Joris van Stam

111 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSietse de Vilder304: HE 8+ NSKFinal A [5]05:48,263rd
LAGLagaSietse de Vilder304: HE 8+ NSKHeat 2[6]06:02,241st
LAGLagaCasper Mulder050: HG 2+ (Platvoetbokaal)Final A [4]07:55,582nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Koen de Koningh104: HE 8+ (NK)Final A [3]05:51,365th
LAGLaga 2Koen de Koningh104: HE 8+ (NK)Heat 2[5]05:52,253rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRosalie Rietjens128: DE 8+Final A [3]06:58,912nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Lars Lipman209: HE 8+Final A [1]06:10,433rd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Sietse de Vilder020: HG 4+Final A [2]07:37,773rd
LAGLaga 2Sietse de Vilder020: HG 4+Heat 1[4]07:54,181st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Final A [5]06:16,392nd
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Heat 1[3]06:22,671st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [5]06:30,662nd
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 05:54,612nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Final A [5]05:43,564th
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+Heat 1[5]05:49,182nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFenna Kolff136: DB 8+Heat 2[3]07:32,025th
LAGLagaFenna Kolff029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [7]07:11,883rd
LAGLagaFenna Kolff029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:16,997th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaAlle Kolff116: LHE 8+Final A [2]06:44,113rd
LAGLagaAlle Kolff019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:53,282nd
LAGLagaAlle Kolff019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:48,541st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder020: HG 4+Final A [2]07:01,614th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFabian Driessen147: G 2+ (Platvoetbokaal)Final A [6]07:57,005th
LAGLagaFabian Driessen147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[3]08:03,603rd
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan105: G 4+Heat 3[6]06:41,462nd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]05:56,534th
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:04,772nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle Ammerlaan138: MFm 8+Final A [4]05:54,144th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]02:52,152nd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]02:48,341st
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:53,133rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:49,753rd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]05:59,942nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jelle Ammerlaan104: E 8+Heat 1[3]05:57,634th
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]05:57,843rd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]05:54,721st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jelle Ammerlaan103: E 8+Final A [4]06:53,504th
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:53,993rd
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:50,933rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle Ammerlaan207: B 8+Final A [6]06:06,731st
LAGLagaJelle Ammerlaan207: B 8+Heat 2[2]06:08,681st
LAGLagaJelle Ammerlaan106: Ej 8+ (EJK)Final A [3]05:58,011st
LAGLagaJelle Ammerlaan106: Ej 8+ (EJK)Heat 2[2]06:05,711st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJelle Ammerlaan003: Jonge AchtFinal A [6]06:19,603rd
LAGLagaJelle Ammerlaan003: Jonge AchtHeat 2[3]06:20,313rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Nicole Hartman128: DSA 8+ (NSK)Final A [6]06:45,695th
LAGLaga 1Nicole Hartman128: DSA 8+ (NSK)Repechage [3]06:47,161st
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (EJK)Final A [6]06:51,045th
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[6]06:41,123rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman128: DSA 8+Final A [6]06:44,484th
LAGLagaNicole Hartman128: DSA 8+Heat 2[5]
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+Final B [3]06:47,191st
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+Heat 3[5]06:48,004th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [3]
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:19,593rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman134: WFm 8+Final A [6]07:05,645th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman128: DSA 8+Final A [6]06:47,045th
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:55,616th
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:54,422nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman136: DB 8+Final A [4]07:22,471st
LAGLagaNicole Hartman136: DB 8+Heat 1[5]07:05,131st
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+Final A [3]06:46,583rd
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+Heat 2[5]06:58,301st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:01,141st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman004: Dames AchtFinal A [3]07:48,585th
LAGLagaNicole Hartman004: Dames AchtHeat 2[1]06:57,581st