Jannik Vissers

82 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJolien Ambrosius132: DG 2xHeat 1[8]08:22,353rd
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:32,333rd
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]07:50,372nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMarjolein Scheffers125: DE 1xFinal A [1]08:28,968th
EUREurosJolien Ambrosius182: DE 2xHeat 1[5]07:53,274th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [7]07:41,364th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:43,583rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJolien Ambrosius134: DB 2xFinal A [1]07:35,821st
EUREurosJolien Ambrosius134: DB 2xTime Trial 06:49,671st
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]07:25,712nd
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:35,891st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJolien Ambrosius134: DB 2xFinal A [4]08:03,582nd
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [6]08:17,755th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:43,972nd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]08:22,064th
EUREurosJolien Ambrosius026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:08,213rd
EUREurosJolien Ambrosius134: DB 2xHeat 1[2]08:19,622nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJolien Ambrosius222: DG 2xFinal A [1]08:08,102nd
EUREurosJolien Ambrosius222: DG 2xHeat 1[3]08:11,301st
EUREurosJolien Ambrosius113: DDev 2x (Development Klassement)Final A [3]08:24,163rd
EUREurosJolien Ambrosius113: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]08:41,831st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [4]08:18,185th
EUREurosKoen Harsevoort111: HB 4+Heat 1[2]07:07,964th
EUREurosThomas Kolkman121: LHB 1xHeat 2[5]08:12,447th
EUREuros/ThêtaSteffan Hakkers019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:44,896th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [3]07:05,623rd
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+Final A [2]07:09,715th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:26,482nd
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:28,738th
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Heat 2[4]07:20,643rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+Final B [3]07:29,165th
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [6]07:35,987th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+Heat 1[6]07:28,946th
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:30,906th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [7]07:39,266th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:41,927th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+Final A [5]07:45,905th
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+Final B [4]07:27,635th
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+Heat 3[4]07:24,853rd
EUREurosMart Wijntjes009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:47,185th
EUREuros/SkøllStefan van Haren009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:37,024th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMart Wijntjes211: LHB 4+Heat 2[3]07:29,794th
EUREurosJoost van Smoorenburg202: HB 4+Heat 3[3]07:31,516th
EUREuros 1Mart Wijntjes101: HEj 4+ (EJK)Heat 4[4]07:43,025th
EUREuros 2Joost van Smoorenburg101: HEj 4+ (EJK)Heat 2[2]07:52,285th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Mart Wijntjes040: Jonge VierHeat 3[3]07:11,934th
EUREuros 2Joost van Smoorenburg040: Jonge VierHeat 2[1]07:18,954th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xFinal B [3]07:55,082nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Final B [1]07:59,655th
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Final A [4]08:13,254th
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[3]01:55,755th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[4]01:55,333rd
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xHeat 2[5]08:04,974th
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Semifinal 3[5]07:48,324th
EUREurosElianne Hopman102: DEj 8+Heat 3[6]08:03,765th
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[6]02:03,504th
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 2[4]02:05,132nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Heat 3[5]07:49,202nd
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Heat 1[4]08:20,171st
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 26[3]01:57,041st
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 24[5]02:05,555th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 6[4]01:59,751st
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 4[3]02:06,232nd
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Final B [5]
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xFinal B [5]08:31,064th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Final A [1]08:27,766th
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Final B [6]07:14,096th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[2]02:11,544th
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Heat 2[4]08:28,105th
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xHeat 3[2]08:39,204th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Semifinal 2[4]08:31,713rd
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Heat 1[3]07:08,634th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[5]02:09,791st
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 20[4]02:16,864th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Heat 4[5]08:28,491st
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 25[3]02:19,043rd
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 14[6]02:16,772nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJolien Ambrosius052: DTal 4*Final A [2]08:22,534th
EUREurosJolien Ambrosius052: DTal 4*Heat 2[1]08:22,192nd