Tristan Steegman

85 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Final A [3]05:58,335th
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Heat 1[5]06:25,632nd
LAGLagaCasper Mulder050: HG 2+ (Platvoetbokaal)Final A [4]07:55,582nd
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:14,221st
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 4[5]06:22,051st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBen Bakker105: HG 4-Final A [5]06:11,452nd
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:22,942nd
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:39,261st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaCasper Mulder102: HE 2-Final A [3]07:14,674th
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:14,694th
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:19,812nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKoen de Koningh106: HGb 4-Final A [5]06:44,311st
LAGLagaKoen de Koningh106: HGb 4-Heat 2[4]07:16,701st
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:56,784th
LAGLagaKoen de Koningh007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:21,402nd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSietse de Vilder007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:31,261st
LAGLagaSietse de Vilder007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:03,642nd
LAGLagaDaan van Haasteren106: HGb 4-Final A [3]06:57,151st
LAGLagaDaan van Haasteren106: HGb 4-Heat 1[3]06:51,571st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKoen de Koningh207: HG 4-Final A [2]06:39,392nd
LAGLagaKoen de Koningh207: HG 4-Heat 2[2]06:40,411st
LAGLagaKoen de Koningh104: HDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:04,503rd
LAGLagaKoen de Koningh104: HDev 4- (Development Klassement)Heat 4[2]06:46,792nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Final A [8]07:19,114th
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Heat 2[3]06:38,663rd
LAGLagaJelle Ammerlaan005: HG 4+Final A [3]06:51,352nd
LAGLagaJelle Ammerlaan005: HG 4+Heat 2[3]06:49,202nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan057: MDev 4-Final B [5]07:25,764th
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan057: MDev 4-Heat 3[2]07:12,504th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Final A [5]06:23,543rd
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Heat 2[5]06:26,922nd
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:22,082nd
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:28,164th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Luke Borst004: HG 2-Time Trial 05:28,6511th
LAGLaga 2Bastiaan Bogers007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:05,626th
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Final A [1]06:27,802nd
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-Heat 1[3]06:33,612nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+Final A [7]06:18,304th
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan106: HGb 4-Final A [7]06:48,984th
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan106: HGb 4-Heat 2[4]06:46,143rd
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:57,985th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+Final A [4]06:19,808th
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+Heat 1[4]06:14,621st
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan106: HGb 4-Heat 1[2]06:59,464th
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:01,565th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan104: HDev 4- (Dev)Heat 2[2]07:25,945th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Floris Doorn020: HG 4+Final A [4]07:07,865th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/PelargosJens Keijser105: G 4+Heat 4[4]06:36,813rd
LAGLaga 4Jens Keijser004: G 2-Heat 2[3]07:36,035th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Triton/PelargosJens Keijser206: G 4+Heat 1[1]06:52,394th
LAGLaga/PelargosJens Keijser106: G 4+Final B [3]06:52,922nd
LAGLaga/PelargosJens Keijser106: G 4+Heat 3[4]06:50,902nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/PelargosJens Keijser105: G 4+Heat 3[6]06:43,023rd
LAGLaga/PelargosJens Keijser206: G 4+Final A [1]06:37,785th
LAGLaga/PelargosJens Keijser206: G 4+Heat 3[3]06:45,922nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Jens Keijser104: E 8+Heat 1[6]06:22,996th
LAGLaga 2Jens Keijser105: G 4-Heat 1[3]06:58,055th
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [8]06:34,465th
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[4]06:30,874th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Floris Doorn103: E 8+Final A [8]07:05,685th
LAGLaga 2Max Wink104: G 4-Heat 3[6]07:30,633rd
LAGLaga 2Max Wink007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]07:31,885th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/TritonMax Wink201: E 8+Final A [2]06:21,686th
LAGLaga 2Max Wink251: G 4-Heat 2[3]06:54,504th
LAGLaga 2Max Wink104: Dev 4- (Dev)Heat 1[5]06:44,505th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+ (EJK)Final A [4]05:49,561st
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[3]05:54,461st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+Final A [4]06:04,114th
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Final A [5]05:55,752nd
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Heat 1[2]05:56,031st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [1]
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:53,611st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn136: MFm 8+Final A [1]06:00,931st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+Final A [6]06:14,456th
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+Heat 2[5]05:59,071st
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:04,374th
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:06,481st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn112: B 8+Final A [5]06:33,711st
LAGLagaFloris Doorn112: B 8+Heat 1[5]06:27,401st
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Final A [6]06:21,142nd
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+Heat 1[5]06:11,292nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:16,053rd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFloris Doorn002: Jonge AchtFinal A [3]06:48,552nd
LAGLagaFloris Doorn002: Jonge AchtHeat 1[3]00:00,001st