Frederik Krogt, van der

44 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Final A [4]06:28,222nd
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Heat 4[6]06:33,051st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder139: M 4+Final A [4]06:21,542nd
HABUTS Haberfield RC/NereusZac VonAppen056: MI 8+Final A [5]06:00,865th
HABUTS Haberfield RC/NereusZac VonAppen056: MI 8+Heat 2[4]05:59,412nd
NERNereusThomas Mulder029: M 4+Heat 1[1]06:35,584th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Final A [4]06:31,702nd
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Heat 2[3]06:38,652nd
NERNereusThomas Mulder106: G 4+Final A [1]06:41,394th
NERNereusThomas Mulder106: G 4+Heat 2[3]06:36,252nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Final A [6]06:26,361st
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Heat 1[4]06:34,871st
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Final A [3]06:26,822nd
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Heat 3[2]06:42,481st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3Dimitri van Wylick251: G 4-Heat 3[4]06:34,733rd
NERNereusDimitri van Wylick131: G 4+Final A [5]07:02,485th
NERNereusDimitri van Wylick131: G 4+Heat 1[2]06:58,522nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Bob van den Hoogen022: G 2-Heat 2[2]07:52,225th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Oscar Dijkstra032: SA 8+ (NK)Final A [2]06:12,633rd
NERNereus 3Oscar Dijkstra030: SA 4- (NK)Final A [5]06:52,915th
NERNereus 3Oscar Dijkstra030: SA 4- (NK)Heat 2[3]06:53,472nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt106: O 4+Final A [5]06:41,855th
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 1[3]06:40,442nd
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (EJK)Final A [3]05:49,702nd
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[3]05:53,511st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 2[4]06:49,965th
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt007: Dev 4-Final B [3]06:23,401st
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt007: Dev 4-Heat 2[4]06:34,945th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Final A [4]06:45,681st
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 2[3]06:51,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra136: MFm 8+Final A [4]06:10,632nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Final A [5]06:47,274th
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 1[5]06:49,992nd
NERNereusIJsbrand Daleboudt006: N 4+Final A [2]06:46,261st
NERNereusIJsbrand Daleboudt006: N 4+Heat 1[6]06:49,282nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+Final A [3]07:04,411st
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+Heat 1[2]07:03,601st
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt006: N 4+Final A [3]06:48,011st
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt006: N 4+Heat 1[6]06:59,251st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+Heat 2[7]
NERNereus 3IJsbrand Daleboudt006: N 4+Final A [4]08:22,332nd
NERNereus 3IJsbrand Daleboudt006: N 4+Heat 3[6]07:43,481st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt040: B 4+Final A [3]07:20,052nd
NERNereusIJsbrand Daleboudt040: B 4+Heat 2[2]00:00,001st