Lisanne van der Lelij

93 races

NSRF Slotwedstrijden

03 July 2021 to 04 July 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWia Ruiter120: DG 4- (12)Final A [3]06:47,722nd
ORCOrca 2Wia Ruiter011: DG 2x (16)Final A [4]07:18,045th
ORCOrca 2Wia Ruiter011: DG 2x (16)Heat 1[7]07:33,311st

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaAshley Rijst203: W 8+ (Open National Championship)Final A [4]07:02,773rd
SKOSkøll/OrcaAshley Rijst203: W 8+ (Open National Championship)Heat 2[1]06:47,422nd
ORCOrca 2Wia Ruiter101: W 4- (Open National Championship)Final A [2]07:05,303rd
ORCOrca 2Wia Ruiter101: W 4- (Open National Championship)Semifinal 1[2]07:18,732nd
ORCOrca 2Wia Ruiter101: W 4- (Open National Championship)Heat 1[1]07:03,543rd

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein 2021

16 April 2021 to 18 April 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij007: DE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final B [5]08:14,871st
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij007: DE 2- (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[5]08:02,954th
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij007: DE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:46,744th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-Final A [6]07:19,531st
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-Heat 2[7]08:01,221st
GYAGyas/OrcaWia Ruiter025: DG 4xFinal A [2]07:13,715th
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:28,351st
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]07:40,651st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/OrcaLisanne van der Lelij127: DE 4x (NK)Heat 1[7]07:11,513rd
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:32,561st
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]07:36,341st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xFinal A [3]07:39,935th
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xTime Trial 06:42,313rd
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:27,143rd
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:31,382nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xFinal A [6]08:31,114th
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xHeat 1[4]08:50,971st
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [5]08:08,271st
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]07:42,291st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]08:02,251st
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:59,811st
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xFinal A [3]08:34,671st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Wia Ruiter222: DG 2xFinal A [2]08:03,651st
ORCOrca 1Wia Ruiter222: DG 2xHeat 2[4]08:06,671st
ORCOrca 1Wia Ruiter113: DDev 2x (Development Klassement)Final A [2]08:06,441st
ORCOrca 1Wia Ruiter113: DDev 2x (Development Klassement)Heat 3[3]08:32,221st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Final A [5]08:25,654th
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Heat 1[5]08:00,311st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Final A [2]07:53,591st
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Time Trial 05:42,711st
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-Final A [3]07:08,983rd
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-Heat 1[3]07:11,941st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij128: DE 8+Final A [1]07:21,324th
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-Final A [2]07:40,444th
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Final A [5]07:57,782nd
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Heat 2[4]08:12,591st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-Final A [2]07:28,322nd
ORCOrca 2Lisanne van der Lelij023: DG 2-Final A [4]08:35,832nd
ORCOrca 2Lisanne van der Lelij023: DG 2-Heat 1[3]08:20,822nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2- (NK)Final B [2]07:48,936th
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2- (NK)Semifinal 2[6]08:24,264th
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2- (NK)Repechage 2[5]08:48,073rd
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2- (NK)Time Trial 07:25,5413th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij002: Dames VierFinal A [1]07:10,304th
ORCOrcaLisanne van der Lelij002: Dames VierHeat 1[3]07:26,263rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+Final A [5]07:15,831st
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+Heat 2[5]07:32,412nd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:03,755th
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:18,292nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final C [4]03:28,843rd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:25,687th
ORCOrcaTessa Gutker125: DG 4-Heat 1[3]07:27,322nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Final A [1]07:22,576th
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Heat 1[1]07:17,363rd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:15,526th
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:13,092nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker125: DG 4-Heat 2[4]07:07,733rd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [5]07:24,635th
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[8]07:16,793rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Final A [8]08:05,166th
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Heat 2[5]08:14,543rd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]08:38,586th
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:53,863rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker253: DG 4-Heat 3[5]07:29,623rd
ORCOrcaTessa Gutker118: DDev 4- (Dev)Final A [1]07:21,343rd
ORCOrcaTessa Gutker118: DDev 4- (Dev)Heat 1[3]07:16,482nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCarina den Hartogh136: DB 8+Heat 2[2]06:47,774th
ORCOrcaCarina den Hartogh024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[5]06:48,134th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCarina den Hartogh136: DB 8+Final A [5]06:51,364th
ORCOrcaCarina den Hartogh136: DB 8+Heat 1[3]07:00,642nd
ORCOrcaCarina den Hartogh024: DEj 8+Final B [6]06:54,615th
ORCOrcaCarina den Hartogh024: DEj 8+Heat 2[5]06:56,553rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCarina den Hartogh024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [3]
ORCOrcaCarina den Hartogh024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:21,786th
ORCOrcaCarina den Hartogh136: DB 8+Heat 3[3]06:58,894th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij134: WFm 8+Final A [1]06:55,672nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij136: DB 8+Heat 2[4]06:57,616th
ORCOrcaLisanne van der Lelij024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]07:02,065th
ORCOrcaLisanne van der Lelij024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:56,903rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij136: DB 8+Final B [3]07:41,283rd
ORCOrcaLisanne van der Lelij136: DB 8+Heat 1[3]07:18,564th
ORCOrcaLisanne van der Lelij024: DEj 8+Final A [1]06:53,734th
ORCOrcaLisanne van der Lelij024: DEj 8+Heat 1[3]06:57,392nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:07,085th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca (2)Lisanne van der Lelij004: Dames AchtHeat 2[2]07:35,305th