Ruben Heuving

36 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xHeat 1[2]08:52,116th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xHeat 2[2]08:25,124th
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xHeat 2[5]08:06,465th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xTime Trial 05:51,1613th
AEGAegirRuben Heuving109: HB 1xHeat 2[2]08:10,794th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+Final A [5]07:15,716th
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+Heat 1[4]07:15,293rd
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+Final A [2]07:33,595th
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+Heat 2[5]07:33,252nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Ruben Heuving147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[3]08:31,765th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]02:54,113rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:55,996th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [2]05:58,951st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [2]05:55,742nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 1[4]05:40,603rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:00,851st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:03,124th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [6]06:28,034th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Heat 1[4]06:05,792nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]05:58,654th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]05:58,093rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [6]06:56,635th
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 2[4]06:44,822nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:55,042nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:53,704th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Final A [4]06:13,103rd
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Heat 1[2]06:16,682nd
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Final A [4]06:12,146th
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:10,481st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtFinal A [1]06:28,906th
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtHeat 1[1]06:24,623rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+Final A [5]01:52,144th
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+Heat 1[3]01:52,312nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAxl van Ark170: HTal 8+Heat 1[4]07:16,185th