Emma Corbijn van Willenswaard

275 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Damion Eigenberg101: HE 1xFinal A [3]07:10,525th
GYAGyas 1Luuk Adema101: HE 1xFinal A [4]06:59,072nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDamion Eigenberg113: LHE 1xFinal A [3]07:10,271st
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xFinal A [3]07:00,002nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xFinal A [5]07:25,741st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [4]07:24,764th
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [4]07:36,583rd
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[1]07:52,512nd
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[2]07:39,002nd
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[4]07:57,551st
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 1[3]07:41,071st
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:51,561st
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:07,866th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1x (NSK)Final A [8]08:58,271st
GYAGyas/OrcaBaukje Zaaijer020: DE 2xFinal A [3]07:51,082nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Aegir 2Baukje Zaaijer127: DE 4xFinal A [2]07:09,901st
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xFinal A [7]08:08,024th
GYAGyas 2Eline Feitsma022: DG 1xFinal A [4]08:22,414th
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xFinal A [3]08:06,632nd
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xHeat 2[2]08:19,222nd
GYAGyas 2Eline Feitsma022: DG 1xHeat 1[2]08:30,541st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xFinal A [2]08:19,803rd
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xHeat 2[2]08:22,302nd
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xFinal A [8]08:31,642nd
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xHeat 2[7]08:33,291st

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBaukje Zaaijer026: DSA 2x (NK)Final A [3]09:40,523rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYmkje Clevering125: DSA 2- (NSK)Final A [5]07:41,002nd
GYAGyasYmkje Clevering125: DSA 2- (NSK)Heat 2[6]07:40,952nd
NERNereus/Gyas/SilViaVeronique Meester018: DSA 4- (NSK)Final A [6]06:40,811st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Gyas/OrcaVeronique Meester018: DSA 4-Final A [6]06:42,802nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-Final A [2]07:13,631st
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-Heat 2[3]07:19,201st
NERNereus/GyasVeronique Meester030: W 4-Final A [2]07:08,391st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/GyasVeronique Meester129: DO 4-Final A [6]06:40,781st
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xFinal A [4]08:05,145th
NERNereus/GyasVeronique Meester018: DSA 4-Final A [4]06:55,381st
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xHeat 2[3]08:02,292nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBaukje Zaaijer202: DSA 4-Semifinal 1[5]04:28,012nd
GYAGyasBaukje Zaaijer202: DSA 4-Quarterfinal 1[6]04:29,081st
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xFinal A [1]07:58,174th
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xHeat 2[3]07:57,653rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYmkje Clevering207: DSA 2- (NK)Final A [3]08:13,215th
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1x (NK)Final B [3]08:34,881st
GYAGyasYmkje Clevering207: DSA 2- (NK)Semifinal 2[3]08:35,521st
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1x (NK)Semifinal 1[3]09:09,694th
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1x (NK)Repechage 1[5]09:40,781st
GYAGyasYmkje Clevering207: DSA 2- (NK)Time Trial 08:12,876th
GYAGyasBaukje Zaaijer203: DSA 1x (NK)Time Trial 08:37,127th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBaukje Zaaijer127: DSA 4xFinal A [4]07:02,783rd
GYAGyasBaukje Zaaijer129: DO 4-Final A [6]06:54,641st
GYAGyas 1Baukje Zaaijer017: DSA 1x (NSK)Final A [2]07:49,562nd
GYAGyas 2Eline Feitsma017: DSA 1x (NSK)Heat 2[6]08:12,594th
GYAGyas 1Baukje Zaaijer017: DSA 1x (NSK)Heat 1[6]08:01,422nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBaukje Zaaijer112: W 4-Final A [1]07:38,314th
GYAGyasBaukje Zaaijer015: BW 1xFinal A [3]08:29,751st
GYAGyasBaukje Zaaijer015: BW 1xHeat 1[2]08:29,521st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBaukje Zaaijer023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final B [2]03:45,021st
GYAGyasBaukje Zaaijer023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]03:44,652nd
GYAGyasBaukje Zaaijer023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[2]03:29,681st
GYAGyasBaukje Zaaijer023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:27,614th
GYAGyas 2Eline Feitsma132: DN 2-Final A [3]08:08,531st
GYAGyasBaukje Zaaijer134: DN 1xFinal A [2]08:17,151st
GYAGyas 2Eline Feitsma132: DN 2-Heat 1[3]08:10,521st
GYAGyasBaukje Zaaijer134: DN 1xHeat 3[1]08:33,711st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Baukje Zaaijer132: DN 4-Final A [3]07:05,931st
GYAGyas 2Baukje Zaaijer132: DN 4-Heat 2[3]07:09,801st
GYAGyas 2Eline Feitsma020: DO 2-Final A [5]07:53,594th
GYAGyas 1Baukje Zaaijer017: DSA 1xFinal A [6]07:58,434th
GYAGyas 2Eline Feitsma020: DO 2-Heat 2[6]07:47,972nd
GYAGyas 1Baukje Zaaijer017: DSA 1xHeat 2[3]07:54,923rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEline Feitsma135: DN 1xFinal A [4]08:41,764th
GYAGyasEline Feitsma135: DN 1xHeat 1[3]08:22,071st
GYAGyas 2Eline Feitsma020: DO 2-Final A [6]09:07,186th
GYAGyasBaukje Zaaijer017: DSA 1xFinal A [7]09:14,543rd
GYAGyas 2Eline Feitsma020: DO 2-Heat 2[6]09:17,542nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEline Feitsma135: DN 1xFinal B [5]08:37,311st
GYAGyasEline Feitsma135: DN 1xHeat 1[6]08:37,344th
GYAGyasEline Feitsma072: DB 1xFinal A [4]09:05,505th
GYAGyasEline Feitsma021: DN 2xFinal A [6]07:55,871st
GYAGyasEline Feitsma072: DB 1xHeat 1[6]08:29,822nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Eline Feitsma217: DB 1xFinal A [5]08:40,275th
GYAGyas 1Eline Feitsma217: DB 1xHeat 3[3]08:32,581st
GYAGyas 2Arwen Kamphuis217: DB 1xHeat 2[6]09:08,724th
GYAGyas 1Eline Feitsma110: DN 1xFinal A [6]08:56,695th
GYAGyas 2Arwen Kamphuis110: DN 1xHeat 2[3]09:59,115th
GYAGyas 1Eline Feitsma110: DN 1xHeat 1[7]09:10,833rd
GYAGyas (SB)Baukje Zaaijer005: DSA 1x (NK)Repechage 1[3]08:47,834th
GYAGyas (SB)Baukje Zaaijer005: DSA 1x (NK)Heat 4[6]09:06,756th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VADVada/Laak/Hunze/AmycusRoos van der Maas035: M18 4xFinal 1[4]07:24,344th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Hunze/JasonMilena Knappstein146: M18 8+Final A [5]07:36,463rd