Mathijs Tas

39 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKeke Groenhart102: HE 2- (NSK)Heat 1[7]07:41,114th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Heat 2[8]07:20,565th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:23,363rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Final A [7]06:20,623rd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Heat 2[5]06:22,332nd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:44,644th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Final A [6]06:28,904th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Time Trial 05:45,065th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:30,486th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]06:21,982nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2David Bordewijk104: HE 8+Final A [3]06:51,775th
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-Final A [6]06:45,882nd
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-Heat 1[5]07:11,911st
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [5]07:01,952nd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:27,973rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4- (Development Klassement)Final C [1]06:59,123rd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:10,8412th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Heat 1[4]06:55,202nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland207: HG 4-Heat 2[1]06:43,123rd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland104: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]07:01,814th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand112: LE 8+ (NSK)Final A [2]06:17,355th
SKOSkøllJochem Stormmesand112: LE 8+ (NSK)Heat 2[3]06:09,902nd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:09,233rd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]06:21,732nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand137: LMFm 8+Final A [2]06:00,582nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul103: E 8+Heat 2[4]05:48,245th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:04,554th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:09,182nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul104: E 8+Heat 2[7]06:14,614th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:07,182nd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]06:06,271st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+Final A [4]07:02,961st
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+Heat 2[3]06:59,281st
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:04,942nd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:08,451st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul004: Lichte AchtHeat 1[4]06:37,673rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 5Michael Kwekkeboom001: HOnerv C4+Heat 16[6]02:09,554th