Cleo Orbons

54 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:38,475th
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:45,573rd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDaan Bolkestein104: Selectie 8+ (Cat. A)Final B [3]
LAGLagaDaan Bolkestein104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 2[5]07:48,373rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaPhilip den Bremer116: LHE 8+Final A [2]06:29,733rd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NjordHjalmar de Vries040: Jonge VierHeat 2[5]07:19,435th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFriso Topper118: LB 8+Final A [1]06:15,795th
LAGLagaFriso Topper118: LB 8+Heat 2[3]06:12,953rd
LAGLagaFriso Topper016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:27,523rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaFriso Topper016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [4]03:01,502nd
LAGLagaFriso Topper016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:02,897th
LAGLagaFriso Topper120: LB 8+Final B [4]06:19,051st
LAGLagaFriso Topper120: LB 8+Heat 1[3]06:20,713rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:24,415th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaIde Govers120: LB 8+Final B [7]06:32,614th
LAGLagaIde Govers120: LB 8+Heat 1[6]06:23,106th
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:12,865th
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]06:15,013rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaIde Govers118: LB 8+Final B [4]07:15,424th
LAGLagaIde Govers118: LB 8+Heat 2[4]07:08,124th
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:21,935th
LAGLagaIde Govers016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:17,682nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKoen van Remundt215: LB 8+Heat 1[4]06:25,123rd
LAGLagaKoen van Remundt113: LEj 8+ (EJK)Final B [5]06:25,404th
LAGLagaKoen van Remundt113: LEj 8+ (EJK)Heat 3[6]06:39,023rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKoen van Remundt004: Lichte AchtHeat 3[1]06:35,864th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaIris van der Heide052: DSA 2+Final A [2]09:09,274th
LAGLagaIris van der Heide052: DSA 2+Heat 1[5]08:57,692nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen172: LDB 4*Final A [1]07:40,314th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen172: LDB 4*Heat 2[2]07:33,413rd
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4*Heat 3[3]07:40,074th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:43,4510th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen174: LDB 4*Final B [2]07:38,061st
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen174: LDB 4*Heat 1[1]07:39,682nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Triton/NjordFlorentine Steijlen258: LDEj 4* (Ejk)Time Trial 08:04,809th