Stephen Stewart

167 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRorik de Boer124: LHB 8+Final A [6]07:07,024th
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:31,852nd
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:35,276th
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]06:08,251st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBoris Mulder157: MFm 8+Final A [6]06:32,681st
TRITriton/Nereus/Willem IIITo Wiersma107: W 4-Final A [3]08:00,123rd
TRITriton/Nereus/Willem IIITo Wiersma107: W 4-Time Trial 07:18,353rd
TRITriton/Nereus/GyasEline Feitsma016: W 4- (Aegon Open National Championship)Heat 2[4]07:34,243rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiEline van Marle128: DE 8+Final A [5]06:16,883rd
NERNereusRorik de Boer124: LHB 8+Final A [4]06:09,453rd
NERNereus-combiEline van Marle128: DE 8+Heat 1[2]06:24,272nd
NERNereusRorik de Boer124: LHB 8+Heat 1[4]06:09,601st
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+Final B [6]06:04,511st
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]05:52,061st
TRITriton/Gyas/NereusEline van Marle021: DE 4-Final A [2]06:47,754th
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+Heat 2[4]06:11,916th
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]05:55,521st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]02:53,641st
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]02:59,864th
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[3]02:51,111st
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:01,877th
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:51,711st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:33,657th
NERNereusJan Boon010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:09,091st
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:31,482nd
NERNereusJan Boon010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:10,341st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBoris Mulder104: HE 8+Final A [6]06:15,797th
NERNereusRorik de Boer124: LHB 8+Final B [4]06:35,942nd
NERNereusBoris Mulder104: HE 8+Heat 1[5]06:16,452nd
NERNereusRorik de Boer124: LHB 8+Heat 2[1]06:42,274th
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:59,964th
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:40,023rd
NERNereusRorik de Boer019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:46,012nd
NERNereusBoris Mulder010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:31,152nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTijmen Willems212: LHB 8+Final A [3]06:17,342nd
NERNereus 2Boris Mulder208: HG 4+Final A [6]06:42,231st
NERNereusTijmen Willems212: LHB 8+Heat 1[5]06:23,851st
NERNereus 3Nathan Van der Werf208: HG 4+Heat 2[3]07:57,764th
NERNereus 2Boris Mulder208: HG 4+Heat 2[2]07:13,883rd
NERNereusRorik de Boer107: LHEj 8+ (EJK)Final B [2]06:38,211st
NERNereusBoris Mulder102: HEj 8+ (EJK)Final A [2]06:27,802nd
NERNereusRorik de Boer107: LHEj 8+ (EJK)Heat 1[3]06:47,543rd
NERNereusBoris Mulder102: HEj 8+ (EJK)Heat 1[4]06:36,391st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNando Schröder004: Lichte AchtFinal A [1]06:26,903rd
NERNereusJan Boon003: Jonge AchtFinal A [5]06:16,731st
NERNereusNando Schröder004: Lichte AchtHeat 3[5]06:25,082nd
NERNereusJan Boon003: Jonge AchtHeat 1[3]06:09,601st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSven Guijt103: E 8+ (NSK)Heat 1[4]06:27,736th
NERNereusAlexander Easton108: B 4+Heat 2[4]06:58,754th
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:05,691st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:56,483rd
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:18,801st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:02,092nd
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:00,524th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSven Guijt138: MFm 8+Final A [5]05:49,132nd
NERNereusLars van den Boom137: LMFm 8+Final A [3]05:57,811st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]02:58,751st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]02:52,271st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]02:55,841st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]02:50,882nd
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:58,983rd
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:49,652nd
NERNereusRamses van Hall006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:24,1613th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAlexander Easton108: B 4+Final A [5]07:06,305th
NERNereusAlexander Easton108: B 4+Heat 3[5]06:52,721st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:59,761st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]05:49,572nd
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:08,651st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]05:56,731st
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:18,015th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Sven Guijt104: E 8+Final A [2]06:10,536th
NERNereus 1Lars van den Boom114: LE 8+Final A [6]06:14,433rd
NERNereusAlexander Easton109: B 4+Final B [4]07:07,242nd
NERNereus 1Sven Guijt104: E 8+Heat 1[2]05:54,023rd
NERNereusAlexander Easton109: B 4+Heat 3[7]07:11,724th
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:01,551st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]05:55,512nd
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:06,582nd
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]05:57,192nd
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:24,055th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:02,561st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:52,062nd
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]08:27,505th
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:10,371st
NERNereusSven Guijt008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:46,972nd
NERNereusAlexander Easton006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]08:00,144th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAlexander Easton208: B 4+Heat 3[6]07:16,244th
NERNereusLars van den Boom113: LEj 8+ (EJK)Final A [4]06:13,881st
NERNereusSven Guijt106: Ej 8+ (EJK)Final A [1]05:59,092nd
NERNereusAlexander Easton107: Ej 4+ (EJK)Heat 2[5]07:14,275th
NERNereusLars van den Boom113: LEj 8+ (EJK)Heat 3[4]06:32,341st
NERNereusSven Guijt106: Ej 8+ (EJK)Heat 2[4]06:11,503rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSven Guijt003: Jonge AchtFinal A [3]06:18,151st
NERNereusLars van den Boom004: Lichte AchtFinal A [6]06:24,111st
NERNereusLars van den Boom004: Lichte AchtHeat 2[2]06:30,322nd
NERNereusSven Guijt003: Jonge AchtHeat 2[5]06:16,131st
NERNereusAlexander Easton040: Jonge VierHeat 3[2]07:33,546th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt106: O 4+Final A [5]06:41,855th
NERNereus 2Jesse Jans Bergman118: LO 4+Heat 2[2]06:56,084th
NERNereus 1Sicco Nessen118: LO 4+Heat 1[3]07:00,213rd
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 1[3]06:40,442nd
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+ (EJK)Final A [3]06:02,292nd
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (EJK)Final A [3]05:49,702nd
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+ (EJK)Heat 2[6]06:00,801st
NERNereus 1Quinten Rikken061: LB 1xHeat 3[2]08:14,975th
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[3]05:53,511st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSicco Nessen116: LSA 8+Final A [5]06:12,014th
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 2[4]06:49,965th
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+Final A [6]06:01,712nd
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+Final A [6]05:53,671st
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt007: Dev 4-Final B [3]06:23,401st
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+Heat 1[5]06:01,861st
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+Heat 2[6]05:53,191st
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt007: Dev 4-Heat 2[4]06:34,945th
NERNereus 1Quinten Rikken041: LB 1xHeat 2[3]08:04,815th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [1]
NERNereusIJsbrand Daleboudt070: B 1xFinal A [3]07:54,422nd
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:59,341st
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:54,432nd
NERNereusIJsbrand Daleboudt070: B 1xHeat 1[3]07:50,541st
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+Final A [1]06:15,211st
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Final A [4]06:45,681st
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+Heat 2[3]06:17,581st
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 2[3]06:51,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra136: MFm 8+Final A [4]06:10,632nd
NERNereusSicco Nessen135: LMFm 8+Final A [3]06:16,102nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+Final A [2]06:10,343rd
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Final A [5]06:47,274th
NERNereus 1Oscar Dijkstra104: SA 8+Heat 1[2]06:09,324th
NERNereusQuinten Rikken108: N 2-Heat 2[5]07:43,445th
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+Heat 2[2]06:15,432nd
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 1[5]06:49,992nd
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:11,043rd
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]05:59,611st
NERNereusIJsbrand Daleboudt006: N 4+Final A [2]06:46,261st
NERNereus 1Quinten Rikken051: LB 1xHeat 3[6]08:01,756th
NERNereusIJsbrand Daleboudt006: N 4+Heat 1[6]06:49,282nd
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]06:14,031st
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:06,961st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+Final A [6]06:43,152nd
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+Final A [3]07:04,411st
NERNereusOscar Dijkstra200: SA 8+Semifinal 1[5]03:49,262nd
NERNereusQuinten Rikken108: N 2-Heat 2[4]08:00,764th
NERNereusSicco Nessen124: LB 8+Heat 2[6]06:31,311st
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+Heat 1[2]07:03,601st
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+Final A [5]06:28,063rd
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+Final A [3]06:17,811st
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt006: N 4+Final A [3]06:48,011st
NERNereusSicco Nessen016: LEj 8+Heat 1[7]06:24,441st
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+Heat 1[6]06:09,221st
NERNereusQuinten Rikken004: O 2-Heat 1[3]07:53,815th
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt006: N 4+Heat 1[6]06:59,251st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusQuinten Rikken108: N 2-Heat 1[5]
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+Heat 2[7]
NERNereus 3IJsbrand Daleboudt006: N 4+Final A [4]08:22,332nd
NERNereus 3IJsbrand Daleboudt006: N 4+Heat 3[6]07:43,481st
NERNereusSicco Nessen254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:32,643rd
NERNereusOscar Dijkstra252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:15,812nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra002: Jonge AchtFinal A [4]06:45,451st
NERNereusSicco Nessen003: Lichte AchtFinal A [3]06:54,493rd
NERNereusIJsbrand Daleboudt040: B 4+Final A [3]07:20,052nd
NERNereusSicco Nessen003: Lichte AchtHeat 3[1]06:19,131st
NERNereusOscar Dijkstra002: Jonge AchtHeat 2[3]06:21,561st
NERNereusIJsbrand Daleboudt040: B 4+Heat 2[2]00:00,001st