,273rd
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 1[3]05:59,801st
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final B [3]05:54,861st
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 2[6]06:00,554th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final B [3]02:58,101st
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Semifinal 2[2]02:55,792nd
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Time Trial 02:52,342nd
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 1[4]06:13,583rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [7]06:33,583rd
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 2[3]06:17,231st
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final A [1]06:16,974th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 2[5]06:13,774th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [5]06:23,702nd
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 2[3]06:22,092nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen105: HG 4+Heat 2[2]07:44,484th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [3]06:48,194th
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[6]06:44,611st
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final A [2]06:53,385th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 1[5]06:55,102nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen050: MFm 4+Final A [3]06:49,465th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Time Trial 03:22,4610th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [2]07:00,584th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 1[1]06:55,001st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [2]06:38,752nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[5]06:50,902nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final A [1]06:55,076th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 1[3]06:58,662nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [6]06:53,612nd
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 3[6]06:47,502nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final A [7]06:57,315th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 3[8]06:45,562nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final B [5]07:50,122nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[8]07:57,865th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final B [6]08:03,434th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 3[7]07:45,013rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Final A [6]06:52,962nd
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Heat 3[2]06:56,431st
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+Final B [1]07:03,261st
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+Heat 2[4]07:05,094th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierFinal A [6]07:17,885th
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierHeat 2[6]07:16,472nd