Nine Douwes Dekker

83 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo-combiAnna van der Voort129: DSA 8+ (NSK)Final A [5]07:02,981st
SKOSkøllNine Douwes Dekker140: LDO 1xFinal A [5]08:51,591st
ARGArgo-combiAnna van der Voort129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[3]07:10,451st
SKOSkøllNine Douwes Dekker022: LDSA 1x (NSK)Final A [6]08:42,532nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker105: LW 1xHeat 2[5]08:03,194th
SKOSkøllNine Douwes Dekker017: LW 1xFinal A [5]07:58,764th
SKOSkøllNine Douwes Dekker017: LW 1xHeat 3[1]08:06,491st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllMarleen van Roessel126: DSA 2xHeat 1[6]08:08,525th
SKOSkøllNine Douwes Dekker031: LDSA 1xFinal A [3]08:48,636th
SKOSkøllNine Douwes Dekker031: LDSA 1xHeat 2[3]08:49,972nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker140: LDO 1xFinal A [6]09:33,122nd
SKOSkøllNine Douwes Dekker015: DSA 1xHeat 1[6]09:04,124th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCarline Bouw007: D 1e divisie 8+Time Trial 28:38,13rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skøll/TritonJoanneke Jansen039: W 4xFinal A [4]06:43,043rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker022: LDSA 1xFinal A [4]08:37,892nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker022: LDSA 1xFinal A [5]07:53,253rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker128: LDSA 1x (NK)Final B [5]08:24,023rd
SKOSkøllNine Douwes Dekker128: LDSA 1x (NK)Heat 2[7]08:17,554th
SKOSkøllNine Douwes Dekker026: LDO 1xFinal A [3]08:09,985th
SKOSkøllNine Douwes Dekker026: LDO 1xHeat 1[6]08:21,672nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skøll/TritonJoanneke Jansen011: D 1e divisie 4*Time Trial 30:16,302nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/Orca/SkøllJoanneke Jansen016: D1eDiv4*Round D 18:46,21st
TRITriton/Orca/SkøllJoanneke Jansen016: D1eDiv4*Round C 02:35,63rd
TRITriton/Orca/SkøllJoanneke Jansen016: D1eDiv4*Round B 00:49,82nd
TRITriton/Orca/SkøllJoanneke Jansen016: D1eDiv4*Round A 08:55,03rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ThetaNine Douwes Dekker163: DSA 4x (NSK)Final A [6]06:49,472nd
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker128: DSA 2x (NSK)Heat 1[3]07:43,995th
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker015: DSA 1x (NSK)Final A [6]08:09,155th
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker015: DSA 1x (NSK)Heat 1[5]08:16,822nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker122: W 4xFinal A [6]06:50,803rd
SKOSkøll 1Bregtje Hermans114: W 2xHeat 1[2]07:32,704th
SKOSkøllBregtje Hermans018: BW 2xFinal A [1]07:34,173rd
SKOSkøllBregtje Hermans018: BW 2xHeat 1[2]07:41,273rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker126: DSA 2xFinal B [4]07:51,422nd
SKOSkøll 1Nine Douwes Dekker126: DSA 2xHeat 2[3]08:15,164th
SKOSkøllNine Douwes Dekker025: DSB 2xFinal A [6]08:36,232nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker130: DO 1xFinal A [4]08:17,383rd
SKOSkøllNine Douwes Dekker135: DN 2xFinal A [4]07:31,341st
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xFinal A [3]08:12,222nd
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xHeat 1[2]08:14,532nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker130: DO 1xFinal A 07:53,251st
VIDVidar/SkøllNine Douwes Dekker131: DO 4-Final A 07:24,144th
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xFinal A 07:56,772nd
SKOSkøllNine Douwes Dekker018: DN 1xHeat 208:03,321st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker126: DSB 1xFinal A [6]08:19,294th
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker126: DSB 1xHeat 2[4]08:25,972nd
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker025: DB 1xFinal A [4]09:01,811st
SKOSkøll 2Nine Douwes Dekker025: DB 1xHeat 2[3]08:48,551st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:40,543rd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+Round D 17:12,92nd
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+Round C 02:40,64th
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+Round B 00:51,45th
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+Round A 08:22,83rd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNine Douwes Dekker065: DB 1xTime Trial 26:25,891st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLisanne van Geffen129: DSA8+ Open NSKFinal A [7]06:36,503rd
SKOSkøllLisanne van Geffen129: DSA8+ Open NSKHeat 2[7]06:48,773rd
SKOSkøllBregtje Hermans020: DDev 4-Final A [3]07:14,595th
SKOSkøllBregtje Hermans020: DDev 4-Heat 2[3]07:11,362nd

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkø/Aeg/Gy asGrietje Bijl129: DSA 8+Final A [3]06:48,082nd
SKOSkøllBregtje Hermans131: DO 4-Final A [4]07:20,193rd
SKOSkøllBregtje Hermans020: DDev4-Final A [4]07:12,981st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBregtje Hermans129: DO 4-Heat 107:30,584th
SKOSkøllBregtje Hermans030: DDev 4-Final A 07:36,103rd
SKOSkøllBregtje Hermans030: DDev 4-Heat 207:42,292nd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllL Bahler131: DO 4-Final A [7]07:12,705th
SKOSkøllL Bahler131: DO 4-Heat 2[6]07:35,583rd
SKOSkøllL Bahler020: DDev 4-Final A [7]07:43,544th
SKOSkøllL Bahler020: DDev 4-Heat 2[5]07:18,343rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Bregtje Hermans129: DO 4-Final A 07:33,484th
SKOSkøllBregtje Hermans020: DDev 4-Heat 307:22,743rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBregtje Hermans037: DDev 4-Final A [5]07:48,564th
SKOSkøllBregtje Hermans037: DDev 4-Heat 1[5]08:02,991st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLisanne van Geffen008: D 2e divisie 8 +Time Trial 28:22,162nd
SKOSkøllLisanne van Geffen007: D 1e divisie 8+Time Trial 27:42,103rd
SKOSkøllLisanne van Geffen003: H 3e divisie 8+Time Trial 26:09,574th

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLisanne van Geffen012: D2eDiv 8+Round D 17:57,72nd
SKOSkøllLisanne van Geffen012: D2eDiv 8+Round C 02:27,12nd
SKOSkøllLisanne van Geffen012: D2eDiv 8+Round B 00:46,42nd
SKOSkøllLisanne van Geffen012: D2eDiv 8+Round A 08:28,72nd

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Nine Douwes Dekker139: M18 1x NKFinal B [5]10:09,618th
WILWillemIII 2Nine Douwes Dekker139: M18 1x NKFinal A [7]09:07,862nd
WILWillemIII 2Nine Douwes Dekker139: M18 1x NKHeat 2[4]10:17,201st

Nationale Roeiwedstrijden ARB / Nationale Kampioenschappen

07 June 2003 to 08 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIRuth Meyer174: M14 4*Final A [6]02:03,043rd