Rie van Ditshuizen

127 races

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDouwe Rietveld218: M 8+Final A [6]06:52,005th
ORCOrcaErik van der Plas107: M 2x (Open National Championship)Final B [1]07:44,892nd
ORCOrcaErik van der Plas107: M 2x (Open National Championship)Heat 1[4]07:20,384th
ORCOrcaDouwe Rietveld210: M 8+ (Open National Championship)Final A [1]06:05,754th
ORCOrcaDouwe Rietveld210: M 8+ (Open National Championship)Heat 2[2]06:08,113rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnouk van Haare139: LDGb 2xHeat 2[6]09:21,736th
ORCOrcaNoortje Langenhorst140: LDB 1xHeat 1[4]10:10,924th
ORCOrcaAnouk van Haare033: LDB 2xFinal A [3]08:08,826th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Anouk van Haare134: DB 2xHeat 2[6]08:25,613rd
ORCOrca/BeatrixIsabel Timmermans033: LDB 2xFinal A [4]08:06,773rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnouk van Haare139: LDGb 2xTime Trial 07:21,839th
ORCOrcaAnouk van Haare033: LDB 2xFinal A [1]08:10,845th
ORCOrca/BeatrixIsabel Timmermans033: LDB 2xFinal A [3]07:55,712nd
ORCOrcaAnouk van Haare033: LDB 2xHeat 2[3]08:10,543rd
ORCOrca/BeatrixIsabel Timmermans033: LDB 2xHeat 2[5]07:58,401st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnouk van Haare033: LDB 2xFinal A [3]08:16,282nd
ORCOrcaAnouk van Haare033: LDB 2xRace For Lanes [2]08:32,004th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoAnouk van Haare035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 06:22,1313th
ORCOrca/ArgoAnouk van Haare141: LDB 4*Heat 3[1]09:30,904th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoAnouk van Haare117: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]08:18,025th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnouk van Haare006: LDB 4*Heat 3[5]08:44,775th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Ursula Bergwerff101: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[1]02:34,356th
ORCOrca 2Bo van den Bosch106: DErv 4*Heat 1[5]09:42,965th
ORCOrca 2Betty Haarmann101: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 16[4]02:37,446th
ORCOrca 1Ursula Bergwerff101: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 10[4]02:30,761st
ORCOrca 2Betty Haarmann101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 26[3]02:39,792nd
ORCOrca 1Ursula Bergwerff101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 1[5]02:20,682nd
ORCOrca 1Julya van Doorn004: D selectie 4*Final A [1]08:16,194th
ORCOrca 1Julya van Doorn004: D selectie 4*Heat 1[2]08:08,052nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJoan Lintmeijer136: DB 8+Heat 2[7]09:13,676th
ORCOrcaMarielle Gaalswijk139: LDGb 2xHeat 1[6]08:59,536th
ORCOrca 1Tessa Reitsma132: DG 2xHeat 1[4]08:57,513rd
ORCOrcaManouk Sinnema140: LDB 1xHeat 2[3]09:13,386th
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [1]08:03,485th
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:41,554th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Reitsma151: LWFm 4*Final A [3]08:38,493rd
ORCOrcaManouk Sinnema007: LW 4x (Aegon Open National Championship)Final A [1]08:22,613rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Reitsma137: LDE 4xFinal A [3]07:15,656th
ORCOrcaManouk Sinnema140: LDB 1xFinal A [3]08:52,215th
ORCOrcaManouk Sinnema140: LDB 1xHeat 1[3]08:48,081st
ORCOrca (p4)Tessa Reitsma035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:20,662nd
ORCOrca (p4)Tessa Reitsma035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]07:33,672nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final C [2]03:39,461st
ORCOrcaManouk Sinnema033: LDB 2xFinal A [3]08:18,502nd
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:39,055th
ORCOrca 2Manouk Sinnema140: LDB 1xHeat 2[2]09:14,983rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Reitsma141: LDB 4*Final A [7]07:53,721st
ORCOrca 2Manouk Sinnema140: LDB 1xFinal A [1]09:18,826th
ORCOrcaTessa Reitsma141: LDB 4*Heat 2[2]07:57,601st
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:47,565th
ORCOrca/TritonEmma Liv Weintraub033: LDB 2xFinal A [3]08:40,965th
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:47,333rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Reitsma141: LDB 4*Final A [1]08:08,784th
ORCOrcaTessa Reitsma141: LDB 4*Heat 2[3]08:02,702nd
ORCOrca 2Manouk Sinnema140: LDB 1xHeat 2[2]09:39,485th
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [3]08:19,514th
ORCOrca/TritonManouk Sinnema033: LDB 2xFinal A [1]09:51,636th
ORCOrcaTessa Reitsma035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]08:03,362nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Reitsma228: LDB 4*Final A [3]07:51,194th
ORCOrcaTessa Reitsma228: LDB 4*Heat 1[4]07:59,711st
ORCOrcaTessa Reitsma117: LDEj 4* (EJK)Final A [4]08:10,523rd
ORCOrcaTessa Reitsma117: LDEj 4* (EJK)Heat 3[2]08:13,611st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Reitsma006: Lichte Dames VierFinal A [2]08:00,725th
ORCOrcaTessa Reitsma006: Lichte Dames VierHeat 3[2]07:49,752nd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Manouk Sinnema103: LDEj 4*Final A [2]08:08,182nd
ORCOrca 2Irene van der Baan103: LDEj 4*Heat 2[1]08:24,916th
ORCOrca 1Manouk Sinnema103: LDEj 4*Heat 2[5]08:03,492nd
ORCOrcaFleur van Boven023: DErv 4*Final B [6]
ORCOrcaFleur van Boven023: DErv 4*Heat 2[5]08:37,896th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+Final A [5]07:15,831st
ORCOrcaTessa Gutker123: DG 4+Heat 2[5]07:32,412nd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:03,755th
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:18,292nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final C [4]03:28,843rd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:25,687th
ORCOrcaTessa Gutker125: DG 4-Heat 1[3]07:27,322nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Final A [1]07:22,576th
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Heat 1[1]07:17,363rd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:15,526th
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:13,092nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker125: DG 4-Heat 2[4]07:07,733rd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [5]07:24,635th
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[8]07:16,793rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Final A [8]08:05,166th
ORCOrcaTessa Gutker122: DG 4-Heat 2[5]08:14,543rd
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]08:38,586th
ORCOrcaTessa Gutker023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:53,863rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Gutker253: DG 4-Heat 3[5]07:29,623rd
ORCOrcaTessa Gutker118: DDev 4- (Dev)Final A [1]07:21,343rd
ORCOrcaTessa Gutker118: DDev 4- (Dev)Heat 1[3]07:16,482nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [6]07:57,011st
ORCOrcaLoes Verkuil132: DN 2xFinal A [4]07:36,564th
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xHeat 3[4]08:10,722nd
ORCOrcaLoes Verkuil132: DN 2xHeat 3[5]07:37,581st
ORCOrca 3Myrna Brandt020: DO 2-Final A [4]07:51,104th
ORCOrca 3Myrna Brandt020: DO 2-Heat 2[1]07:49,181st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [4]08:17,956th
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xHeat 3[5]08:11,791st
ORCOrca 2Loes Verkuil134: DN 1xHeat 2[2]08:37,484th
ORCOrca 1Myrna Brandt173: DO 1xFinal A [2]08:10,196th
ORCOrca 2Loes Verkuil173: DO 1xHeat 1[3]08:28,214th
ORCOrca 1Myrna Brandt173: DO 1xHeat 1[5]08:20,333rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Myrna Brandt017: DSA 1xFinal A [4]08:48,044th
ORCOrca 3Loes Verkuil017: DSA 1xHeat 2[3]08:42,724th
ORCOrca 2Myrna Brandt017: DSA 1xHeat 1[3]08:22,782nd
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [3]08:21,973rd
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xHeat 4[4]08:40,114th
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xHeat 3[1]08:20,531st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [4]08:20,454th
ORCOrca 3Loes Verkuil134: DN 1xHeat 3[5]08:39,886th
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xHeat 2[6]08:15,231st
ORCOrcaLoes Verkuil021: DN 2xFinal A [4]07:41,701st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xFinal A [6]09:12,433rd
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xFinal B [3]09:19,994th
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xHeat 2[5]08:40,661st
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xHeat 1[4]08:53,854th
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xFinal B [6]08:20,992nd
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xHeat 1[7]08:33,724th
ORCOrca 1Myrna Brandt017: DSA 1xHeat 1[3]08:23,664th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1x (NK)Final C [3]
ORCOrca 2Loes Verkuil134: DN 1xHeat 2[4]
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xFinal A [7]
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xHeat 1[4]11:31,743rd
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1x (NK)Repechage 1[7]10:46,755th
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1x (NK)Time Trial 09:01,6815th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Loes Verkuil035: DN 1xFinal A [3]09:38,554th
ORCOrca 1Myrna Brandt035: DN 1xFinal A [2]09:10,212nd