Tom Weel

53 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland104: HE 8+Heat 2[8]06:08,673rd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Heat 2[8]07:20,565th
SKOSkøllRob Klaver050: HG 2+Final A [2]07:57,925th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-Heat 1[4]06:23,363rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Final A [7]06:20,623rd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Heat 2[5]06:22,332nd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-Heat 1[5]06:44,644th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Final A [6]06:28,904th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Time Trial 05:45,065th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-Final A [2]06:30,486th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-Heat 3[3]06:21,982nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2David Bordewijk104: HE 8+Final A [3]06:51,775th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-Final B [5]07:01,952nd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-Heat 1[6]06:27,973rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-Final C [1]06:59,123rd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-Time Trial 05:10,8412th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Heat 1[4]06:55,202nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland207: HG 4-Heat 2[1]06:43,123rd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland104: HDev 4-Heat 3[6]07:01,814th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk106: HGb 4-Final A [7]07:08,912nd
SKOSkøllDaan Stolk106: HGb 4-Heat 1[4]06:32,142nd
SKOSkøllDaan Stolk056: HG 4-Final A [2]06:58,314th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+Final A [3]06:46,434th
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+Time Trial 06:03,514th
SKOSkøllDaan Stolk057: MDev 4-Heat 2[5]07:17,185th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk202: HB 4+Final A [3]06:44,713rd
SKOSkøllDaan Stolk202: HB 4+Heat 2[5]07:04,271st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk040: Jonge VierFinal A [6]07:06,102nd
SKOSkøllDaan Stolk040: Jonge VierHeat 2[3]06:48,982nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Final A [6]05:58,353rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final A [1]06:13,636th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 2[4]06:09,633rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Noud van Maanen056: MI 8+Heat 1[2]06:08,075th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final C [1]02:57,544th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Time Trial 02:58,508th
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Final A [4]06:01,343rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Final A [5]05:59,973rd
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Heat 1[2]05:39,251st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final B [3]06:04,133rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[6]06:10,974th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Final A [4]06:23,592nd
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Heat 1[5]06:03,411st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final A [4]05:59,025th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[7]05:57,932nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 4Wibout Rustenburg001: HOnerv C4+Quarterfinal 8[2]02:02,533rd
SKOSkøll 4Wibout Rustenburg001: HOnerv C4+Heat 17[5]02:08,632nd