Tessa van Amelsvoort

43 races

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaFemke Coops029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:37,0614th
THEThêtaFemke Coops136: DB 8+Time Trial 05:51,1814th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaFemke Coops220: DB 8+Heat 3[4]07:51,755th
THEThêtaFemke Coops112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:35,143rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMarjolein Pijper102: DEj 8+Final B [4]07:45,553rd
THEThêtaMarjolein Pijper102: DEj 8+Heat 1[6]07:40,013rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Thêta/Nereus/TritonAnna Roseboom127: DB 8+Heat 2[5]07:06,964th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]03:52,962nd
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[2]03:47,362nd
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:43,914th
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+Final B [4]07:55,083rd
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+Heat 3[2]07:53,753rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+Final A [2]07:49,126th
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+Heat 2[6]07:38,413rd
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:42,612nd
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]08:17,874th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+Final B [4]08:13,541st
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+Heat 1[5]08:08,324th
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]08:02,323rd
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:59,335th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+Final A [2]07:54,194th
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+Heat 2[2]08:00,613rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/OrcaDiane Nelissen042: Jonge Dames VierHeat 1[1]08:21,835th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaDiane Nelissen011: DErv C4+Heat 4[3]02:10,572nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa van Heyningen171: DTal 8+Final A [5]07:24,396th
THEThêtaLisa van Heyningen171: DTal 8+Heat 1[3]07:29,592nd