Floris-Jan van der Woude

26 races

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+Final C [2]06:50,022nd
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+Time Trial 04:54,2911th
ORCOrcaPim Mattijssen112: HB 8+Time Trial 05:06,518th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCasper Bakker203: HB 8+Heat 3[4]06:48,514th
ORCOrcaCasper Bakker102: HEj 8+Heat 3[2]06:41,565th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCasper Bakker003: HB 8+Heat 3[5]06:40,895th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAllard Veenstra111: HB 4+Heat 1[6]07:10,334th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAllard Veenstra111: HB 4+Final B [5]07:28,124th
ORCOrcaAllard Veenstra111: HB 4+Heat 2[6]07:12,325th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Allard Veenstra111: HB 4+Final B [2]07:28,096th
ORCOrca 1Allard Veenstra111: HB 4+Heat 2[5]07:14,303rd
ORCOrca 1Allard Veenstra005: HG 4+Heat 1[4]07:34,183rd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Floris-Jan van der Woude040: Jonge VierHeat 1[2]07:10,732nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Final A [3]06:19,085th
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 1[5]06:07,131st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Time Trial 03:00,849th
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Final B [2]06:16,243rd
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 1[3]06:13,342nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 1[3]06:26,096th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Final B [6]06:17,685th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Heat 2[3]06:26,374th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 3[4]06:33,484th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Final A [1]06:26,815th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Heat 3[5]06:17,052nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMenno de Vries252: Ej 8+Time Trial 06:22,447th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMenno de Vries002: Jonge AchtHeat 1[4]00:00,004th