Willem van soest

65 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2-Final A [5]07:03,463rd
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2-Heat 2[8]07:32,711st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Final A [4]05:38,761st
LEYLeythe-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Heat 1[6]05:33,612nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Final A [1]05:35,051st
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Time Trial 04:58,721st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Final A [4]06:21,041st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJorn Haverkort001: HE 2-Final B [1]07:09,622nd
AEGAegir/GyasJorn Haverkort001: HE 2-Semifinal 1[6]07:13,604th
AEGAegir/GyasJorn Haverkort001: HE 2-Repechage 2[3]06:57,452nd
AEGAegir/GyasJorn Haverkort001: HE 2-Time Trial 06:35,7711th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+Final A [5]06:16,392nd
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+Heat 1[3]06:22,671st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+Final A [5]06:30,662nd
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+Time Trial 05:54,612nd
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-Final A [3]07:02,423rd
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-Heat 3[4]06:55,911st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Final A [5]05:43,564th
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Heat 1[5]05:49,182nd
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-Final A [4]06:15,411st
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-Heat 1[2]06:19,131st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-Final A [3]03:01,511st
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-Semifinal 1[3]03:02,121st
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-Time Trial 03:02,721st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+Final A [5]06:48,921st
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+Heat 2[6]06:54,221st
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-Final A [6]06:29,412nd
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-Heat 3[2]06:34,591st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-Final A [2]06:38,171st
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-Heat 2[1]06:45,522nd
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-Final A [5]07:00,921st
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-Heat 2[1]06:51,961st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-Final A [1]06:41,103rd
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-Heat 2[6]06:37,851st
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4-Final A [4]06:58,736th
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4-Heat 3[2]06:47,681st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBen Bakker001: Oude VierHeat 3[3]06:56,684th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+Heat 2[2]06:39,992nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final A [6]05:53,832nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 1[3]06:05,343rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+Final A [6]06:00,626th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Final A [1]06:30,785th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Heat 2[1]06:28,163rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final C [2]02:54,113rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Time Trial 02:55,996th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [2]05:58,951st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [2]05:55,742nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 1[4]05:40,603rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final B [4]06:00,851st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 2[4]06:03,124th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [6]06:28,034th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Heat 1[4]06:05,792nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final A [8]05:58,654th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 1[5]05:58,093rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [6]06:56,635th
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 2[4]06:44,822nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final B [5]06:55,042nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 1[6]06:53,704th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Final A [4]06:13,103rd
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Heat 1[2]06:16,682nd
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+Final A [4]06:12,146th
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+Heat 1[6]06:10,481st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtFinal A [1]06:28,906th
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtHeat 1[1]06:24,623rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 7Yannic Hoeksma001: HOnerv C4+Heat 5[3]01:57,364th