Friso Topper

41 races

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaPaolo Pantano010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:23,062nd
LAGLagaPaolo Pantano010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 04:43,532nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaHjalmar de Vries030: HB 4+Final A [6]08:26,356th
LAGLagaHjalmar de Vries030: HB 4+Heat 1[5]07:39,982nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFriso Topper110: HB 2xHeat 2[3]07:46,474th
LAGLaga 1Friso Topper052: HG 2xFinal A [5]07:45,138th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Nick Overkamp116: LHE 8+Final A [2]06:06,066th
LAGLaga 2Bas de Ruijter117: LHG 4-Final A [4]06:37,645th
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:25,351st
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:34,805th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:15,5910th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaPhilip den Bremer116: LHE 8+Final A [2]06:29,733rd
LAGLaga 2Bas de Ruijter117: LHG 4-Final A [2]06:54,663rd
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [7]06:54,466th
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:46,632nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[1]07:18,465th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter216: LHG 4-Final A [4]06:43,163rd
LAGLagaBas de Ruijter109: LHDev 4- (Dev)Final A [6]07:01,456th
LAGLagaBas de Ruijter109: LHDev 4- (Dev)Heat 2[2]07:08,612nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFriso Topper118: LB 8+Final A [1]06:15,795th
LAGLagaFriso Topper118: LB 8+Heat 2[3]06:12,953rd
LAGLagaFriso Topper016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:27,523rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFriso Topper016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [4]03:01,502nd
LAGLagaFriso Topper016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:02,897th
LAGLagaFriso Topper120: LB 8+Final B [4]06:19,051st
LAGLagaFriso Topper120: LB 8+Heat 1[3]06:20,713rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:24,415th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaIde Govers120: LB 8+Final B [7]06:32,614th
LAGLagaIde Govers120: LB 8+Heat 1[6]06:23,106th
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:12,865th
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]06:15,013rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaIde Govers118: LB 8+Final B [4]07:15,424th
LAGLagaIde Govers118: LB 8+Heat 2[4]07:08,124th
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:21,935th
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:17,682nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKoen van Remundt215: LB 8+Heat 1[4]06:25,123rd
LAGLagaKoen van Remundt113: LEj 8+ (EJK)Final B [5]06:25,404th
LAGLagaKoen van Remundt113: LEj 8+ (EJK)Heat 3[6]06:39,023rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKoen van Remundt004: Lichte AchtHeat 3[1]06:35,864th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKees Keulemans170: HTal 8+Final A [3]06:29,892nd
LAGLagaKees Keulemans170: HTal 8+Heat 1[3]06:35,591st