Linde van Tilburg

255 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirNils Meijer046: M 8+Final A [1]05:38,434th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirNils Meijer103: E 8+Final A [3]05:39,801st
GYAGyas/AegirNils Meijer103: E 8+Heat 1[5]05:24,502nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirNils Meijer104: E 8+Final A [4]05:52,203rd
GYAGyas 1Pim Verboeket109: B 4+Final A [4]06:45,731st
GYAGyas/AegirNils Meijer104: E 8+Heat 2[3]05:46,901st
GYAGyas 1Pim Verboeket109: B 4+Heat 3[5]06:44,291st
GYAGyasTeun Oonk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:52,081st
GYAGyasTeun Oonk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]05:51,401st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg116: LSA 8+ (NSK)Final A [1]05:46,521st
GYAGyas 2Mark Pronk118: LO 4+Final A [3]06:46,362nd
GYAGyas 2Mark Pronk118: LO 4+Heat 1[4]06:52,251st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg116: LSA 8+Final A [3]05:47,921st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg130: LM 8+Final A [1]06:09,161st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierFinal A [2]11:10,785th
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierHeat 2[3]06:37,882nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTim Weerkamp116: LSA 8+ (NSK)Final A [3]05:45,321st
GYAGyasErnst Rodenburg106: O 4+Final A [3]06:34,581st
GYAGyasTim Weerkamp116: LSA 8+ (NSK)Heat 1[5]05:53,941st
GYAGyasErnst Rodenburg106: O 4+Heat 1[2]06:48,971st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/LagaNils Meijer130: LM 8+Final A [2]06:10,862nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final B [2]03:13,931st
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:09,032nd
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]02:57,711st
GYAGyasTijmen Mennink008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,283rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Final A [3]06:07,556th
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)Heat 1[2]05:52,691st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier132: DO 4+Final A [4]07:23,062nd
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier132: DO 4+Heat 2[3]07:40,661st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Thêta/GyasJorrit Schoenmakers116: LSA 8+Final A [7]06:01,091st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasPaulien van Dorp103: DB 8+Heat 1[2]07:05,362nd
GYAGyasPaulien van Dorp003: DEj 8+Final A [3]07:52,491st
GYAGyasPaulien van Dorp003: DEj 8+Heat 2[5]07:26,911st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRogier Blink001: Oude VierHeat 2[4]06:35,772nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Eva Sprenger132: DO 4+Final A [5]07:58,371st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 2Monica Lanz128: W 8+ (Aegon NK)Final A [4]06:19,254th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasAnnewiek Grift019: DN 4+Final A [6]09:06,614th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiMonica Lanz127: DSA 8+Final A [4]06:57,011st
NERNereus-combiMonica Lanz127: DSA 8+Heat 2[4]07:02,181st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/GyasElla van der Haar127: DSA 8+Final A [3]07:15,335th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRogier Blink001: Oude VierHeat 1[2]06:49,563rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasRogier Blink001: H 1e divisie 8+Time Trial 25:08,21st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+ (NSK)Final A [7]06:01,282nd
GYAGyas 1Eva Sprenger129: DSA 8+ (NSK)Final A [6]06:34,203rd
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[4]06:05,503rd
GYAGyas 1Eva Sprenger129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:38,032nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEva Sprenger128: W 8+Heat 1[3]06:40,013rd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTim van de Vendel001: Oude VierFinal A [7]10:33,946th
GYAGyasTim van de Vendel001: Oude VierHeat 1[4]06:43,832nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round D 17:25,32nd
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round C 02:24,14th
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round B 00:42,91st
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round A 08:23,64th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasViktor Villerius119: LO 4+Heat 1[3]07:20,705th
GYAGyasLukas Fuchs014: LEj 8+Final B [5]06:20,681st
GYAGyasLukas Fuchs014: LEj 8+Heat 1[4]06:16,034th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Lukas Fuchs119: LO 4+Final A [6]07:31,621st
GYAGyasLukas Fuchs014: LEj 8+Final A [4]07:12,584th
GYAGyasLukas Fuchs014: LEj 8+Heat 2[6]07:17,111st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLukas Fuchs115: LSA 8+Heat 1[4]06:38,594th
GYAGyasLukas Fuchs021: LEj 8+Final B [7]07:43,495th
GYAGyasLukas Fuchs021: LEj 8+Heat 1[7]07:07,506th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLukas Fuchs014: LEj 8+Heat 2[4]06:21,963rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLuc Kroon125: LB 8+Final A 06:14,121st
GYAGyasLuc Kroon125: LB 8+Heat 206:12,741st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBouke Lubach023: HCl 4*Time Trial 14th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze-combi 1Brighid Prengen014: M18 4 *Time Trial 32:55,863rd

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche-combi 1Kirsten Lanz015: M18 8+Round D 18:23,71st
ZWOZwolsche-combi 1Kirsten Lanz015: M18 8+Round C 02:30,22nd
ZWOZwolsche-combi 1Kirsten Lanz015: M18 8+Round B 00:50,32nd
ZWOZwolsche-combi 1Kirsten Lanz015: M18 8+Round A 08:27,62nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABea/Gou/HunNanette van Ditshuizen152: M16 4*Heat 107:44,131st

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHun/Zwo/BeaEmma Corbijn van Willenswaard149: M16 4*Heat 2[6]08:37,212nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/ARCRoland Krijger013: J16 4*Time Trial 30:18,796th