Willem Kullberg

53 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+ (NSK)Final A [3]05:54,822nd
NERNereusThomas Start117: LHG 4-Final A [4]06:38,124th
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:36,105th
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:35,203rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+Final A [7]05:57,581st
NERNereus 2Willem Buist061: HE 2-Final A [7]07:10,234th
NERNereus 2Willem Buist061: HE 2-Heat 2[3]07:17,843rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllRutger Overstegen116: LHE 8+Final A [3]05:57,162nd
NERNereusThomas Start117: LHG 4-Final A [3]06:34,104th
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:22,963rd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:24,792nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/SaurusThomas Start116: LHE 8+Final A [4]06:54,622nd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [2]07:05,611st
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[4]06:32,684th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:52,582nd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:07,102nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start216: LHG 4-Final A [4]06:45,462nd
NERNereusThomas Start216: LHG 4-Heat 1[3]06:54,942nd
NERNereusThomas Start109: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]07:29,173rd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusWillem Kullberg010: HE 2+Final A [5]09:15,513rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusWillem Kullberg136: M 2-Final B [2]08:15,793rd
NERNereusWillem Kullberg136: M 2-Time Trial 07:41,059th
NERNereusWillem Kullberg027: BM 2-Final A [2]08:14,064th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusWillem Kullberg004: HG 2-Final B [6]07:14,521st
NERNereusWillem Kullberg004: HG 2-Heat 1[4]07:17,393rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusQuintes Poortvliet107: HG 4+Final A [7]07:10,926th
NERNereusQuintes Poortvliet107: HG 4+Heat 2[7]07:09,493rd
NERNereusQuintes Poortvliet005: HG 4+Final A [5]07:09,687th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusQuintes Poortvliet107: HG 4+Heat 2[5]07:08,234th
NERNereusQuintes Poortvliet005: HG 4+Final A [4]07:18,344th
NERNereusQuintes Poortvliet005: HG 4+Heat 1[3]07:20,952nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Quintes Poortvliet208: HG 4+Final A [3]07:04,614th
NERNereus 1Quintes Poortvliet208: HG 4+Heat 2[5]07:05,882nd
NERNereusQuintes Poortvliet105: HG 4+Heat 1[2]07:24,254th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Quintes Poortvliet020: HG 4+Final A [3]07:17,876th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSven Guijt103: E 8+ (NSK)Heat 1[4]06:27,736th
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:05,691st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:18,801st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom137: LMFm 8+Final A [3]05:57,811st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]02:58,751st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]02:55,841st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:58,983rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:59,761st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:08,651st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Lars van den Boom114: LE 8+Final A [6]06:14,433rd
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:01,551st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:06,582nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:02,561st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:10,371st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom113: LEj 8+ (EJK)Final A [4]06:13,881st
NERNereusLars van den Boom113: LEj 8+ (EJK)Heat 3[4]06:32,341st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom004: Lichte AchtFinal A [6]06:24,111st
NERNereusLars van den Boom004: Lichte AchtHeat 2[2]06:30,322nd