Arthur Molenaar

61 races

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusArthur Molenaar109: HB 1xFinal B [6]08:12,165th
NERNereusArthur Molenaar109: HB 1xTime Trial 07:07,5211th
NERNereusArthur Molenaar003: HG 1xHeat 3[6]08:02,906th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen110: HB 2xHeat 1[8]08:04,654th
NERNereusArthur Molenaar109: HB 1xHeat 2[7]08:02,947th
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen004: HG 2-Final B [2]07:55,683rd
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen004: HG 2-Heat 1[5]07:26,264th
AEGAegir/Nereus/EurosMaarten Diepeveen005: HG 4+Heat 2[6]07:23,975th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusArthur Molenaar109: HB 1xHeat 1[5]08:11,035th
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen004: HG 2-Final B [4]07:14,552nd
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen004: HG 2-Heat 3[2]07:09,463rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen004: HG 2-Time Trial 05:23,748th
AEGAegir/NereusAlexander Easton107: HG 4+Heat 2[4]07:02,224th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen004: HG 2-Final A [2]07:34,895th
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen004: HG 2-Heat 2[5]07:32,483rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NereusAlexander Easton107: HG 4+Final A [6]07:19,976th
AEGAegir/NereusAlexander Easton107: HG 4+Heat 1[4]07:14,643rd
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen004: HG 2-Final A [1]08:08,226th
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen004: HG 2-Heat 1[4]07:49,283rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen204: HG 2-Final A [1]07:28,906th
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen204: HG 2-Heat 1[6]07:25,443rd
AEGAegir/NereusMaarten Diepeveen105: HG 4+Heat 2[2]07:44,484th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen022: HG 2-Final A [6]07:53,105th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen106: HErv 2xFinal B [4]07:52,201st
AEGAegirMaarten Diepeveen106: HErv 2xHeat 1[6]07:50,274th
AEGAegirMaarten Diepeveen011: G 2xFinal A [2]07:49,135th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+Heat 2[2]06:39,992nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]05:53,832nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:05,343rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+Final A [6]06:00,626th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Final A [1]06:30,785th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Heat 2[1]06:28,163rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]02:54,113rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:55,996th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [2]05:58,951st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [2]05:55,742nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 1[4]05:40,603rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:00,851st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:03,124th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [6]06:28,034th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Heat 1[4]06:05,792nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]05:58,654th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]05:58,093rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [6]06:56,635th
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 2[4]06:44,822nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:55,042nd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:53,704th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Final A [4]06:13,103rd
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Heat 1[2]06:16,682nd
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Final A [4]06:12,146th
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:10,481st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtFinal A [1]06:28,906th
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtHeat 1[1]06:24,623rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Thomas Steunenberg012: HErv 4+Final A [1]07:27,263rd
AEGAegir 2Thomas Steunenberg012: HErv 4+Semifinal 1[5]07:31,352nd
AEGAegir 2Thomas Steunenberg012: HErv 4+Heat 1[4]07:33,781st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirThomas Steunenberg006: H Ov4+Final A [3]08:36,431st
AEGAegirThomas Steunenberg006: H Ov4+Heat [9]07:33,732nd