Thimo van Kessel

85 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma108: HG 2xFinal A [7]07:52,004th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xFinal A [6]07:57,245th
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xHeat 2[4]07:36,593rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [4]06:48,191st
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xHeat 1[3]07:00,601st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [6]06:58,104th
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]06:55,652nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Final C [3]03:22,211st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:21,676th
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [4]06:58,553rd
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xHeat 2[3]07:18,122nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [3]07:14,473rd
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:27,805th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+Final A [5]07:15,716th
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+Heat 1[4]07:15,293rd
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+Final A [2]07:33,595th
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+Heat 2[5]07:33,252nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/TritonThimo van Kessel105: G 4+Heat 4[3]06:39,244th
AEGAegirMenno van Blitterswijk002: E 4- (NSK)Final A [3]06:50,045th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Final B [4]06:54,264th
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Heat 2[1]06:50,163rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+Final A [5]06:38,653rd
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+Heat 2[2]06:38,491st
AEGAegirThimo van Kessel206: G 4+Heat 2[4]06:50,153rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Final A [4]06:45,831st
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Heat 1[4]06:49,801st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink104: G 4-Heat 2[5]07:27,615th
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [3]08:01,696th
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:28,672nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink251: G 4-Heat 4[4]06:37,533rd
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)Final B [6]06:37,944th
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)Heat 2[4]06:41,183rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink001: Oude VierHeat 2[3]07:03,744th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+Final A [1]06:45,491st
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+Heat 1[4]06:55,783rd
AEGAegir 2Victor Lubbers006: N 4+Heat 4[5]07:09,816th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+Final A [4]06:52,405th
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+Heat 1[5]06:50,571st
AEGAegir 2Jente Damm006: N 4+Heat 2[4]06:50,442nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+Time Trial 07:10,4414th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final B [1]06:17,584th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[3]06:14,153rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NjordMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[6]06:21,696th
AEGAegir/NjordMichael Tewelde008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:33,595th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [2]07:56,936th
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:29,5713th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma002: Jonge AchtHeat 3[5]06:33,645th