Olof Huiberts

48 races

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xFinal A [5]06:59,183rd
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [6]06:51,715th
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 3[5]06:46,552nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xFinal A [4]07:28,402nd
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [5]07:04,602nd
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]07:10,385th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [3]07:36,602nd
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:36,746th
ORCOrcaPelle Laken120: LHG 2xFinal A [1]07:36,924th
ORCOrcaPelle Laken120: LHG 2xHeat 1[3]07:41,762nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPelle Laken214: LHG 2xHeat 2[4]07:29,554th
ORCOrcaPelle Laken108: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 4[5]07:44,453rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca (NSK)Maarten Mein116: LHE 8+ (NSK)Final A [4]07:10,767th
ORCOrcaMaarten Mein057: LHG 4-Final A [6]07:26,444th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlof Huiberts121: LHB 1xHeat 2[3]08:16,884th
ORCOrca 4Olof Huiberts013: LHG 1xHeat 1[3]08:32,825th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaarten Mein118: LHGb 4-Final A [7]07:13,496th
ORCOrcaMaarten Mein118: LHGb 4-Heat 1[6]07:01,303rd
ORCOrcaMaarten Mein017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [7]07:09,066th
ORCOrcaMaarten Mein017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]07:04,334th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaarten Mein118: LHGb 4-Final A [5]06:58,946th
ORCOrcaMaarten Mein118: LHGb 4-Heat 2[5]
ORCOrcaMaarten Mein017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [3]07:48,884th
ORCOrcaMaarten Mein017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]07:25,495th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaarten Mein215: LHGb 4-Heat 2[5]07:03,624th
ORCOrcaMaarten Mein109: LHDev 4- (Dev)Final B [2]07:18,775th
ORCOrcaMaarten Mein109: LHDev 4- (Dev)Heat 2[3]07:21,603rd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaarten Mein013: LHE 4-Heat 2[5]07:17,894th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiels Kanters118: LB 8+Final A [4]06:07,031st
ORCOrcaNiels Kanters118: LB 8+Heat 1[5]06:06,251st
ORCOrcaNiels Kanters016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:12,895th
ORCOrcaNiels Kanters016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:20,872nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiels Kanters016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:04,9412th
ORCOrcaNiels Kanters120: LB 8+Final A [3]06:17,384th
ORCOrcaNiels Kanters120: LB 8+Heat 2[2]06:17,061st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/AegirNiels Kanters118: LB 8+Final B [6]06:12,941st
ORCOrca/AegirNiels Kanters118: LB 8+Heat 2[4]06:16,704th
ORCOrca/AegirNiels Kanters016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]06:22,534th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiels Kanters120: LB 8+Final B [5]06:31,253rd
ORCOrcaNiels Kanters120: LB 8+Heat 1[2]06:17,214th
ORCOrcaNiels Kanters016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:11,394th
ORCOrcaNiels Kanters016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[8]06:17,913rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/OrcaMark Wessels016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:22,945th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiels Kanters216: LB 4+Final A [5]07:06,532nd
ORCOrcaNiels Kanters114: LEj 4+ (EJK)Final A [5]07:07,751st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiels Kanters041: Lichte VierFinal A [2]07:20,162nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlof Huiberts005: LEj 8+Final A [3]07:33,625th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaurits van de Lagemaat170: HTal 8+Heat 3[1]06:50,174th