Geoffrey Simpson

197 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosJudith de Winter136: DB 8+Final A [7]06:52,083rd
PELPelargosIsa Van Rijswijk134: DB 2xFinal A [7]08:04,485th
PELPelargosLianne Damink131: DG 4+Final A [4]07:45,872nd
PELPelargosJudith de Winter136: DB 8+Heat 1[6]07:18,402nd
PELPelargosIsa Van Rijswijk134: DB 2xHeat 3[3]08:03,262nd
PELPelargosLianne Damink131: DG 4+Heat 2[4]08:30,042nd
PELPelargos/TritonMieke van Heeringen023: DG 2-Final A [5]08:17,214th
PELPelargos/TritonLianne Damink026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:49,958th
PELPelargosJudith de Winter029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:50,015th
PELPelargos/TritonMieke van Heeringen023: DG 2-Heat 2[4]08:05,991st
PELPelargosIsa Van Rijswijk026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[1]08:06,996th
PELPelargos/TritonLianne Damink026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:56,524th
PELPelargosJudith de Winter029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:02,184th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosJudith de Winter136: DB 8+Final A [5]06:51,943rd
PELPelargosIsa Van Rijswijk134: DB 2xFinal A [6]07:54,254th
PELPelargosJudith de Winter136: DB 8+Heat 1[4]06:56,411st
PELPelargosIsa Van Rijswijk134: DB 2xHeat 2[5]07:55,421st
PELPelargosJudith de Winter029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:58,545th
PELPelargosJudith de Winter029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:21,431st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosJudith de Winter136: DB 8+Final A [5]07:00,215th
PELPelargosIsa Van Rijswijk134: DB 2xFinal A [4]07:52,883rd
PELPelargosJudith de Winter136: DB 8+Time Trial 06:06,745th
PELPelargosIsa Van Rijswijk134: DB 2xTime Trial 06:58,694th
PELPelargosLianne Damink125: DE 1xTime Trial 07:50,808th
PELPelargosIsa Van Rijswijk026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[1]07:44,905th
PELPelargosLianne Damink022: DG 1xHeat 2[6]08:49,735th
PELPelargosJudith de Winter029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:49,843rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosRobin Hofmeester134: DB 2xFinal A [1]08:23,503rd
PELPelargosLianne Damink132: DG 2xHeat 2[4]09:02,145th
PELPelargosLianne Damink022: DG 1xFinal B [2]09:53,148th
PELPelargosJudith de Winter029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:07,608th
PELPelargosLianne Damink022: DG 1xHeat 2[2]08:55,335th
PELPelargosJudith de Winter029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]07:03,903rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosJudith de Winter029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:28,741st
PELPelargosRobin Hofmeester026: DDev 2x (Development Klassement)Final B [2]08:32,694th
PELPelargosJudith de Winter029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:23,801st
PELPelargosRobin Hofmeester026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:12,897th
PELPelargosRobin Hofmeester134: DB 2xFinal A [1]09:11,234th
PELPelargosJudith de Winter136: DB 8+Time Trial 05:35,485th
PELPelargosRobin Hofmeester134: DB 2xHeat 3[4]08:17,652nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosJudith de Winter220: DB 8+Final A [5]07:21,354th
PELPelargosLianne Damink222: DG 2xHeat 1[5]08:24,384th
PELPelargosRobin Hofmeester218: DB 1xHeat 1[4]09:27,053rd
PELPelargosJudith de Winter220: DB 8+Heat 3[1]07:26,602nd
PELPelargosJudith de Winter112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:29,422nd
PELPelargosLianne Damink113: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]09:05,774th
PELPelargosJudith de Winter112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:17,301st
PELPelargosCarlijn de Rooij012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:18,4727th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosJudith de Winter005: DB 8+Final A [5]07:57,574th
PELPelargosJudith de Winter005: DB 8+Heat 1[5]07:24,542nd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosJudith de Winter701: 4+ D1Final A [4]09:27,503rd
PELPelargosLianne Damink115: DG 2-Final A [5]09:04,272nd
PELPelargosJudith de Winter701: 4+ D1Heat 1[6]09:15,111st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Maartje Duzijn127: DE 4xFinal A [8]07:43,693rd
PELPelargosLianne Damink134: DB 2xFinal A [4]08:35,891st
PELPelargosLianne Damink134: DB 2xHeat 1[4]09:03,852nd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw132: DG 2xHeat 2[4]08:18,613rd
LAGLaga 2Maartje Duzijn055: DG 2xFinal B [5]08:34,301st
PROProteus/PelargosCarlijn de Rooij025: DG 4xFinal A [7]07:49,255th
LAGLaga 1Tessa Dullemans022: DG 1xFinal A [1]08:57,054th
LAGLaga 2Maartje Duzijn055: DG 2xHeat 3[2]08:02,554th
LAGLaga 1Tessa Dullemans022: DG 1xHeat 2[7]08:20,453rd
PELPelargos 2Carlijn de Rooij022: DG 1xHeat 1[5]08:31,976th
PELPelargos 1Lianne Damink022: DG 1xHeat 1[8]08:31,385th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Maartje Duzijn129: W 4x (Aegon Open National Championship)Final A [1]07:57,276th
LAGLaga 1Maartje Duzijn129: W 4x (Aegon Open National Championship)Time Trial 07:05,326th
LAGLaga 1Maartje Duzijn053: WDev 2xFinal A [5]09:08,516th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw053: WDev 2xFinal A [6]08:54,065th
PELPelargosLianne Damink053: WDev 2xFinal B [3]09:11,404th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw053: WDev 2xHeat 2[4]08:06,513rd
PELPelargosLianne Damink053: WDev 2xHeat 1[5]08:37,285th
LAGLaga 1Maartje Duzijn053: WDev 2xHeat 1[2]08:17,363rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosLianne Damink134: DB 2xFinal A [3]07:44,943rd
LAGLagaQuirine de Zeeuw127: DE 4xFinal A [5]06:48,714th
PELPelargosLianne Damink134: DB 2xHeat 1[4]07:39,211st
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:23,843rd
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Final B [3]07:41,711st
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]07:31,414th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:36,123rd
PELPelargos 1Lianne Damink022: DG 1xHeat 2[6]08:40,624th
PELPelargos 2Carlijn de Rooij022: DG 1xHeat 1[4]08:26,144th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Final B [3]03:45,592nd
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Semifinal 1[3]03:45,252nd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Final C [1]03:39,891st
PELPelargos 1Carlijn de Rooij022: DG 1xHeat 2[4]08:36,763rd
PELPelargos 2Lianne Damink022: DG 1xHeat 1[2]08:56,993rd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:39,437th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:37,224th
PELPelargosLianne Damink134: DB 2xFinal A [4]07:47,962nd
LAGLagaMaartje Duzijn134: DB 2xFinal A [1]07:41,411st
PELPelargosLianne Damink134: DB 2xHeat 3[2]07:51,202nd
LAGLagaMaartje Duzijn134: DB 2xHeat 3[4]07:45,951st
LAGLagaQuirine de Zeeuw132: DG 2xHeat 3[2]07:41,623rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Maartje Duzijn134: DB 2xFinal A [2]08:16,144th
PELPelargosLianne Damink134: DB 2xFinal A [5]08:12,862nd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw134: DB 2xFinal A [3]08:00,301st
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [7]07:58,498th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [8]07:53,837th
PELPelargos 1Carlijn de Rooij022: DG 1xFinal A [2]08:35,767th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]07:54,544th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:47,623rd
PELPelargos 2Lianne Damink022: DG 1xHeat 2[3]09:08,835th
PELPelargos 1Carlijn de Rooij022: DG 1xHeat 1[6]08:36,523rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaartje Duzijn127: DE 4xFinal A [4]07:15,053rd
PELPelargosLianne Damink134: DB 2xFinal A [3]08:22,092nd
LAGLaga 1Laura van Veen133: DB 1xFinal B [4]08:54,693rd
LAGLagaDieuwertje den Besten129: DG 4-Final A [4]07:21,751st
LAGLaga 1Laura van Veen133: DB 1xHeat 1[2]08:52,153rd
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]08:38,187th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]08:35,646th
PELPelargosLianne Damink026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]08:32,296th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]08:11,954th
LAGLaga 1Maartje Duzijn026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]08:09,283rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw222: DG 2xFinal A [6]07:19,872nd
PELPelargosCarlijn de Rooij222: DG 2xHeat 3[4]08:22,735th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw222: DG 2xHeat 1[6]07:45,561st
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw113: DDev 2x (Dev)Final A [1]08:12,285th
PELPelargosCarlijn de Rooij113: DDev 2x (Dev)Final B [1]08:39,565th
LAGLaga 1Maartje Duzijn113: DDev 2x (Dev)Final B [4]08:22,741st
PELPelargosCarlijn de Rooij113: DDev 2x (Dev)Heat 2[6]09:02,386th
LAGLaga 1Maartje Duzijn113: DDev 2x (Dev)Heat 2[1]08:27,824th
LAGLaga 2Quirine de Zeeuw113: DDev 2x (Dev)Heat 1[2]08:38,113rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/PelargosNicole Hartman123: DG 4+Final A [3]07:46,946th
PELPelargos/LaakLianne Damink123: DG 4+Heat 1[3]08:03,184th
LAGLaga/PelargosNicole Hartman123: DG 4+Heat 1[5]07:40,731st
LAGLaga 2Sylke van der Kleij125: DB 1xHeat 2[1]09:06,156th
PELPelargos/LaakLianne Damink126: DB 4+Heat 2[4]07:55,954th
LAGLagaNicole Hartman122: DG 4-Heat 1[4]07:23,036th
LAGLaga 1Dautse Heimovaara020: DG 2-Final A [3]08:18,223rd
PELPelargos/LaakLianne Damink022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]08:05,616th
LAGLagaLaura van Veen019: DB 2xHeat 1[6]08:15,653rd
LAGLaga 2Nicole Hartman020: DG 2-Heat 2[5]08:30,114th
LAGLaga 1Dautse Heimovaara020: DG 2-Heat 2[4]08:25,742nd
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]07:28,555th
PELPelargos/LaakLianne Damink022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]08:08,013rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Dautse Heimovaara020: DG 2-Final A [4]08:14,694th
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Repechage [3]03:37,112nd
LAGLaga 1Dautse Heimovaara020: DG 2-Heat 2[1]08:14,382nd
LAGLaga 2Nicole Hartman020: DG 2-Heat 1[3]08:13,923rd
PELPelargos/LaakLianne Damink022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:49,769th
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:31,388th
PELPelargos/LaakLianne Damink129: DB 4+Heat 2[2]07:58,983rd
LAGLagaNicole Hartman125: DG 4-Heat 2[2]07:31,594th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargos/LaakLianne Damink126: DB 4+Final B [4]08:05,004th
LAGLaga 2Nicole Hartman119: DE 2-Heat 2[5]07:44,725th
LAGLaga 1Dautse Heimovaara119: DE 2-Heat 1[5]07:45,575th
PELPelargos/LaakLianne Damink126: DB 4+Heat 2[3]08:12,905th
LAGLagaNicole Hartman122: DG 4-Heat 1[4]07:25,984th
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [3]07:11,092nd
PELPelargosLianne Damink022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]07:58,564th
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]07:29,334th
PELPelargosLianne Damink022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]08:21,255th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Dautse Heimovaara121: DE 2-Final A [4]08:26,345th
LAGLaga 2Nicole Hartman121: DE 2-Final A [7]08:13,053rd
LAGLagaRosalie Rietjens128: DB 1xFinal A [2]09:09,495th
PELPelargos/LaakLianne Damink129: DB 4+Final B [3]08:13,922nd
LAGLagaRosalie Rietjens128: DB 1xHeat 3[4]08:19,542nd
PELPelargos/LaakLianne Damink129: DB 4+Heat 2[5]08:11,215th
LAGLagaNicole Hartman125: DG 4-Heat 3[7]07:22,915th
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [6]07:22,804th
PELPelargos/LaakLianne Damink022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [8]08:19,615th
LAGLaga 3Sylke van der Kleij017: DG 1xHeat 4[3]08:57,565th
LAGLaga 1Rosalie Rietjens017: DG 1xHeat 1[7]08:30,734th
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:22,433rd
PELPelargos/LaakLianne Damink022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]08:02,396th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Sylke van der Kleij125: DB 1xHeat 3[6]10:01,085th
PELPelargos/LaakLianne Damink126: DB 4+Heat 2[5]09:14,544th
LAGLagaIris van der Heide122: DG 4-Heat 1[6]08:21,904th
LAGLagaIris van der Heide023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [4]08:32,893rd
PELPelargos/LaakLianne Damink022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]09:42,506th
LAGLagaIris van der Heide023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[7]08:05,925th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargos/LaakLianne Damink224: DB 4+Heat 1[3]08:10,793rd
LAGLagaIris van der Heide253: DG 4-Heat 3[2]07:38,364th
PELPelargos/LaakLianne Damink121: DEj 4+ (EJK)Final A [5]08:11,536th
LAGLagaIris van der Heide118: DDev 4- (Dev)Heat 3[6]07:27,985th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargos/LaakLianne Damink042: Jonge Dames VierHeat 2[3]08:25,956th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosMaartje Van Rhijn006: DEj 8+Heat 2[1]07:57,364th
PELPelargosAnkie Fleischeuer013: DErv 4+Semifinal 3[2]09:19,154th
PELPelargosAnkie Fleischeuer013: DErv 4+Heat 2[6]09:21,492nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosGieneke Teeuwen130: DO 4+Final A [6]07:39,116th
PELPelargosGieneke Teeuwen130: DO 4+Heat 2[5]07:38,603rd
PELPelargosTessa Overboom132: DN 2xHeat 4[4]07:57,603rd
PELPelargosGieneke Teeuwen133: DN 4-Heat 2[2]07:32,585th
PELPelargosSophie Huisman171: DTal 8+Heat 1[4]07:57,546th
PELPelargosTessa Overboom026: LDB 2xFinal A [5]07:57,942nd
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Heat 1[6]07:37,823rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosGieneke Teeuwen133: DN 4-Heat 1[2]07:36,674th
PELPelargosTessa Overboom132: DN 2xHeat 2[4]08:08,084th
PELPelargosTessa Overboom170: LDB 2xFinal A [6]08:11,884th
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Final A [2]07:45,015th
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Heat 1[3]07:34,572nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Final B [3]07:58,092nd
PELPelargosTessa Overboom021: DN 2xFinal A [3]08:26,394th
PELPelargosGieneke Teeuwen022: DN 4+Heat 2[4]07:47,213rd
PELPelargosTessa Overboom175: LDB 2xFinal A [1]08:16,474th
PELPelargosTessa Overboom175: LDB 2xHeat 1[2]08:18,542nd
PELPelargosGieneke Teeuwen131: DN 4-Heat 2[4]07:33,352nd