David Bordewijk

67 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland104: HE 8+Heat 2[8]06:08,673rd
SKOSkøll 2David Bordewijk007: HDev 4-Heat 2[5]06:43,323rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland110: HB 2xFinal A [7]07:21,807th
SKOSkøll 2David Bordewijk106: HGb 4-Heat 2[6]06:48,984th
SKOSkøll 2David Bordewijk007: HDev 4-Heat 3[4]06:56,435th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 3David Bordewijk106: HGb 4-Final B [2]06:38,704th
SKOSkøll 3David Bordewijk106: HGb 4-Time Trial 05:55,2810th
SKOSkøllDavid Bordewijk007: HDev 4-Heat 2[2]06:44,675th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2David Bordewijk104: HE 8+Final A [3]06:51,775th
SKOSkøll 2David Bordewijk106: HGb 4-Final B [4]07:06,784th
SKOSkøll 2David Bordewijk106: HGb 4-Heat 1[6]07:37,955th
SKOSkøll 1David Bordewijk007: HDev 4-Heat 1[5]06:59,375th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2David Bordewijk007: HDev 4-Time Trial 05:17,4217th
SKOSkøll 2David Bordewijk106: HGb 4-Heat 2[1]07:13,444th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMarten Steketee203: HB 8+Final A [4]06:33,305th
SKOSkøllMarten Steketee203: HB 8+Heat 3[6]06:29,512nd
SKOSkøllMarten Steketee102: HEj 8+Heat 3[5]06:24,633rd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMarten Steketee003: HB 8+Final A [6]06:51,802nd
SKOSkøllMarten Steketee003: HB 8+Heat 2[1]06:31,692nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk106: HGb 4-Final A [7]07:08,912nd
SKOSkøllDaan Stolk106: HGb 4-Heat 1[4]06:32,142nd
SKOSkøllDaan Stolk056: HG 4-Final A [2]06:58,314th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+Final A [3]06:46,434th
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+Time Trial 06:03,514th
SKOSkøllDaan Stolk057: MDev 4-Heat 2[5]07:17,185th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 3Daan Stolk106: HGb 4-Final A [4]06:20,912nd
SKOSkøll 3Daan Stolk106: HGb 4-Heat 1[3]06:16,611st
SKOSkøllDaan Stolk007: HDev 4-Heat 2[3]06:31,725th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk007: HDev 4-Time Trial 03:07,7311th
SKOSkøllDaan Stolk106: HGb 4-Final A [3]06:34,524th
SKOSkøllDaan Stolk106: HGb 4-Heat 1[4]06:31,221st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/HemusDaan Stolk107: HG 4+Final A [4]07:03,243rd
SKOSkøll/HemusDaan Stolk107: HG 4+Heat 1[6]07:04,471st
SKOSkøll/HemusDaan Stolk005: HG 4+Final A [8]07:00,002nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/HemusDaan Stolk107: HG 4+Final A [3]07:02,554th
SKOSkøll/HemusDaan Stolk107: HG 4+Heat 1[3]07:08,551st
SKOSkøll/HemusDaan Stolk005: HG 4+Final A [2]07:19,255th
SKOSkøll/HemusDaan Stolk005: HG 4+Heat 2[4]07:17,573rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk202: HB 4+Final A [3]06:44,713rd
SKOSkøllDaan Stolk202: HB 4+Heat 2[5]07:04,271st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk040: Jonge VierFinal A [6]07:06,102nd
SKOSkøllDaan Stolk040: Jonge VierHeat 2[3]06:48,982nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Final A [6]05:58,353rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final A [1]06:13,636th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 2[4]06:09,633rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final C [1]02:57,544th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Time Trial 02:58,508th
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Final A [4]06:01,343rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Final A [5]05:59,973rd
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Heat 1[2]05:39,251st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final B [3]06:04,133rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[6]06:10,974th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/SkøllWouter Bos008: Ej 8+Final B [7]06:13,086th
PHOPhocas/SkøllWouter Bos008: Ej 8+Heat 2[3]06:13,115th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+Final A [7]07:00,536th
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+Heat 2[7]06:45,043rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final B [4]06:52,661st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[2]06:54,375th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen207: B 8+Heat 2[4]06:13,974th
SKOSkøllNoud van Maanen106: Ej 8+Final A [6]06:03,185th
SKOSkøllNoud van Maanen106: Ej 8+Heat 1[5]06:13,653rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 9Siem Klok001: HOnerv C4+Heat 6[2]02:25,205th